Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LÁZ


LÁZ
addikt

Grat , jó teszt lett, akkor maradok az 570em-nél :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#2) fricz19


fricz19
őstag

jó teszt :R

viszont szerintem jobb lett volna ha összevonod a táblázatokat (560vs570)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#3) Löncsi


Löncsi
őstag

Pont a GTX560Ti és a GTX570-ről hiányzott egy összehasonlító táblázat...

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#4) Monty Cora


Monty Cora
csendes tag

Grat jó kis teszt lett! :))

(#5) pmheros válasza Löncsi (#3) üzenetére


pmheros
senior tag

ha már "vs." van a címben akkor szerintem is úgy illet volna.
ettől még tartalmilag jó az írás.

Amit én szívesen láttam volna azok az újabb játékokban nyújtott teljesítményük különbsége. pl a Crysis2 Dx11 és BF3 alatt

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#6) ratkaics


ratkaics
senior tag

Gratula a cikkhez, jó lett! :R

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#7) BiP


BiP
nagyúr

Én is ezt hiányoltam, hogy 1 grafikonon szerepeljenek a 2 kártya eredményei. Ill. még azt, hogy ha már az 560Ti-nál meg van említve, hogy hány shader, milyen GF, akkor az 570-nél is megérne egy mondatot.
(ill. van pár helyesírási hiba is) i
De amúgy jó teszt, részletes.

(#8) aram01


aram01
nagyúr

érdekes lett,köszi

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

Tetszett a cikk. Köszi.
Érdekes az a durván 10 fok különbség a két kártya között melegedés szempontjából, ezek szerint ennyivel hatékonyabb a 570 es hűtője a plusz egy hőcsőnek köszönhetően...

(#10) DemonDani


DemonDani
addikt

hát összesítés hiányzik... de összenézve egyértelműen jobb a GTX570

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#11) Apika


Apika
Közösségépítő

Köszi a tesztet! Hasznos volt... :K

[ Szerkesztve ]

(#12) albert8


albert8
addikt

Jó kis teszt thx :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#13) #Morcosmedve


#Morcosmedve
veterán

és megint mondhatnám, hogy az igaz, hogy tuninggal hozható a szintje, de ha az 570-et is OC-val nézzük mégis csak jobb lesz...

© asszongya'hogy

(#14) Gyurma23


Gyurma23
senior tag

Gratula a cikkhez tényleg jó volt nekem személy szerint 560 ti-m van és ha most minden jol megy csinálok is belőle egy SLI-t :)

(#15) yolan


yolan
őstag

a cikk fasza.
irtam privatot.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#16) toyone


toyone
őstag

1-2 napon belül megcsinálom az összehasonlító táblázatot hogy jobban átlátható legyen.

:R

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#17) Tibor92


Tibor92
tag

Jó teszt, köszönjük. Nekem egy HD 5770 TF2-m van. :R

[ Szerkesztve ]

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

(#18) mghltm válasza #Morcosmedve (#13) üzenetére


mghltm
addikt

570 oc-vel az 580 sarkaban van, ordogi kor ez ;]

"Szerintem az 560 TI jobban megéri , tuningolva hozza az 570 szintjét. FullHDban is ki fog tartani egy jó darabig." - abszolut egyetertek ezzel a megallapitassal, koszonet az irasert! :R

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#19) #Morcosmedve válasza mghltm (#18) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

persze, lehet így is :D

© asszongya'hogy

(#20) kNG


kNG
senior tag

Eszméletlen, hogy az 570 OC szintjét hozom vantageben (HD5850 @ 950/1175, X4 955 @ 4000 mhz, 250 FSB, 2500 MHz NB, 2000 Mhz HT link) -> 19727 gpu score...a 3dmark11 már más tészta :B

Jó kis teszt, köszönjük! :R

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#21) estol


estol
csendes tag

Az fx 6100al milyen tapasztalataid vannak?

(#22) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Már csak egy N580GTX TwinFrozr II, egy N480GTX TwinFrozr II, egy N580GTX Lightning és egy N480GTX Lightning hiányzik a cikkből. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#23) kNG válasza estol (#21) üzenetére


kNG
senior tag

Ez engem is érdekelt egyébként, úgy látom azért kihajtotta a karikat...mondjuk lehet egy SLi-vel vagy CF-fel már gondban lenne :S

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#24) hermanyi válasza 04ahgy (#22) üzenetére


hermanyi
őstag

"Már csak egy N580GTX TwinFrozr II, egy N480GTX TwinFrozr II" Egy ilyen összehasonlító tesztre én is kíváncsi lennék :)

Amúgy gratula a cikkhez nekem tetszett szerintem jól sikerült

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#25) toyone


toyone
őstag

Kiegészítettem egy összehasonlító táblázattal. Így már jobban átlátható.

04ahgy
Én is örülnék neki :)

(#21) estol & (#23) kNG
Szerintem teljesen elegendő ez a proci játékra is, húzva Full HD-ban is helytáll.
Itt a cikk a lappal és a procival.

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#26) pmheros válasza toyone (#25) üzenetére


pmheros
senior tag

bocsi de én nem értem az összehasonlító táblázatot :B
Jól gondolom a második oszlopban az 570 -es is tuningolva van ? -mert akkor írd bele légy oly szíves ;)
Én mondjuk lehet fel is cserélném a második és harmadik oszlop sorrendjét, mert úgy lenne meg az én fejemben a sebesség 'lépcső' , de az én vagyok. :B

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#27) toyone válasza pmheros (#26) üzenetére


toyone
őstag

Az első oszlopba írtam hogy 560 és az 570 alapon van. És úgy látszik a kettő közötti különbség. A második ugyan ez csak mind a két kártya tuningolva van. A harmadikban az 560 tuningolva van az 570 pedig alapon megy.
Az oszlopok tetején ez ott van.

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#28) pmheros válasza toyone (#27) üzenetére


pmheros
senior tag

csak arra gondoltam hogy ha az lenne a második oszlop fejlécében hogy:
tuningolva 560Ti vs. tuningolva 570
Ez lenne az egyértelmű az olyan gyengébbeknek mint én is.
Bocsánat az OFF-ért, a mérés továbbra is tetszik :R

Az a baj ilyen grafikonhoz szokott az "agyam", a többit már nem értem :DDD

nem vagyok tökéletes

(#29) estol válasza toyone (#25) üzenetére


estol
csendes tag

Köszi, de igazából a tapasztalataid érdekelnének, nem a benchmarkok.

(#30) toyone válasza estol (#29) üzenetére


toyone
őstag

Hétköznapokra teljesen elegendő, de így voltam az FX 4100-al is. Játékok a plusz 1 modulból profitáltak. Konvertálások,videóvágások terén nekem nem volt óriási különbség érzésem Intelhez képest. Internetre meg mindegy.
Az én véleményem az hogy az FX-6100 vagy még a régebbi 1090T/1100t-k tuningolva normális felbontáson (1680* / 1920*) elegendőek egy rendes játékos géphez. És árban se kell elszállni 70-80k-s procival a különbözet mehet ramra, hűtőre,vga-ra.

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#31) Expulso


Expulso
tag

köszönjük a tesztet, bár személy szerint elketyegek én a jó öreg Sapphire Radeon 9200SE 64MB AGP szörnyetegemmel. :Y

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

(#32) ncc1701


ncc1701
veterán

Ebből a pénzből már elég jó bicajt is kapni. :)

(#33) jocek91


jocek91
aktív tag

Hiányolom az 560Ti 448-at a tesztből. :)

(#34) exception


exception
aktív tag

Titánok harca:)

"Barátnő? Az mi? Valami ritka pokemon?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.