Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslien


leslien
nagyúr

gratula remek teszt! :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2) Saccco


Saccco
nagyúr

Ebben a cikkben van munka. :K

Én sajnálom, hogy az első X után ennyire megnőttek ezek a telefonok. Jó kis női kézbe valók voltak.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#4) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

:R
Várjuk a terméket a boltok polcaira :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

most már van hivatalos motorola garancia Magyarországon?

(#6) Plazmacucci válasza Sanyi.mTs (#5) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mióta hivatalosan lehet kapni, van.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Szép képeket csinál a teló, az aksi meg csak átlagos :)
Köszi a tesztet!

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#8) ghiottone válasza Sanyi.mTs (#5) üzenetére


ghiottone
nagyúr

TMX - de hajtottak már el Z Play tulajt mert nincs alkatrész. (betört kijelzőt akart cseréltetni)

FireFox1996: először egy 3800-as aksiról szivárogtattak infókat - azzal remek lett volna. :K

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#9) Matada2.3


Matada2.3
veterán

De vártam már a tesztet! :R

Nagyon jól eltalált telefon lett, bár a kamerák minőségét kicsit gyengébbnek érzem. A 630-as SoC tökéletes választás a mindennapokra, és ha az infó helyes akkor 120-ért full korrekt a csomag.

Finn the human

(#10) leslien


leslien
nagyúr

Flossy is meg mondja a frankót

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#11) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Kicsit drágának találom a Snap 630 fényében, az akksi is lehetne nagyobb (jóval).a kamera pedig továbbra is meg. :( A formaterv tetszik, meg a szinte érintetlen Android is. Olyan 90 ezer körül megfontolnám a vételét.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) leslien válasza Csapoati (#11) üzenetére


leslien
nagyúr

sztem ez nem drága főleg h 2 év garit adnak hozzá a Csehek biztos jobban járunk vele mint a beteg TMX el... [link]
ráadásul ajándék fülhallgató...
csütörtökön csinálok (ha megérkezig) S8+ egy kis kamera összehasonlítást...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#13) prolad


prolad
őstag

Jó lenne ez a telefon,de a külsejével valamiért nem tudok kezdeni, kicsit úgy vagyok vele, mint az új swifttel vagy egy bmw i3mal, van, hogy ránézek és összeáll az egész, akkor nagyon tetszik,máskor meg pont az ellenkezője. Előző széria (x style) jobban tetszett. A többi rendben van, mint általában a többi motonál, erős, gyors, megbízható készülékek.

(#14) Matada2.3 válasza Csapoati (#11) üzenetére


Matada2.3
veterán

Sajnos el kell fogadni, hogy a 6xx-es nem kínából érkező készülékek 100-120 között indítanak mind, és ez még a jobbik eset, mert lehet ezután a röpke akció után még drágább is lesz.

Finn the human

(#15) DonaldJames


DonaldJames
tag

jó lett a teszt köszi

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#16) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Jó írás lett.

Furcsa, hogy QC3-as a töltő, mert a Z-knél átálltak az USB-C gyorstöltésre, és elméletileg azt is támogatja a telefon a QC4.0 miatt.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#17) MK VII


MK VII
veterán

Korrekt teszt, korrekt telefon.
Nem hiszem, hogy vennék, de nem tudok belekötni. Illetve, de! Üveg hátlap. :O

[ Szerkesztve ]

(#18) jeni


jeni
félisten

Így ránézve eltért a Moto dizájntól a gyártó. Korában a híradásban az szerepelt,hogy 1:1-ben tovább viszi a Motorola vonalat.

(#19) Steven


Steven
addikt

Lehet tudni hogy mi lett a tmx és lenevo párossal ...? hova tünt a szervíz?

