Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) proradeon


proradeon
őstag

Korábban említettem, hogy azért nem merek majd Pie-ra frissíteni, mert egy OnePlus 3T tulaj azt mondta, hogy szereti bezárogatni az egy ideje nem megnyitott appokat. Reméltem, hogy ez OxygenOS bug/feature, de nem. Pie okozza. Néhány óra után bezárja a nem használt appokat. :(( Ez szomorú.

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#402) Kobak 27 válasza proradeon (#401) üzenetére


Kobak 27
tag

Szerintem ezt már az Oreo is csinálta, nálam folyamatosan kilőtte a nem használt programokat. Amúgy ez miért baj? Megnyitod újra, csak nem a program váltónál, hanem az ikonnál kattintasz rá. Nekem nem baj, ha nem fut egyszerre 30 program.
Legutóbb apám Samsung Tab S tabletjén néztem, hogy nyitva volt kb 40 ablak, mivel az soha nem zárja be. Le is lassult kellőképpen, pedig nem rossz tab. Szóval engem kevésbé zavar.

(#403) Herczi


Herczi
senior tag

Nektek a wifit nem kavarta meg a Pie? Nem dobja el teljesen a jelet, viszont röcög, akadozik, mióta frissült a rendszer. Nyomtam egy factory resetet is, de a helyzet változatlan.

(#404) Herczi válasza Herczi (#403) üzenetére


Herczi
senior tag

Hát ez gyakorlatilag használhatatlan lett wifin. :(

(#405) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Srácok, 235 euró egy kijelző csere a Force-ra. - közel jártam a 250-300 eurós árral. :(

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#406) Benoe77 válasza ghiottone (#405) üzenetére


Benoe77
őstag

Ezek szerint nem csinálják meg garanciában a törhetetlen kijelzőt?

(#407) ghiottone válasza Benoe77 (#406) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az ügyfélszolgálat még nem írt, csak a szervíz adatlapot néztem délután, ahol rögzítették a "mechanical damage"-t + az árakat. Kiváncsi vagyok, hogy "garantáltan nem törik, reped" szlogen ilyenkor mit is jelent, mert üveg esetén nem benyomódott volna a kijelző, hanem betört volna.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#408) Kobak 27 válasza Herczi (#403) üzenetére


Kobak 27
tag

Akkor ezek szerint nem csak nálam van gond. Nem az igazi nálam sem, baromi lassú lett wifin keresztül, nem is értem miért.
Remélem javítanak valamit, mert ez így nem lesz annyira jó.

(#409) ghiottone válasza Kobak 27 (#408) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Tesóm is panaszkodik a wifire, hogy dobálja és lassú. Remélem hamar kiadják a következő frissítést, mert így már értem miért lett 450 mb.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#410) Kobak 27 válasza ghiottone (#409) üzenetére


Kobak 27
tag

450mega a frissítés? Honnan tudod?
Nekem nem dobálja, csak lassú, nem kicsit.

(#411) ghiottone válasza Kobak 27 (#410) üzenetére


ghiottone
nagyúr

FB csoportban írta az egyik Indiai tulaj - bár most nézem, hogy nem biztos benne, hogy akkora volt.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#412) Benoe77 válasza Herczi (#404) üzenetére


Benoe77
őstag

Próbáltad resetelni a hálózati eszközöket?
Settings-Network&Internet-Három pötty-networks settings reset.

Angol nyelvű oreo-n néztem, de valahol meg kell lennie ennek a beállításnak pie-n is.

(#413) Herczi válasza Benoe77 (#412) üzenetére


Herczi
senior tag

Volt már resetelve minden, amit lehet, a hálózat is. Ez a wifis b@szódás feature a piténél, nem bug. :K

[ Szerkesztve ]

(#414) ghiottone válasza Herczi (#413) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az X4 rendbe van ugyanott, ugyanazon a wifin ahol a Force gyengélkedik, megszakad, lassan tölt. Itt nem a Pitében lesz a hiba sajna :(

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#415) proradeon válasza ghiottone (#414) üzenetére


proradeon
őstag

Szerintem a Force pitéjére gondolt. ;]

Én meg szidtam itt a UPC-t a nyaraláson, hogy tegnap még 120 mbps volt, ma meg 5. De akkor nem ők a hibásak. :DDD

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#416) ghiottone válasza proradeon (#415) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Jaj, korán van még. :DDD

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#417) uba válasza ghiottone (#399) üzenetére


uba
csendes tag

Az említett júliusi patch nem Oreohoz jön?

