Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) updog válasza gzbotii (#200) üzenetére


updog
senior tag

Ja hogy tetszőleges pillanatban? Hmm.

Ugye van az a feature, hogy ha notification van, akkor lehalkul pl. a Spotify. Na nekem szokott ilyet (tényleg csak 1-2 mp-re) és utána megy tovább minden, megnézem, semmi noti :F Van ilyen, na :D Pedig minden okosmód meg Moto display meg ilyesmi ki van kapcsolva nekem is.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#202) Gyusszóka bá


Gyusszóka bá
újonc

Sziasztok! 2 napja van meg ez a készülék kártyafüggetlenül, igyekszem belakni, átköltözni rá. Így akadtam rá a fórumra. Viszont feltűnt, hogy csak egy frissítést talált, 2018. szeptemberi biztonsági. Megoldható a Pie frissítés vagy várnom kell még vele? Amúgy nekem a készülék tetszik, megfelel.
Előre is köszönöm a választ!

(#203) Sanyi.mTs válasza Gyusszóka bá (#202) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

pedig már van rá Pie. én 2 hónapja frissítettem fater telóját (telekomos független) [link]

próbálj meg többször rákeresni manuálisan.

[ Szerkesztve ]

(#204) gzbotii válasza Gyusszóka bá (#202) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem kumlatívak a frissítések, frissítés után ajánlja fel a következő legfrissebb verziót.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#205) UHHH válasza Gyusszóka bá (#202) üzenetére


UHHH
senior tag

Szép folyamatosan frissítsd fel és akkor lesz android 9 is előbb-utóbb. Csak a kérdés: MEGÉRI-E?!
Sokan mondták, hogy lassabb lett a PIE felrakása után.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#206) Gyusszóka bá válasza Sanyi.mTs (#203) üzenetére


Gyusszóka bá
újonc

Köszönöm a választ Neked és Sanyi.mTs is. Mire gondolsz a manuális keresésnél, mert ha a Beállítások - Rendszer - Rendszerfrissítések akkor azt most néztem és azt írja a rendszer naprakész. Majd még próbálkozom.

(#207) Gyusszóka bá válasza UHHH (#205) üzenetére


Gyusszóka bá
újonc

Értem , gondoltam hogy folyamatosan, csak nem tudtam/tudom hogy jó-e ez így, még mindig 2018. 09 hó-nál jár.
Megéri-e, olvasgattam a fórumot van példa úgy gondolom pro és kontra, én szeretném kipróbálni.

(#208) updog


updog
senior tag

Nálatok mennyire megbízható a location history (ezáltal a GPS)? Írtam már hogy a GPS-szel többször volt gond (percekig, sőt volt hogy egész úton nem talált jelet), és most nézem a location historyt, hiába vagyok konstans bekapcsolt GPS-szel és maximális pontossággal, néha csak behúzza légvonalba hogy erre jártál valahol paraszt.

Pl. itt nyilván az M3-on mentem ki, erre azt hitte hogy Mogyoród felé mentem. Visszaúton pl. szépen lekövette az M3 pályáját, és jól jelölte az útvonalam.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#209) gzbotii válasza updog (#208) üzenetére


gzbotii
veterán

Párszor navigáltam vele, de eddig csak BP-n belül + aglomeráció. Hamar talál jelet, egy alkalom volt, hogy pár méterrel arrébb lőtt be (egy utcával később tértem így le).
Location Historyt én kikapcsoltam.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#210) UHHH válasza updog (#208) üzenetére


UHHH
senior tag

Tökéletes 8-as android alatt a gps, endomondóval mentünk mindenféle országban és teljesen jól mutat mindent.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#211) updog válasza UHHH (#210) üzenetére


updog
senior tag

Akkor ott zeberedjen meg ahol van :) Emiatt nem sz***k ki Budaörsre szervizbe, hogy aztán három hét után visszaadják, hogy nem sikerült reprodukálni a problémát (mint a G5-nél, aminél amúgy 3 perc alatt miután visszakaptam, újra előjött...)

