Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Heeken


Heeken
tag

Hóóóó! Szépséges Abit NF7 <3 :D Szép kapás 4 ropiért :K :R

(#2) Mokó válasza Heeken (#1) üzenetére


Mokó
aktív tag

Köszönöm :)

(#3) pulyka jocó válasza Heeken (#1) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Kettő és felest fizetett.. nem?

(#4) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Szép fogás ennyiért. Nekem retro kedvelőként egy 2600+ - osom van 6600GT- vel ebből a kategóriából, olyan 12K körül megy 3DM2001- ben.

(#5) Mokó


Mokó
aktív tag

@pulyka jocó :kettőfél' volt végülis ,ha összeadjuk a vga-k árát akkor is 3,5 az eredeti 4 helyett.
Nagyon nagy kár a hd2400pro-ért....

@DarthSun:anno sima 6600 volt a "tbred-b"-s gépemben,és bizony elég jól ment!

Ettől függetlenül egy 6600GT vagy 7xxxGT elég sokat dobna a teljesitményen,szerintem idővel biztos kerítek bele.

(#6) Mokó válasza Mokó (#5) üzenetére


Mokó
aktív tag

Ah!Megtaláltam egy érdekes képet az utolsó athlonos gépről,nah őt kéne lenyomni,ez most még nagyon nem megy :))

Tbred-b @2313mhz (TT hűtés léggel) --2390-en is indult de istennek se volt stabil +7600gs oczva

Ha jól emlékszem fear2-őztem rajta kiválóan UT3 motoros játékok ismentek,plusz,kiröhögitek,de bizony
az NFSHP2011 ,Split Second (ezek mondjuk laggoltak) de a BorderLands I kiválóan ment LOL,Crisys is.

(#7) DarthSun válasza Mokó (#6) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Jól megvan hajtva !

Az enyém így néz ki: [link]

3DMark2001: [link]

Minden alapórajelen, a Codegen miatt nem is tuningolom, sok gépem van, nincs egyelőre annyi lóvém hogy FSP- re cseréljek mindegyikben, csak 2-ben van jobb táp.

(#8) Mokó válasza DarthSun (#7) üzenetére


Mokó
aktív tag

Jól nézki,látom voodoo is befigyel :K

Szerintem egy fasza vgaval,meg jól beoczva min 15 k meglehet,emlékszem bacsis nyomta Barton és 3Dmark2001 tesztjét 22700 pontot ért el talán (nemrég olvastam megint)

Látom Dual HDD befigyel,nekem 80 giga szerintem elég lessz mindenre, 5-6 AAA cím lessz fent meg a Blood2
De az csak azért mert még a szuper pIII-mon is droppol az fps ha dual uzi madness van :C

(#9) DarthSun válasza Mokó (#8) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

22700 az komoly, nem is emlékszem hirtelen erre a tesztjére, én 939- el is csak 26k körül kapok :DDD
Ja, 15k- t tuningolva megcsípné ez is. Voodoo elmaradhatatlan kellék :)

(#10) mcs


mcs
veterán

Én valamikor Sempron 2400+al űztem az ipart, és a legjobb vga, ami mellé került, egy GDDR3as 7300GT volt. Bár eléggé visszafogta a proci, azért a 3DMark03 képes volt 10ezer körül teljesíteni. :DDD
Az akkori játékokkal is elvoltam, de ismerős Northwood Pentium 4 1,8A procija 2,7 Ghzen hajtva jobban muzsikált a sima Gef 6600 ellenére. ;)

[ Szerkesztve ]

(#11) Mokó válasza mcs (#10) üzenetére


Mokó
aktív tag

Optimalizálásss volt ott azért volt jobb az Intel :O Sajnos fejlettebb volt,azt kell mondjam....de AXP4ever,
a p3 után ez a kedvenc retró platformom :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.