Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Land of Rudy


Land of Rudy
újonc

Kiváncsi lettem, benéztem.
És milyen jól tettem! Lefekvés előtt egy jó nevetés....hátha mosolyogva kelek.
Ráadásul eszembe jutott egy régi röhögésem.

Megleptél Moonlight!!!

Apám azt mondta: Fiam, egyszer próbálj ki mindent, hogy tudd, miről beszélsz!

(#52) moonlight115 válasza Land of Rudy (#51) üzenetére


moonlight115
tag

Régi röhögésed? Bővebben? :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#53) Land of Rudy válasza Land of Rudy (#51) üzenetére


Land of Rudy
újonc

Talán,majd:)

Apám azt mondta: Fiam, egyszer próbálj ki mindent, hogy tudd, miről beszélsz!

(#54) AusWolf


AusWolf
őstag

Úgy látszik, a nyári forróságban elszenvedett álmatlanságnak is vannak pozitív hatásai. Például, hogy megtaláltam ezt az írást. :)

Jó kis vidám temetés lehetett. Talán ilyenkor szokták mondani, hogy a cukor az élet sója. :D

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#55) moonlight115 válasza AusWolf (#54) üzenetére


moonlight115
tag

Ha tetszett, annak örülök. :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#56) old rocker válasza moonlight115 (#50) üzenetére


old rocker
veterán

kopaszok csillogásilag előnyben leend.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#57) Vakegérke válasza old rocker (#56) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekik elég egy kis színtelen cipőpaszta, meg egy puha rongy. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#58) moonlight115 válasza old rocker (#56) üzenetére


moonlight115
tag

A kopaszok teliholdkor nem változnak vérfarkassá, így hát őket is fényezem. Ki látott már kopasz vérfarkast? Bár lehet, hogy már őket is génmanipulálják. :)

Vakegérke, a cipőpasztától ki tudja, talán a hajuk is kinőne. :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#59) Vakegérke válasza moonlight115 (#58) üzenetére


Vakegérke
veterán

Fényes lenne a kobakjuk, hiszen ez a cél. Nem mellékes előny, hogy a legyek és szúnyogok lecsúsznának róla. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#60) moonlight115 válasza Vakegérke (#59) üzenetére


moonlight115
tag

És még a tetűirtót is megspórolják. :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#61) Vakegérke válasza moonlight115 (#60) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meg a fésűt. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#62) moonlight115 válasza Vakegérke (#61) üzenetére


moonlight115
tag

Meg a fodrászt. Sőt, a hajcsatot, masnit, hajhálót...de még a hajcsavarót is. :)
A hajszárítójuk se romlik el soha. Viszont hajnövesztőre elképesztően sokat költenek. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#63) Vakegérke válasza moonlight115 (#62) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha olyan fodrászom lenne, mint te vagy, akkor is megtartanám, ha kopasz lennék. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#64) AusWolf válasza moonlight115 (#55) üzenetére


AusWolf
őstag

Egy hasonló élményemre emlékeztet. Egyszer egy haver apjának temetésén voltam. Szintén nem éreztem szükségét, hogy szomorú legyek, viszont nekem nem volt kivel nevetni. Így az én esetem inkább csak kellemetlen volt, mint vicces.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#65) moonlight115 válasza AusWolf (#64) üzenetére


moonlight115
tag

A nevetést a nyakkendős pali beszéde váltotta ki, ami az elhangzás pillanatában még csak unalmasnak tűnt, később furcsának, aztán abszurdnak, ( export és Szovjetunió.....egy temetés kapcsán.....) végül röhejesnek. :D
Mondjuk egy pap szájából mókásabb lett volna. :))

Egérke, szuper háesz, grat. ! :C

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#66) moonlight115 válasza Vakegérke (#63) üzenetére


moonlight115
tag

Egérke, kapsz tőlem egy ajándékot : fityisz Tessék, a tiéd. Nem kell rá lecsapnod,írd meg te ! :B

