Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) vampire17


vampire17
addikt

na nekem is megvan a cucc. egy 214HU a szerencses :) jatekra meg csak a witcher-t probaltam ki az szepen megy. a kulcsinnel a csillogos design nem igazan nyero, vigyazni kell majd ra.... a billentyuzet hat..... elegge erdekes. mintha egy kicsit "lotyogne" a keretben. ami viszont a legzavarobb. a tap kabele nem megy be normalisan a foglalatba. nem tom hogy masnal is ilyen-e. A belso dolgokkal nincs gond (eddig), pixelhiba nincs. normal hasznalatnal szinte alig melegszik, halk is, jatekoknal azert rakapcsol :) olyankor nyomja ki hatul a meleget rendesen :) olben nem ajanlom tartani jatek kozben mert leeg a labad :) ilyen nem indulos dolgot nekem is jatszott mar egyszer, tap ki-be segitett. nem tom amugy miert csinalja.

(#102) chriskross válasza vampire17 (#101) üzenetére


chriskross
aktív tag

Igen nem megy bele normálisan, mert a foglalatot kisebbre csinálták ezek az okosok...De semmi gond nincs vele, csak hülyén néz ki.

(#103) vampire17 válasza chriskross (#102) üzenetére


vampire17
addikt

es a billentyuzet ? nalad is olyan?meg meg egy kerdes. jobb oldalt a kulso sata kivezetes folott mi az a bemelyedes azt nem tod?

(#104) chriskross válasza vampire17 (#103) üzenetére


chriskross
aktív tag

Egyáltalán nem olyan a billentyűzet. Nekem stabil és nem recseg stb. Az eSata felett pedig PCMCIA Express bővítőhely van (nekem van benne egy 18in1 kártyaolvasó)

(#105) vampire17 válasza chriskross (#104) üzenetére


vampire17
addikt

nalam sem recseg, inkabb ugy bemelyed egy kicsit a W A S D kornyeken. a bovitolyely az kipattan vagy hogy?

(#106) chriskross válasza vampire17 (#105) üzenetére


chriskross
aktív tag

Hogyne, egyébként nem sok értelme lenne nemdebár? :D
Egyszerűen benyomod és kiakad. Ugyanígy kell visszarakni is.

(#107) dangerzone


dangerzone
addikt

De akkor összességében jó cucc ez a noti, nem ?:)

(#108) chriskross válasza dangerzone (#107) üzenetére


chriskross
aktív tag

Hát a 013HU-mat nem cserélném el semmire...

(#109) dangerzone válasza chriskross (#108) üzenetére


dangerzone
addikt

:)

(#110) Digital


Digital
addikt

A webkamerát hogyan lehet aktiválni? Felraktam a lemezen lévő, igaz Vista32-es drivert, az óránál megjelenik egy kis kamera. Viszont az eszközkezelő ismeretlen 2,0-ás usb-s kamerát lát :F

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#111) chriskross válasza Digital (#110) üzenetére


chriskross
aktív tag

Attól függ milyen géped van P1-es gomb, vagy kamera gomb (fenn a bekapcsoló gomb mellett)

(#112) Digital válasza chriskross (#111) üzenetére


Digital
addikt

Model Name:GX600PX-214HU
Model No: 9S7-163A15-214
És hol találom azt a bizonyos "rendszerfigyelő" alkalmazást? A gyári telepítőlemezen rajta van?

[ Szerkesztve ]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#113) chriskross válasza Digital (#112) üzenetére


chriskross
aktív tag

Akkor a bekapcs mellett van rögtön a kamera gomb.

(#114) Digital válasza chriskross (#113) üzenetére


Digital
addikt

A gombot megtaláltam :DDD ! Az indításkor bejön egy ablak, de nem csinál semmit :F Mindjárt megnézem mit ír ki!

