Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zalaymate


Zalaymate
senior tag

Ez érdekes.... lesz olyan kiadás, amihez igazi éjjellátót adnak??? :F

Mennyibe fog az fájni???? :Y

(= Zala =)

(#2) mephi666 válasza Zalaymate (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

kínából kiindulva biztos nem egy többszázezres értékű lesz a cucc :) (szerintem párezres felárat tesznek rá, amibe 10szer beleférne az a műanyag akármi)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) tomi_mod válasza Zalaymate (#1) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Lesz, és elég zsebmetsző áron, bár most csökkent az alap verzió ára!
12 környékén lehetett előrendelni, most 10!
Az éjjellátós 40 környékén volt a hírekben, de lehet ez is változott.

(#4) tomi_mod válasza mephi666 (#2) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

még egy korábbi MW2 hírhez írtam, hogy egy infraledes megoldású szerkezet lesz.
Használható, de inkább csak zárt terekben ahol jobb a fényvisszaverődés, az tuti hogy ezzel nem fogsz éjszaka paintballozni az erdőben.

(#5) sniper elite


sniper elite
senior tag

Az a kép eléggé lehangoló ahogy ülnek bent és szerelik össze a sok hülyegyerek játékát, amit kb annyiért adnak majd el mint ezeknek a szerencsétleneknek az éves bére! Mindenesetre várom a játékot, de remélem nem lesz pofátlan ára ennek a gyűjtő kiadásnak!

[ Szerkesztve ]

(#6) tr00p3r válasza mephi666 (#2) üzenetére


tr00p3r
őstag

azért ez tényleg meglepő... kíváncsi lennék erre a nájtvizsön-re

(#7) D.Orion válasza Zalaymate (#1) üzenetére


D.Orion
veterán

"igazi éjjellátót"

Én inkább valószínűnek tartom, hogy kapsz egy ilyen zárt térben működő max. 2 méterig látó cuccot. Persze aranyáron lesz tudásához mérten. Igazi vérpisti játékszer.

[ Szerkesztve ]

(#8) hito válasza sniper elite (#5) üzenetére


hito
nagyúr

Nagyon egyetértünk... :K És szerintem Ők még a szerencsésebb 10% közé tartoznak akiknek van munkája és nem a szemétben kell turkálnia. A kiadók is lehetnének olyan gavallérok, hogy minden eladott darab után 1$-ral támogatják azt az országot amit az olcsó munkaerő és kedvező adózási gyakorlat miatt kiszipijoznak.
De sajnos nem így műxik a világ, hanem inkább fordítva :(

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9) N4ri87 válasza tr00p3r (#6) üzenetére


N4ri87
senior tag

Most találtam egy ide kapcsolódó videot youtube-on. Igaz, hogy az abban szereplő mw2 xbox360-ra való, de ott van hozzá az éjjellátó. A csomag neve Prestige Edition.
Ha megengeditek, belinkelném a videot, hátha valakit érdekel: [link]

Üdv.: Zotya

C805

(#10) Sz.Miki válasza tr00p3r (#6) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Úgy örülök, csak a PC-s verzióból nem lesz night vision pack.. XBOX, és PS verziókat lehet majd így megvenni... :((

(#11) #41133696


#41133696
törölt tag

Global Statrendszer lesz benne végre ?

(#12) Balinov válasza tomi_mod (#3) üzenetére


Balinov
félisten

valahol olvastam, hogy a night vision-os kiadas csak konzolos verziohoz lesz elerheto, PC-shez nem, pedig istenbiz beruhaztam volna ra :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#13) hito válasza Sz.Miki (#10) üzenetére


hito
nagyúr

Megveszed a boxos verziót és eladod belőle a játékot. Ennyi, ugyanott vagy...tutti kompatabilis, hisz a box irányító is az PC-vel :K

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#14) D.Orion válasza hito (#13) üzenetére


D.Orion
veterán

"tutti kompatabilis"

Mihez kell kompatibilisnek lennie annak az éjjellátónak? :F Vagy most mit akartál ezzel mondani?

(#15) Sz.Miki válasza hito (#13) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Nem hiszem, hogy meg fog érni nekem 40K-t a játék plusz a kütyü....[link]

:Y

(#16) hito válasza D.Orion (#14) üzenetére


hito
nagyúr

Nem köll összekapcsolni valahogy a konzollal? Mert ha igen, akkor USB-n kell és akkor kompatibilisa PC-vel. Vagy ha nem kell sehogy összekapcsolni akkor meg miért baj, hogy csak konzolra jön ez a pakk? Fogod, megveszed a PC-játékot, utána megveszed a konzolos éjjellátós pakkot és eladod a konzolosból a játékot.
És máris van egy éjjellátós PC-s pakkod :K Vagy rosszul gondolom? :U Esetleg szoftveresen lesz megpiszkálva a konzolos verzió? Mostmár én se értek semmit :DDD

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#17) Sz.Miki válasza hito (#16) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Szerintem semmi köze nem lesz a játékhoz... ez csak egy szimpla night vision amivel gizdázhatsz a lakótelepen a spanok előtt :)

