Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) soko70


soko70
aktív tag

Kíváncsian várom a tesztet, jónak tűnik, egyedi, az optikai stabiért kár. Majd a piac eldönti mennyire jó. Érdekes lehet a hang keltő benne. :C

[ Szerkesztve ]

(#2) BB0401


BB0401
aktív tag

Nem is lett drága ! Tetszik.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#3) jacis


jacis
nagyúr

Egyre vadabb megoldások ezek.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4) AS


AS
félisten

189 000 Ft nagyon baráti S855 ért :) Söt a legolcsóbb legális S855 telo lesz, (mig a Xiaomi mi9 nem lesz nálunk hivatalosan.)
+Motorikus kamera legjobb. Ha teljes kijelző kell csak ez jöhet szoba. Az ilyen nocs meg kivágás nem elrontja az összképet. One plus 7 pro megoldása azért jobb.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) mjani1172


mjani1172
addikt

A Mi 9 ben sincs optikai stab. Várom a tesztet de határozottan szimpatikus,és jó áron kezd.

(#6) zazenke


zazenke
őstag

optikai zoom kihuzva. hát ez igy eléggé hiányos manapság. így csak az aksi az előnye

(#7) ghiottone


ghiottone
nagyúr

helyesbítés: Magyarországon a 6/128-as ára 189e forint az asus hivatalos weboldala alapján.

A stock droid miatt tetszik, a kamera is rendben van, aksi brutál.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#8) TTomax


TTomax
nagyúr

Miért nincs Qi töltés...MIÉRT? :O

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#9) BB0401 válasza zazenke (#6) üzenetére


BB0401
aktív tag

Most komolyan, ez akkora probléma ? Ha jó az EIS, akkor semmi baj.

Meg a jack, a hármas tálca, az értesítő LED, a programozható gomb, az egyedi megjelenés, és a jó ár.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#10) BB0401 válasza TTomax (#8) üzenetére


BB0401
aktív tag

GSMArena-n írják, hogy a mobil túlságosan felmelegedne, és ez jelentősen csökkentené az akku élethosszát. Különben is, egy ideig úgy lehetne tölteni...

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#11) TTomax válasza BB0401 (#10) üzenetére


TTomax
nagyúr

Naponta 150-180X veszem ki a telefont és rakom vissza a kocsiba a Qi töltöre.Nincs az a csatlakozó ami ezt 2hónapnál tovább bírná,egyszerűen kiesik a telefonból egy idő után,szétkopik.Ha pedig nem töltöm a telefont akkor 3 nagyon max 4óra alatt lemerül a munkaidő meg 9,azt meg egy telefon sem bírja,nem marad más csak a QI töltés,ha belehal az akku akkor belehal csak venne kell egy Zebra TC56ot,pedig nem nagyon akarok....

Igazából csúcs mobilra se lenne szükségem,de jó kamerára meg jó navira nagy akkuval QI töltővel meg egy kis IP védettséggel igen,és ezek a dolgok csak a csucs mobilokban vannak meg,most egy S9et nyúzok,de ki tudja meddig bírja.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12) zsolty28 válasza BB0401 (#10) üzenetére


zsolty28
tag

"Nagyon jó" ez a kitolós motoros kamerás megoldás. Látszik, hogy már nem tudnak mit kitalálni, ráadásul még egy pont amin sérülhet a teló.

Új Letöltés - A friss hírek és letöltések paradicsoma: https://ujletoltes.hu

(#13) ghiottone válasza zazenke (#6) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ugyan nem optikai, de lesz egy szoftver frissítés, amivel 2xeres "lossless zoom"-ot ígértek.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#14) hajbel válasza zazenke (#6) üzenetére


hajbel
addikt

Lesz benne croppolt 2x zoom, szoftverfrissítéssel.

(#8) TTomax: [link] itt a válasz. Még vastagabb lenne a telefon.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#15) BB0401 válasza TTomax (#11) üzenetére


BB0401
aktív tag

Így már megértem, nekem nincs rá szükségem.

Persze, sérülhet, elromolhat, de amennyiszer én használom, amiatt nem romlik el. A leejtés mondjuk komolyabb kárt is tud benne okozni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#16) joey04 válasza AS (#4) üzenetére


joey04
titán

Ellenkezőleg. A lehető legrosszabb megoldás. Ennek ellenére elég jó készülék, ár/érték arányt tekintve.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

nekem tetszik. ha lenne Qi töltés simán venném

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#18) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

OK, szóval a 159,1 x 75,4 x 8,4-9,1 milliméteres és 190 grammos készülék - most már hivatalosan is - kecses, és jó kézben fogni. Ezt észben fogom tartani a következő telefon vásárlásakor. Egyébként a köv. verzió tömege remélem min. 250 gramm lesz, mert akkor minden bizonnyal még minőségibbnek fog hatni :(((
Mondjuk Penge Boris is megmondta, hogy a súly a megbízhatóság jele. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19) Zé.