(#418) ghiottone válasza uba (#417) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem tudom már követni. Anno a német oldalon nekünk csak annyit írtak, hogy júniusi patch jön. A júliusi patch-cset az Z2 Play Oreohoz elkezdték kiadni, majd írták az Indiaiak, hogy a pitére jött júliusi frissítés a Force-nál is és az angol oldalon is ott az info.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#419) proradeon


proradeon
őstag

Na, hazaértem nyaralásból, így le tudtam tesztelni a WiFi-t.

Korábban ez volt: [link]
Most ez van: [link]

Elég kellemetlen. Ráadásul a válaszidő is nagyon rossz. Elképzelni nem tudom, hogy ez hogy nem bukott ki a soak teszten.

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#420) SL-27 válasza proradeon (#419) üzenetére


SL-27
tag

Hulladék a WIFI. Békésben és Győrben egyaránt.

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#421) proradeon válasza SL-27 (#420) üzenetére


proradeon
őstag

Épp most küldtem nekik Feedback-et (ha már van ilyen opció a telefon menüjében). Remélhetőleg lesz hatása, vagy enélkül is mihamarabb javítják.

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#422) SL-27 válasza proradeon (#421) üzenetére


SL-27
tag

Átlövöd, amit írtál? Legyünk egységesek. Én is elküldöm nekik...meg aki olvassa, tegyen így.

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#423) ghiottone válasza SL-27 (#422) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ahogy nézem ez a wifi így kb. használhatatlan. A lenovo fórumon is panaszkodnak.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#424) amanoba válasza ghiottone (#423) üzenetére


amanoba
őstag

Még jó hogy nyaralás közben nem foglalkoztam a frissítéssel..kivárom a javítást, addig nem is teszem fel.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#425) ghiottone válasza amanoba (#424) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Twitter-en is jeleztem. Ha tudtok itt is szóljatok hozzá.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#426) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Újabb hibajelenség: mxplayerben videó lejátszás közben befutott egy hívás - nem lehetett felvenni és utána a hívást kezdeményezni sem. Sms működött csak. + Utána a videót indítva nem ment tovább, kiírt egy hibaüzenetet, hogy más alkalmazás használja a bla-bla-bla. Újra kellett indítani a telefont :W
Tényleg méltóak a korábbi jó hírnevükhöz, amikor 1-1 utolsó rendszer frissítéssel elszúrják az addig jól működő telefont.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#427) uba válasza ghiottone (#426) üzenetére


uba
csendes tag

Nálam szerencsére a wifi hibán kívül még semmi más nem jelentkezett.
Igaz, nekem elég az LTE, ritkán használok wifit, de az sajnos tényleg nagyon hektikusan működik.

(#428) Herczi válasza ghiottone (#426) üzenetére


Herczi
senior tag

Ez nekem is előjött tegnap, játszottam, jött a hívás, de hiába húztam fel a zöld kört nem érzékelte, újra kellett indítanom nekem is.

(#429) nagim válasza ghiottone (#426) üzenetére


nagim
tag

Nekem a Wifi mellett az NFC-vel is gond van/volt: nem lehetett bekapcsolni, csak restart után. Quick Settings-zel raktam fel a shortcut-ot az állapotsorba, még megnézem, hogy az okozza-e a bajt vagy alapból ilyen.

(#430) ghiottone válasza nagim (#429) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Azt tesóm nem használ, az én Force-mon pedig még most is ülnek - komolyan most örülök, hogy az X4-es hiba nélkül működik.

Itt a Lenovo fórumon nyitott egy srác egy topicot a wifi miatt, ha tudtok írjatok ide is: [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#431) proradeon válasza ghiottone (#430) üzenetére


proradeon
őstag

Hát, ez úgy tűnik, hogy egy átlagos ügyfélszolgálat. Hiába írtam, hogy nem a router a probléma, hanem a Pie update, az volt a reakció, hogy próbáltam-e másik eszközzel ugyanannak a router-nek a WiFi hálózatát. Aztán most jön az, hogy próbáltam-e hibaelhárító lépéseket. Ez baromi fárasztó. Még most írtam egy utolsó türelmes üzenetet, de a következő ilyennél elhajtom Sara-t. :(((

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#432) ghiottone válasza proradeon (#431) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálam még értelmes volt, elkérte az IMEI-ket hogy vizsgálódhassanak. A lenovo topickban viszont speedtest képernyő mentést kérnek - hát..... ahelyett szerintem többre mennének wifi log adatokkal.

