Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fateless


fateless
veterán

Ezzel a gumírozott külsővel nagyon tetszik a készülék :C

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2) Kepi p4 630


Kepi p4 630
tag

Lájk! :D

(#3) amanoba


amanoba
őstag

csak jönne már, csak jönne már...

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#4) BloodRay


BloodRay
veterán

Igencsak bejövős. :K
Jöhetne majd felénk is.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5) scorpio73


scorpio73
csendes tag

Strapa telefonok ritkán tetszenek, de ez nagyon bejön.
Tudás, külső, minden rendbe van. :K

(#6) sbazsi


sbazsi
veterán

prájsz :F

(#7) tjb007 válasza sbazsi (#6) üzenetére


tjb007
nagyúr

Még nincs.

(#8) Ricardo


Ricardo
félisten

Tud a Motorola ha akar. ez jól néz ki.

(#9) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Tetszetős kivitelezés.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#10) Fossza


Fossza
tag

Hello!

Eszerint Andorid 2.1:

[link]

(#11) Phülöp


Phülöp
addikt

ez gyors volt
szeptember elején volt beharangozó hír itt, és azóta még csak alig 2 hét telt el
nem kell ezt húzni, mint a rétestésztát: bejelentjük, piacra dobjuk hamar - örülünk a bevételnek, a vevő meg örül a z új kütyünek

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#12) zsirfecske


zsirfecske
addikt

nagyon kíváncsi vagyok az árra és a tartalomra. spica és xperia x8 amin gondolkozom, de ez százszor jobbnak tűnik. ha max. 1,5x lesz drágább náluk akkor jól összespórolom :)

(#13) zsirfecske


zsirfecske
addikt

update: úhh, karácsonyi szezonra jönne csak? ezt nehéz lesz kivárni :)
de legalább az ár kiderült már elvileg: [link]

(#14) lmisi


lmisi
senior tag

A készülék jól néz ki, talán strapabíró aztán annyi.
Eleinte nagyon foglalkoztatott aztán az Android and Me -n lehozták a részletesebb
adatait. Az 800Mhz Omap 3610-nek nincs Grafikus gyorsítója azaz Búcsú a 3d-s játékoktól
a többi játéktól meg a HVGA felbontás miatt kell elköszönni.
3.7 colhoz botorság 640x320 felbontást rakni.
/Jó tudom a vastag héj gumiboritás miatt nehezen vezeti el a hőt a készülék belsejéből ezért limitált felbontás gyengített proci ezt pici ram plusszal ellensúlyozzák, de sebességbajnok nem lesz/
Amolyan LowEnd-nek prognosztizálják.
2.1-el jön ki az USA-ban. Ha nem lesz best-sell-er 99% hogy nem lesz rá 2.2 update.
Ez jön le az ottani fórumból. Egyébként eléggé kutyázzák a motot, főleg a Cliq XT-miatt hardware és no upgrade miatt.
A moto igazából a Droid sorozattal tud-képes foglalkozni, a többi hobby melléküzemág tényleges késöbbi support/támogatás nélkül - valami ilyesmi jött le nekem.

(#15) lmisi


lmisi
senior tag

A motorolla hivatalos honlapján WVGA a felbontás azért ez jó hír (480 x 854 pixels)
Az ár fog dönteni szerintem.

(#16) Snowcat válasza lmisi (#14) üzenetére


Snowcat
tag

bocs, de pár dologban tévedsz...
a felbontás wvga, motorolától megszokott módon 480*852...
a processzort közel sem mondanám gyengének, mégis egy cortex-a8 magot takar...
tényleg nem kapott powerVR grafikus magot, de a TI féle IVA2-őt igen, valószínű, hogy ez 3D játékokra nem elég, de minden másra igen (nem mellesleg a 3D-s játékok sokaknál nem akkora szempont)
szerintem tényleg csak a gyártói támogatottság a kérdés, bár most úgy tűnik rendesen előpromozzák a telót, remélhetőleg ez látszani fog a támogatáson is
szóval ha hivatalosan is megerősítik a 2.2 érkezését, akkor szerintem igencsak elgondolkodtató ajánlat lesz :)

