Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lujó55


lujó55
őstag

Kétoldalas nyomtatás, wifi...
ááááá :R

(#2) glutamin válasza lujó55 (#1) üzenetére


glutamin
őstag

Nem rossz, deszerintem a HP Photosmart Premium még egyelőre jobb. [link]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#3) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Pff! Lexmarkom 2 éves és ugyanezt tudja. X4850. :U

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#4) Duree


Duree
veterán

Határozottan szimpatikus nyomtatók,habár a canon nekem jobban tetszik
Ha majd lesz hozzá utángyártott patron lehet veszek egyet

duree54

(#5) LW


LW
őstag

Nem is haszontalan ötlet, be lehet suvasztani egy tápkábellal a szekrénybe a számítógéptől függetlenül. :K Lájk+

(#6) szaszapi


szaszapi
őstag

Hi!

én beneveztem egy ilyenre.Elégedett vagyok vele,gyors, wifivel használom, tökéletes fotókat nyomtat,ajánlani tudom csak mindenkinek :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Villanyász


Villanyász
tag

Én egy Officejet 8500 pro-t nyúzok. Wifivel kapcsolódik a routerre, igy több gépről is lehet nyomtatni. A routerbe dugott pendrive hálózati meghajtóként van jelen, és a beérkező faxokat nem kinyomtatja a nyomi, hanem a pendrive-ra menti el tiff formátumban. Így takarékos a patronnal. De lehet scannelni is a hálózati mappába. És igy a wifi miatt bárhová el tudom helyezni a gépet, nem kell patch kábelt huzogatni hozzá.

(#8) csocsesz38


csocsesz38
csendes tag

Sziasztok!
Tudna valaki abba segiteni hogy most szeretnék venni nyomtatót kinéztem egyet a tipusa HP PhotoSmart Plus B209a. A kérdésem az lenne hogy ha van valakinek tapasztalata róla irjon milyen,ill windows7-re fel tudom telepiteni,és a wireless funkció vezeték nélküli nyomtatás milyen jól müködik és a net kapcsolatom is wifin kereszül megy, nem gond-e,igy használni.Menyire hatásos nincs vele probléma?
Köszönöm elöre is ha tud valaki segiteni INFÓval.
Üdv:csocsesz38 :)

(#9) QwErTy42 válasza csocsesz38 (#8) üzenetére


QwErTy42
addikt

Szia!

Szerintem az utódját érdemesebb lenne megvenned. A b210a a most már réginek számító PHSM Premuim kaszniját és annál jobb minőségű érintőkijelzőt kapott.
Ami még nagyon fontos: az új HP-kban, köztük a B210a-ban is n szabványű wifi van, ami sokkal combosabb és gyorsabb. Win 7-re minden további gond nélkül felmegy.
Van ezen felül még egy újítása az új Plusnak: saját mail címe van, aminek segítségvel netcsatlakozás esetén bármiről és bárhonnan tudsz nyomtatni. E-printnek hívják és érdemes utána olvasni. :)

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#10) QwErTy42 válasza MuzikJunkie (#3) üzenetére


QwErTy42
addikt

A lexmarkod viszont már behalna Win 7 alatt és horror áron nyomtatsz vele. Javíts ki! De nem sűrűn találkozni a boltok polcain a patronjaival, ill ha mégis, inged-gatyád rá megy, miután kemény 200 oldal után ismét cserélned kell. Fotopapírt Lexmarkhoz én speciel még nem láttam... A HP-hoz vagy tíz féle közül választhatsz. ;)

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#11) Attila79


Attila79
tag

Hello!
Úgy tűnik a "Milyen nyomtatót vegyek?" topik halott, úgyhogy ide is beírom...
Tud-e vki ajánlani nekem olyan nyomtatót, ami tud cd/dvd-t nyomtatni, nem túl gagyi fényképnyomtatásilag sem, s mindezt megfejelve wifi-s kellene, hogy legyen...
20-30k között max.
Köszi!
A.

(#12) szaszapi válasza Attila79 (#11) üzenetére


szaszapi
őstag

hi!
20-30 köött elég necces ilyet találni ami mindkét funkciót tudná számodra.Mindenképp epson nyomtatót ajánlanék
Esetleg egy px 710 olyan 34-35 körül mozog most az ára.Nekem px720wd van és tökéletes fotók amiket nyomtattam azok lélegzetelállítóak.Na meg azt is figyeld hogy ezekhez a legolcsóbb az utángyártott patron is.

(#13) Attila79 válasza szaszapi (#12) üzenetére


Attila79
tag

Igen én is Epsonra gondoltam első sorban. Köszi, megnézem, amit ajánlottál. :-)

(#14) Directors066


Directors066
tag

Sziasztok!

