Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LGLuke


LGLuke
őstag

Nesze Nektek Sound Lounge! Már értem mire jó! :DD :DDD :)) :C
"Private Parts Radio Live Orgasm scene"

(#2) gyulank


gyulank
addikt

Csak a pazarlás, és nívó... A cipőmelegítő jó dolog lenne, de nem hiszem én azt, hogy 7 órán át megfelelő hőmérsékleten tart ha nagyon hideg van. Na meg itt se a lábmelegítésen van a hangsúly, hanem, hogy mobillal lehet vezérelni, mert az a lényeg. Inkább a lépés munkáját kéne hasznosítani. A hangszórópuff kívül szép, nem tudok rá máshogy gondolni, minthogy valaki menőzik, hogy neki ilyen is van, mikor kérdik tőle, hunnan szó?. Kevés ez ahhoz... :D Az meg, hogy egy új energiazabáló sportot találjanak ki, a legjobb. A mágnesvasutat rég feltalálták, de az legalább hasznos. Ennek annyi értelme sincs, mint a lebegő hangszórónak. Nem lennék a helyébe annak aki épp nekilendül egy elektromágneses lejtőn, mikor elmegy az áram. :D

[ Szerkesztve ]

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#3) ryori


ryori
senior tag

Hangpuff mennyit bír? ráül Oprah aztán beszakad :C

(#4) #97716736 válasza LGLuke (#1) üzenetére


#97716736
törölt tag

:C

(#5) Dare2Live válasza ryori (#3) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Akartam rendelni de nem szállítanak MOra...

Szemetek...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#6) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Székek+hangszórók
----------------------------- = Hangpuff
.............2..............

Hatalmas ötlet. :C Végre elférnék a szobában.

[ Szerkesztve ]

(#7) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az a hoverboard nekem igencsak lomhának tűnik, van mit rugózni rajta. A digitsole lábmelegítő kütyünél kissé meglepett, h egy darab van a dobozban. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#8) Kékes525


Kékes525
félisten

Okos talpbetét. Tetszik! A gazdáikat mikor fogják felokosítani? Azokra mikor jönnek ki a kütyük? ;]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#9) gyulank válasza Kékes525 (#8) üzenetére


gyulank
addikt

A cél az, hogy okosabbak legyenek a gazdiknál. Ez a talpbetét akkora akkuval mit érhet akkor, ha szükség van rá, mondjuk -30°C-ban? Hosszútávon szerintem semmit, de még wifi-s is, mert okosan pazarolja azt a kevés kapacitást is. USB-n be lehetne állítani a hőmérsékletet, de ha annyira fontos lenne menet közben állítani, lehetne hozzá egy távirányító, vagy gomb, amit lábujjal meg lehet nyomni. 1 is elég lenne fokozat állításhoz 0-100%-ig, de ugyanúgy meg lehet ezt hőmérséklet szabályzással, mondjuk bekapcsolás(20C)-25-30-35-40-kikapcsolás. Vagy ki lehetne vezetni a lábbelin 1 gombot, a cipőfűző mellett elfér. Ekkor kb. ugyanazt tudná mint így, csak tovább, és nem lenne okos, mert nem mobillal kéne állítani ugyanazt. És az má milyen béna lenne.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#10) etohun


etohun
aktív tag

a hangpuff már csak 99 dodó

(#11) #16939776 válasza gyulank (#9) üzenetére


#16939776
törölt tag

Remélem a használati utasításba beleírják, hogy +20...+50C°-os környezeti hőmérséklet mellett üzemeltettethető.
Végtagelvesztésért, fagyási, égési sérülésekért felelősséget nem vállalnak. :)

(#12) ghost364


ghost364
senior tag

Kell egy olyan hangpuff! :C

(#13) maross


maross
veterán

hoverboardnal azert megneztem volna, hogy a "drasztikus" lenyomasokra hogy reagal..pl elkezded labbal hajtani, vagy ugrasz vele egyet..tuti azonnal karcolja az alatta levo feluletet...mert egyebkent csak arra jo, hogy egy auto araert jobbra balra csuszkalj vele egy erre a celra kiepitett feluleten, még sportra se jo..

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#14) Nikla válasza maross (#13) üzenetére


Nikla
tag

//akit érdekel, a "speckó" felület egy sima nem ferromágneses fém, ez nekem úgy a PHcikkből hiányzott...

Maross: Tetszik a pragmatikus megközelítés. De szerintem maga az elv ami alapján működik megakadályozza a lekoccanást (két mezei kis ferrit mágnest se tudsz összekényszeríteni meglepően nagy erő nélkül)

Ennek az igazi alkalmazása nem a sport lesz, ott igazából milyen előnyt nyújt míg nagyon ki nem forrja magát? Bár biztos jó, hogy magát is tudja hajtani, amit ugye egy sima deszka nem...