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#20) Szabcsizz válasza FireFox1996 (#7) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Egy nap,több mint hat óra kijelzőidővel átlagosnak számít? Le vagyok maradva. 🤔

(#21) ghiottone válasza Steven (#19) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ez egy jó kérdés, itt nem írnak Lenovo, Motorola készülékeket, a Lenovo meg a TMX-re hivatkozik. :U

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#22) atike


atike
nagyúr

Nem rossz, bár egy kicsit drága...

(#23) ghiottone válasza ghiottone (#21) üzenetére


ghiottone
nagyúr

nem néztem, ez pick-up and return szolgáltatás keretében intézik :B

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#24) leslien válasza ghiottone (#23) üzenetére


leslien
nagyúr

Alza.hu nál h megy a garancia ?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#25) ghiottone válasza leslien (#24) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Velük kell leegyeztetni, futárt küldenek és a cseh Motorolánál javíttatják, 2 év.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#26) leslien válasza ghiottone (#25) üzenetére


leslien
nagyúr

kérdés h dolgoznak kint a Csehek? a mészárszék Tmx-nél biztos h jobban ....

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#27) MK VII válasza leslien (#26) üzenetére


MK VII
veterán

Azért nem általános a mészárszék jelző, de valami olyasmi.. :)
Nekem eddig 6x volt szerencsém a TMX-hez a P9-cem javíttatásában. 4x küldték úgy vissza mintha a kutya szájából lett volna kiszedve, ráadásul valamit megjavítottak, de közben más meg rossz lett...
Kétszer viszont maximális elismeréssel tartozom nekik, úgy álltak hozzá a telefonomhoz és hozzám.
Szóval attól függ, hogy ott a szervizben épp egy bőr díszműveshez vagy egy finommechanikai szerelőhöz kerül a telefonod.

(#28) ghiottone válasza leslien (#26) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nincs tapasztalatom - nekem egy Motorolám se hibásodott meg az elmúlt 6 évben ;] (Atrix 2, X1, G, Droid Mini, G GPE, G2, X Play, G4 Plus, Z Play, Z2 Play) és onnan csak nemrég vettem 4 E4-et és 1 G5-öt.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#29) leslien válasza MK VII (#27) üzenetére


leslien
nagyúr

végül is 6-ból 2 X az jó arány..kezét törném ...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#30) erahurka


erahurka
félisten

Jó kis telefonnak tűnik, csak a frissítések kérdésesek. A Lenovo ebben nem túl acélos, ha kicsit is rosszul fogy a telefon fél év alatt vége a terméktámogatásnak. :(

(#31) ghiottone válasza erahurka (#30) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A lenovo valóban, de itt jobban megy a frissítés. A Z Play már 1 éve kint van és havi frissítéseket küldik rá egy kis lemaradással(eddigi tapasztalat, hogy 4-6 hét mire engedik az ota-t a frissítési infot követően). Most fog érkezni az októberi. Annyi, hogy a Z és az X kiemelt ebből a szempontból, a többi, alsóbb kategóriás már ritkábban, de pl. a G4/G4 Plus is megkapta a szeptemberi packot, ami tartalmazzta a Blueborne patchet is.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#32) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Köszi a tesztet!
Én azért megnéznék pár db képet is RAW-ból dolgozva hogy milyenek :U
Nem csinálsz majd olyat is?

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#33) batai15


batai15
félisten

Jó teszt jó telefon de kicsit drága

(#34) ghiottone válasza Psychopeti (#32) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Van ajánlott alkalmazás hozzá? Eddig az opencamera-t néztem, mert ingyenes. :B A Google kamera portolt újabb verziója megy rajta - most néztem, de a hdr+ bepipálása után halvány gőzöm sincs hova menti a raw fájlt, mert csak a jpeg-et találom. Majd ha leslien úgyis csinál összehasonlítást az S8+-al akkor megkérjük prezentáljon már nyers képfájlokat is. :)
Amúgy a Google kamera így első próbálkozásra nekem jobban teljesít, ha azt nézem, hogy gyorsabb például a mentés, szóval a Moto Camera szoftveresen még tényleg javításra szorul.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#35) FireFox1996 válasza Szabcsizz (#20) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Ez nézőpont kérdése. Nekem az.
Az én Sony Z3-asom új korában is elbírt 6-7 órát. Több, mint 2,5 év után már inkább 3-4 órát.
(Tudom, a legtöbb telefon 4-5 órát bír...)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#36) ghiottone válasza FireFox1996 (#35) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Olyan használattal, ami a tesztben volt? Nekem átlagba 3 naponta töltés mellett 2 óra telefonálással kijön a 4-5 óra is. Futott már 9 órát is. Sok minden függ attól persze hogyan és mire használjuk.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#37) MrPetya19 válasza ghiottone (#34) üzenetére