Zé.
tag

Nagyon ambivalens készülék! Optikai képstabilizátor, és vízállóság nélkül manapság csak
olcsó készüléknél veszik az emberek... Ezeket kivéve viszont szuper! Kíváncsi vagyok a kamera tesztre, -- de OIS nélkül... Többet ér a dual pixel technológia, mint ez a kihajlós!
Az Asus Ultra éjszakai módja hasonlóan működik, mint más gyártók, az Ultra Night mód, ha pszeudo hosszú expozíciókat használ. Ezt nem is értem OIS nélkül... :F
Összességében ez így csak félkarú óriás. Akinek a kamera nem fontos, jó vétel lehet!

(#20) Bibby válasza <Adamsky> (#18) üzenetére


Bibby
addikt

És mekkora aksi van benne, az megvan?
Vagy a marketing szöveg karcolja a füled? Nyilván máshol nem mondanak ilyeneket... :U

Ελευθερια η θανατος

(#21) <Adamsky> válasza Bibby (#20) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"És mekkora aksi van benne, az megvan?"
Őszinte leszek, odáig már el se olvastam. Bizonyos méret / súly felett nem már nem tud vigasztalni még az sem, ha egy kis atomerőművet hajtogattak bele. Nyáron, ha húzza le rólam a gatyát, ez indifferens.

(#22) doooo


doooo
veterán

Megint a kamera az, amit elcsesztek (motoros funkciótól függetlenül)... Kár érte, egyébként szimpatikus lenne.

(#23) erahurka


erahurka
félisten

Kicsit szélesebb képaránnyal jobban tetszene, de így is jól hangzik. A kamera jó alap, már csak szoftver kéne rá, a GSM Arena fotói alapján ez nem annyira sikerült. Reméljük lesz rá gcam port, és akkor ezzel sem lesz probléma.

(#24) zsid válasza TTomax (#11) üzenetére


zsid
senior tag

A Lenovomban 5100mAh-s akku van, nálam kényelmesen kibír egy munkanapot töltés nélkül a telefon. Ebben van 5-7 óra telefonálás, 3 óra zenehallgatás bekapcsolt kijelzővel youtuberól, némi internet, pár fotó.. Így az akkum nem megy nap végére 35-40% alá. Naponta egyszer töltöm a telefont.

Nem tudom te mit és mire használsz, de elég erőforrás igényes lehet, ha az 5000mAh-t is lerántja 4 óra alatt.

Én reménykedek, hogy az újabb technikával, kisebb csíkszélességgel valamelyest kisebb fogyasztás is jár ilyen felhasználásnál, mert pont ilyen telefont keresnék mint az az Asus (a Lenovom lassan 2 éves, ideje cserélni ) és ha időben kb ugyanannyit bír, mint a mostani akkor bevállalok egyet. Nem akarok töltögetni, már megszoktam a jót :DDD

<tRucKdriFteR>

(#25) match123 válasza zsid (#24) üzenetére


match123
tag

A drog rossz ertem?

(#26) zsid válasza match123 (#25) üzenetére


zsid
senior tag

Nem értem. Mi ellen van kifogásod?

<tRucKdriFteR>

(#27) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Most néztem meg az Unbox Therapy videóját a telóról és baszzus elfogott az erzés: ez nekem kell! :D

All→M8

(#28) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Nekem hirtelen ez ugrott be a nyitóképről. :D

(#29) Atomgeszi válasza AS (#4) üzenetére


Atomgeszi
veterán

"189 000 Ft nagyon baráti S855 ért :) Söt a legolcsóbb legális S855 telo lesz, (mig a Xiaomi mi9 nem lesz nálunk hivatalosan.)"

Mi az, hogy nem lesz? :D
Jelenleg is ~148 környékén lehet megvenni. Egy két boltban, használható garanciával is (pl. turbadó 2 év garijáról csak jót olvastam). Illetve, ha végre lesz készleten a xiaomi.hu-n, ott sem hiszem (a Mi9SE-ből kiindulva), hogy 149-nél több lenne.
Nem mintha amúgy régen nem vettük volna dögivel a szószerinti kínai sufni garisat. Ehhez képest a nevesebb "sufni" gsm-ek garijai is jobbak..
"legális" ennyi erővel a xiaomi global store is húzza le a rolót, mert illegálisan árasztja el szerencsétlen európaiakat, akik máshogy nem jutnak hozzá a telefonokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#30) Atomgeszi válasza <Adamsky> (#18) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem baj, ilyen kijelentések után majd még nagyobbak lesznek a telefonok. :D

Hogy ON is legyek:

"a kamera dőlésszögét 18 fokonként kézzel is lehet állítani, tehát olyan perspektívákból is lehet vele videózni, amelyekből amúgy nem feltétlenül tudnánk úgy, hogy közben a kijelzőt is látjuk."