(#17) fateless válasza lmisi (#14) üzenetére


fateless
veterán

Hmm, 800-as proci, nagyon jól hangzik
3,7-es kijelző, nagyon jól hangzik
Strapafon, nagyon jól hangzik

Nincs benne GHz-es proci - nem érdekel
Nem játszok majd 3D-s játékokkal - nem érdekel (2D-ssel sem játszom)
Low-end-nek prognosztizálják - felőlem hívhatják favágó telefonnak is, ha az én igényeimnek megfelel. Még örülök is, ha Low-endnek számít (bár az lenne), mert akkor nem lesz olyan drága

Legközelebb nyugodtan írd azt, hogy nem felel meg az igényeidnek, nem kell azt sugallni, hogy de vacak. Sok embernek lehet ideális készülék.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#18) lmisi válasza fateless (#17) üzenetére


lmisi
senior tag

A gyártók sugalmaznak mindig mindenféle rózsaszín álmokat értsd: szupergyors menü, böngésző, gyorsan elinduló alkalmazások stb...
Ezt nyugodtan lehet ellensúlyozni, szerintem. Ha elolvasod a hozzászólást láthatod én sem írtam egy soron se hogy játszanék vagy érdekelne. De egy cirka 120-160 ezer forintos készüléket ez ad el. Már a navigációs programok is lassan kötelezővé teszik.
Ha nem veszik meg sokan akkor támogatás se lesz hozzá és európai forgalmazás sem lesz, az ára jó magasan marad, nyalván az alacsony szériaszám miatt.
Szerintem a strapatelefon nagyon jó dolog főleg a vevőknek, sajna nem a gyártóknak. Az ő érdekük 2 évente cseréld le. Ennek megfelelő az élettartamuk is. Ezt a strapatelefonnal nem lehet megcsinálni. Emiatt is van kevés belőlük aranyáron. Esetleg vegyél ki belőle valamit, hogy nehogy kiválthassa a slágertermékedet. Szerinted valós lenne az, hogy tudja azt mint a droid 1, csak legyen cirka 20% drágább...Kac Kac... :P
Meg is érdeklődöm egy ismerősnél, vajon a droidjára megjött a Froyo már?

(#19) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Szép telefon, bejövős:K Az ütésállóságra azért kíváncsi lennék, mondjuk pofával a földre ejteni....(Az LG Arena-m nem bírta ki, a kijelző egyből tört :U )

[ Szerkesztve ]

(#20) leslieke válasza Nordic (#19) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Peches voltál.. enyém anno konyhakövön landolt pofára és semmi baja nem lett a kijelzőnek, a burkolaton lett 1-2 ütésnyom.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21) SirDöme


SirDöme
tag

A hátlap alján van a billentyűzár gombja? (/csúszkája vagy mi) :U

SAMSUNG Wave I

(#22) tjb007 válasza SirDöme (#21) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az -nagy valószínűséggel- a hátlap rögzítésére szolgál.

(#23) Nordic válasza leslieke (#20) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nekem betonra ;] . Végülis túlélte, csak a külső plexi(vagy üveg, nem tudom miből van) pókhálósodott be, de a telefont tudtam használni még majdnem 8 hónapig, de akkor teljesen beállt a kijelző, teljes touch-halál.

(#24) bepe79 válasza lmisi (#18) üzenetére


bepe79
addikt

A hozzánk is eljutott strapatelókat egyáltalán nem mérik aranyáron, ilyenek a Samu B2700, B2100, M110, Nokia 3720c, új Samsun E-akárhanyas, stb. Tudom, ez érintős lesz, meg Android, de nem fog 160000-be kerülne, mert nem Nokia / Armani, hanem Motorola, és mert ha 160K-val nyitna, a kutya nem venné meg. Főleg nem az a réteg, akinek szánják. A 199 US dollár már inkább áll közel a valósághoz, akkor viszont itt Karácsonyban eljön a kánaán. Legalábbis számomra.. :D

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#25) plus44


plus44
veterán

Ez valami eszméletlenül jól néz ki. :Y

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#26) leslieke válasza Nordic (#23) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Beton, konyhakő.. egyre megy. Szerencsétlen helyzetben esett a tied, az enyém meg szerencsésen. Ma már nem is használom, csak a fiókban pihen a többi telefon mellett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#27) Egzee


Egzee
őstag

Ha lenne benne 3D gyorsítás akkor ez lett volna a következő jelölt az ünnepekre, de ha már veszek egy ilyesféle új telefont akkor már olyat, hogy minden menjen rajta...