MrPetya19
addikt

Lightroom is ingyenes, és az is tud RAW-ban menteni.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#38) pengwin válasza ghiottone (#8) üzenetére


pengwin
addikt

"megállapítható, hogy a készülék árazása hozza a felső-középkategóriás átlagot és egyáltalán nincs elszállva"

Ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy szerintem az egész felső-közép kategória árazása van elszállva.
A gyártók szép lassan hozzászoktatták az embereket az egyre magasabb árakhoz, és ma már olyan áron tudnak középkategóriás készülékeket eladni, amennyiért 3-4 éve még csúcskészüléket lehetett kapni (igaz nem nyitóáron).

A készülék maga ettől még tetszik, és az írás is jó lett, köszönjük!

Üdv, pengwin

(#39) jeni válasza pengwin (#38) üzenetére


jeni
félisten

Nehogy Kartellezés legyen a dologból

(#40) Plazmacucci válasza jeni (#39) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#41) pengwin válasza jeni (#39) üzenetére


pengwin
addikt

&& (#40) Plazmacucci
Lehet rajra viccelődni, de nem kellett ehhez kartellezés.
Egyszerűen a mókusvakítós új fícsörökkel megindokolták az áremeléseket.
"Prémium" külsőt akarsz az S5-öd helyett? S6 drágább.
Kell vízállóság és minden egyéb, az S6-ból kivett funkció is a "prémium" kinézet mellé? S7, de ez is drágább az elődnél.

És a konkurencia ment utánuk árban, mert megtehette.
Pl. LG először behozott valamilyen prémium szériát az addigi csúcsmodell G-k fölé, majd ez a még drágább, "prémium" széria átvette a zászlóshajó szerepkört, nyilván magasabb árakon.
Nyilván a mókusvakítós kinézetet utána le lehetett hozni a középkategóriába is, hogy 60-70 ezres telefonokat el lehessen adni 120-140 ezerért. Amiért cserébe egy sokkal sérülékenyebb, kevésbé praktikus külsőt kap az ember. Fém és üveg... mindkettő karcolódik és kopik, védeni kell, vagyis rögtön tokba kell rakni az "igényes" kinézetű telefont. És akkor már lehetne rajta egy minőségi műanyag boritás is.

Csak hát a technikai analfabétáknak könnyebb eladni valamit, ami csili-vili és jól néz ki, mert ezzel még őket is lehet drágább termék vásárlására ösztönözni, ellenben a szuper képességek csak tájékozottabb vásárlókat és kockákat ösztönöznek vásárlásra.

De tudom én vagyok a hülye, hogy nekem nincs igényem minőségi, kényes, sérülékeny anyagokra. Meg egyébként is vegyem fel az alufólia sapkámat.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#42) batai15 válasza pengwin (#41) üzenetére


batai15
félisten

Jogos amúgy emlékszem még az lg 4x hd idejére mikor annak a NYITÓ! Ára 150 k volt. Akkor az volt a csúcs cucc.
És oké hogy jóval többet tudnak a mostani mobilok de viszont ha azt nézzük nem kerül ma sem már sokkal többe egy mobil elő állítása mint anno mert amiket bele pakolnak itt is kiforrott alkatrészek már.

