Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nico9519


nico9519
tag

Az F1 2017 nem volt rossz, a fejlesztési fa nagyon feldobta az egészet, idén ahogy nézem az ERS buherálása lehet az egyik nagy újítás. A pályák és az autók viszont ennyi év után már kezdenek elég rondák lenni. Nem tudom hány évig lesznek még a CM-nél a jogok, de ha rajtuk múlik még 2020-ban és ez a grafika marad.

(#2) Segal


Segal
veterán

Miert nincs belso nezet a videoban?:DDD
Viccet felreteve ez egy atskinezett 2017...
Hol a grafika csiszolasa, vr tamogatas vagy barmi ujdonsag?

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3) Jeanne d'Arc

Szinte semmit nem változott az elmúlt idők alatt... :(

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#4) Bird válasza Segal (#2) üzenetére


Bird
addikt

Amíg így is van rá kereslet, miért kellene fejleszteni?? :))

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#5) taki01 válasza Segal (#2) üzenetére


taki01
őstag

Nagyjából ezt csinálták a F1 2010-2014 között is. A F1 2015-nél volt egy grafikai ugrás, azóta stagnál. Amúgy nekem megfelel mert elég szépen néz ki PS4 PRO-n a F1 2017.

(#6) JSaN válasza Segal (#2) üzenetére


JSaN
addikt

Ja nekem is elso gondolatom ez volt, mert nincs sisak nezet?
Latni akartam mennyit takar a gloria a kepbol...

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#7) BiP válasza JSaN (#6) üzenetére


BiP
nagyúr

Gondolom pont azért nincs, mert erősen kitakar a glória. Jobban,mint a valóságban.
VR-ban gondolom kevésbé lenne zavaró a 2 szem eltérő nézőpontja miatt, de ha monitoron nézed, zavaró. Kb. olyan lehet, mint egy 2 monitoros rendszerben a középső káva :)
Amúgy szerintem tök gáz így 2018-ban egy játékban, hogy a glória íve, amit azért elég sokat mutogatnak, szögletes. Részemről az lenne a minimum, hogy ez az elem szép ívesen kidolgozott legyen a grafikában.

(#8) joey04


joey04
titán

Hát nem túl szép...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) snecy20


snecy20
veterán

Ez gyakorlatilag a 2017, kiegészítve az új autókkal, meg a Glóriával. Ez így a nagy semmi... de sajnos ugyanezt érzem a Codemasters F1 sorozat legeleje óta.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.