Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) ghiottone válasza Lovi24 (#150) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Amúgy a többi, vastagabb üveggel pont ez volt a bajom, hogy a Force felülete nem egyenletes és nálam anno alul volt levegős az ujjlenyomatolvasó mellett - bár az eltűnt pár órával a felrakás után. Mondjuk ha jó akkor később kipróbálom őket, mert ameddig kikísérletezgeti az ember, hogy melyik jó, addigra simán elkölthető 6 ezer forint.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#152) Kobak 27


Kobak 27
tag

Én múlt héten rendeltem még egy Brotect-et, mert az első nekem is levegős lett a bal fölső sarokban, meg most már terjed is, úgyhogy cserélem.
Gondoltam, hogy én voltam béna, remélem a másodiknál kevésbé leszek az, de ha típus hiba, az gáz lenne.
rendeltem egy bumpert is, ha megjön és jó, akkor megmutatom, addig nem propagálom.
Múlt héten sajnos leejtettem a telefont, oldalán a fém résznél lett néhány hiba, leütődés, de a kijelző ép maradt, úgyhogy gondoltam valamilyen bumper kell, mert ez így nem lesz jó.
Kíváncsi leszek rá, hogy végül kinek milyen fólia jön be, mert az nem kérdés, hogy kell, de mondjuk nem akarom én se 2 havonta cserélgetni, ha nem muszáj.

(#153) Lovi24 válasza ghiottone (#151) üzenetére


Lovi24
senior tag

Én is jópár fóliát,üveget kipróbáltam,de egyik rosszabb,mint a másik....
Szivárványos,homályos ..... stb.
A nagy részét megreklamáltam,hogy rossz minőségű,mivel az is volt.
Így a pénzem egy része visszajött.
De nálam is,ahgy Kobak 27-nél ,egyre nagyobb lett a 'folt' és már a kijelzőbe is 'beleért' . Én is azt gondoltam,hogy majd lecserélem az üveget és jobb lesz. De nem lett jobb. Ugyanott lett levegős és ugyanúgy terjedt idővel.
Most egy gagyi fólia van rajta ( ami picit szivárványos ) ,de péntek délelőtt szerintem felrakatom a clearplex-et.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#154) ghiottone válasza Lovi24 (#153) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálunk a karcokon kívül rendben van, nem akar feljönni. Ha elkezd levegősödni majd cserélem, addig hagyom hátha rendben lesz.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#155) ghiottone válasza Benoe77 (#147) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálam rendben van. A beállítás is okés.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#156) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Majd meglátjuk mi lesz ebből:

+hellomotoHK - Google translate:

"The night is quiet, and everyone is smashing Mods. If there is no accident, in 2019, the Z4 (Play) will eventually support the original Mods generation; the original words will have a new interface, Mods, and there will be no flaws. Because of the lack of promotion, lack of support for third-party developers (or even the obstruction, because of a company's internal struggle), a company refused to underwrite, and so on, there are many Mods can not come out and die; It is a pity that there are Qwerty keyboard mod, Nikon interchangeable lens mod, no few ear-expanded Mod, Tablet Mod, waterproof mod, lower-order than Hasselblad, but more than a lot of camera Mod, etc. 😪

However, in 2019, there is still a good thing to look forward to, and there is a folding machine, and finally return to the flagship again (855? 5G?)"

forrás

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#157) proradeon


proradeon
őstag

Na megérkezett a BroTect Airglass. Első ránézésre egész jó. Hihetetlen, de első próbálkozásra sikerült feltenni. Igaz meglepődtem, hogy hajlékony, és azután úgy kezeltem, mint egy normál, műanyag fóliát. Így sikerült is az egyik sarkában elrepeszteni. :B Mindenesetre egész korrektül illeszkedik ahhoz képest, hogy ez a csodálatos Shatterproof üveg mennyire egyenetlen.

