Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

Utolsó két kép alapján nem a lappal érkező léghűtőt használod, mert nem fér bele a házba/nincs hátul perforáció. Fordíts figyelmet arra hogy foglalat előtt lévő borda megkapja a maga intenzív szellőzését, kb.: mint amit a szerverhűtő nyújtana.

Nem volt tervben hogy kap árnyékolást/földelést a ház? hagyományos rádiót nem fog senki a környékben hallgatni amíg te renderelsz ;)

Várjuk a folytatást :K

[ Szerkesztve ]

(#2) MrThompsoN válasza #16939776 (#1) üzenetére


MrThompsoN
csendes tag

LGA-1151-es alaplap lesz a gépben, egy i3 6100-as procival, és egy Scythe Kozuti hűtővel.:) Ezt az alaplapot kölcsönbe kaptam az Asrocktól.

Árnyékolás és földelés nem volt tervben, a másik fa gépházzal sincs ebből probléma.:)

(#3) Johni5


Johni5
őstag

Nem tudom...Dual a quad chanel helyett.

(#4) MrThompsoN válasza Johni5 (#3) üzenetére


MrThompsoN
csendes tag

ITX méretre egyszerűen nem tudnának több slotot tenni. Már az önmagában nagy szó, hogy az LGA-2011 ráfér egy ekkora alaplapra.:)

(#5) Robert07 válasza Johni5 (#3) üzenetére


Robert07
aktív tag

Nem számít sokat az átlagfelhasználónak. Mondjuk az is igaz, hogy ilyet nem az átlagfelhasználó fog venni. :D

De van nekik 4 SO-DIMM slotos ITX 2011v3-as lapjuk is. Ott van quad channel.

[ Szerkesztve ]

(#6) zarayg


zarayg
aktív tag

nagyon sokáig szemeztem egy ilyennel +38xx szériával, de lemondtam róla, mert nagyon drágáltam a lapot :( lett belőle b75+3770 :)

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.