Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gergosz2


Gergosz2
veterán

csak csodálkozok hova fajult el a cod. :(

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#2) Youri


Youri
veterán

Két pálya. 15$ lesz?

RTX ON

(#3) bishoplogan válasza Youri (#2) üzenetére


bishoplogan
senior tag

valószínűleg, igen. vagy 8-10

(#4) Gergosz2 válasza Youri (#2) üzenetére


Gergosz2
veterán

elképzelhető!

Amúgy az elite előfizetők ingyen kapják ezeket nem?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#5) Mustaros válasza Gergosz2 (#1) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Ha ettől dől a pénz?.. Lehet én is ezt csinálnám és sxarnék bele , hogy a régi fanoknak tetszik e vagy sem.. :)

(#6) noisia


noisia
aktív tag

Én megvettem az mw3-at, de bár ne tettem volna. A multija egy kritikán aluli mocsok. Eszetlenül sok a cheater, nagy a lagg, kidobál mindenféle f**zfej admin, a hitboxot hagyjuk, ja és szerintem csúnya a grafikája is.

És ezen felül még én fizessek a dlc-kért, hát kösz de kösz nem!

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#7) Z10N válasza noisia (#6) üzenetére


Z10N
veterán

Szanalmas :( Mive lett a jo oreg cod :(((

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#8) Scholes9 válasza noisia (#6) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is így vagyok vele, megvettem 13k-ért :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#9) Thome


Thome
addikt

De az a vicc az egészben, hogy a pc-sek később kapják meg. Miért? Nehéz átportolni a 2 pályát? Jessz.

(#10) zed01


zed01
őstag

Ezek a játékfejlesztők, főleg az Activision úgy árulják a portékáikat, mintha megvennél egy poharat félig tele vízzel. Eleve amikor megveszed a játékot nem kevés pénzért, nem a teljes árut adják oda, csak a felét. A másik feléért megint csengetni kell a lóvét. Férgek ezek, mindig is azok voltak.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#11) Youri válasza zed01 (#10) üzenetére


Youri
veterán

amíg van olyan hülye, aki megveszi...

RTX ON

(#12) nanus válasza Gergosz2 (#1) üzenetére


nanus
senior tag

Pontosan idefajult .....hostos f.szság ....feldughatják maguknak a kieggel együtt ...ha nem a többivel együtt lenne a steemen már rég tuladtam volna rajta ....MW2-MW3 egy kalap sz.r :R ez volt utsó Cod amit megvettem. :W

(#13) Apika válasza noisia (#6) üzenetére


Apika
Közösségépítő

+1, csak én a kettőt vettem meg...

(#14) Gergosz2 válasza Thome (#9) üzenetére


Gergosz2
veterán

nem . A cod xbox exkútív játék , mw2 ben és bo-ban is 1 hónappal előbb , vagy inkább fogalmazzunk úgy 1 hónapig csak ők játszhattak a dlckkel.

(#12) nanus

nekem a bo volt az utolsó cod. Egyszerűen az a hulladék minőségű sz*r játszhatalan volt. Állandóan lefagyott amit meguntam.

Amúgy szerintem az mw2 nem volt rossz , de nekem baromira hiányzott a cod2-cod4 ből megszokott pub feeling.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#15) #41133696 válasza Gergosz2 (#14) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szerintem...

Szerintem, ez az IW-ből maradt kis csipet csapat + respawn kombóegy codra lett szerződtetve. Az MW3 első és az utolsó is nekik. Azért is adnak ki belőle rahedli dlc-t, mert ők is tudják, hogy ez az utolsó... Az MW3-al ugyanis hivatalosan is lezárt a Modern Warfare-ek történeti szála.

Szerintem lesz még egy COD, ez az utolsó előtti, de az T.arch fejleszti BO 2 néven. Az lesz az utolsó...

A T.arch is kezd már kifogyni a történelmi eseményekből - a koreai háborút ugye kihagyták a BO-ból, mert egyfelől annyira nem érdekelte az embereket, hogy egy külön COD-ot szentelhessenek neki, másfelől meg akkor a COD-ok sajátosságaiból adódóan még egy karaktert be kellett volna szőni....

