Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) ghiottone válasza kand Úr! (#50) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Már egy ideje megvásárolható pl. itt. - korrekt 2 év gyártói garanciával.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#52) kand Úr! válasza ghiottone (#51) üzenetére


kand Úr!
csendes tag

Köszi! (Bár ezt láttam és elég sok negatív értékelése van ennek a webáruháznak) Pontosítva az érdekelne rendes boltban illetve szolgáltatónál mikorra várható? Telekomnál egyenlőre csak a sima G6 elérhető.

(#53) ghiottone válasza kand Úr! (#52) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Eddig 6 db Motorola telót + 1-2 cuccot vettünk onnan, A Z3 Playem most küldtem vissza, mert a Z2 Force jobb számomra az előlapi ujjlenyomat-olvasó miatt. Van akinek a Z2 Play-e volt hibás és korrekten lerendezték. - Szóval én csak ajánlani tudom őket. Hogy lesz-e forgalmazásban szolgáltatóknál? Nem tudni, de már megjelent volna, ha igen.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#54) ACmotor


ACmotor
csendes tag

Sziasztok,

Moto g6 és g5s plusz között gondolkozok. Ami a g6 mellett szól nekem az a jobb kijelző meg dizájn, ami a g5s plusz mellett az, hogy 10 eFt-al olcsóbb, 4GB RAM és egy kicsit jobb a proci. Melyiket válasszam?

(#55) Plazmacucci válasza ACmotor (#54) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Itthon két év jótállással csak G6-ot kapsz.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#56) ACmotor válasza Plazmacucci (#55) üzenetére


ACmotor
csendes tag

Itt [link] van 2 évvel G5S plusz is.

(#57) ghiottone válasza ACmotor (#54) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+ a G5s Plus fém hátlap, Snapi 625, ami erősebb, mint a 450. A G6 tovább lesz támogatva. G6 még nem volt nálam, de G5s Plus 3/32-es van a családban és kamerában ok, aksiban remek. Megkapja a 8.1-et és nincs több főverzió csak biztonsági frissítések.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#58) Plazmacucci válasza ACmotor (#56) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ez nem külföldi behozott véletlenül, és ők vállalják a jótállást?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#59) ghiottone válasza Plazmacucci (#58) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nincs gond az alza gariztatással.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#60) ACmotor válasza ghiottone (#57) üzenetére


ACmotor
csendes tag

Köszi! Ami még szóba jöhet az a Moto Z2 Play. Kb. 5 ezerrel több Alzánál, mint a G6, de jobb a kamera és a hardver. A kamera fontos lenne.

(#61) ghiottone válasza ACmotor (#60) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Akkor Z2 Play. 2017 augusztusában olasz amazonról vettem egyet, múlt hónapban adtam el hardveraprón - megbízhatóan működött, de Z2 Force-ra lett cserélve.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#62) hokins


hokins
addikt

Sziasztok. Ma beruháztam én is egy ilyen telóra. Idáig teljesen elégedett vagyok vele. Egy negatívum hogy Szolnokon nem kapok fóliát hozzá.

(#63) ghiottone válasza hokins (#62) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nemrég hívták fel rá a figyelmemet - brotect airglass. Majdnem teljesen fed, könnyen felrakható, nincs buborék, és elég vékony is. + 3-4 munkanap alatt itt van Németországból.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#64) hokins


hokins
addikt

Van júliusi biztonsági frissítés.( Ha esetleg valaki még nem tud róla)

(#66) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Moto G6s Plus?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#68) hokins


hokins
addikt

Eléggé kihalt ez a topic :( Ennyire nem vennék ezt a telefont? 🤔

(#70) hokins válasza #20749568 (#69) üzenetére


hokins
addikt

Énis így jártam vele. 3 helyről rendeltem, de egyikse volt jó. Így feladtam és rendeltem flip tokot inkább.

(#72) hokins válasza #20749568 (#71) üzenetére


hokins
addikt

Üzemidővel nekem sincs gondom. Simán hozza azt mint párom S8-a.
Csak azért a hardver kicsit lehetne erősebb. Néha érezni akadást/lassulást.

