Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moha21


moha21
addikt

Bővítem beugrik valami. Vajon hagyjak "térközt" köztük? Sosem ment a formázás.>

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#2) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Szép kis összeállítás. :)

A Fahrenheit (Indigo Prophecy) című Quantic Dream játékot semmiképp sem hagynám ki, a kedvencem. :K

Legyen sorköz, amennyi most van.

(#3) albert8 válasza moha21 (#1) üzenetére


albert8
addikt

NAgyon jó gamek :K

szerintem jó igy :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#4) Samus


Samus
addikt

Azért a Penumbra Overture sem volt rossz (sőt, a tech demo még félelmetesebb volt).

Amit én még ajánlok: Portal, Half-Life 2, és a két folytatás, BioShock (ezt nagyon, főleg a "jó vég" elérése után volt könnyes a szemem), Heart of Darkness, és személyes kedvencem a Dark Messiah of Might and Magic.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) Akos96


Akos96
senior tag

AvP2 örök kedvenc, a Predator kampányt vagy hússzor kipörgettem már. :R

Amúgy csak PC játékok jöhetnek? Konzolon is van jó pár, amit nem szabad kihagyni, főleg régebbi gépeken (pl. NES játékok).

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#6) moha21


moha21
addikt

Thx mindenkinek, marad így a sorköz!.>

Jöhetnek NES játékok meg mindenféle ( double dragon-t toltam :D )

(#4) Samus: Ja tudom, mert 3-at végigtoltam, a techdemo-nal nem tudtam menteni vagy kifagyott vagy mi, de tudom, para volt. ( emlékszem vmi kódra az elején). Azért a Black lett a legjobb, mert jobb az irányíthatósága.

Ja és csak azokat írtam listára amiket végigjátszottam ( sőt a legtöbbnek a mapjait fejből vágom )

Nem írtam call of duty-t cs 1.6-ot meg kismillió játékot amit mondjuk végigtoltam, de azok "csak" 80+ ak lennének nálam.

Olvasom miket ajánlatok ( szerintem lehet látni mik érdekelnek.> ), szóval nem a grafika az első. Portal, Bioshock jegyezve.

Half Life 2 tervben van már régen egyébként csak meg kellene venni.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#7) Akos96 válasza moha21 (#6) üzenetére


Akos96
senior tag

Super Mario, Contra, Castlevania, és az AVGN sorozat ÖSSZES tagja :DDD
Kihagyhatatlan még: az összes Metal Gear Solid, a God of War trilógia (PS2+PS3)

NES játékok online: [link]

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#8) Z86


Z86
őstag

Néggyel játszottam a listából :)

(#9) moha21 válasza Akos96 (#7) üzenetére


moha21
addikt

Mario az van mindenre nincs ember aki ne ismerné. Ismerem az oldalt egyébként szoktunk innen állatkodni.

Contra: egy szó jut szembe: Waterfall na jó Snowfield....az S betűs fegyver a legjobb.>
tudom nem 1 szó lett

Bahh ezenkívül még mennyi játékot végigtoltam, ha belegondolok kiderül kocka vagyok.:D

(#8) Z86: kik azok?:D

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#10) [balu]


[balu]
tag

Ebből kettővel játszottam (Heroes 3, Prince 1). Van mit bepótolnom. :D

(#11) Z86 válasza moha21 (#9) üzenetére


Z86
őstag

GTA San Andreas, Syberia, Serious Sam Second Encounter (csak a demóval), Return to Castle Wolfenstein
Mind remek játék :K

(#12) Samus válasza moha21 (#6) üzenetére


Samus
addikt

Nem is a grafika miatt írtam. Elhiheted, amilyen gépen játszottam, nem volt fullHD, meg "maxon minden". A Portal és a BioShock a hangulata miatt fogott meg, a HL2 pedig a sztori miatt, a DM pedig...egyszerűen lenyűgöző volt számomra. A tech demo-val játszottam először az egész arról szólt, hogy a tároló számzárjának kódját kellett megszerezni...nekem nagyon para volt.

Serious Sam 2? Irtó poénok vannak benne.