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#67) Vakegérke válasza moonlight115 (#66) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem szívesen tenném. A te ötleted volt, és csak azért mondtam, hogy elhappolom, hogy el ne mulaszd megírni.
Könyörülj, nekem még ötletem sincs...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#68) moonlight115 válasza Vakegérke (#67) üzenetére


moonlight115
tag

Ha nem kell a fityiszem, majd jó lesz másnak. Holnap déli 12 óráig lehet licitálni.
FIGYELEM, FITYISZ ELADÓ ! A vevőnek csak annyi a dolga, hogy ír egy sztorit a fityiszről. Vagy versikét. Vagy szonettet, de óda is szóba jöhet. Holnap 12-kor eldöntöm, kié legyen a fityisz. ;)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#69) AusWolf válasza moonlight115 (#68) üzenetére


AusWolf
őstag

Azt hiszem, úgy a legmegfelelőbb, ha az eredeti témához illő alkotással pályázok eme elsőrangú termékre. ;)

"Kedves barátaim! Azért gyűltünk itt össze, hogy búcsút vegyünk szeretett Fityisz testvérünktől. Fityisz a legremekebb fityisz volt a világon, a fityiszek fityisze, minden fityisz nagymestere, akitől csak tanulni lehetett. Fityiszségéről élete során számtalan alkalommal tett tanúbizonyságot. Rendíthetetlen bátorsággal legyőzte a fityiszevő szörnyeteget, véget vetett az oly régóta tartó antifityisz járványnak, valamint egyesítette a fityiszek időtlen idők óta viaskodó törzseit. Fityiszségét szűkebb, családi körben is méltán elismerték. Felesége, és két apró fityisze örökké szeretettel őrzi majd emlékét. Kísérjük hát végső útjára a nagy Fityiszt... de előtte hallgassuk meg a Himnuszt és a Szózatot a szomszédos vendéglátóipari egységből átcsábított Jenő bácsi előadásában. Ámen." :)

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#70) moonlight115 válasza AusWolf (#69) üzenetére


moonlight115
tag

Aztaaaaaaaa......! :C :)) :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#71) old rocker


old rocker
veterán

fityiszedre fügét mutatok

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#72) moonlight115 válasza old rocker (#71) üzenetére


moonlight115
tag

Fügédre : fuge

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#73) old rocker válasza moonlight115 (#72) üzenetére


old rocker
veterán

A japók nagyon jók, csak elrontja az összhatást az a fakezű gitáros...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#74) moonlight115 válasza old rocker (#73) üzenetére


moonlight115
tag

Az a fakéz csodákra képes. Még a japcsi karmester varázspálcája sem kell hozzá.....
És a gitáros sörénye csak hozzátesz a képi összhatáshoz. Oroszlános, királyi fíling... :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#75) moonlight115 válasza AusWolf (#69) üzenetére


moonlight115
tag

Wolfi, tiéd a fityisz ! Használd egészséggel ! :C
De főleg jó kedvvel ! :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#76) művésznő4 válasza moonlight115 (#13) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Jajj, ezen nagyon jót kacagtam!!! :DDD :C És a történet is aranyos volt. Bár nem pont temetésen, de velem is rendszeresen előfordul a lehető legeslegrosszabb helyszínen és időpontban történő, kezelhetetlen röhögőgörcs. :D :K

old rocker: Neked viszont egy hatalmas respect, amiért leírtad mindezt! :R Nagyon jól és érdekesen fogalmazol és egyszer, ha netalántán könyvírásra adnád a fejedet, én azt is nagyon szívesen megvenném és elolvasnám! :)) Csak majd szólj! :P

[ Szerkesztve ]

(#77) moonlight115 válasza művésznő4 (#76) üzenetére


moonlight115
tag

Örülök, hogy tetszett. :) A nevetés gyógyír minden bánatra.

Ha jól tudom, old rocker könyve októberben jelenik meg. Biztos nagyon érdekes lesz.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#78) old rocker válasza moonlight115 (#77) üzenetére


old rocker
veterán

Próbáltál már erősen hasmenéses állapotban nevetni? Nem a legszerencsésebb...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#79) moonlight115 válasza old rocker (#78) üzenetére


moonlight115
tag

Nem, nem próbáltam. Én szerencsés akarok lenni, jó, hogy felhívtad rá a figyelmem. Nem fogom kipróbálni, kösz. :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#80) old rocker válasza moonlight115 (#79) üzenetére


old rocker
veterán

Tudom, te szerencsés vagy.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#81) moonlight115 válasza old rocker (#80) üzenetére


moonlight115
tag

Majd ha megnyertem a lottó 5-öst, akkor mondd ezt. :)
A cigit még nem sikerült kioperáltatni a szádból? :F