Mondjuk most próbáltam 40 percig a wifit, de nem volt gond. Működött, betöltött mindent, nem szakadt meg. Simán leszedtem 1gb-os sorozatot torrentről és átküldtem utána wifin számítógépre. Ismerős szerint rapszodikus a wifi, nem mindig produkálja nála se a fenti hibákat.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#433) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Pff - küldjünk bug reportokat [link]
Fafej egy banda. :U

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#434) uba


uba
csendes tag

Valaki már megkapta a júliusi biztonsági frissítést.

(#435) ghiottone válasza uba (#434) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Akkor csak nem tévedtek az Indiaiak a 450-es méretben - az nem egy sima biztonsági frissítés lesz.

Mondjuk az alatta lévő megoldás a wifi problémákra érdekes, de remélem a frissítés kifogja javítani a hibákat és nem kell szórakozni a modemmel.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#436) uba


uba
csendes tag

Google "At a glance" widget - arra van mondás, hogy mobilneten miért nem működik az időjárás kijelzés? Már nem először látom, hogy ha wifin vagyok, akkor egy idő múlva megjelenik.

[ Szerkesztve ]

(#437) uba válasza uba (#436) üzenetére


uba
csendes tag

(#438) ghiottone válasza ghiottone (#435) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Kipróbáltuk tegnap a non-hlos.bin fájl újraflashelését és a modem adatok törlését, de nem segített, viszont tölthető a Júliusi biztonsági frissítés 460 megával.

uba: nálam gyakran eltűnt bármilyen telefonon.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#439) uba válasza ghiottone (#438) üzenetére


uba
csendes tag

Nálam még azt mondja, hogy friss a júniusi... :F

(#440) ghiottone válasza uba (#439) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ismerősnél is. Itt csak megjelent, nem is volt ellenőrizve, hogy elérhető-e.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#441) Herczi


Herczi
senior tag

Unalmamban már nézegetem mi legyen a következő telóm. Wifin egy messenger üzenetváltás szenvedés, örök élet mire elküld egy üzenetet, még reménykedek, hogy javítják azért.

ZTE 9-et vagy 10-et nem próbálta valaki? Hardverileg szerettem az Axon 7-et, csak a rendszer volt ratyi az agresszív memóriakezeléssel, mindig lelőtte az alkalmazásokat, aztán nem kaptam meg az üzeneteimet időben. Egy Z3-al is beérném amúgy, csak ezek után azért se.

(#442) proradeon


proradeon
őstag

Ah. Hiába vigyázok a telefonra, elkezdett feljönni a kijelzőt borító felső réteg az ujjlenyomat-olvasónál. :(
Mint ahogy ezen a - nem saját - képen is látható: [link]

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#443) ghiottone válasza proradeon (#442) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Neked is? Akkor gari.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#444) Herczi válasza proradeon (#442) üzenetére


Herczi
senior tag

Basszus, ott nekem is látszik már valami kezdemény, szóval ez lesz a vége, jó tudni. Mennyi garancia van erre amúgy (amazonos)?

(#445) Benoe77 válasza ghiottone (#438) üzenetére


Benoe77
őstag

Megjavult a wifi a frissítéstől?

(#446) Uzi74 válasza Herczi (#444) üzenetére


Uzi74
senior tag

2 év

(#447) Herczi válasza Uzi74 (#446) üzenetére


Herczi
senior tag

Akkor még van ideje kopni, mondjuk elég gáz, hogy ez lenne a 3. telefon amit vissza küldök gariban, már én érzem magam kellemetlenül.

(#448) ghiottone válasza Benoe77 (#445) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem vagyok benne teljesen biztos, de a tesóm nem szidja most a telefont.
Addig is - 1.1.1.1 privát dns segíthet: [link] [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#449) ghiottone válasza ghiottone (#448) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Sajna a júliusi frissítés után is megvan a wifi bug. :(

Most próbálok egy Pixel 3-at de nem győzött meg ez sem. A Force cstark gcam porttal tudja azt amit a Pixel 3 - így csak a Moto One Zoom lesz a következő a sorban.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#450) uba válasza ghiottone (#449) üzenetére


uba
csendes tag

Nálam még azóta sem jött a júliusi csomag. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.