(#18) hito válasza Sz.Miki (#17) üzenetére


hito
nagyúr

Hát nem megéri (?) :DDD

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#19) Antibazsi válasza hito (#16) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

:DDD Ez egy sz@r 3 pálcás műanyag vacak,nem vezérlő vagy irányzék....semmi köze a játékhoz...de ezen jót mulattam,h van aki azt hiszi lehet is használni valamire. :DD

Üdv, Balázs

(#20) D.Orion válasza hito (#16) üzenetére


D.Orion
veterán

Ezt nem kötöd sehova csak úgy van. Használhatod otthon este amikor kiosonsz két kör között a hűtőhöz némi esti nasiért. De vigyázz, hogy mielőtt kinyitod a hűtő ajtaját vedd le az nv-t, mert különben nagyon fog fájni a szemed egy ideig.

Egyébként én még azt is simán kinézem, hogy egyáltalán nem is működik csak dísz. :U Adnak is hozzá egy tartót, álá műanyag fej.

[ Szerkesztve ]

(#21) N4ri87


N4ri87
senior tag

@ Antibazsi

Ezt mégis miből gondolod? Használtad már? Abban én is biztos vagyok, hogy nem lehet majd hasonlítani egy orosz katonai éjjellátóhoz, de azért ne vonjunk le ilyen messze menő következtetéseket.

Amúgy meg sajnos úgy néz ki, csatlakozom kell az előttem szólókhoz: több fúrumon is azt olvastam, hogy pc userek számára presztízs edésönben nem lesz éjjellátó :S.

szerk.: "This edition of the PC game is no longer planned for release." gamespy -on olvastam

[ Szerkesztve ]

C805

(#22) Kobe


Kobe
veterán

én igen rossz véleménnyel vagyok ezekről az extra kiadásokról. Tudom, külön kategória, de pl egy gyűrűk ura film bővítettbe azért a felárért értelmes dolgok kerültek (hihetetlen mennyiségű így készült videó, stb). Tudom, egy játékban nehezebb ezt megvalósítani, de könyörgöm, komoly hogy 30 ezres felárért kapsz cd-tok méretű füzetecskét az introból kimásolt screenshotokkal, illetve a honlapokon amúgy is elérhető concept artokkal, meg egy gagyi éjjellátót, amit Vájling rakott össze miközben a kommunista Kína dicsőségért melózott vagy 10 centes órabérért, hozzádobva egy "extra" dvdt ?

Ennél nagyobb lehúzásokat már csak a teleshopban lát az ember.

(#23) menalcas válasza sniper elite (#5) üzenetére


menalcas
őstag

Neked ez a lehangoló, nekem az hogy az egy megint más országban pedig mások keresnek annyit 1-másfél hónap alatt min itt egész évben :O
Biztos funny kis cucc, lessz, de én örülök ha egy alapverziós MW2-t be tudok zsufolni a keretbe :C
Nov. 10. olyan soká van még , én hibernálom magam mint Cartman a Wii ért :DDD

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#24) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

A cikkben linkelt képek között az utolsókon lehet látni, hogyan pakolják bele a dobozba a cumót..., - nem akarok megijeszteni senkit holmi H1N1-el és társaival, de a srácon és haverjain se gumikesztyű se szájmaszk.... - szóval aki megveszi ezt az edisönt", és erős belső indíttatásból úgy érezné, meg kell nyalnia az éjjellátót..., előtte azért biztos ami biztos fertőtlenítse ;] :DDD

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#25) N4ri87 válasza Elijah Baley (#24) üzenetére


N4ri87
senior tag

Akkor ők az enemy?! :D

C805

(#26) h-yle


h-yle
addikt

Aki megveszi az éjjellátós pakkot, az meg is érdemli.
Ahelyett, hogy mondjuk egy gyönyörű USP, vagy SIG replikát tennének mellé, ami ugyan nem csinál semmit, viszont rohadt jól néz ki.

Azért a Hardened Edition-t majd megveszem, de az éjjellátójukat dugják oda ahova gondolom. :((( :)

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#27) feka007 válasza h-yle (#26) üzenetére


feka007
nagyúr

Akkor már inkább egy rendes Bell Airsoft M1911-et pl. 15k, és full-fém/fa mint az igazi. Csakhát van ahol még az airsoft is tiltott, szóval ott árulni se lehetne, meg lennének belőle a bajok, hogy a 5 éves gyerek kilőtte a szemét vele stb..

(#28) keIdor


keIdor
titán

Pff, az a gyáros kép elég lehangoló...
Emiatt se kell a szarjuk, maradok a sima verziónál, nekem csak a játék kell...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29) feka007 válasza keIdor (#28) üzenetére


feka007
nagyúr

Na ja. Legyártják egyenként 5 euróért a kis szolga kínaiakkal, felb.sszák repülőre, idehozzák azt eladják 150 eurókért.. Én először majd betesztelem, hogy egyáltalán milyen a game (úgyis előbb jelenik meg vagy 3 nappal mint boltban a szokásos módon..), aztán megveszem a sima dobozost normális áron (ami most elég sokat jelent a 4 után na mind1, úgyse vettem egész évbe egy darab játékot se, mert nem volt rá érdemes se, remélem most lesz legalább..)

