Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) orbano


orbano
félisten

kicsit lehetne vékonyabb. azt leszámíva nagyon szép... egyenesen gyönyörű...

A vér nem válik VAZZE!™

(#2) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Hát nem csicsás az bisztos! :D
Eléggé letisztult formavilág.
Egy tesztre kíváncsi lennék!

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#3) Jadro


Jadro
veterán

Nekem is a vastagsága zavaró legfőképpen. Emellett ezt a formát nagyon nem nekem találták ki. Más gondom nincs is vele. :D

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#4) joey04


joey04
titán

ez nem hangzik rosszul, bár a kijelző lehetne 2.4

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Na, ez egész jónak igérkezik. :) Külsőre is bejön, meg a belső is ígéretes, csak szoftveresen is jó legyen és sikeresebb telefon lehet, mint az eddigi Motok.

(#6) yoman1


yoman1
csendes tag

Sajnos csak EDGE lesz benne, 3G nem :(
Legalábbis más oldalak szerint, és szerintem is, mivel eddig 3G-s LinuxMoto még nem jelent meg és szerintem nem is fog bármennyire is szeretném...

(#7) mark75


mark75
senior tag

Szerintem is szép lett ez a Moto.Jó külső,és a belső is jó :K

(#8) AMD Power


AMD Power
titán

Nah ez nem rossz. Kár ,hogy az áraáról nem tudunk semmit se. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9) joey04 válasza yoman1 (#6) üzenetére


joey04
titán

ez a gyanús nekem is, hogy nem volt még olyan linuxmoto ami tudta volna a 3g-t.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) #16820480 válasza joey04 (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

előbb-utóbb viszont csak ki kéne már hozni egyet, ami tudja, ha nem akarják dobni a platformot...

(#11) stratova


stratova
veterán

Ha tudásra nem is annyira. külsőre igen megnyerő. Nokiától átnézhetnének egy kis formatervért.
Az enyém is egy tégla, de leginkább a most megjelent modellek között van pár számomra ízlésficamos darab még ha a tudásuk nagyon is rendben van lásd N85.

(#12) k_laci


k_laci
tag

ezen a képen első ránézésre azt olvastam : MOTOWTF ?? :D amugy ez is tetszik, mint ( majdnem ) minden új motorola :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.