(#43) vanye válasza batai15 (#42) üzenetére


vanye
senior tag

Nézőpont kérdése. Anno 90-et fizettem rablánc nélküli Lumia 920-as mobilomért; a telefonért, ami premier idején 200k körül volt még beárazva. A 920-as közel 4(!) évig volt használatban, mire idén ősszel ráuntam a WP/WM-re annyira, hogy Nokia 5-re váltsak. Szerencsémre a tarifacsomagomban 30k volt az ötös az előfizetés mellé, szóval a váltás fájdalommentesre sikeredett. Összegezve: eltelt 4 év, és most olcsóbban jobb mobilt kapok (még akkor is, ha a készülék normál árát nézem), mint 2013-ban kaptam. Igaz, hogy a felsőkategória már rég nem 100k környékén keresendő, mint akkoriban, ám a középkategória azóta jelentősen kigyúrta magát. Így hiába szállt el az árazás odafent, közepén minden adott ahhoz, hogy jól érezd magad. 😉

Stern des Südens!

(#44) leslien


leslien
nagyúr

késik a szállítás...talán pénteken lesz már készleten az alza nál...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#45) Fall-N válasza leslien (#12) üzenetére


Fall-N
veterán

Kinek mi éri meg, szerintem is magas az ár. Lásd Mi A1. Abban 4 GB RAM van és 64 gigás tárhely. SoC hasonló. Motorola név nem éri meg a felárat. Főleg, hogy inkább Lenovo az mintsem Motorola.

Szubjektív, de nekem azért is lett A1, mert az fém, nem szeretem az üveg hátlapot. Pedig régen, amikor még a Google-nél volt, mennyire szerettem volna egy Moto X-et...

[ Szerkesztve ]

(#46) ghiottone válasza Fall-N (#45) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A felár nem a név miatt adódik, van jópár különbség...
Én Xiaomi telefont soha többet nem fogok venni az tuti. Volt RN3 Pro, Mi5s, de sok dolgon spórolnak sajnos.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#47) leslien


leslien
nagyúr

akkor lássuk...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#48) ghiottone válasza leslien (#47) üzenetére


ghiottone
nagyúr

😏 üdv a klubban.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#49) leslien válasza ghiottone (#48) üzenetére


leslien
nagyúr

köszi, melyik Google kamera app ot tetted fel?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#50) ghiottone válasza leslien (#49) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ezt, amit a Z topicban osztott meg Benoe77 kollega.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#51) ghiottone


ghiottone
nagyúr

XDA-n elindult egy kezdeményezés, hogy kapjon dbrand fóliákat az X⁴ - lehet csatlakozni. - skin request for a new device

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#52) Fall-N válasza ghiottone (#46) üzenetére


Fall-N
veterán

Vannak olyan modellek, amelyek kompromisszumosak ez tény, de már a Note 4 is jobban sikerült. Mi A1-nek is masszív háza van.

Félre ne értsd, nem rossz az X4. Nálam a fém hátlap és a 4/64-es RAM/tárhely volt a döntő az Android One mellett.

[ Szerkesztve ]

(#53) ghiottone válasza Fall-N (#52) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A MiA1 jól sikerült - annyiért én is elgondolkodtam, hogy ki kellene próbálni.
Sajna nálunk a hasonló tudasú snapi 625-ös 4/64-es G5S Pust nem annyiért adják mint Indiában, ahol 1000 rúpia (4ezer ft itt meg 34ezer) a különbség. Ez a probléma, hogy EU nem piaci tényező a Motonak, így feljebb huzzák az àrsàvot :(((

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#54) pengwin válasza ghiottone (#53) üzenetére


pengwin
addikt

Mármint Indiában csak 1000 rúpia a különbség a Moto G5S Plus és a Xiaomi A1 között? :Y

Látszik, merre irányítja a Lenovo a Motorolát... :(
Pedig szerintem Európában is kelendő lehetne ez a márka.

