Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) capulet75


capulet75
addikt

Nem tudom mostanában mi ez a vizíó kallofgyutiéknál hogy lerohanják amerikát. Mint ha olyan egyszerű lenne több száz hajóval "odakopakodni" az USA partvidékéhez. :F

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#2) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

ez megint a szokásos kasszasiker lesz :)

(#3) imibogyo


imibogyo
veterán

Ugyan jelenleg a BF3 a fő irányvonal nálam, azért biztosan meg fogom tekinteni ezt a játékot is. Bár ha ugyanolyan agyon-scriptelt lesz, mint az elődei, akkor nem lesz valami hatalmas élménycsomag. :U

(#4) Ryder62


Ryder62
őstag

És megint azok a csúnya oroszok :D

A másik ha már NYC, látványban full alulmúlja pl a Crysis 2-t. Megint minden statikus lesz. Nekem mindig olyan érzésem volt ebben a motorban mintha valami műanyag világban rohangálnék, minden rögzítve van még egy műanyag láda is. És pl mikor lövöldözök akkor sincs az az érzés hogy most egy több kilós fegyverrel szórom az ólmot ami mindent pusztít.

Ez nem a játék hibája hanem a motoré ami tényleg elavult, és már ideje lenne cserélni mert ha a játék jó is akkor is a motor statikussága teljesen szétbombázza a játékélményt.

(#5) FuRiONight válasza Ryder62 (#4) üzenetére


FuRiONight
őstag

Azt a Crysis 2 nevű játékot felejtsük már el. Szép a grafika, de minden másban gyenge. :U

(#6) ribizly


ribizly
veterán

Azt nem teljesen értem, hogy miért egy ilyen nyálas bu*i gyerek adja az interview-t. Az Activision nem tud megfizetni egyet, hogy ne kelljen hánynom két ingém jelenet között? :W

A másik. Megint agyba főbe dícsérik az engine-t, de valójában tényleg nem tettek hozzá semmit sem. Egyedül a szolgáltatások tudnak majd menteni valamit a dolgon.

Van egy olyan érzésem (amióta ez az Elite, meg most a Nintendo is szóba került), hogy megcsinálják, amit eddig senki: össze fogják hozni egy kalap alá az összes platformot és mindenki egymásnak eshet. Ellenben akkor lesz csak sírás, amikor kiderül: a PC-s kollégák rongyosra lövik a többi platform játékosait... :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#7) FuRiONight válasza ribizly (#6) üzenetére


FuRiONight
őstag

Ezen jót nevettem: "Van egy olyan érzésem (amióta ez az Elite, meg most a Nintendo is szóba került), hogy megcsinálják, amit eddig senki: össze fogják hozni egy kalap alá az összes platformot és mindenki egymásnak eshet. Ellenben akkor lesz csak sírás, amikor kiderül: a PC-s kollégák rongyosra lövik a többi platform játékosait... "

Az arányok Bo-nál: 1 millió x360 : 600k Ps3 : 30k PC

Szóval miről beszélünk?

[ Szerkesztve ]

(#8) FuRiONight válasza ribizly (#6) üzenetére


FuRiONight
őstag

Dubla

[ Szerkesztve ]

(#9) csana válasza FuRiONight (#7) üzenetére


csana
senior tag

Attól hogy arányaiban sokkal több konzolos tolná a gamét még nem jelenti azt hogy a pc-sek nem lőnék őket rongyosra, ha összehoznának ilyen fúziót.. A kontroller vs bill+egér kombóból az utóbbit lehet pontosabban kezelni ha fps-ről van szó szvsz.

(#10) Lewzke válasza csana (#9) üzenetére


Lewzke
őstag

A jelenlegi játékmotor tényleg elavult de ami megölte az MW2-őt és a Black Ops-ot az a kiegyensúlyozatlansága volt, valószínű nem vacakoltak sokat a többjátékos mód csiszolásával. Például az MW2 pörgős meg minden, de korántsem olyan kiegyensúlyozott a fegyver arzenálja , perkjei és a killstreakjei mint az elődjének. Rókabőr volt az MW2 meg a Black Ops.
Mi lesz az MW3-al?

[ Szerkesztve ]

(#11) capulet75 válasza Lewzke (#10) üzenetére


capulet75
addikt

Az a gyanúm hogy a BF3 megjelenése keményen hatással lesz az eladásaikra. Eddig lehetett rókásítani mert a nem nagyon volt ellenfél, ám ez most megváltozik.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#12) Ryder62 válasza FuRiONight (#5) üzenetére


Ryder62
őstag

Nekem nagyon tetszett. Ja és az 1-t gyűlöltem :U

(#13) Daczy válasza capulet75 (#11) üzenetére


Daczy
aktív tag

BF3 az más kategória. Aki csak szimplán lövöldözni akar, annak a CoD optimálisabb választás. Pörgős, bárki lehet benne profi, és látványos. A BF sokaknak nem jön be, mert kicsit precízebb, nehezebb(és bugosabb), mint a CoD, így sok casual vásárló nem foglalkozik vele.

(#14) tDr1v3r válasza FuRiONight (#5) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Viszont játékidőben annyi, mint a BO és az MW2 egyben...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#15) FuRiONight válasza tDr1v3r (#14) üzenetére


FuRiONight
őstag

Engem a single igazán már nem izgat fel, inkább a multiplayer de az annál inkább

(#16) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

tetszetős:D

(#17) Kicsimix válasza Ryder62 (#4) üzenetére


Kicsimix
őstag

Na hat ezzel egyet ertek..en emiatt untam bele kicsit. Mar a cod waw nal tobbet vartam.. Mostmar remelem kenytelenek lesznek lepni valamit..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#18) radi8tor válasza FuRiONight (#15) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Detto. Singleplayert el sem szoktam kezdeni már.
Ezek a játékok multiplayerre íródtak.

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.