[ Szerkesztve ]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#115) chriskross válasza Digital (#114) üzenetére


chriskross
aktív tag

Akkor nyomd is meg, hogy bekapcsold a kamerát :DDD
Nem kell semmit csinálnia...és az óra mellett az nem kamera ikon, hanem System Control Manager ikonja, az figyeli hogy éppen mit kapcsolsz be és mit ki...
Ha bekapcsolod a kamerát, akkor látod a Sajátgépben "USB videoeszköz" néven. Ha rákattintasz kétszer látod magad. Ennyi...

(#116) Digital válasza chriskross (#115) üzenetére


Digital
addikt

AVEO Camera STI a kis ikon.
A hibaüzenet az ablakban: You have video capture device--> gondolom nem látja a kamerát:F
Ahogy bekapcsolom a kamerát az új hardver varázsló rögtön telepíteni szeretné, de a lemezen nem talál semmit :(
Ezt a : System Control Manager-t hol találom? A telepítőlemezen rajta van?
A sajátgépben nem látok usb videoeszközt :(

[ Szerkesztve ]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#117) chriskross válasza Digital (#116) üzenetére


chriskross
aktív tag

Nem éppen.
Ez azt jelenti, hogy "Neked van egy videofelvevő eszközöd"
Csináld azt amit írtam, semmi baja a kamerádnak...

Szerk utáni szerk:
Mert nem Vista32-es driverek vannak a lemezen, hanem 64-esek. Keress hozzá másikat.
Egyébként miért 32-est raktál fel, ha 64-es jobban ki is használja?

System Control Manager egyáltalán nem fontos. Nekem sincs fenn...Csak grafikusan megmutatja mit csinálsz a géppel éppen (világítás stb), de egyébként az MSI honlapján fenn van.
Mert nincs fenn a hozzá való driver...

[ Szerkesztve ]

(#118) Digital válasza chriskross (#117) üzenetére


Digital
addikt

Mert 32-es XP van fent, de elfogadta a Vista drivereket is!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#119) Buvana válasza Digital (#116) üzenetére


Buvana
aktív tag

Helyesebben: You have NO video capture device

Nem jó drivert tettél fel, vagy nem kapcsoltad be a gombbal.

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#120) Digital válasza Buvana (#119) üzenetére


Digital
addikt

Nem tudom, már megoldódott, sogi el is vitte :O

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#121) XuChi


XuChi
addikt

Sziasztok.

Van egy kis gondom a gx600px-034hu notimmal. Pontosabban a Bluetooth-al.

3 napja ezzel a gondal kinlódok. A gépet ugye asztalon akksi nélkül használom tápról. De szerintem mindenki :D A géphez egy Microsoft Laser Mouse 8000 Bluetooth egeret használok. A beépitett toshiba bluetooth-al van összepárosítva. Tökéletesen megy is a dolog. A gép az itthoni hálózatra wifi-vel kapcsolódik. Ezzel sincs gond eddig.

A gond: Ha a gépet lehúzom a tápról és akksira rakom át, vagy áramszünet keletkezik mint ma is, akkor ugye elfelejti hogy mi volt bekapcsolva. (Ha csak kikapcsolom a gépet utána bekapcsolom akkor ugyan úgy világoskéken világit a led és jelzi hogy wifi+bt be van kapcsolva és mennek is.)

Azomban ha áramszünet vagy táp kihúz akkor meg utána csak a wifit (zöld led) lehet bekapcsolni. Bluetooth sehol. És nem is jön vissza csak hatalmas ki be kapcsolgatás, huzigatás nyomkodás után. (bár most ez sem jött be ezért egy v100 usb egárrel kinlódok :F :((() Az eszközkezelőben sem találja a gép. Ha a gombjáz kapcsolgatom akkor meg csak a wifit kapcsolgatj ki be mintha fizikálisan eltünne a bluetooth. De már az agyamat a falrakenem mert annyirta bosszant a dolog.