Ja, és biztonság kedvéért raktam a hátlapi kamerára is egy fóliát, ha már volt itthon készleten. ;]

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#158) proradeon


proradeon
őstag

Tegnap teszteltem egy kicsit, hogy mennyivel jobb a Google kamera mint a stock Moto kamera. Azt kell, hogy mondjam, hogy semmit nem fejlődött a Moto kamera képminőséget tekintve. Korábban ugyanígy összehasonlítottam a Moto Z telefonomon, és kb. ugyanekkora volt a különbség: [kép]

És mindezt úgy, hogy - gondolom - a Google kamera egyáltalán nem használja a 2. kamerát. :( Úgyhogy ismét eldőlt: A Google kamerát fogom használni a mindennapokban.

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#159) ghiottone válasza proradeon (#158) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Jó a gyári kamera, de egyetértek veled, Nálam ez vált be.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#160) Kobak 27


Kobak 27
tag

Egy ideje keresgélem már, de nem találtam meg, hogy a Z2-ben van e ilyen intelligens kijelző, azaz amíg nézem, nem kapcsol le. A Z-ben tudom, hogy volt, de itt nem találtam meg és kicsit zavar, hogy állandóan kattingatnom kell, mikor olvasok valamit.
tudtok erre megoldást?

(#161) Benoe77 válasza Kobak 27 (#160) üzenetére


Benoe77
őstag

Szerintem Z2-ben már nincs ilyen

(#162) ghiottone válasza Kobak 27 (#160) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nincs benne, majd a Pie-ban lehet megkapjuk. Épp néztem a G5s Plus 8.1-es rendszerében a Moto appnál ott van + még 1-2 extra, ami nálunk nem került bele.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#163) Kobak 27 válasza ghiottone (#162) üzenetére


Kobak 27
tag

Pie-ról van bármilyen info? Mikor lehet, egyáltalán megkapjuk mi is?

(#164) nagim válasza Kobak 27 (#163) üzenetére


nagim
tag

Annyit lehet tudni, hogy lesz, de hogy mikor azt nem. Még a Z3 sem kapta meg, ha jól tudom.

(#165) uba válasza ghiottone (#43) üzenetére


uba
csendes tag

Sziasztok!
Gcam hol tart most? Tudtok z2f-on jól működő apk-t?
Köszönöm!

(#166) uba válasza uba (#165) üzenetére


uba
csendes tag

bocs, most láttam a 12.22-i bejegyzést

(#167) ghiottone válasza Kobak 27 (#163) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Január 28- után tippelem ;)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#168) ghiottone válasza uba (#166) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szia,

Nálam 2 verzió van fent párhuzamosan. Korábban a scrubber-féle Moto X4-re ajánlot 5.x. x-es verziót használtam hónapokig, de most ezt 6.1.021-es verziót használom elsődlegesen, amit eredetileg a Moto G5 Plusra portoltak. Itt néha nem fényképez, csak ennyi a problémám.

Beállítások, amik nálam beváltak:
- vagy a pixel 2017 hw zslr hdr+ ha melegebb színeket preferálsz, vagy a mostani hidegebb beállításokkal dolgozó 2018-as modell.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#169) uba válasza ghiottone (#168) üzenetére


uba
csendes tag

Köszi, én most ezt tettem fel. Portré mód és Slow Motion nem működik. Képminőséget még nem teszteltem, de nekem az lenne a fontosabb. Megnézem az ajánlottat is...

(#170) ghiottone válasza uba (#169) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ezt a stark féle verziót próbáltam. Megbízható, de minőségben nekem a scrubber és a másik 6.1.21-es verzió összességében szebb képeket készít. Mondjuk az utóbbinál 8-9 megás fájlokat is ment néha. Szerzek egy pixelt, hogy csináljak egy összehasonlítást majd.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#171) Kobak 27


Kobak 27
tag

Sziasztok!

Rendeltem egy [ilyet] még karácsony előtt, tegnap este jött meg.
Meglepődtem, hogy mennyire pontosan illeszkedik, teljesen olyan lett, amit szerettem volna.
Az érdekes, hogy amit én rendeltem, az Kínából érkezett, de a link már nem elérhető valami "jogi" probléma miatt, viszont már Angliából rendelhető.
Fel is csattintottam tegnap a telefonra, most már kicsit nyugodtabb vagyok, mert sajnos kb 1 hónapja leejtettem és széle leütődött.
A modokat fel lehet tenni rá, ahogy a hátlapot is, nekem ez fontos volt.

