Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Goll-r


Goll-r
tag

Máshová képzeltem volna el azt a fogantyút. :F

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#2) lujó55 válasza Goll-r (#1) üzenetére


lujó55
őstag

én is. mondjuk oldalra és nem ekkorát, mert így már nagy lett.
pofonegyszerű a képlet, rá kell ragasztani egy kesztyűt az aljára és kész. egérmodnál bejött, itt se bukna el. csak nyáron izzasztó lenne.

(#3) Srodney


Srodney
senior tag

képen látszik ahogy a mérnök úr magyarázza a mestermívet a milliomos befektetőnek...gazdagoknak nincs térlátásuk,vagy nincs fantáziájuk,vagy mijük nincs?-amiért egy ilyen tablettel kell nekik magyarázni...

(#4) lujó55 válasza Srodney (#3) üzenetére


lujó55
őstag

nem, nem.
a Kerei Gusztáv adótanácsadó magyaráz Hamilton faterjának

(#5) #06658560 válasza Srodney (#3) üzenetére


#06658560
törölt tag

Azért egész más elképzelni, vagy akár csak látni valamit, meg tudnak a mérnökök igen könnyen olyat mutatni, amit senki nem tud elképzelni, de azonnal megérti, ha látja.

(#6) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Mintha Hollywood-ban ezt már hamarabb megálmodták volna.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#7) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Magam előtt látom, ahogy a magyar egészségügyet ellepik az ilyen fél millás tabletek :) . Viszont pl építkezéseken simán el tudom képzelni, nálunk ilyenkor laptoppal a kézben próbálnak megmutatni valamit az ügyfélnek. Egy Dell M4600 workstation-el ez nem olyan egyszerű dolog :DD . Megy is a rinya az iPad-ért. Nálunk van egy 2006-os modell (P4 M, Win XP Tablet edition), annak a tartóját az alkarra lehet rögzíteni.

Laci

(#8) raper válasza Gusztáv (#7) üzenetére


raper
senior tag

Hát az egészségüggyel kapcsolatosan elég utópisztikusak a gondolataid. :) ( Pedig igen jók lennének oda ezek a masinák. )

[ Szerkesztve ]

(#9) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Zsír. Mondjuk strapabíró az, amit odaadsz egy kisgyereknek, és másnap is működik - ez talán kibírná :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#10) #06658560 válasza Gusztáv (#7) üzenetére


#06658560
törölt tag

A kapaszkodó szatyorkialakítása szerintem pont elrontja ilyen esetü használatukat.

(#11) csiribacsi válasza #06658560 (#10) üzenetére


csiribacsi
tag

nyugaton 100% hogy ennek nagy divatja lesz....

Üdv. Ádám

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.