Valami ötlet?? Szedjem szét? De nem merem megbontani mert van ilyen warenty matrica rajta és nem akarom a garit bukni. Pls help. Valakinek volt még ilyen gondja?

Ja és Bios v1.0. Honnan szedjek rá ujjabb verziót??? Msi oldalán csak gx600-012 verzios notihoz láttam bios-t.

THX :R

[ Szerkesztve ]

(#122) philoxenia válasza XuChi (#121) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A bluetooth driverét próbáld újratelepíteni esetleg, az eszközkezelőben távolítsd el, aztán újra engedélyezd ha nincs ott eleve, akkor új hardver keresésével próbáld megtalálni, ha megtalálta, a gyári cd-ről a meghajtóját tedd föl.
Nekem volt ilyen problémám a noti hangszórójával egy új billentyűzet csatlakoztatása után /multimédiás/ ha sehogy sem működik, akkor lehet hardveres probléma is. Semmiképp se szedd szét. :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#123) XuChi válasza philoxenia (#122) üzenetére


XuChi
addikt

Szia.

Ezeket amiket irtál már próbáltam mindet. Nem jártam sikerrel. De most megint megy. Egyszerűen nem értem mi miatt csinálja ezt. :((

(#124) Vertigo


Vertigo
aktív tag

Szveasztok, nekem is van egy ilyen gx600px-em, es a 8600gt a dedikalt 512Mb melle lefoglal meg a 3 gigabol 1.3gigat maganak...

Hogy a pi...ba tudom ezt letiltani? (BIOS-ba nem lattam erre vonatkozo opciot)

(#125) XuChi válasza Vertigo (#124) üzenetére


XuChi
addikt

Ezt hogy csinálja?? Mert nekem is gx600px-em van vista van rajta és nem tapasztaltam ilyesmit.

Azt végkép nem értem mit kezd egy ilyen vga 1.8gb rammal :D

[ Szerkesztve ]

(#126) Vertigo válasza XuChi (#125) üzenetére


Vertigo
aktív tag

Passz, ezt latom, es nem tudom hol lehet allitani...

[ Szerkesztve ]

(#127) Narxis


Narxis
nagyúr

Sziasztok!

Én is egy ilyen géppel szemezek, egyelőre még nem biztos, de lenne pár kérdésem.

32biz vagy 64bitet használtok Vistaból? Amit én kinéztem az 214HU számú és 3GB RAM + 512-es videokari ugye. Szerintem ennyi memóriát már nem kezel a 32bit,ugye?

Másik kérdésem, hogy abszolút takarékra állítva az op. rendszert mennyi ideig bírja az aksi? Ez a 2 óra elég húzos ha tényleg csak ennyit bír.

Driverek terén mi a helyzet? Frissítgetik még őket? MSI oldalát néztem, ott vannak a legfrissebbek vagy érdemes megnézni nVidia, Realtek stb. oldalát?

WiFi-je milyen? Én arról kapnám a netet a házon belül, sima téglás, vékony falak, földszintes ház, nincs emelet.

Előre is köszi!

Thanos was right.

(#128) Bakfark válasza Narxis (#127) üzenetére


Bakfark
csendes tag

Hali! Kérném a tapasztaltak segtségét!

Nekem egy GX600PX-206-os van a tulajdonomba lassan 1 hónapja igazából sok jót tudnék irni de elöbb kezdem a rosszal. Mikor megkatam a notit telejesen origi csomagolásból kivettem rajta volt a védőfólia szerencse hogy 3 napon belül levettem róla mivel a bal zsnérál volt egy 3 centis hajszálrepedés ami persze nem tragédia de azért ennyi pénzért legyen már tökéletes. Viszavittem az üzletbe helyeseltek leküldték a szakszervízbe fehérvárra röpke 3 hét mulva vissza is kaptam...igazából nem is csak e miatt volt lent hanem azért is mert vettem hozzá egy 2GB kingston ramot hogy az 1GB-set kicseréltessem na ezt meg is tették.

