Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Számomra a nagy papír doboz elvesztése is hasonlóan sajnálatos volt annó.. azok a játékok amit még a régi korból vásároltam, valahogy boldogabb időket idéznek kézhezvételkor.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#2) keIdor


keIdor
titán

Szegények, be kell érjék a 100$-os kiadással. :(
Gondolom rájöttek, hogy nem fogy a Prestige edisön és ezért nem is erőltetik tovább.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Pedig reménykedtem, hogy most hozzácsapnak majd a Prestige editionhoz egy AT4-est vagy egy RPG-t +1 láda töltényt. :DDD Na mind1... erről is lemondhatok.. jaj de kár... :U

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#4) h-yle


h-yle
addikt

Esetleg nem jött volna ki értelmes áron. Mert $100 Hardened+kínai műanyag szar+profit már nem férne bele $150-be $199 meg azért mégsem lehet...

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#5) Anubiss


Anubiss
tag

Ez mekkora tragédia! Nem tudom, hogy fogják túlélni a szegény, gazdag kiskölkök ezt a csapást! :( Ha Hardened edisönöd van utánad köpnek az utcán! :(

(#6) @rglaaf


@rglaaf
veterán

kár pedig jól jött volna 2-3db úgysem tudom hová tenni a pénzem :)

PSN:BiZzare_0 ️

(#7) kovsol


kovsol
titán

"egy éves Call of Duty Elite előfizetés, valamint az azon belül biztosított egyéb előnyök - pl. gyorsabb XP szerzés a játékos klánjának."
pofám leszakad :(((

May the Force be with you!

(#8) LackoMester


LackoMester
addikt

én bőven beérem, az alap verzióval.... :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#9) AxBattler


AxBattler
félisten

Nem lessz? :Y

Na vazze', akkor kénytelen leszek beruházni a BF3-ra... ;]

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Tehát aki többet költ, az gyorsabban halad.
Nincs több kérdésem.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11) Gomez86


Gomez86
őstag

"Előbb-utóbb pedig már a lemez és a tok is feleslegessé válik, kizárólag a játék és egyéb tartalmak kódjait kell megvásárolnunk interneten keresztül és már tölthetjük is le a játékokat."

Remélem ezt nem élem meg.
Azért vannak olyan címek amiknél örömmel tölt el a lemez/tok/extra füzet/kulcstartó birtoklása. (pl Forza)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#12) Akos96


Akos96
senior tag

"egy éves Call of Duty Elite előfizetés, valamint az azon belül biztosított egyéb előnyök - pl. gyorsabb XP szerzés a játékos klánjának."
Kb. mint a Play4Free játékoknál. Röhej...

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#13) hoffman_ válasza Zirowe (#10) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Máshol is ez a módi :) (nem pusztán játékra gondolok)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#14) csibe1 válasza @rglaaf (#6) üzenetére


csibe1
addikt

Szívesen segítek ezen problémád megoldásában. :K

UT2004 szeressük :R ,anno nagyon sokat játszottam vele VCTF-et

A cikkhez:egyre gagyibb kiadások jönnek extraként,mert nehogy kevesebb bevétel legyen a
kézzelfogható dolgok miatt.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.