Gondoljunk bele mondjuk a szállítás (no more kamion), automata szállító rendszereket, raktárakat és az üzleti élet egyéb tevékenységeit milyen módon lehetne könnyebbé tenni. De akár egy mentőben egy ilyen felfüggesztésű ágyban szállítani a gerinctörött gördeszkást aki rosszul esett... Hosszútávon millió lehetőségben lehet gondolkodni: öreganyám végre nem csúszkálna a jeges felületen a boltba menet hanem szépen, drasztikus lenyomás és lábbal hajtás nélkül leszállna a 10-es metróról és a mindenfele húzódó fém csíkokon ellebegne oda. (előfeltétel, hogy még éljen 100 évet, mert ha ez menni is fog, mi már rég nem élünk mire kishazánkban az ehhez tömegesen szükséges infra is kész lesz ;] )

Szóval hogy a howerboard itt a téma, csak egy popularista megközelítés, mert ugye Marti megígérte a filmben...

Ha a hangya saját súlyának 50x -esét bírja el, akkor 10g hangyát le lehet küldeni egy sörért :)

(#15) gyulank válasza Nikla (#14) üzenetére


gyulank
addikt

Úgy írsz a mágneses lebegtetésről, mintha új találmány lenne. Biztos rengeteg energia kell hozzá, ami még a mágnesvasutaknál megtérül a sok ember gyors szállításában, de hogy egyenként szálingózzanak rajta az emberek egyszerűen hülyeség. A speckó felületnek meg elektromágnesnek kell lennie, anélkül mi taszítja a fémtől?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#16) F34R


F34R
nagyúr

omga hangpaff :DDD , a lebego deszkat en is kiprobalnam.

(#17) TESCO-Zsömle válasza Dare2Live (#5) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

BIZSÓK csinál idehaza akusztikus bútorokat. Én ilyenen ültem.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Az a hangszórós puff nagy királyság! :C

Wasabi...

(#19) Ribi válasza TESCO-Zsömle (#17) üzenetére


Ribi
nagyúr

Valamikor egy HiFi kiállításon hallgattam. Bemész a szobába, 2 lámpa, kanapé, (mélynyomós)puff, kép a falon, de mi szól? Vicces. Hangban is teljesen jó, prosztatára is ajánlott :K

[ Szerkesztve ]

(#20) DMG


DMG
senior tag

Most már lassan ott tartunk, hoghy egy hosszú nap után pucérra vetkőzve homályos látással feldugunk minden ruhadarabunkat szemüvegünket tölteni, hogy reggel újra össze tudjuk pakolni magunkat. Azt mikor találják ki, hogy beépítenek egy cuccot az emberbe hogy az Qi töltőként tudjon üzemelni, telefon a zsebben, óra a karon szemüveg, talpbetét, és akkor elég lenne csak este a fültő mögé bedugni a mikro USB-t és amíg alszunk feltötli a nagy kapacitású akut.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#21) Nikla válasza gyulank (#15) üzenetére


Nikla
tag

:) nem az, egész jól körülírt valami :)
Itt pont az a nagy szám, hogy nincs szükség két mágnesre, magában az eszközben keltett örvény képez ellenpólust egy sima fémben :) Pont ez a királyság ebben, sima fém felület, vékony vaslapocska..
Javaslom olvass te is utána, mielőtt ilyesmit kérdezel vissza legközelebb :)

Ha a hangya saját súlyának 50x -esét bírja el, akkor 10g hangyát le lehet küldeni egy sörért :)

(#22) gyulank válasza Nikla (#21) üzenetére


gyulank
addikt

Hol kéne ilyeneket olvasnom? Az elektromágnest írtad le. Ellentétek vonzzák egymást... Azt akarod mondani, hogy ez olyan elektromágnes, ami taszítja a vasat? Arra kíváncsi lennék, hogy hogy, mert mindkét pólus vonzza, és pont azért, mert át tud rendeződni az erővonalaktól úgy, hogy mindig ellentétes pólusú legyen. :D

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#23) Nikla válasza gyulank (#22) üzenetére


Nikla
tag

Hali, a hivatalos kickstarter oldalán ennek a dögnek? :)
Egyébként pont úgy igaz, jól érted :) Ezért lesz ez nagyon nagy dolog!!!! és ezért nem számít pont a gördeszka :)

Lenz’s law explains how eddy currents are created when magnets are moved relative to a conductive material. These eddy currents in turn create an opposing magnetic field in the conductor. Our core technology, which we call Magnetic Field Architecture (MFA™), focuses this field more efficiently.

You can go ahead and google both of these scientific principles, but to sum it up in regards to levitation: Lenz = Easy, Earnshaw = Hard.

Ha a hangya saját súlyának 50x -esét bírja el, akkor 10g hangyát le lehet küldeni egy sörért :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.