Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#92) Remus389 válasza Иван (#90) üzenetére


Remus389
veterán

Miután azt olvastam, hogy Kína nálunk gazdagabb, úgy vélem nem nagyon kell bármit is adnom a "tényeidre". Szóval pontosítok: Kína egy szegény ország. Nálunk is szegényebb.

a teljes GDP-re vonatkoztatva jóval gazdagabb(lassan már az USA-t is beéri a világ második legnagyobb gazdasága, hozzjuk képest lepkefing vagyunk), egy főre levetítve szegényebb

gondolkozz már, nincs igazad, én így értettem, te félreértetted, ennyi

mindegy, olvasgass statisztikákat, ahol kivezették és kénytelenek voltak újra bevezetni mert elharapódzott a bűnözés

van értelme, emberéleteket ment, biztonságosabbá teszi az országot, vagy ez nem pozitív?

a mérleg másik serpenyőjében pedig ott van néhány más életét nem tisztelő "ember", nem sajnálom őket

de úgy összességében primitív kérdés, primitív embereknek. neked tettem fel, hol itt a gond?

különben szerintem ha a különbség éves szinten száz főt jelent, akkor már megéri bevezetni, nem is értem miért ne? mi ezzel a baj? akkor van baj ha esetleg ártatlant végeznek ki, de ezt is lehet normálisan csinálni, akinél nincs egyértelmű bizonyíték(pl DNS, több szemtanú, beismerő hang/videófelvétel) arra csak börtön jut(az se jó, nyílván embert elítélni csak egyértelmű bizonyítékkal lehet), így megmarad az elrettentő hatás is, és kétes ügyeknél megmarad a lehetőség az ártatlanság bizonyítására

de mégha 10 év alatt egy embert ártatlanul végeznek ki, és azzal szemben 1000 gyilkosság kerülhető el, ehhez elég kivégezni 100 hulladékot, és a lányodfat is nyugodtabban küldöd el diszkóba, akkor már megéri, vagy nem?

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.