Az első problémám hogy a 4GB helyett még mindig csak 3060megát lát az everest ha viszont a sajátgép/tulajdonságoknál nézem akkor ott 4GB van kiirva!MIÉRT?

A másik dolog egy kicsit súlyosabb és erre a problémára remélem kapok vkitől választ.
Mióta megvan a noti felraktam már egy jópár játékot Mass Effect, Crysis Warhead, Most Wanted, Command and Conquer 3, CS:Source ezek közül a játékok közül a CS és a CnC 3 futott ugy ahogy kell a többi is elindult ment rendesen de mondjuk ott a crysis arra aztmondták hogy opimalizálták hát nemtom én kb közép de inkább rosszabb mint középgrafikán tudtam vele játszani de mégígy is beszagatott néha...DE AMI AZ IGAZÁN NAGY PROBLÉMA HOGY JÁTÉK KÖZBE BE LOOPOL A VIDEO KÁRTYA ÉS JÓESETBEN CSAK A WINDOWSBA DOB KI ROSSZ ESETBE UJRAINDUL ÉS EZT ELÉG SOKSZOR MEGCSINÁÁLJA A CRYSISSAL A MASS EFECTEL DE MÉG A MOST WANTEDDEL IS AMI FULL GRAFIKÁN MAJDENM AKADÁS NÉLKÜL ELMEGY MÉG AZT IS KI DOBJA LOOP MIATT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Elvileg frisíteni kéne az Nvidia driveremet de nem találok hozzá uj drivert se a hivatalos oldalon se máshol...

3D Mark06-ban 3800-at ment a gép turbo gombal ez elég gáz?
2,4 es dual
4GB ram
8600m gt 512
window vista

néztem a tesztbe lévő adatokat és a szarabb gamer több pontot kapott az hogy lehet?

amugy nem rossz noti eléggé megkedveltem és a cs fut tökéletesen szal még nincs minden veszve...:D

kb 1,5-2 hónapja vettem 240,000Ft-ért ha vki tud segíteni a problémám megoldásába akkor sztem megérte ilyen áron

de ilyen egy igazi gamer noti: http://www.pugetsystems.com/certified_sys.php?sys_id=83

Minőségi rozsdamentes acél korlátok és ipari termékek forgalmazása: http://www.faktumkft.hu/

(#129) Narxis válasza Bakfark (#128) üzenetére


Narxis
nagyúr

Hali!

Én megpróbálok segíteni ha nem gond. :)

Ha 4GB RAM-od van akkor 64bites rendszert kell használnod, szerintem 32bit van a gépeden.
A Crysis abszolút nem optimalizált, engem nem is érdekel, az lesz az egyetlen játék amit tuti nem próbálok ki ezen a notin mert asztali PC-n is halálra untatott. Ha az újabb részére, a Warheadre gondolsz akkor az már optimalizáltaBB de úgy csinálták, hogy butítottak a grafikán.

Engem állandó játékként a CS: Source, WoW és Team Fortress 2 érdekel. De szoktam még régebbi játékokkal játszani, pl. Red Alert 2, CnC 3 meg majd újabbak közül a Red Alert 3 ami nagyon-nagyon érdekel. Ezek ha minimum 1024x768-ban jól futnak akkor már örülök.

Szerintem próbáld ki az nvidia.com-ról leszedhető ForceWare drivert, mintha itt a tesztben is azt használták volna..

Thanos was right.