Szóval MW3 kifulladt - meg egyébként is már lassan jobban megcsömöl a HC gamer is a sok Abramstől mint a 2000-es évek elején tette ugyanezt a Tigrisekkel... Szóval negyedik bőrt erről már lehúzni nem nagyon lehet...

Akkor maradna a történelmi szál, de az meg a BO2 -vel úgy lesz kivégezve, hogy mivel az egy végig ment a 60-as 70-es éveken így marad egy kis 80-as 90-es évek, talán egy kis Írán-Irak konfliktus, esetleg egy kis öböl háború...

Minden játék sorozat esetében eljön a vég, a COD-ok sem kivételek ez alól, aztán Koticknak csak el kell találnia azt a pontot, amikor tényleg belehet fejezni még éppen úgy, hogy ne legyen az aktuális rész veszteséges.

Szerintem, nem lesz itt motor váltás, meg DX 11-re átállás... kitolják ezt a két fő verziót, rahedli DLC-vel aztán kampó.

Persze nem áll meg az Activision, mert nincs megállás, csupán létrehoznak egy új márkanevet, amiben a lényeg az lesz, hogy már nem COD lesz a név, a legújabb DX-et fogja támogatni, és a legújabb generációs konzolokon fog majd futni.

A COD-okból meg amikor majd lezárul, biztos adnak ki jó magas árom Complete Collection kiadást is, aztán meglehet majd venni egybe az összes DLC-ével :)

Ha meg nem így lesz 2 év múlva kiderül :D

(#16) Löncsi válasza Thome (#9) üzenetére


Löncsi
őstag

Lobbi.

Nekem nincs bajom a CoD-al, nem olyan rossz, de ez a rókabőr iteráció hát..

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#17) Gergosz2 válasza #41133696 (#15) üzenetére


Gergosz2
veterán

Szerintem magyát a Call Of Duty nevet nem hagyják el , mert egyszerűen túl értékes, kb minden gamer fejépe Hiltivelbe van vésve.

Amúgy nem tudom mit terveznek következő codnak , mert ahogy te is mondtad a jelentősebb fegyveres konfiktusokat már feldolgozták, kivéve az első világháborút , bár abból kíváncsi lennék mit hoznának ki :DDD

AMúgy én az új MOH-ra leszek kíváncsi mert MOHAA óta értelmes részt nem sikerült kiadniuk szerintem.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#18) Gyula84


Gyula84
veterán

én megvettem az mw3, de... dedikált szerón alig van valaki host izé laggol mint szemet talán, ha 4-5 órám van benne semmi több :D dlc..... :W

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#19) bishoplogan válasza Gergosz2 (#17) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Black Ops 2 jön, illetve pletyka szinten.

Az Activision pár hete levédette a blackops2.com-ot :D

[ Szerkesztve ]

(#20) Prof01


Prof01
veterán

Ez a faszi nem a Másnaposok c. filmből a rendőr, aki lesokkolja a főszereplőket? :DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#21) #41133696 válasza Gergosz2 (#17) üzenetére


#41133696
törölt tag

Addig értékes csak egy Brand ameddig eltudják vele adni a cuccot. Ha már nem akkor nem az :)

Ha eljön az az idő - és szerintem COD6 után már eljött -, hogy amikor azt a bizonyos három betűs szót hallod, nem az ugrik be, hogy micsoda játék, hanem az, hogy ehh vazze mekkora lehúzás, meg csak azért sem fogok vele játszani, és megvenni,hanem helyette veszek egy Battlefield-et, onnantól megette a fene...

Már pedig amikor én azt hallom ,hogy COD, nekem ez jut már csak eszembe, és nem az ami 2005-2006 környékén jutott (COD2)

[ Szerkesztve ]

(#22) Gergosz2 válasza #41133696 (#21) üzenetére


Gergosz2
veterán

ahhoz képest mw3 megint rekordokat döntött, sokkal többen vették meg mint a bo-t.

Szerintem magát a Cod nevet nem fogják selejtezni , max pár évig pihentetni. Kész aranybánya ez a név ők is tudják.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#23) HyP3b0y válasza noisia (#6) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Húúha, honnan és mivel játszol te, tanyáról a betárcsázóssal és 286oson?
Cheaterrel eddig 1x2 találkoztam, laggot egyáltalán nem tapasztalok(IWneten, pesten mondjuk berak hosztnak általában, de itthon vidéken sincs egyáltalán probléma), érdekes engem még 1x sem baszott ki senki sehonnan..., ezt a hitboxot hagyjuk, aki nem tud lőni mindig ezzel jön, a grafikával egyetértek, tényleg hányás.

