Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gghrtz


gghrtz
őstag

Németeknél 300 Euro, szóval nem lesz egy nagy siker ez sem.

(#2) satz18


satz18
őstag

Meglehetőse telített piacra próbálnak betörni, komoly késéssel, és 0 olyan funkcióval, ami kiemelné a konkurenciából. Nem tűnik nagy durranásnak, de majd a tesztekből kiderül.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#3) Bogyó bá' válasza gghrtz (#1) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Annyit nem ér, főleg hogy GPS sincs benne, sem sim-foglalat.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#4) Döglött Róka válasza Bogyó bá' (#3) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hihetetlen, hogy az Asus Vivo Smart ota nem raktak ossze olyat, amiben tenyleg minden benne van. Pedig az is tobb sebbol verzik.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#5) #06658560


#06658560
törölt tag

15" környékén nem létezik még ilyen? Arról már nem is merek álmodni, hogy dual boot win-linux rendszer legyen, vagy win8-win7 megoldás.

(#6) Döglött Róka válasza #06658560 (#5) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Eleg perverz alom:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7) Kékes525 válasza Bogyó bá' (#3) üzenetére


Kékes525
félisten

+1

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#8) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ha már mindenáron notebookot akarnak csinálni a tabletből, valami komolyabb önmagát megtartó zsanéros megoldást kellene alkalmazni, ami stabilan tartja a cuccot hátra és előrebillenés és kicsúszás ellen, illetve tehetnének rá rendes nagy méretű multitouch touch padot, mert notebookként kényelmetlen a kijelzőt piszkálni.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Tiszta hülyeség ilyent gyártani,a tablet előnye nincs benne,a laptopé sem,sem ez sem az és mindegyikből kevés borsos áron...

Wasabi...

(#10) gghrtz válasza Kronos3000 (#9) üzenetére


gghrtz
őstag

Nekem volt 2 Androidos tabletem, aztán megvettem az Asus T100-at, és azóta nem tudok róla lekattanni. Persze elhiszem, hogy te nem tudnád semmire használni, mert neked más szempontok fontosak, de hogy hülyeség ilyet gyártani; elég erős egy kicsit...

(#11) #06658560 válasza gghrtz (#10) üzenetére


#06658560
törölt tag

Szerintem nem a kategóriát, hanem a konkrét terméket szidja, ami a tokot elnézve jogos is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.