(#130) Bakfark válasza Narxis (#129) üzenetére


Bakfark
csendes tag

Nem értem miért kell 64es renszer a 4GB ramhoz kérlek fejsd ki bővebben!
A crysis szerintem is rohadt unalmas játék én nem azért raktam fel hogy játszak vele hanem megnézzem hogy viszi a gépem mivel a mai napig tudomásom szerint a crysisnak van a legnagyobb gépigénye.
Amilyen játékokat felsoroltál azok gyönyörűen futnak rajta!
A red alert 3 netes béta verziójával játszottam már, és sokkal kissebb a gépigénye mint CnC 3 nak.
Gondoltam hogy ez lessz az első válasz rá hogy töltsem le a forceware-t elfelejtettem oda irni tegnap hogy már megtettem de mikor elindul a telepítő kiirja hogy nem talál eszközt aminek ez a driver szükséges lenne...ez amugy 32 bites vista alatt irja ki mással még nem próbáltam de ha továbbra se találok megoldást akkor fogom és felrakom az XP-t...
HA VALAKINEK UGYANILYEN PROBLÉMÁJA VAN HOGY KILÉP BIZONYOS JÁTÉKOKBÓL KÉKHALÁLLAL VAGY EGYSZERÜEN CSAK KIDOB WINDOWSBA VIDEOKÁRTYA LEÁLLÁSSAL AZ KÉREM IRJON HOGY HOGYAN OLDOTTA MEG!!!!!!!

KÖSZÖNÖM!

Minőségi rozsdamentes acél korlátok és ipari termékek forgalmazása: http://www.faktumkft.hu/

(#131) chriskross válasza Bakfark (#130) üzenetére


chriskross
aktív tag

Rakd fel az eredeti drivert. Ha azzal is ezt csinálja XP reinstall, ha az se segít, vidd szervízbe...

[ Szerkesztve ]

(#132) Bakfark válasza Narxis (#127) üzenetére


Bakfark
csendes tag

Ja és neharagudj hogy nem válaszoltam a kérdéseidre. :)

Még nemtom hogy mi jobb neki 32 vagy 64 de mindenesetre a 64eshez nagyon kevés a driver és emiatt sokan szenvednek vele.

Attól függ mit értesz teljesen takarékon, mivel hogyha azt szeretnéd hogy mondjuk a torrent menjen de mást nem nagyon akarsz használni a gépen akkor beállítod hogy 1 perc mulva kikapcsolódjon a monitor és így elég sokáig még nem teszteltem de sztem olyan 3-4 óráig kibirja hogyha viszont csak internetezel meg wordbe irogatsz meg ilyesmi akkor kb 2-3 óra
hogyha filmet nézel az kb 2 óra hogyha játszol akkor kb 1 óra...de ezek engem is érdekelnek úgyhogy megnézem mit bír a 6 cellás aksi!

Driverek terén én is szenvedek de csak a video driverral a többi az teljesen jól megy mondjuk néha már észrevettem olyat hogy mikor elinditok egy zenét media playerrel néha belehallatszik a vinyó hangja meg néha egy picit berecseg de csak fél mp-ig szal nem igazán észrevehető de engem azért zavar...erre a külső hangkártya lenne a megoldás.

A Wifije kiváló!!! ha 4 fal választ el meg egy kissebb kert még akkor is észreveszi a jelet
lehet hogy ez hülyeség de mondjuk azért is lehet mert a routerünk is msi...nemtom...

Minőségi rozsdamentes acél korlátok és ipari termékek forgalmazása: http://www.faktumkft.hu/

(#133) bR3Zo


bR3Zo
csendes tag

Hát nekem 214HU gépem van és 2 óránál tovább nem bírja kihúzva...
A videó Kártyával kapcs... Leszedtem az új drivert, és az ini fájlal baszakodtam h benne legyen a MOBILE verziójú nvidia is. Engem még kidobni windowsba nem dobott ki, de kikapcsolni a gép túlmelegedés miatt kapcsolt már ki. De az is az én hülyeségem miatt volt me a lábamtól nem kapott levegőt :D. Ha löksz 1 mail címet elküldhetem az ini fájlt ami nekem van az új driverhez.

