Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tjb007


tjb007
nagyúr

Ebből a mondatból már látom, hogy nálunk max. valamelyik sufnigéesemnél lehet majd kapni.

"Motorola XT531 is available starting in August in China. The device will be available in Hong Kong, Taiwan and select countries in Europe and Latin America starting this Fall."

Amúgy tegnap előtt már beszéltünk róla.

(#2) j-cool


j-cool
tag

Hátulról nekem olyan Palmos, de pont azért tetszik.

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Két napja ez még Domino+ volt azt hiszem, és akkor még nem is kapott volna belőle Európa :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) Ace owner


Ace owner
addikt

Ez kb. mint egy Ace.. :D

Galaxy Fold 4

(#5) Prien válasza tjb007 (#1) üzenetére


Prien
addikt

Hát ilyen support mellett csoda,hogy még a Defy is piacon van. Érdekes,hogy a Huawei és a ZTE cégeknek nem gond nálunk piacon lenni, a Motorolának nem számít ez a régió.

A kevés is több a semminél.

(#6) Norb0


Norb0
tag

Remélem azért valami GPU van benne.

(#7) Steve1207 válasza Norb0 (#6) üzenetére


Steve1207
veterán

MSM 7227, szóval a jó öreg Adreno 200 ott dobog benne.

.

(#8) gerilee


gerilee
aktív tag

Hirtelen ránézésre elsőre az ugrott be, hogy milyen jó kacsakő lenne... :DDD
Bár a 2 SIM-es verzió egy kipróbálást megérne...

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#9) Rav3n02 válasza Graphics (#3) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Igen az volt :DDD

Ha itt is kidobnák két SIM-es változatban egyrészt hatalmasat ütne, másrészt én is vennék egyet ;]

(#10) Maxentius


Maxentius
addikt

Eh, jön vmi Moto hír, egyből mindenki a support hiányát harsogja... ami persze tény. :)

9 hónap után épp ideje volt a GB-t bevezetni az alsókategóriában is... :U

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#11) Borote válasza Steve1207 (#7) üzenetére


Borote
addikt

Hol olvastad? :) Mondjuk olyan nagyon nem néztem utána, de én nem találtam meg :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.