Úgy látszik kifogtam (megint). Köszi a válaszokat.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#212) gzbotii


gzbotii
veterán

Sikerült összetörni a hátlapot...hétfőn vettem észre, hogy két párhuzamos, ívelt csíkban elrepedt a hátlapi üveg a bal asló sarkán (később rakok be képet). Egyszer esett le, kb 50cm magasból a járólapra (szombat), azon kívül nem tudok semmiről.*
Ja, meg a kijelző kritikán aluli módon karcolódik. Ehhez képest a G5 soda lime glassja, vagy a G5s Plus sokkal jobban bírta. Igazából, nekem nem volt GG-s telefonom, ami így karcolódna :(

*egészben az a legbosszantóbb, hogy garis készülék, nincs két hónapos.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#213) asdf_


asdf_
veterán

Január óta használok egyet (plus-t), nincs rajta se fólia, se üveg. És egyetlen karc sem.

(#215) gzbotii válasza #20749568 (#214) üzenetére


gzbotii
veterán

Nehéz lesz lefotózni - főleg iPaddel, de olyan karcok vannak rajta - és olyan mennyiségben, hogy az borzalom.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#216) gzbotii


gzbotii
veterán

Ennyi, ha az embernek vannak Motos ismerősei :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#218) gzbotii válasza #20749568 (#217) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem, az az a törés, amiről szerdán írtam itt :B

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#220) gzbotii válasza #20749568 (#219) üzenetére


gzbotii
veterán

Felajánlották...de még(!) nem. Pedig mint volt munkáltatóm, igazán megtehetnék :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#221) updog


updog
senior tag

Bár már senki nem fog ilyen telefont venni, de nem is ajánlom senkinek :) (ha eladom, úgyis olyan áron fogom adni, úgyhogy nyugodtan olvashatja a leendő vevő).

Volt ugye korábban (és még most is) a GPS-lassan/soha-megtalálós problémám, a töltő cincergése, azóta olyan 4-5 alkalommal lekapcsolt úgy a telefon hogy csak a bekapcsoló gomb ~15 mp-es nyomvatartásával volt hajlandó bekapcsolni, a legjobb volt a mai éjszaka, ezt csinálta, így nem is szólt az ébresztőm.... A Chromecasthoz rendszeresen nem csatlakozik (másik telefon ugyanazon a wifin vagy az asztali pc gond nélkül). Ráadásul a ZTE Blade G-hez hasonlóan (valaha volt legjobban utált telefonom) elkezdett random -20%-okat eldobálni az akksi töltöttségéből... (ott alaplaphiba volt a gond).

A festék is kopik a kamerasziget széléről. A Roidmi-t sem szereti (ismét) mostanában, pedig volt egy gondmentes ~2 hónap...

Garis, de ha odaviszem hogy sz*r ez a sz*r, gondolom úgy járnék mint a Moto G5-tel (bevittem hogy a bekapcsoló gomb kontaktos, néha hosszan nyomva sem csinál semmit, néha két lenyomásnak érzékeli és lezárás után rögtön fel is oldja a képernyőt), négy hét(!) szerviz után azt írták: "nem sikerült reprodukálni a problémát".

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#222) gzbotii válasza updog (#221) üzenetére


gzbotii
veterán

"a töltő cincergése"
Egy hónap után nálam is megjelent ez a probléma.

"4-5 alkalommal lekapcsolt úgy a telefon hogy csak a bekapcsoló gomb ~15 mp-es nyomvatartásával volt hajlandó bekapcsolni"
G5 ezt nálam is eljátszotta párszor.
Szervizben TMX vagy már Depanero volt? Ha az előbbi, én semmin sem csodálkozom.

"a GPS-lassan/soha-megtalálós problémám"
Nekem eddig nem volt GPS probléma, én is rendszeresen navigálok vele, vezetés közben, de még nem szívatott meg.

Ami engem zavar, hogy leejtés után, lett két repedés a hátlapon, így nem tökéletes. Nem hagy nyugodni.
Majd lefotózom, hogy milyen karcos a kijelző. Komolya, utoljára valami középkategóriás LG, 2011-ben volt ilyen karcos, amin nem volt GG. Szerintem botrány.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#224) #92006144


#92006144
törölt tag

Anyám megnyerte a pár hónapos G6-ot, és sikerült úgy elnyomkodnia a csengőhang beállításait, hogy csak és kizárólag a viber üzenethangot lehet választani, mást egyáltalán nem. Szóval még a gyári hangokat sem lehet kiválasztani. Csak telefon nullázással lehet megoldani?