(#172) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Hozzám került egy 1. generációs Pixel és csak úgy lőttem pár fotót. A Z2 Force saját kamera appját használtam, mert az a pixel 3-as gcam ami fent volt nem tetszett, de majd visszarakom a régrbbi 5.x.x verziós scrubber portot és azokkal is megnézem. A 9. kép night sight. Itt már a Z2 Force esetében a cstark féle pixel 3 gcammal készült a Moto Z2 Force-on a kutyus képe. A legutolsó pixel képnél nem volt nálam a Moto, így az egyedül maradt. Albumban.

Moto Z2 Force:

Pixel 1:

+1 Pixel Night Sight

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#173) Benoe77 válasza ghiottone (#172) üzenetére


Benoe77
őstag

Hát, a pixel képek jobbak, élesebbnek is tűnnek.

(#174) ghiottone válasza Benoe77 (#173) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen. Ha nem kellene a dual sim és a kamera lenne az elsődleges akkor pixelt venném. Még a térerőre, hangzásra és a Bluetoothra vagyok kiváncsi, mert a htc u11 ott vérzett el nálam.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#175) nagim válasza ghiottone (#172) üzenetére


nagim
tag

Köszi az összehasonlítást! A HDR be volt kapcsolva mindkét esetben?

Amúgy a scrubber-féle port nekem is jobban bevált, fent van párhuzamosan ugyan a Pixel 3-as port is, de csak a Night Sight miatt.

Kíváncsi vagyok, hogy a gcam port-tal lesz-e lényeges különbség.

(#176) ghiottone válasza nagim (#175) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem, sajna elfelejtettem "mindig be"-re kapcsolni, így automatán müködött - alig kapcsolt be.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#177) uba


uba
csendes tag

Én a múltkori Pixel3-as moddal egyszer próbáltam a NightSight-ot, az elég vacak lett, úgyhogy le is szedtem. :((

(#178) ghiottone válasza uba (#177) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én mindegyiket leszedtem a 3-as portokból most. Csak a scrubber van fent, azzal még csinálok egy összehasonlítást pénteken, aztán Pixel pápá.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#179) nagim válasza uba (#177) üzenetére


nagim
tag

Én ezzel próbáltam a Night Sight-ot és emlékeim szerint nem volt rossz.

[ Szerkesztve ]

(#180) ghiottone válasza nagim (#179) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szerintem, ha megjön a Pie utána javulni fognak a gcamos nigh sight képek.
Amúgy Pixelen nézve a készenléti idő az sokat javult az Oroehoz képest, de az, hogy fehér minden egy amoleden :W Legalább a felső értesítési sáv változik annak megfelelően, hogy sötét, vagy világos a beállított háttérkép.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#181) uba válasza ghiottone (#180) üzenetére


uba
csendes tag

Nagy a csend a Moto-s Pie-ról, de meglepőbb, hogy még a decemberi Security Update sem jött ki.

(#182) ghiottone válasza uba (#181) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem is jönne csak a januári, a 2 havonta történő frissítés miatt. Vagy a Pie jön most január 28 után decemberi pakkal, vagy majd február végén a januári csomaggal.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#183) Kobak 27


Kobak 27
tag

Hülye kérdés, de amúgy a hátlapi második kamera az mire jó? Nem igazán értem ezt a trendet, de lehet csak én vagyok műveletlen. Az újabb telefonokon már 3 sőt 4 lencse van...

(#184) ghiottone válasza Kobak 27 (#183) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A második kamera lencse monokróm. Ugyanaz a sony szenzor, elsősorban a fekete-fehér képekhez és videóhoz van, de besegít a képeknél is elvileg.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#185) uba válasza proradeon (#157) üzenetére


uba
csendes tag

BROTECT AirGlass kb. egy hónapig bírta, az egyik sarka ma levegős lett. Normál használat, zsebből ki-be. Eddig soha nem volt fólia a telefonjaimon, úgyhogy lehet, hogy ez normális?

(#186) Benoe77 válasza uba (#185) üzenetére


Benoe77
őstag

Nekem jól bírja szeptember óta. Tok is van a telón.