Gyerekkorom egyik kedvenc játéka a Mighty Final Fight volt, NES-en, meg persze a Super Mario. 4/4ig bírtam eljutni, tovább soha nem sikerült. Nem tudja valaki, honnan lehet elérni az igazi, eredeti, kínai Nintendón is fellelhető Mario-t? PC-re kellene egy jóféle emulatorral...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#13) adalbert1 válasza moha21 (#9) üzenetére


adalbert1
veterán

A Contra egy laza 16-7 éve nekem is az egyik kedvenc játékom volt... A Waterfall nem a harmadik pálya volt?
Amúgy ami még nagyon jó (már nem is emlékeztem rá, de itt a ph!-n valamelyik topicban feldobta valaki), az a Battle City. A Super Mario Bros. 3-at épp kb. 2 hónapja játszottam végig. :)
Amúgy jó kis lista, nagy részével játszottam, a Tony Hawk's Pro Skater 2-t is 1-2 évente végigtolom újra. :))
GTA-ból viszont nekem legjobban a Vice City tetszett, a San Andreas csalódás volt, Heroes of Might and Magicből is jobban szeretem a második részt.
Ami még hiányzik az a Fallout 1-2-3, rpg-k közül ennek az atmoszférája tetszett a legjobban.
Nekem a listámon még helyet kapna a Civ4 és a Colonization is, ill. a Warcraft 2-t se hagynám ki, és még a felújított Pirates! se lett rossz.

A Gta 1-2 amúgy ingyen tölthető, miképp a C&C, Redalert, C&C TS is, és ezekről eszembe jutott az egyik legjobb autós játék ami szintén ingyenes már, a Death Rally.

szerk.: annak idején UT99-el rengeteget játszottunk lanpartyk alkalmával, egyik változat se lett olyan jó. Ill. múltkor vittük végig a Golden Axe 1-2-t haverral, sajnos ott is csak az első rész az ütős.

[ Szerkesztve ]

(#14) moha21 válasza adalbert1 (#13) üzenetére


moha21
addikt

Áhh nem tudtam ennek Battle City a neve ezt rakom is ki+ a Pirates-t. Heroes 2 is jó, nekem a 3 szóval az marad.>

C&C-k nekem nem jöttek be ( Pedig a dune óta majd minddel játszottam ).

Warcraft 1-2 / glittering prizes :D/ hát kegyetlen sokat toltam LAN-ban is, lehet ki is teszem, de nehéz a döntés, mert igaz a 2 minden szempontból jobb ( sőt RTS-ben első fog of war ) az egynek sajátos hangulata van.:) GTA-król tudom, hogy ingyé letölthetőek a mentést nem szerettem bennük amúgy. ( Már a cheateket sem tudom fejből :( )

Vice city nehéz ügy, igazából nekem meg a 3-om tetszett, utána jó volt a vice city persze, mikor SA-t elkezdtem mondom ez fos, aztán nagyon bejött.

Amúgy Vice City-ben a reptérről át tudtam ugratni a híd mellett a másik "map"-ra ha a kocsik config fájl-át kicsit megbuherálta az ember.

Ahahah emlékszem nem ment vmi verseny, megnéztem mivel vannak az ellenfelek és a 40-es gyorsulást átállítottam 1-re. Egy helyben szikráztak.:D

Death Rally ismerős, de nem ugrik be, meg kell lesnem.

Fallout nálam kimaradt eddig. Civ is. Population 2-ot akartam, de nincs video róla. :(

(#12) Samus : Megnézem majd a mario-t nekem is kellene.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#15) moha21 válasza Samus (#12) üzenetére


moha21
addikt

Ezt nézd meg ha nem ismered : Asshole mario és van aki végigtolja :>

(#13) adalbert1 : Ja mostmár tudom melyik az a death rally.

Más: Kár, hogy nem tudom egy csomó játék címét volt rengeteg piaci nintendo kazetta, nekem még az volt a ps3.> Jó meg c64 játékokra sem nagyon emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#16) adalbert1 válasza moha21 (#14) üzenetére


adalbert1
veterán

Death Rally
Mario meg fceux nevű nes emulátor + nes rom pl. innen, remélem ez még nem warez.

Na igen, én is úgy voltam vele, hogy volt egy Nes koppintásom párszáz beépített nes játékkal (ami igazából olyan 20-30 volt, és azok ismétlődtek), sajna én se emlékszem már a játékok nagy részének a címére. Sajna nekem nem a fénypisztolyos verzióm volt, így ezt csak havernál tudtam játszani.

A Warcraft 1 tényleg hangulatos, de nagyon látszik rajta hogy eléggé a fejlesztés hajnalán készült, a kettőben már sokat csiszoltak a játékmeneten, a grafika meg még mai szemmel nézve se csúnya.

[ Szerkesztve ]

(#17) adalbert1


adalbert1
veterán

Letelt a szerk:
NES témában érdemes pár top100-as listát átnyálazni, így pár játékot meg lehet találni. IGN, Sydlexia.

(#18) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

ugyan elég új cím, és még nincs is befejezve, de én belevenném az assassin's creed szériát. aki szereti az indiana jones filmeket, esetleg bejöttek neki a dan brown könyvek és a hitman, vagy csak szereti a korhű játékokat és az összeesküvés-elméleteket, akkor az AC sztorija kihagyhatatlan. ráadásul egy kis sci-fi vonala is van a történetnek. nálam 10/10.
a Transport Tycoon örülök hogy nem maradt ki ;) úristen mennyit nyomtam vele...