Üdv, pengwin

(#55) Integrale válasza prolad (#13) üzenetére


Integrale
veterán

Nekem is hasonló a véleményem. A közvetlen elődje után, fáj ránézni, annyira elegáns és egyedi volt, remek 75%-os előlap kihasználással (ennek 68%), sztereo hangszórókkal, jobb képernyővel.
Ez elölről bármi lehet, Moto felirat nélkül megmondhatatlan a származása, hátulról viszont szép lett.

Egyet előre, kettőt hátra érzésem van.

"Bad reklám is reklám too"

(#56) ghiottone válasza MrPetya19 (#37) üzenetére


ghiottone
nagyúr

DNG képek Google Drive mappában.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#57) leslien


leslien
nagyúr

gyors teszt készült.... S8+vs Moto X4

S8+Moto X4
S8+MotoX4
S8+ MotoX4kakukktojás :D ?
S8+Moto X4

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#58) ghiottone válasza leslien (#57) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Hát, nekem nem érné meg a felárat az S8+... Viszont a Samsungnál a HDR mód be volt kapcsolva?

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#59) leslien válasza ghiottone (#58) üzenetére


leslien
nagyúr

nem mindig automata módban volt..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#60) ghiottone válasza leslien (#59) üzenetére


ghiottone
nagyúr

És amúgy milyennek érzed a telót S8+ mellett?
Ma volt egy kamera frissítés, a mentés gyorsabb lett, de mélység módban lassú a kamera változatlanil.

+ infó: megfelelő usb-c kábellel lehet más usb-c-s telefont is tölteni az X4-ről. Tegnap érkezett meg az ugreen 30w-os type-c gyorstöltő + az usb-c to usb-c kábel.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#61) MrPetya19 válasza leslien (#57) üzenetére


MrPetya19
addikt

A kakukktojás nem valami Google telefon?

Esetleg kevesebb fény mellett is tudsz csinálni néhány képet?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#62) MrPetya19 válasza ghiottone (#56) üzenetére


MrPetya19
addikt

Köszi :R

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#63) leslien válasza MrPetya19 (#61) üzenetére


leslien
nagyúr

S8 +Moto X4 Google Hdr+

abszolút használható telo és és nem vettem észre h lassabb lenne.. semmi dadogás..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#64) DolbySys


DolbySys
csendes tag

Koszi a tesztet! A 350 euros ar jo vetel vagy meg lesz sokkal olcsobb is az iden ? Itt
neztem. Erdemes megvarni a 4 GB RAM- os valtozatot?

(meg elso generacios Moto G-t hasznalok ,amit az amazonrol vettem rogton ahogy megjelent es nagyon de nagyon megvagyok elegedve vele . Jol fogna ez a 2 simes Moto X :) . )

''Vorschprung durch Technik'' by T+A

(#65) MK VII válasza DolbySys (#64) üzenetére


MK VII
veterán

110 ezerért jó vétel? Ne vicceskedj.. Ez akkor lesz jó vétel, ha olyan 70 körülre beesik az ára.
Ezerszer is inkább egy P9 mint ez a cucc... Szerintem.

(#66) ghiottone válasza DolbySys (#64) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Megy az szépen lefele, de most egy ideig nem hiszem, hogy 350 alá mennek - az is csak a htc u11 life ára miatt lett lejjebb pakolva. A Z2 Playt is beállították az olasz amazonon 410 euró környékére jó 3 hónapja és ott maradt, itt is kb. ez az ár lesz egy jó ideig, ha csak nem a black friday akcióba lejjebb viszik még 300-ra a 3/32-est.

MK VII: hogyne, persze, 60-ért a 4 gigabyte-osat nem?

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#67) MK VII válasza ghiottone (#66) üzenetére


MK VII
veterán

Mégis miért sarkítod ki azt amit írtam?
Természetesen nem a 4GB-os 60-ért, de nem is ezt írtam...
Ez a telefon egyetlen dologban nyújt többet egy 70-75 ezres készüléknél, a dupla hátlapi kamerában.. 110 ezerért az én véleményem, hogy nem éri meg. 110 ezer forintért sokkal különb készülékeket kapni, igaz nem idei modelleket.