Összességében nekem a 4 vagy 5k-s ruszki kulcsot megérte, lekötött azért a pénzért egy ideig :)

Ez a pályásdi viszont vicc a köbön. Dugják fel maguknak a 2 pályájukat ha pénzt szeretnének érte, 100Ft-t sem érnek egyenként...

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#24) Youri válasza #41133696 (#15) üzenetére


Youri
veterán

Amíg pénzt hoz, és 99% multi miatt, addig lesz cod. Idővel lehet, hogy a szinglit el is hagyják. Minek az oda címmel, max bedobnak egy órás coopot. Tehát abból kiindulni, hogy elfogy a sztori, felwslleges. Egyszerűen nem a szingli viszi előre a frencsájzt.

RTX ON

(#25) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Maga videó jó lett szerintem. :)

Live-Die-Respawn

(#26) L_ajos válasza HyP3b0y (#23) üzenetére


L_ajos
őstag

Húha. Pontosan jól mondja. Baxott sok a cheater, nagy a lag ( 120Mbites a netem), persze ugye tudjuk hogy a host is tud csalni ily módon, szóval nem , valóban nem mindig a "rendszer gondja", "host timed out" - "connection lost" stb. Jó neked hogy soha nem volt ilyened ( bár ezt nem tudom elhinni ). A hitboxot meg tényleg hadjuk, me killkamban csak azt látom hogy mögémlő fél méterrel és a "szerverlag" miatt gyönyörűen beadja neki, és derék alá célozva kiírja hogy HEADSHOT!... aha.

A szart ideje lenne már nem fényezni tovább. ( globalba )
A pályásdit meg már pár éve bevezették, szóval nem értem a háborgást. Ha a sok ******* okosnak igy jó, min változtatnának, és miért? Ezeknél a mondatoknál a nagy átlag elvérzik.

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#27) icons válasza L_ajos (#26) üzenetére


icons
addikt

Teljesen irreleváns, hogy mekkora a sávszélességed... :U

2mbittel már bőven lehet játszani, de szerintem féllel is elmenne...

Egyébként valóban vicc, nekem a CoD2ben volt benne rettenetesen sok időm, MWt is toltam rendesen (mindkettőben volt szerverünk, klánunk, jártunk warokra, nagyon nagy élmény volt :) ), MW2 is tetszett nekem, de valamitől most beszart, és folyamatosan 999re felmegy a pingem, úgyhogy abbahagytam sajnos...

Ez meg egy vicc, amit csinálnak :D De valaki itt írta, hogy döntögeti az eladási csúcsokat, úgyhogy csak ne írjátok le őket! (nem addig fogják csinálni, ameddig pár HC CoDos fórumozónak tetszik, hanem ameddig fogy. És nem kicsit fogy ;) )

(#28) L_ajos válasza icons (#27) üzenetére


L_ajos
őstag

A sávszélt csak a csámcsogóknak írtam, mielőtt belémkötnek hogy biztos szar a netem. Ennyi.

Jah és ezt mondom ugy ( mármint a véleményem ): hogy steam szerint 86 órám van már a játékban. Szal nem csak a levegőbe próbálok beszélni :)

[ Szerkesztve ]

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#29) HyP3b0y válasza L_ajos (#26) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Nem kell elhinned, addig jó, míg nekem ilyen fainul megy. A hitboxot még mindig nem értem mi bajod vele, csipa nekem emberre adja és killcamben is rám lőnek vele. A többi fegyver úgy szór, hogy leszarom...amíg nekem több killem van, mint ahányszor meghaltam, nem érdekel.
A cheatereket ha észreveszem, lelépek, új lobbi, done. Aki ezt élvezi, az élvezze, de frag nem leszek.
Lehet ruszki kódra vmi ultragigamegajó lobbikat dob be, hogy az amúgy sem nagy vásárlóközönséget a pozitív visszajelzésekkel növeljék :DDD Uhh micsoda összeesküvés elmélet :DDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#30) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Jó kis lehúzás ez. De hát amíg lesz aki megveszi. :U Régen én is CoD fan voltam, de az utolsó volt az MW2 amit megvettem. A többit még letölteni sem érdemes. Bár a BO kapott pozitív kritikákat is.
A másik meg hogy szégyen ez az egész DLC-s rendszer 5k pár pályáért. Amit ha lenne pályatervezője akkor bármelyik lelkes amatőr összedobhatna.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#31) HyP3b0y válasza Cyberpunk (#30) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Hát ez az. A Valve source motoros játékaihoz megszámolhatatlan mennyiségű map van és azért bőven akadnak nagyon szépen és ügyesen megtervezett mapok.