(#187) Lovi24 válasza uba (#185) üzenetére


Lovi24
senior tag

Szia! Nekem sem bírta tovább,ugyanúgy levegős lett,2 is. Sajnos egyenetlen a felület picit,emiatt van.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#188) proradeon válasza uba (#185) üzenetére


proradeon
őstag

Nálam egyelőre rendben van. Egyedül a hangszóró felett kicsit levegős, de az tűrhető. Én elégedett vagyok azt figyelembe véve, hogy milyen brutálisan egyenetlen ez a shatterproof üveg, ami a Z2 Force-nak van.

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#189) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Pixel:

Moto Z2 Force Gcam Pixel2:

Moto Z2 Force Gcam Pixel3:

Album Pixel vs Moto Z2 Force Gcam Pixel2 & Pixel 3.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#190) Benoe77 válasza ghiottone (#189) üzenetére


Benoe77
őstag

Na, így már elég jó a Z2F, főleg a Pixel2 gcam-mal. Érdekes, hogy a pixelnek hidegebb színei vannak, gondolom a valósághoz az áll közelebb. De nekem jobban tetszenek a melegebb színt használó képek.

(#191) ghiottone válasza Benoe77 (#190) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Jó ez a Force, csak a gyári kamera appot nem tudják sose rendesen megírni. Igazság szerint nekem is a pixel2 gcam (scrubber) melegebb tónusú színei tetszenek, de tényleg inkább a Pixel színei voltak inkább a valósághoz közel. Volt olyan ismerős, akinek viszont a világosabb Pixel3 gcam képek tetszettek mert az a legvilágosabb - mondtam neki, hogy ez kb. olyan mint az mkbhd-féle kamera teszt.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#192) Uzi74 válasza ghiottone (#182) üzenetére


Uzi74
senior tag

Remélem igazad lesz az Android Pie-al, éppen most nagyon jól jönne a több mint 1 handsfree profile párhuzamos kapcsolódási lehetősége...

(#193) uba válasza Uzi74 (#192) üzenetére


uba
csendes tag

Érdekes, hogy Z2 Play-re egy-két hete már kijött a decemberi Security Update, illetve úgy tudom G5-re is a napokban.

(#194) ghiottone válasza uba (#193) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Moto Z, Motorola One most kapják a januárit. A Z2 Play / Z2 Force 1 hónap fedéssel vannak a frissítésekben, Playen a páros, Force-on a páratlan hónapok jöttek ha jól emlékszem.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#195) Lovi24 válasza ghiottone (#149) üzenetére


Lovi24
senior tag

Felrakattam a fóliát,nem jött be sajnos.
A hangszórónál kisebb a kivágás,így 2 nap alatt már berakódott a kosz,pedig tokban hordom a telót.
Az ujjlenyomatolvasónál pedig a kivágás az alsó résznél minimálisan belógott,így folyamatosan karcolta az ujjam használat közben.
A felülete viszont nem rossz,semmi szivárványosodás vagy bármi ami tompítaná a kijelzőt.
De ha véletlenül a körmöm koppant rajta,az mind meg is látszott. Nyilván a plasztik kijelzőborítást meg nem fogom hajszárítózni,melegíteni ( hő hatására eltünnek az apróbb karcok ) .
Szóval le is szedtem, kellemetlen körömlakklemosó szaga volt .....
De MM normális volt és visszaadta az árát.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#196) ghiottone válasza Lovi24 (#195) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Kár, akkor ennyit a 6ezer forintos csodáról :(

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#197) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Még nem a Pie :( csak a januári biztonsági csomag érkezik.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#198) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Jött kamera frissítés is:

A live filters és a kelvin működik, az ar stickers nem, vagyis bedobja rá a google lenst és annál pedig ez az elem nem áll rendelkezésedre a te országodban. Viszont! ha az apkmirror-ról telepítjük a Google Lenst akkor már megy.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#199) uba válasza ghiottone (#197) üzenetére


uba
csendes tag

Nálam még nem talál frissítést.

(#200) ghiottone válasza uba (#199) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálam se. Az infót is csak tegnap rakták ki, de még január 21.-én kelt.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.