(#28) bepe79 válasza Egzee (#27) üzenetére


bepe79
addikt

Azt hiszem itt nagyon sokan félreértésben vannak / élnek. Ez nem csupán egy "új" Androidos telefon lesz, ami egy a sok millió másikból, hanem egy Adroidos strapa-telefon, amilyet viszont nem találsz sokat másikat az egész világon.. Tehát nem kell tőle N8 meg N900 feature listát várni, hidd el nekem, hogy a célközönség, akinek strapásabb teló kell, viszonylag norális tudással (nem a B2100 és a B2700-nak a lőrés méretű ablaka a 1xx x 2xx v. 2xx x 3xx felbontással), az magasról sz@rik a 3D gyorsítóra, és hogy van-e benne. Így is meg fogják venni. Én is..

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#29) lmisi válasza bepe79 (#28) üzenetére


lmisi
senior tag

Talán nem véletlenül. A nagy méretű LCD panelek átka, hogy nem nagyon bírják leejtést.
Nem is az üveglap törése az igazi probléma, hanem a panel közvetlenül nem látható, belső sérülése. Pl. sötét inaktív marad a kijelző látható sérülésmentesség ellenére is.
Azaz ha belerakják a többi modeljükben alkalmazott lcd panelt leesés ellen nem lesz sokkal védettebb. Nem véletlen a strapa telefonok lőrés szerű, gyenge felbontású kijelzője.
Por és vízálloság rendben. Ez is sokat számíthat. Sajnos kültéri viszonyok között, gyakori kocsiba való ki-be szállás, munkavégzés közben sokszor történik leejtéses baleset.
A cégnél használt ipari kivitelűnek mondott PDA-k is LCD kimúlással kerülnek leggyakrabban szervízbe. Szerencsére ezeknek cserélhető a panelje, mégha nem is olcsó.
Külsérelmi nyom nagyon ritkán látható az LCD-n.

(#30) KillBorn


KillBorn
senior tag

http://developer.motorola.com/products/defy/
IGO 8-at majd lehet rá tenni?

[ Szerkesztve ]

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#31) tjb007 válasza KillBorn (#30) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha majd kapható lesz akkor igen de mivel még önállóan nem lehet megvásárolni ezért jelenleg nem.

(#32) zsirfecske válasza bepe79 (#28) üzenetére


zsirfecske
addikt

egyetértek, viszont itt az ár is fontos ám, úgy tűnik a strapa-smartphone-t rendesen meg kell majd fizetni, 379 EUR körülre várható az ára az alábbi német lista alapján:

szopó, nem is értem miért nem hír ez sehol, hisz ott van engadget-en is a HTC HD7 hírben.
azért sokakat érdekelne. most már csak a kb. megjelenés a kérdés...

[ Szerkesztve ]

(#33) bepe79


bepe79
addikt

Szerintem idehaza a GSM boltokban nem lesz ennyire túlárazva, mert akkor a kutya nem fogja megvenni. Ennyiért már iPhone-t kap az ember..

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#34) zsirfecske válasza bepe79 (#33) üzenetére


zsirfecske
addikt

iPhone-t 100k fölött kicsivel? nem hinném. amúgy meg aki szifont vesz meg is érdemli :)

(#35) guest666


guest666
aktív tag

T-Mobilnál negyedik negyedévben kapható lesz. Árat nem írtak.

(#36) amanoba


amanoba
őstag

eszerint nem rossz ára lesz..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.