Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Muton


Muton
addikt

minek 2 db d-sub? :U

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#2) Lars válasza Muton (#1) üzenetére


Lars
őstag

Az üvegtigrisből idéznék egy részletet. " Ha kérdezik, szólsz hogy van " :D
Értelme talán annyi lehet, hogy egyszerre sok monitort rá tudsz kötni :)
Esetleg monitor + projektor.
A cucc amúgy tetszik. Bár én most már a 12.1 - 13.3 -as notikat nézegetem.
Következő talán az lesz :)

(#3) BiP válasza Muton (#1) üzenetére


BiP
nagyúr

A port replikátoron csak 1 d-sub van, a másik fekete egy soros port.

kép

(#4) Lars válasza BiP (#3) üzenetére


Lars
őstag

Most néztem meg "feltekert" fényerővel, és tényleg. A másik csati egy rs232 port ...

(#5) "B"


"B"
tag

:K

"You are nothing with out your robot-Nothing!"-The Robotfan

(#6) Muton válasza Lars (#2) üzenetére


Muton
addikt

azt a sok mindent is rá lehet kötni DVI-on is. ennyi erővel lehetne benne floppy is :)

BiP: azt látom, h a replikátoron mi van, viszont a cikkben az áll, h magán a gépen van 2 d-sub.

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#7) Pompi válasza BiP (#3) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A hírben levő port replikátoron viszont egy dvi és egy d-sub van. Ami nem baj szerintem. Jópárszor olvastam itt a fórumon emberektől, hogy mikor lesz majd olyan noti amire két monitort lehet rákötni. Hát itt van, tessék.

Feel Good Inc.

(#8) Thrawn válasza Muton (#6) üzenetére


Thrawn
félisten

Javítva.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9) Lars válasza Muton (#6) üzenetére


Lars
őstag

Floppy a vesszőparipám, néha igenis szükség lenne rá :DD

(#10) cucka válasza Lars (#9) üzenetére


cucka
addikt

Nekem kb. 5 éve nincs floppy olvasóm, eddig még egyszer sem hiányzott. Valószínüleg a többség így van ezzel, ezért notihoz az usb-s külső floppymeghajtó az egyetlen nyerő megoldás.

(#11) Lars válasza cucka (#10) üzenetére


Lars
őstag

Igazából tényleg ritkán van rá szükség. Van az a szitu, amikor az ismerős ( aki nem ért a számítástechnikához ) bemegy a boltba, hazaviszi a laptopot, és marhára örül amíg be nem kapcsolja. Aztán jön a hidegzuhany. Nincs oprendszer. Akkor rakjunk rá xp-t. Nos hát sata a winyó, xp nem látja. Drivert lehet integrálni telepítőbe tudom, de ezt magyarázd el egy olyan embernek, aki az alt f4-et úgy nyomja, hogy előbb alt, aztán elenged, aztán f4 :U
Na ilyenkor egyszerűbb lenne, hogy ott a cd-n a driver, felrakod floppyra, megnyomod a gombot. Ellenben szegény user rakja fel a vistát, mert az normálisan kezeli a dolgokat. Tudom szerteágazó a történet, lehetne linuxot is rárakni, csak ugye ahoz még annyira sem ért ...
Szóval néha jól jönne na :U
Én megvagyok nélküle, megszögelem magamnak, csak amikor már 1 órája telefonálsz, hogy " de ménem lehet megcsinálni " akkor azt kívánod néha hogy ... :)
Bocs a hosszú off-ért

(#12) BiP válasza Muton (#6) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem is feltételeztem ilyet, fel sem tűnt a cikkben, átszaladtam rajta. Bocs. De most már javítva is lett.

[ Szerkesztve ]

(#13) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ez teljesen korrekt gépecske! :K
Tetszik!

...

(#14) craine12


craine12
tag

Külön figyelőrendszer biztosítja, hogy a védelmi szoftverek mindig fussanak... - Windows Biztonsági központ?

...illetve monitorozza a ki- és bemenő internetforgalmat is. - tűzfal?

Hálózatba kapcsolt gépeknél a fertőzött notebook karanténba helyezhető. - NAP?

Ezek ám a forradalmi újítások!

[ Szerkesztve ]

No woman. No cry. No kidding.

(#15) erdoke


erdoke
titán

Majd pont egy koffernyi MSI-vel szaladgál az üzletember, amin bámulhatja az öklömnyi pixeleket. A replikátor se egy "rácuppantom_oszt_jóvan" megoldás, de egy dugdosás tán még belefér.

A legjobb aláírás a héten

(#16) cucka válasza erdoke (#15) üzenetére


cucka
addikt

Igen, az MSI-nek eddig még nem sikerült normális biznisz gépet kihozni. Az nem bizniszklassz, ha a rikító piros meg csillogó fekete műanyagokat lecseréljük unalmas szürkére..

(#17) mephi666 válasza Lars (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem ilyen problémám nem volt múltkor gépösszerakásnál... nem raktam bele floppit, mert minek... sata vinyó volt... "bútos-xp-installdiszk", aztán ment minden, mint a karikacsapás... :) a floppy inkább nyűg volt mindig számomra... erős vérnyomásingadozást okozott a régi szép időkben, amikor a 20-40megás vinyók korában valami 10db floppin volt tömörítve... telepítettem volna fel és a 9. badszektoros lett :S nem kívánom senkinek az érzést... újabban kimondottan jól érzem magam, floppymeghajtó nélkül... jah, a hangjáról ne is beszéljünk, 1-2nek mi hangja volt :S

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18) Integra


Integra
titán

hihetetlen hogy még mindig egy analog egy digitális kimenetet nyomnak a replikátorra
nekem is tiszta vicc ahogy a monitoraim kinéznek, egyik kurva jól néz ki, persze digire van kötve, a másik meg fos analóg, a szemnek sem tesz túl jót...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19) leonit


leonit
csendes tag

Én üzletembernek tartom magam, de rengeteget programozok még közben. Nekem így sokat számít a numerikus billentyűzet. Persze a kijelző felbontása lehetne jobb. Ennyit már 12"-on is tud maga az MSI-is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.