(#68) ghiottone válasza MK VII (#67) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Erre utaltam én is az összegzésben. Abban igazad van, hogy jobb lenne az általad említett árszint, de sajna ezért a hardverért a "nagy nevű" vagy "nagy múltú" gyártók simán elkérnek ennyit.

Amúgy van még pár dolog, amiben többet ad egy 70-75-ezres készüléknél - IP68, BT5.0, hang -és gesztusvezérlés, szoftveres extrák.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#69) MK VII válasza ghiottone (#68) üzenetére


MK VII
veterán

Teljesen igazad van.
Megkövetem magam.
Van pár dolog ami miatt még jobb lehet mint az általam említett árkategóriás társai.
Nem akartam én degradálni ezt a készüléket egyáltalán. Korrekt kis ketyere. Csak számomra kicsit túlzás ez az ár, de biztos vagyok benne, hogy 3-4-6 hónap és legalább egy húszassal olcsóbb lesz.
Nálam a Motorola ezen a szinten megállt.

Illetve e készülék óta szerintem nem találja magát. Itt még látszott a törekvés a minőségre. Ezt a szintet kellett volna megtartania.. A mai napig Motorola telefonjaim lennének.

[ Szerkesztve ]

(#70) ghiottone válasza MK VII (#69) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én Atrix 2-n kezdtem a Motorolás "pályafutásomat", mert 2012-ben azt olcsóbban megtudtam venni, mint a Razr-t. Utána G, G GPE, G2, X, Droid Mini, X Play, G4 Plus, Z Play, Z2 Play és most X4-et használtam / használok. Közbe elkalandoztam Samsung és Xiaomi irányába is, de megbízhatóságuk miatt mindig visszatértem a Motorolákhoz.
Augusztusban elgondolkodtam egy S7, Xperia XZ vagy G6 vásárlásán is + az OP5 is belefért volna, de beleolvasgatva a fórumokban mindenhol van valami apróság ami miatt kipergett 1-1 készülék.
A minőséggel nincs gond szerintem, E4, G5 is volt nálam és azok is rendesen össze vannak rakva. A dizájn már más kérdés, de abban meg egyediek :DDD

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#71) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Visszafogott használattal:

+ megfelelő usb-c kábellel képes más usb-c eszköz töltésére is:

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#72) Fred23


Fred23
nagyúr

Király lett ez a telefon, köszi a tesztet!

(#73) SP!T


SP!T
addikt

Nekem nagyon tetszik ez a telefon és elég is lenne. De a tudásához képest baromi drága... :(

There's a device that I've been using called a whoop.

(#74) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Android Enterprise Recommended készülék lett a Moto X4 is. :K - mondjuk a 3 évig garantált frissítésekre kíváncsi leszek a listában szereplő készülékeknél.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#75) balintsk8


balintsk8
csendes tag

Sziasztok,
Nagyon gondolkodom ezen a telefonon DE a gyári leírásában nincsen a szenzor listában az iránytű (compass)
Mivel elég gyakran használom GPS-t így ez elég mérvadó a vásárlás során.

Szerintetek akkor most van a készülékben vagy sem?

GSMArea: [link]
Gyári leírás: [link]
Teszt: [link]

Ami fontos lenne, hogy ez a google maps funkció működjön: [link]

Várom a motoX4 tulajok válaszát, köszi.

(#76) ghiottone válasza balintsk8 (#75) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Üdv kicsiny táborunkban! :) Itt a másik topic, ahol honeker kollégával csverészünk inkább.