[ Szerkesztve ]

(#30) keIdor válasza feka007 (#29) üzenetére


keIdor
titán

Szintén így fogok eljárni... és bár a 2008-as címek igen nagy része csalódás volt, az idei év sokkal jobb eddig.
Batman Arkham Asylum
NFS: Shift (igen NFS!)
Dirt 2

Több óra játék után szvsz megérik a pénzüket... a Call of Jaurez 2 is szerintem elég jó lett.

Továbbá várom még:
Assassin's Creed 2
Forza 3
...és persze a "CoD": MW2

Meglátjuk mennyire lesz majd értelme pénzt adni értük, de amiket már kipróbáltam mind kellemes csalódás!

2010 első fele is ugyanilyen jó lesz remélem.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#31) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

De ha már itt tartunk akkor a majd megjelenő Battelefield 1943-hoz majd Tank lövegtornyot adnak? :D

Nem rossz elgondolás ez a hozzáadott kütyü, de az ár az viszont nagyon elszállt!!

(#32) volvoguy


volvoguy
addikt

hogy mennyire komoly a cucc.....linklek egy oldalt, tekerjetek picit lejjeb, és meglátjátok, hogy a vadászatra és egyéb célra használt éjjellátók mennyibe is kerülnek....igen, 70től egészen 500.000 forintig is terjedhet az áruk...namármost ha ezt a kinai izét vesszük, és mondjuk 10.000Ft-os többlettel is számolunk, még akkor is egy vacak bóvli szarral állunk szemben....kb. annyira lesz jó, hogy felteszed, és a szobádban megtalálod vele a papucsodat, vagy az öcsédet ezzel szivatod.....kb ennyi

[link]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#33) Sz.Miki válasza volvoguy (#32) üzenetére


Sz.Miki
őstag

:D:D:D Ez jó... képzelem az alján egy hatalmas MADE IN CHINA felirattal :D Garancia vajon van rá? :D

De azt a papucsot is full zizisen fogod látni!

(#34) olanor válasza tomi_mod (#4) üzenetére


olanor
tag

Tehát akkor ilyen kínai vacak ?

(#35) Ice!?


Ice!?
őstag

Rendesen ihatott a képek készítője. ;]

(#36) feka007 válasza volvoguy (#32) üzenetére


feka007
nagyúr

Egyszer csak megtanulom már, hogy ha úgy szerkesztek, hogy visszaléptetem akkor 2x küldi el :W

[ Szerkesztve ]

(#37) feka007 válasza volvoguy (#32) üzenetére


feka007
nagyúr

Kb annyit fog érni szvsz, mint a kamerákba az éjjellátó funkció. Egy 3m-re mondjuk ellátsz vele... Egyébként azért normális áron is lehet használható éjjellátót venni, pl tesóm vett még airsofthoz egy ilyen távcsőszerű éjjellátót kb 25-ért asszem vaterán, és egy 50m-re simán elláttunk vele. Mondjuk pont airsoftra nem jó, mert szemből szép pirosan virított, szval el lett adva.

(#38) volvoguy válasza feka007 (#37) üzenetére


volvoguy
addikt

de az is 25....újan meg lehet 40 vagy 50k

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#39) feka007 válasza volvoguy (#38) üzenetére


feka007
nagyúr

Az még mindig messze van a 70-től.

(#40) h_mate válasza sniper elite (#5) üzenetére


h_mate
tag

576-nál 40 rugó.

Suhognak a Fuck.

(#41) B.Gaboo válasza tr00p3r (#6) üzenetére


B.Gaboo
tag

Éjjel látó vagy sem, ez tuti végigvivős. pedig ez nálam ritka eset.. COD 5 nekem nem volt nyerő, de ennek az elődjét rommá játszottuk. Vegas 2 volt még jó hasonló stílusban, annak is jöhetne vmi folyt.:)

De ennek régebben is nov 10 volt a release date-je? Én mintha korábbra emlékeztem vna..

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#42) tomi_mod válasza Balinov (#12) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Így igaz, de gondoltam mindenki MW2 lázban van és tudja, hogy melyik változat mihez megy. :)
Én a Hardened edisönnel már békében lettem volna PC-n...de annak a korábbi tervezett ára is elég merész lett valószínű ezért is törölték, azért mert fémdoboz meg artbook, hááát én a helyükben így adtam volna ki alapból a jelenlegi árán, de bevétel maximalizálás mindenek felett!

(#43) Prof01 válasza h_mate (#40) üzenetére


Prof01
veterán

Nem semmi. :D
Nem hiszem, h MO-n olyan nagy kereslet lesz rá... Egy bóvli kínai nájtvízsön nem ér ennyit. :DD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#44) Fortissimus válasza Prof01 (#43) üzenetére


Fortissimus
őstag

jah, a magyarnak eleg egy mukodo key is

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.