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#32) L_ajos válasza HyP3b0y (#29) üzenetére


L_ajos
őstag

Már értem. Szal neked a csipa jól megy a többit meg leszarod? Értelmes hozzáállás, főleg hogy a játékban nem csak csipa fegyver van. És elég sokan nem szeretik, igy más fegyverrel játszanak. Amit te leszarsz. De ezekszerint a véleményalkotásod is foghíjas mivel te csak csipát használsz. Erről ennyit. A K/D vadászat, meg nem tartozik az általam hájpolt funkciók közé. Én azért játszom mert felszabadít, unaloműző, feszültséglevezető. ÉS nem azért hogy mindig 1.0 felett legyen a k/d-m. Erről is ennyit.

A cheaterek nem érdekelnek me klán warokat szoktam tolni, illetve ha unatkozom akkor válogatok a "lobbik" között.

Minden kódra ugyanoda dob, semmi köze hozzá. Nekem is az van. Szal ez is bukott.

De jó csipázást, a többi játékost meg ezekután szarjuk le együtt :C ( irónia )

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#33) HyP3b0y válasza L_ajos (#32) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Egy szóval sem mondtam, hogy nem használok más fegyvert, nem tudom miből szűrted ezt le, csupán annyit szerettem volna, hogy a csipa emberre adja és nem a vakvilágba...és tapasztalataim szerint a többi is normálisan adja. Ha neked ezt nem sikerült megérteni, én sajnálom, ez van.
Hidd el, én is csak ha unom a pofám állok neki játszani, de sztem te is egyetértesz abban, hogy ha nem csak arról szól a játék, hogy te vagy a frag minden második másodpercben, hanem másokat lősz halomba, jobban élvezed te is a játékot.

A warozásról inkább ne beszéljünk, amióta IWnet van, azóta az összes COD röhej még ESL-n is.

A kódos elméletet te komolyan vetted, ne viccelj már xDDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#34) L_ajos válasza HyP3b0y (#33) üzenetére


L_ajos
őstag

Nem veszek komolyan baromságokat ( az irónia nem véletlen van a végére biggyesztve, csak értelmezés kérdése )

innen sugaltad: "..A többi fegyver úgy szór, hogy leszarom..."

Amugy persze hogy nem arról szól a játék hogy mindig engem talál meg minden gyökér, de erről is szól a játék.. ha szar helyen vagy beszoptad - a mw3 spawn rendszere kritikán aloli, ebben remélem egyetértünk. De pölö én nem azt csinálom mint ismerőseim ( akár más játékban is - bf3 ), belép szerverre.. kinyír 4embert, majd örül.. ezután megölik 6szor és kilép, nehogy romoljon az aránya.. ez a röhej. Az ilyet nem nagyon birom, és nemtetszésem gyakran "benyögöm" :D

Warezról nem beszéltem, ha ugy értettél bármit, akkor az nem annak szántam :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#35) HyP3b0y válasza L_ajos (#34) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Félreolvastál, én warozást és nem warezolást írtam :D

"A többi fegyver úgy szór, hogy leszarom..."
Ezt úgy értettem, hogy killcamben egy sima fegyver annyira szór, hogy butaság a hitboxra fogni. Ilyen pl az összes akimbo szutyok fegyver, azok kb. 2x30 golyót kiköpnek magukból rövid idő alatt úgy hogyha az ellen még csak nem is a célkeresztedben hanem a képernyődön van, biztosan lesebzed...na ez a röhejes!

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#36) L_ajos válasza HyP3b0y (#35) üzenetére


L_ajos
őstag

Hu bakker :D Ezt kellően benéztem :D

Bocsi :K

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.