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#82) old rocker válasza moonlight115 (#81) üzenetére


old rocker
veterán

Nem retusálták ki, de már sz@rok rá. Ismét hullámvölgy. Merlét 3 napja abbahagytam az 5. kötet elején. Nyughatatlan ember vagyok. Sosem lesz nyugalmam; mint amikor láttam a fényt. Az szép volt. Amit most megírtam legutoljára, életünk és a média, annak se igen lesz folytatása.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#83) old rocker válasza old rocker (#82) üzenetére


old rocker
veterán

Drukkolok, hogy nyerj a lottón; ha ötösöd lesz, veszel nekem egy f@sza kis mobilt?

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#84) moonlight115 válasza old rocker (#83) üzenetére


moonlight115
tag

Veszek. Tökmagosat, vagy inkább a kendermagosat preferálod?
Bicajt is veszek. Háromkerekűt. De azt inkább magamnak.

Mindjárt elolvasom a legújabb írásod.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#85) old rocker válasza moonlight115 (#84) üzenetére


old rocker
veterán

háromkerekű caj nem kell. Tökmagos, vagy kendermagos, mindegy, de babakék legyen.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#86) moonlight115 válasza old rocker (#85) üzenetére


moonlight115
tag

Az a szép, az a szép....akinek a ...... :)
Holdfényes-ezüstös nem felel meg?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#87) moonlight115


moonlight115
tag

Fennforgás van. Támadják az :L topikot. Éretlenek. Vagy értetlenek.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#88) old rocker válasza moonlight115 (#87) üzenetére


old rocker
veterán

hol?

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#89) moonlight115 válasza old rocker (#88) üzenetére


moonlight115
tag

itt, de nem baj. Majd megunják.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#90) Reibek válasza moonlight115 (#89) üzenetére


Reibek
senior tag

Te szivozol a mi jatszoterunkkel mi a tieddel.
Ennyi

(#91) #04441088 válasza Reibek (#90) üzenetére


#04441088
törölt tag

Ott a pont. :R

(#92) old rocker


old rocker
veterán

Háború van? Nah, kivették a spanglit a pofámból.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#93) moonlight115 válasza Reibek (#90) üzenetére


moonlight115
tag

Bizonyíték nélkül miért vádaskodsz?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#94) AusWolf válasza moonlight115 (#89) üzenetére


AusWolf
őstag

Aggodalomra semmi ok, a probléma megoldódni látszik. ;)

A farkasfog mégiscsak hasznos eszköznek bizonyul. :U

Reibek, staker, MaTMaN: Azt hiszem, ezt az :L-ben megbeszéltük. Nincs szükség újabb topikot bevonni a "háborúskodásba".

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#95) mttssz válasza Reibek (#90) üzenetére


mttssz
senior tag

+1 :R

(#96) moonlight115 válasza old rocker (#92) üzenetére


moonlight115
tag

Tetszik. Aranyosan mosolyogsz.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#97) #04441088 válasza AusWolf (#94) üzenetére


#04441088
törölt tag

Holdfeny kezdett nyavajogni.
De reszemrol lezarva.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#98) moonlight115 válasza AusWolf (#94) üzenetére


moonlight115
tag

Oké.
Szerinted, ha valakit privátban " nyomorék "-nak hívnak, az nem sértő egy kicsit?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#99) old rocker


old rocker
veterán

megy a napközi ezerrel... a virtuális overlord

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#100) AusWolf válasza #04441088 (#97) üzenetére


AusWolf
őstag

Tudtommal szabad, elvégre ez az ő írásának a topikja. Senki se kérte, hogy támadj be ide is. Mellesleg úriember hölgyről így nem beszél. :(((
Én is szívesen lezárnám a témát, de a hangvételedből számomra nem ilyen szándék érződik. Kérlek, cáfolj meg, ha tévednék. Akárhogy is, jobb lenne, ha nem itt rontanánk a levegőt. Ha további aggályaid merülnek fel (remélem, nem így lesz), privátban állok rendelkezésedre.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.