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#19) dízelracer


dízelracer
senior tag

Javasolnék egy játékot a listába: Dark Messiah of Might and Magic

Überfasza game. :K

(#20) moha21 válasza adalbert1 (#16) üzenetére


moha21
addikt

Nekem volt pisztolyom. :D Mg nagyapám is tolta ezzel a játékkal karácsonykor. Volt ebből olyan, hogy banditákat kellett lelőni ablakokból + egy ufo-s is. Ja a bomberman meg a Disney játékokat lehagytam. Valahol még megvan a warcraft 2 gamestarhoz adták.)
Ja SVGA graf, minden ami kell.

Ami jó volt nem volt benne egységlimit volt olyan életemben először multiztam vele haverral LAN-ba, örültem magamnak van 3 főhadiszállásom is bástyákkal mindennel. Addig a hülye az egész pályát telerakta griffekkel :D Kicsit akadt a pI 166 Mhz-en:>

Még NES játékok közül az az őrült focis játék volt lol amiben tornádó meg minden volt :D

#18: & #19 : úgy érzem lesz mivel kockuljak halálomig még .:D Amúgy alap a transoprt tycoon. Coal ruleZ! Open TTD-ben durva map-okat lehet összehozni.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#21) mrlt


mrlt
tag

Gyermekkorom meghatározó élménye a Prehistoric 2 hogy maradhatott ki?! :DD (non stop a 386 DX előtt kockultam :DDD )

[ Szerkesztve ]

Go Pack Go!

(#22) moha21 válasza mrlt (#21) üzenetére


moha21
addikt

Volt dilemma, de nem toltam végig :> olyan 6-os map-ig jutottam mindig a kóddal szarakodott, de azért berakom majd csak most alvás.)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#23) Akos96 válasza mrlt (#21) üzenetére


Akos96
senior tag

Ezt én is imádtam, az első részét is. :))

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#24) dízelracer válasza mrlt (#21) üzenetére


dízelracer
senior tag

Én a rott-al voltam így. Még a MKII-nél is többször játszottam ki. De ha már itt vagyok. Hogyan lehet az, hogy egyetlen Gran Turismo sem szerepel a listán? :Y

(#25) moha21 válasza dízelracer (#24) üzenetére


moha21
addikt

Rott-ot ismerem, de annyira nem szerettem meg.

Gran Turismo-t meg nem játszottam így nem ajánlhatom. Ez egy szubjektív lista csakis az én szemszögemből. Se szavazás se semmi.:-] Attól független amiket kapok ajánlatokat játékokra nyilván megnézem és idővel kipróbálom és ha nagyon bejön nyilván felkerül ide is.

Sajna mai játékoknak egyre nehezebb esélyük van.:/

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#26) dnelb


dnelb
veterán

Az a GTA SA video elég durva,de kb több effekt van benne mint 1 cod fragmovieban :DDD :DDD

(#27) moha21 válasza dnelb (#26) üzenetére


moha21
addikt

Ja nem tudom, hol találtam, de akkor lementettem, mert elég durván tolja az arc. Persze át van írva a game meg minden trainer is befigyel tuti, de a zenék jók meg a jump-ok is:D

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#28) dnelb válasza moha21 (#27) üzenetére


dnelb
veterán

A fizikai motorhoz nem nyúltak hozzá, szóval elvileg ez mind megoldható (lenne :DDD ) alapjátékkal is. De elképzelni se tudom mennyit gyakorolhatott.

[ Szerkesztve ]

(#29) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

(Kihagytad a Mass Effectet. :((( :DDD)

(#30) dízelracer válasza dnelb (#28) üzenetére


dízelracer
senior tag

Gravity mod. Már a Vice City-hez is volt. :K

(#31) moha21 válasza dízelracer (#30) üzenetére


moha21
addikt

Jaja ott van a végén.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#32) ftc


ftc
nagyúr

Gothic2 .... se az 1-hez képest!

(#33) moha21 válasza ftc (#32) üzenetére


moha21
addikt

Én elsőnek a 2-őt kaptam kézhez utána az 1 nem jött be annyira, a három meg nekem csalódás volt.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#34) ftc válasza moha21 (#33) üzenetére


ftc
nagyúr

Az 1-es dinamikusabb volt s lehetett kombinálni nem csak oylan kattingatos RPG volt...az egyben volt 1-2 olyan hely ahol azt hittem berosálok :D

(#35) moha21 válasza ftc (#34) üzenetére


moha21
addikt

Ezért szar, hogy a 2-vel kezdtem...csak megláttam akkori csajom bátyja tolta mondom elkérem én is. Nyilván az egyet kezdem el akkor 80% az lenne most odaírva . .>

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.