(#74) hokins válasza #20749568 (#73) üzenetére


hokins
addikt

Facebook,chrome,youtube,stb... Hosszabb cikkek olvasását se nagyon szereti. Újlenyomatott is hetente kell újra olvastatnom vele mert nem akar reagálni rá.

Bár lehet hogy csak az I7 után érzem döcögősebbnek.

[ Szerkesztve ]

(#76) hokins válasza #20749568 (#75) üzenetére


hokins
addikt

Az lehet. Vagy csak engem nem szeret. 😂

(#79) hokins válasza #20749568 (#78) üzenetére


hokins
addikt

A G5nél tapasztaltak alapján nem kapkodják el.

(#81) hokins válasza #20749568 (#80) üzenetére


hokins
addikt

Pie jó esetben csak jövő év május körül várható szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#82) ACmotor


ACmotor
csendes tag

Én is csatlakoztam. Jó kis gép. A fényképezőt még szokni kell. Az a fura, hogy lámpafénynél mozgó dolgot fényképezővel nem csak homályos de több körvonala is van. Az open camera appnál nincs ilyen. Meg elég lassan is exponál. A méretét is szokni kell. Hang minőség nekem megfelel, bár szereóhoz vagyok szokva, G2ről váltottam. Ami tetszik az az ujjlenyomat olvasó. Elöl van, lehet vele navigálni és gyorsan is működik.

(#83) hokins


hokins
addikt

Sziasztok. Én meg búcsúzom. Visszatértem az S8-hoz.

(#85) ACmotor válasza #20749568 (#84) üzenetére


ACmotor
csendes tag

Kár, hogy csak ennyien vagyunk, pedig jó kis telefon. Lehet, hogy már mindenki Xiaomit vesz :(((

(#88) ACmotor válasza #20749568 (#87) üzenetére


ACmotor
csendes tag

Nálam most jelent meg. Töltöm is le. Reménykedtem, hogy már a Pie. Nem mintha a mostani rendszer nem lenne teljesen jó :)

(#89) hokins válasza ACmotor (#88) üzenetére


hokins
addikt

Nem a pie. Csak biztonsági frissités.

(#90) Garfield85


Garfield85
tag

Sziasztok, akik használják a telefont, kamera szempontjából milyenek találjátok?

(#92) Garfield85 válasza #20749568 (#91) üzenetére


Garfield85
tag

Erről most hallok először, ez valami oldal?

(#94) Garfield85 válasza #20749568 (#93) üzenetére


Garfield85
tag

Köszi, nem tudom mit csináljak, várjak míg kijön a G7? Jelenleg egy Huawei P smartot használok. Amúgy G6 plust tudnék venni szolgáltatótól.

(#96) asdf_


asdf_
veterán

Erosen filozom egy G6 vagy G6 plus vasarlasan, ket kerdesem lenne csak, a nevjegyekhez hozza lehet-e tarsitani, hogy melyik SIM-rol menjen ki a hivas (tok termeszetes lenne, hogy igen, de aztan ugye volt mar gyarto, amely ezt kisporolta)? Valamint eleg sok -es kizarolag erre hasznalom amugy a fenykepezot- makro jellegu fenykepet keszitek (termekek csomagolasan vonalkod), ez menne rajta rendesen, tehat mondjuk nem fel meternel van a fenykepezo kozelpontja?

(#98) asdf_ válasza #20749568 (#97) üzenetére


asdf_
veterán

Koszi. Akkor mar csak az a kerdesem van, hogy 4 GB ramos sima G6-ra van vallalhato beszerzesi forras vagy amazon az egyetlen? Csak amiatt vennek plus-t (4-5 evig hasznalok egy telefont, isten tudja mennyi ram kell az alkalmazasoknak x ev mulva), a procikulonbseg nekem valoszinuleg lenyegtelen (negy evvel ezelotti 400-as snapdragonrol jovok es semmi bajom nincs vele meg most sem), inkabb a kisebbet vennem szivesebben (na nem, mintha azon a 6mm-en sok mulna).

(#100) Sanyi.mTs válasza asdf_ (#98) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Alza-n is érdemes körülnézni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.