Ha a külföldi rendelés is szóba jöhet, akkor ajánlom az olasz amazont - nagyon jó akciókat lehet kifogni, ha figyelmes az ember és 300 euró alatt is beszerezhető a 4/64-es verzió. (csak arra kell figyelni, hogy amazon.eu.srl. legyen az eladó a 2 év gyári gari miatt is)

google maps:

miui compass:

Szerintem van benne iránytű. A G szériában vették ki korábban, de nekem akkor se volt gondom a navival.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#77) balintsk8 válasza ghiottone (#76) üzenetére


balintsk8
csendes tag

Szuper, így már vevő leszek a telefonra.
Kösz az olasz tippet, de első sorban német piacról gondolkodtam beszerezni a telefont, amazon, mediamark (de utána nézek mindenképp)
Esetleg kérhetnék egy gyors vélemény a telefonról, negatívumok pozitívumok ?
:DD Köszi!

(#78) ghiottone válasza balintsk8 (#77) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én cseppett elfogult vagyok, de ezt 6 év és jó pár megbízható Motorola telefon után írom.
- A kameraszoftver lassan fejlődik. Kell egy portolt gcam és a végeredmény jobb lesz.
- A vizet jól bírja.
- Htc u11 és Galaxy S8 után nyugodtan használom teljes megelégedettséggel - ezt a htc u11+ topickban írtam. Amire cserélni fogom az egy Moto Z3 Play lesz nemsokára mivel az X5 még kérdéses, de szeptemberre úgyis kiderül, hogy megjelenik-e vagy sem.

Ami nem tetszik - készenléti idő lehetne jobb. Oreon nálam mindig beakad 1-1 program és a háttérben ébren marad. 2 naponta töltöm így is 3 óra kijelzőidővel, 1,5 óra bt zene, 1-1.5 óra telefonhívással és 2 simmel, főleg wifin, kevés 4g-n. Ha intenzív használat kell, akkor 1 nap (24 óra, nem reggeltől, estig.), de abban van 6-7 óra játék nélküli képernyőidő simán + 1 óra bt, 1 óra telefonálás.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#79) balintsk8 válasza ghiottone (#78) üzenetére


balintsk8
csendes tag

A tegnapi nap sikerült levadásznom egy moto x4-est (32Gb) :D telefont az amazon.de -ről 200 € ért, kíváncsian várom milyen.

[ Szerkesztve ]

(#80) evko


evko
aktív tag

Hello.

Gorogben vagyok. Wifi eddig ok volt mindenhol, de egy buszon van free wifi...
Ez a rakas szerencsetlenseg nem latja...
Hogy lehet ez??
A gagyi huawei p9lite siman csatlakozik...

Nincs benne sim. De a simnek semmi koze hozza...
Vajon miert nem latja, meg veletlenul sem a wifit?

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#81) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Viccesek ezek a Google appok - úgy néz ki megtaláltam a folyamatos, konzisztensen merülés, illetve kb állandóan háttérbe futó egyes appok ellenszerét. Nálam főleg a gyári üzenetek app ragadt be és a google play. Az utóbbi 3 napban már 0 a háttérben történő futási ideje ezeknek az appoknak mióta megadtam az engedélyt a helyadatokhoz való hozzáféréshez. :W

evko: Kérdezz be itt is, többen olvassák. Amúgy más wifi hálózatnál volt ilyen, hogy nem látja? Nyomj egy alapértelmezett hálózatok visszaállítását a Wi-Fi-beállítások alatt.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#82) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Baszki ez a készülék jobb képet készít Google Camerával mint a háromszor ennyibe kerülő Mate 10 Próm... :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#83) ghiottone válasza Plazmacucci (#82) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Gcam tényleg segít. A gyári szoftverrel a Motok közül egyedül a Z2 Force tud jobb képeket készíteni, mint a modolt google camera app mert ott egybe dolgozza a második monokróm lencsével készült adatokat.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#84) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt

Én is pár hónapja használom ezt a kis telót.Maximálissan megvagyok elégedve vele😊.Most nyaraláskor jött velem a vízbe😁😁😁 simán birta,jó felvételeket készített víz alatt is.Gyors nem akad,és ingyen volt nekem 😋😋😋 (a telenor kárpotlása mert elcsesztek pár dolgot)
Idáig a legjobb,leg probléma mentessebb okostelom😎

[ Szerkesztve ]

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#85) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt

Újabb biztonsági frissítés jött rá 😀

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#86) ghiottone válasza Pécsi gyerek (#85) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szeptemberi?