(#134) Bakfark válasza bR3Zo (#133) üzenetére


Bakfark
csendes tag

Ment a privi előre is köszi! :)

Minőségi rozsdamentes acél korlátok és ipari termékek forgalmazása: http://www.faktumkft.hu/

(#135) Bakfark válasza bR3Zo (#133) üzenetére


Bakfark
csendes tag

kérem valaki mondja meg hogy miért akad meg fél másodpercekre a zene néha ha win mediába ha winampba játszom le?????

probáljak egy harmadik zenelejátszót?

rossz a driver? rakjak ujjat?

vistát cseréljem le xp-re?

vagy dobjam a picsába?

kurva idegesítő....

Minőségi rozsdamentes acél korlátok és ipari termékek forgalmazása: http://www.faktumkft.hu/

(#136) Vertigo válasza Bakfark (#135) üzenetére


Vertigo
aktív tag

...probaltad mar kikapcsolni a speedstep-et?

[ Szerkesztve ]

(#137) Bakfark válasza Vertigo (#136) üzenetére


Bakfark
csendes tag

köszönöm szépen már megoldottam a problémát azzal hogy a legujjab drivert ráraktam igy már nem csak hogy nem akad meg de még hangosabb is lett akinek kell a legujjab driver az innen letudja tölteni innen gyorsabb mint a realtek mirrorról : http://uploaded.to/?id=g8hbli

amugy mi az a speedstep?

[ Szerkesztve ]

Minőségi rozsdamentes acél korlátok és ipari termékek forgalmazása: http://www.faktumkft.hu/

(#138) Vertigo válasza Bakfark (#137) üzenetére


Vertigo
aktív tag

Ami allitgatja a procid sebesseget terhelestol fuggoen (ennek neha lehet erezheto lagg-ja is, akkor okozhat olyan problemakat, mint ami neked is volt...)

(#139) bR3Zo válasza Vertigo (#138) üzenetére


bR3Zo
csendes tag

Én ha kikapcsoltam a speedstepet akkor nem az alap órajelén fut a gép. hanem 1300 mhz körül. ez mitől van? Vagy ez a dolog nem így müködik?

(#140) bR3Zo


bR3Zo
csendes tag

Nah rájöttem. Nyomtam 1 stabilítást teszted és ha kivan kapcsolva a Speedstep akkor nekem csak 1189 MHz-n megy és a szorzó lemegy 6ra :S. Mitől? Ha meg benyomom a Turbo-t akkor meg felugrik 1476-ra és a szorzó marad 6. Azaz nemsokkal vok elörébb így ha kivan kapcsolva, me ha bevan lőve akkor mikor nem használja a procit akkor 890 Mhz-n megy, de legalább felugrik 2,1 Ghz-re. Vki Help!
Thx

(#141) domi007


domi007
őstag

Király gép, mostanság olyan 190k körül hozzá lehet jutni, szerintem még mindig megéri az árát, erőteljesen gondolkodom egyen.
Ja, és hozzá kell tennem, hogy hardver frissítése volt ennek a modellnek:
A régi, T7500-as proci pl. lecserélték egy P8100-ra (ami ugye már 45 nanométeres, etc, etc.).

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#142) yolan


yolan
őstag

Egyébb beépített: Realtek RTL8168/8111 PCI-E Gigabit Ethernet NIC hálózati kártya, Realtek HD Audio hangkártya, Agera Systems HDA modem, mikrofon, Aveo USB2.0 kompatibilis 1.3MP webkamera, SD/MMC/MS kártyaolvasó, Bluetooth adapter

Egy kis hiba, elnézést ha már írta valaki, nem olvastam végig a kommenteket.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#143) Anthony111


Anthony111
csendes tag

Sziasztok, nem tudom figyeli még valaki ezt a topicot, de azért megpróbálkozom.
2 problémám van a notival, egyik a vga driver, XP alatt még sikerült is belőni valamit de most felraktam a Vistát és menni megy a CD-n levő driver, de most felraktam azt amit az msi honlapon találtam (elvileg újabb) és most kiír valami hibaüzenetet: Problem: Video hardware error

Ti milyen vga drivert használtok?
A másik gondom (szerintem ez is a driver miatt van), hogy vettem egy LG lcd tv-t, és nem akarja a hdmi porton megtalálni a tv-t. Illetve régebb megtalálta egy kis időre aztán eltűnt.
Ha valakinek van valami ötlete örökre lekötelezne.