Nyomtatót szeretnék venni.A nyomtatási sebesség nem igen érdekel. Inkább az,hogy után tudjam tölteni a tonerreket benne és olcsó legyen hozzá a por.
Ezeket a nyomtatókat néztem ki.: [link]
[link]
[link]
[link]
[link]
Ha pedig ezek között a nyomtatók között nincs olyan amit olcsón után lehetne tölteni akkor tudnátok nekem linkelni egy kettőt? A lehető legolcsóbbat.
Köszönöm a segítségeteket.
Jajj tényleg még egy kérdés. Például egy teljes teli tonerrel hány dvd borítót lehet nyomtatni?

(#15) QwErTy42 válasza szaszapi (#12) üzenetére


QwErTy42
addikt

Üdv!

Utángyártott, utántöltött patronnal nem nyomtatsz fotót olyan mennyiségben és minőségben, mint az eredetivel. Egy 30 ezres HP Photosmart Wireless-hez kaphatsz jobb helyeken 6500 forintért olyan fotocsomagot, amivel 100 fényképet kinyomtatsz kompromisszumok nélkül.

Ez a 60-65 forintos ár sosem lesz versenyképes az előhívós történettel de nem is erről szól az egész, hanem, ha nagyinak kell 5 kép az unokáról, akkor ne kelljen kitennem a lábam a ház ajtaján.

Másrészt az Epson beszárad, ha nem használod pár hétig és akkor bukod a nyomtatófejed, akárcsak az utántöltött hulladékok miatt. Valóban érdemes kinyírni egy 40 ezres nyomtatót egy 400 forintos töltéssel. Ehhez a remek mutatványhoz mindenkinek csak gratulálni tudok! :D :) :DD

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#16) szaszapi


szaszapi
őstag

mindegy melyiket veszed epson, hp.....stb.

amúgy is ez az üzlet benne,nem a nyomtató eladáson gazdagodnak meg hanem a patronokból.ebben van a lóvé.nem beszélve arról hogy jelzi hogy üres, lassan cserélni kellene a patront de még ki sem ürült teljesen.Ez a szemétség

[ Szerkesztve ]

(#17) QwErTy42 válasza szaszapi (#16) üzenetére


QwErTy42
addikt

Üdv!

Nagy elétbölcsességet mondtál:D
Nyomtatót 8 és 10 ezerért sosem lehet csinálni... A gyártás és a fejlesztés költségei a patronon jönnek vissza a gyártóknak. Csak a laikusok hiszik azt, hogy lófat se kell ehhez az egészhez. A nyomtatófejek gyártástechnológiája, a vezérlés finomsága és hasonlók kicsit bonyolultak.:) Kicsit...
Ha megnézed a Hogyan készült egyik adását, akkor láthatod, hogy a nyomtatófejeket ugyanolyan steril körülmények között csinálják, mint a mikrochipeket.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#18) Roxy27 válasza szaszapi (#12) üzenetére


Roxy27
tag

Szia! Bocs, hogy csak így beleugatok... :R
Epson SX420W
azt hiszem kezd beletörni a bicskám... :F
Se manuálisan, se USB kábelen keresztül nem tudom beállítani neki a WiFi kapcsolatot.
Amiket próbáltam:
- driverek fenn, USB-n OK
- a nyomtató setupjából hibát ír W-51 (hibakód) -amikor menüből állítom be a wifi kapcsolatot
- a telepítőn levő NETsetup progival szintén. ha USB kábellel vannak összekötve akkor sem talál nyomtatót, mármint wifi kapcsolatot
- ha automata IP van akkor sem, ha megadok neki akkor sem...
Ami stimmel: (asszem)
- Létrehoztam egy Wireless Networ Connection-t...kapott SSID-t, jelszót.
- a nyomtató látja a beállított SSID-t! De nem tud csatlakozni!
Az alaprendszer WIN7 Ultimate
Segítsetek please, mert csak emiatt vettem nyomtatót...
Lehetséges, hogy rossz a nyomtató???
(ha önmagában a nyomtatón állítom be, akkor is hibára fut a setup!)
Köszi,
Zsolt

Hogy egyszerűbb legyen...Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=roxy27

(#19) Mörk


Mörk
csendes tag

Sziasztok, szeretnék venni egy nyomtatót, ami multis, scan, másolás, wifi. 15-k körül szánnék rá.
Előre is köszi.

(#20) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Üdv!Szeretnék nyomtatót venni multifunkciós laserben gondolkodom legyen benne wifi is!

40 K körül szánnék rá!

várom az ajánlatokat!!!

Battletag: hojszi#2983

(#21) delphinium válasza Mörk (#19) üzenetére


delphinium
tag

Szia, a HP Deskjet 3050-et ajánlom! D.

(#22) delphinium válasza Intel fan11 (#20) üzenetére


delphinium
tag

Szia, ha nem irodába kell, és havonta nem nyomtatsz vele 4000 oldalnál többet, akkor inkább válassz egy HP Officejet vagy egy Officejet Pro multit. Fele a nyomtatási költségük a lézerekhez képest.
Üdv: D.!

(#23) Mörk válasza delphinium (#21) üzenetére


Mörk
csendes tag

Kösz, arra esett az egyik választásom, 13000-ért sikerült hozzájutnom, a másik pedig egy hp c4870-és lett:-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.