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#87) Pécsi gyerek válasza ghiottone (#86) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt


Telenoros,nem tudom hogy az számít e ?

[ Szerkesztve ]

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#88) bazsade


bazsade
tag

Sziasztok.

Egy moto x4 lett az új telefonom, amiben nagy szerepe volt ennek a tesztnek, köszönet érte!

Budapesten szerintetek hol tudok védőtokot venni hozzá, illetve üvegfóliát, amit fel is tesznek? Nem szeretnék otthon vesződni vele.

Külön köszi a portolt google camera linket itt a fórumban, egyből feltettem, szuper! Épp emiatt döntöttem az x4 mellett :)

(#89) ghiottone válasza bazsade (#88) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Üdv itt. Nem sokunknak van sajna ilyen teló, még ez a topic az ahol többen irkálnak.

Google kamerából most a Z2 Force-on ennél a verziónál ragadtam le - alapból a hdr+ be van állítva és végeredményben ez a legmegbízhatóbb port.

Pesten nem tudom hol lehetne találni. Ha rendelni kell, akkor én németektől brotect airglass-t szoktam venni. Ez eléggé vékony, inkább fóliának tűnik, mint üvegnek, így kevesebbet is véd, de jobban fed, mint a Nillkin- féle üveg.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#90) bazsade válasza ghiottone (#89) üzenetére


bazsade
tag

Köszi ghiottone, rendeltem is egy Airglass-t Németországból. Lementettem ezt a google camera változatot is, a portré módja nagyon jól működik és egy picit mintha fókusz is gyorsabb lenne, mint amit Benoe77 javasolt (BSG portja), de abból a legutóbbi verzió mintha gyorsabban mentené a képeket. Eddig hibátlanul működik mindkettővel a kamera, raw mentéssel is, ami nekem nagyon fontos. Apropó, köszi, hogy megosztottad még korábban a dng-ket, az is segített a döntésben.

(szerk.: kár, hogy nem lehet fent egyszerre több változat a google camerából párhuzamosan)

[ Szerkesztve ]

(#91) ghiottone válasza bazsade (#90) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Meg lehet oldani. Tegnap nálam 3 is fent volt a Force-on. Ez a scrubber, amit az előbb linkeltem, az arnova-féle gcam és a pixel 3 portja. A P3 még nem az igazi, a scrubber-ben erős a hdr és lassan ment még a Force-on is, de Pixel 2/2Xl-eken is ott van fent a bal felső sávban fényképezés után a kamera ikonja. Nálam ez adja a legegyenletesebb teljesítményt. Beállítottam a bekapcs gomb kétszeri lenyomására, így a gyári helyett is inkább ezt használom, ha gyorsan kellene indítani.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#92) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt

Hihetetlen megjött az új droid rá :Y :C

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#93) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt


:C És mégegy :)

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#94) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt

És még mindig frissül :C

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#95) ghiottone válasza Pécsi gyerek (#94) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Jövő szeptemberig fog. Szerintem a Q-t már nem fogják kiadni rá, mert anno 7.1-el jött és 2 főverziónál többet nem igazán adtak ki a Motonál.
Nekünk Force-on még most sincs Pie. :(

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#96) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt

Teljesen jó ez így.Bárcsak mindegyik így lenne támogatva.

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#97) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt

Sziasztok, még mindig ez a moto X4 telóm van, hibátlan a mai napig😍😇 Nem is tudom mire cseréljem kb fél év múlva 🤔 Kb 5 éves ennyi ideig egy telefonom sem bírta, sőt a mai napig teljesen kiszolgál 😇

[ Szerkesztve ]

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.