Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#221) updog


updog
senior tag

Bár már senki nem fog ilyen telefont venni, de nem is ajánlom senkinek :) (ha eladom, úgyis olyan áron fogom adni, úgyhogy nyugodtan olvashatja a leendő vevő).

Volt ugye korábban (és még most is) a GPS-lassan/soha-megtalálós problémám, a töltő cincergése, azóta olyan 4-5 alkalommal lekapcsolt úgy a telefon hogy csak a bekapcsoló gomb ~15 mp-es nyomvatartásával volt hajlandó bekapcsolni, a legjobb volt a mai éjszaka, ezt csinálta, így nem is szólt az ébresztőm.... A Chromecasthoz rendszeresen nem csatlakozik (másik telefon ugyanazon a wifin vagy az asztali pc gond nélkül). Ráadásul a ZTE Blade G-hez hasonlóan (valaha volt legjobban utált telefonom) elkezdett random -20%-okat eldobálni az akksi töltöttségéből... (ott alaplaphiba volt a gond).

A festék is kopik a kamerasziget széléről. A Roidmi-t sem szereti (ismét) mostanában, pedig volt egy gondmentes ~2 hónap...

Garis, de ha odaviszem hogy sz*r ez a sz*r, gondolom úgy járnék mint a Moto G5-tel (bevittem hogy a bekapcsoló gomb kontaktos, néha hosszan nyomva sem csinál semmit, néha két lenyomásnak érzékeli és lezárás után rögtön fel is oldja a képernyőt), négy hét(!) szerviz után azt írták: "nem sikerült reprodukálni a problémát".

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.