(#226) gzbotii válasza #92006144 (#224) üzenetére


gzbotii
veterán

Nincs egy ilyen lista?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#227) #92006144 válasza gzbotii (#226) üzenetére


#92006144
törölt tag

Nincs. Felsősorban talán hangfájlok voltak, azon belül csak a viber üzenethang, felül a vissza nyíl a hang menübe dobott, az alsó visszanyíl szintén.
Holnap elvileg lesz lehetőségem nyomkodni a telefont, egy újraindítással kezdem szerintem. Alapvetően csak a viber volt a lényeg, mert az ment a levesbe win-droid váltásnál, droid-droid telefoncsere esetén ez nem probléma.

[ Szerkesztve ]

(#228) gzbotii válasza #92006144 (#227) üzenetére


gzbotii
veterán

Próbáld ki factory reset előtt az Alapbeállításokat:

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#229) #92006144 válasza gzbotii (#228) üzenetére


#92006144
törölt tag

Köszönöm, ez lesz első körben:R

[ Szerkesztve ]

(#230) gzbotii


gzbotii
veterán

...ééés, hogy jobb legyen, a jobb felső sarokban, a kijelző szélén megjelent egy sárgásodás is.
Annak a jele, hogy a touch kezd elválni a kijelzőtől.

Anno a Moto G5-öm ugyan ezért garanciáztattam. Azon fél év után jött elő. Ezt négy hónapja használom (és nem túl intenzíven).

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#232) gzbotii válasza #20749568 (#231) üzenetére


gzbotii
veterán

A hátlapi repedés miatt ugrott az is. [link]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#234) gzbotii válasza #20749568 (#233) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem érné meg.
És igen, ezért megvonják (voltam a Motonál, pont ilyen ügyeket kezeltem, szóval elég biztos vagyok benne).

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#236) gzbotii válasza #20749568 (#235) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem van és marad egy Z2 Play. :)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#238) C.Brigante


C.Brigante
veterán

Sziasztok,
tegnap vettem a lányomnak egy ilyen telefont. Volt nektek is olyan, h a play-ből ugyan letölti a youtube alkalmazást, de azt írja nem telepíthető! Most tegyem fel manuálisan egy régebbi apk.-t? Találkozott már valaki ezzel?

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#240) C.Brigante válasza #20749568 (#239) üzenetére


C.Brigante
veterán

azt írja az alkalmazás nem telepíthető.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#242) C.Brigante válasza #20749568 (#241) üzenetére


C.Brigante
veterán

ahhh edesanya bealitotta neki a szuloi felugyeletet, azert nem engedi telepiteni. Koszi azert a segitseget!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#244) 77karesz


77karesz
tag

Sziasztok!
Nemrég vettünk egy ilyen telefont a családban. Nagyon tetszik,de van 1-2 dolog amit nem értünk !
A névjegyeket hogyan lehet sim kártyára menteni ? Sehol nem találok olyant,hogy sim,kontaktok ....
A Névjegyek-nél miért nem lehet beállítani,hogy csak a simet lássam?

(#245) asdf_ válasza 77karesz (#244) üzenetére


asdf_
veterán

Mert 2020-at írunk és SIM-en nem tárolunk telefonszámokat.

(#246) 77karesz válasza asdf_ (#245) üzenetére


77karesz
tag

Ja,van benn igazság! Kösz a választ !

(#247) 77karesz


77karesz
tag

Sziasztok ! Még egy kérdésem lenne,(ha nem probléma )
Van elvileg fenn egy Moto Műveletek alkalmazás,ahol gesztusokat lehet beállítani. A Play áruház szerint fenn van,és ha rákeresek a telefonban ott is mutatja,de hol tudom elindítani,és beállítani,mert sehol nem találom?

Köszi!

(#248) 77karesz válasza 77karesz (#247) üzenetére


77karesz
tag

Bocs,már megvan :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.