(#144) Kareszovics válasza Anthony111 (#143) üzenetére


Kareszovics
addikt

Az nvidia.com-on elég jól tudod már paraméterezni, hogy milyen VGA driver kell neked, egy jó ideje külön a mobil GPU-kra is

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#145) Anthony111


Anthony111
csendes tag

Igen de mint mondtam az onnan letöltött driver nem megy fel valamiért.
A hdmi probléma viszont sokkal jobban idegesít

(#146) donrooster26


donrooster26
csendes tag

szia nem érdekelne???? MSI GX600PX-214HU Gamer Notebook

(#148) DErDEvIL-001


DErDEvIL-001
csendes tag

Hellósztok!!

Lenne nekem is egy MSI GX600PX-es notebookom.
Az lenne a gond vele, hogy felraktam a Windows 7-et a gépre és a webcam nem jó. Olvasgattam róla, hogy Windows XP-nél csak a gombot kell megnyomni és telepíti is a webcam-ot, de Windows 7-nél külön drivert kell leszednem hozzá?? Hol találok hozzá??? Ha netán valaki tudna ezzel kapcsolatban segíteni nekem, akkor ossza meg velem. :)
Előre is köszönök minden segítséget!! :R

ÜDV!!

MSI Gx600PX-013HU

(#149) Zded


Zded
csendes tag

Kedves minnyájan,
úgy érzem eljött az idő, hogy (hirtelen felindulásból) a tárgyman említett típusú 2 éves laptopomtól meváljak, és erőssebre cseréljem.
Amiben teljesen tanácstalan vagyok, hogy mennit illik érte kérni?
Egy reális összeg meghatározásában kérném a segítségeteket.
pontosabb infok:
Pro:
van benne az alapkonfigurációhoz képest még egy giga memória, így összesen 3, meg egy windows XP, az én nevemen van, de legális és működik, frissithető, ha valakit nem zavar viheti,
Contra:
valami komoly probléma lehet a billentyűzettel a felső sorban lévő számok hol működnek hol nem, de végülis a numberikus billentyűkkel pótolható, csak kényelmetlen.

Nem hirdetésnek szánom ezt a posztot, mert még gondolkozom a dolgon, de sokat segíttene ha valaki meg tudná mondani mi lehet reális ár ebben az esetben.

Köszi

(#150) Fedora309 válasza Digital (#116) üzenetére


Fedora309
csendes tag

Hi!

Nekem is ua a problémám sajna nekem se működik a kamera.
You no have video capture. - hiba.
Hogyan sikerült Neked megoldani?

Köszi!
Üdv!

(#151) szaki1


szaki1
tag

Sziasztok!

Van egy GX600PX-214HU laptopom, aminek nagyon kerreg a ventilátora.

Kérdezem Tőletek, hogy Budapesten hol és mennyiért kapnék hozzá valót?

Köszi a válaszotokat.

(#152) ebeni95 válasza szaki1 (#151) üzenetére


ebeni95
tag

Ez engem is érdekelne! Alig észrevehető, lehet, hogy mást nem zavarna, de el akarom adni, és csak 100%-os árut szeretek kiadni a kezemből. :(

És egy kis szerelési útmutatót tud valaki küldeni?

[ Szerkesztve ]

"Istenem! Adj türelmet a hülye emberekhez, mert ha erőt adsz, megölöm őket!" http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ebeni95 .::70/602-75-44::.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.