Éljen a nyári szoknya alatti videózás szerelmeseinek ez a mondat. :D

(#31) RudY


RudY
addikt

Árak verziótól függően 160-210 ezer között:
https://eshop.asus.com/hu-HU/zenfone-6
Az Asus shop-ban általában elég plafon árszint van, többnyire minden viszonteladónál olcsóbb szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

(#32) ArkTom


ArkTom
csendes tag

Aki esetleg nézte az élő showt...
Amikor a szelfikamera 4k 60 fps EIS képességét mutatták be, akkor a Samsung S10+ volt az összehasonlítási alap. Az asus videója szinte meg se rezzent, az S10+-é ugrálgatott. Szerintem évek óta finomítják már ASUS-éknál az EIS-t, a zenfone 3-ban is egész jól működik. Igyekeztek a legjobb kompromisszumot meghozni, a mérnökök lehet jobban tudják, mi fért bele és már mi nem. :) Ha jó tokot lehet majd hozzá kapni, talán nehezen lehet majd elejteni :) Várom a tesztet én is!

(#33) TTomax válasza zsid (#24) üzenetére


TTomax
nagyúr

Amazonnak dolgozom,napi 9óra navigálás,online térkép,adatküldés,pár óra beszélgetés,whatsapp,viber és egy rakat kameramunka.Mindez reggel 6töl este 6-7ig,ezt egy telefon se bírja töltés nélkül.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#34) mjani1172 válasza TTomax (#11) üzenetére


mjani1172
addikt

Egyszerűen (erre) rossz telefont használsz.
180 x feltenni töltőre annak sincs értelme.

[ Szerkesztve ]

(#35) Jeanne d'Arc

Érdekes megoldás, te tetszik a változatosság.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#36) petymeg


petymeg
addikt

Samsung koppintás ez a kamera. A néhai V200-ason volt ilyen, igaz ott kézzel kellett forgatni a kamerát. :D
Nekem egyébként tetszik ez a megoldás és az egész telefon is eléggé jónak tűnik.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#37) <Adamsky> válasza Atomgeszi (#30) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"... ilyen kijelentések után majd még nagyobbak lesznek a telefonok."
Sajnos ez az én véleményem, ill. kijelentésem nélkül is borítékolható.
Az más kérdés, hogy "pár collal később" már lehet Te is a vonyítók táborát fogod gazdagítani, miszerint ez már túúúl nagy (és nehéz) ;)

(#38) Snooker147


Snooker147
tag

IPS kijelző? Na ne már! Ennyiért? Csupán a motorikus kamara ami nincs meg egy MI 9-ben, és az már kapható 135k-ért is!

(#39) mjani1172 válasza Snooker147 (#38) üzenetére


mjani1172
addikt

Én kifejezetten örülök az ips nek, mert nincs pwm.

(#40) aelod válasza petymeg (#36) üzenetére


aelod
veterán

Hol is koppintás? :U
Nem tök mindegy amúgy? Samsung hasonló méretben kilyukasztja a kijelzőt és nem rak 5e-s akkut a telefonjaiba...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#41) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Ez nagyon jo megoldas, remelem masok is kovetik.
A kinyithato zsaner szerintem oldalt lenne optimalis, es a zsanerba eleg lenne egy nagy latoszogu, es egy tof kamera, hatul maradhatna fixen a fo es egy zoom kamera...

(#42) obligat


obligat
senior tag

no, nem vagyok célcsoport ezek szerint.

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#43) obligat válasza TTomax (#11) üzenetére


obligat
senior tag

a mágneses végű töltőkábel nem megoldás?
a kis mágneses cuccot bepattintod a telefonba, onnantól kezdve nem kopik. kábelből pedig egy az autóba, egy a fali töltőhöz/zsebbe akármi?

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#44) aelod válasza obligat (#43) üzenetére


aelod
veterán

Az túl egyszerű ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#45) TTomax válasza obligat (#43) üzenetére


TTomax
nagyúr

Sajnos korrodálodik a csatlakozó a nedvességtöl,és egy idő után már nem tölt.Ez volt az első megoldás,de hosszútávon nem vált be sajnos.Esöben is használom kell és ha úgy nedvesen rakom fel tölteni akkor a folyamat még gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#46) TTomax válasza aelod (#44) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ugye milyen egyszerű csak simán toxicnak lenni,olyan dolgokról amiket ki se próbáltál?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#47) aelod válasza TTomax (#46) üzenetére


aelod
veterán

Próbáltam, nekem nem tetszett mert elhagytam. Don't be sensitive.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#48) TTomax válasza mjani1172 (#34) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem tudok vele mit kezdeni,oda kell vinnem a telefont a customer ajtójához,annyira eszi a telefont a munka,hogy sima töltés mellett is merül,gyorstöltésre van szükség hogy szinten tartsa,persze gyors töltés mellett meg melegszik és néha visszavágója normálra.Föleg nyáron ha még a nap is rásegit.Az igazi az lenne ha tölteni se kellene,csak a nagy akkus csoda noname telefonok általában nagyon gagyik.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#49) aelod válasza TTomax (#48) üzenetére


aelod
veterán

...és ha használnál a navihoz céleszközt? :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#50) TTomax válasza aelod (#49) üzenetére


TTomax
nagyúr

A program amit használni kell iosen vagy androidon fut csak.Amazon flex a neve.Van erre igazából céleszköz,Zebra TC56 a neve,csak hát olyan 400K az új ára,használtan meg nagyon rizikós venni.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.