Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ebből a játékból is kiszednek majd egy zsák pénzt és ha jó lesz vagy legalábbis jobb mint az MW akkor ez is kötelező darab lesz.

Ja hogy a kontroler : Jó de ekkora fan nem vagyok akkor már egy CE kiadás. :DD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2) Xaels válasza jozefgucci1 (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Jah minél többet le akarnak akasztani, de ha az 1 részt nézzük elég nagy esély van rá, hogy megint rekordokat fognak döntögetni.

Itt CE edition meg [EZ] is lesz és elég morci :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) Gomez86


Gomez86
őstag

Fura hogy a konzolos kiegészítőket extrázzák fel, pedig FPS-t PC-n sokkal jobb játszani (szvsz)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#4) hommeros


hommeros
őstag

Egyedi, mert más a színe, és 1milliárd készül belőle.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#5) GreenGuy


GreenGuy
tag

Na ehhez már tényleg elég vastag arcbőr szükségeltetik... :W

(#6) BalaNce87 válasza Xaels (#2) üzenetére


BalaNce87
addikt

Jah lehúzzák a népet minden hülyeséggel, de aki megvette a 4-et az biztos ezzel is tolni fogja, mert lényegében ugyanazért kiad megint 10 rugót, akárhogy is nézzük ezért is pofátlanásg 10-12 ezret elkérni akárcsak a left 4 dead 2-ért, ezek így egy kiegészítőnek megfelelnek új résznek semmiképp, mivel újdondsága gyakorlatilag nincsen. Szóval elég ha a sima játékkal lehúznak, nem kellenek még ilyen marhaságok. Ahogy a linkből látom szeretik az emberek lehúzatni magukat egy kibaszott rókabőr játékkal. Ezekre a dobozokra meg nemtudom mit flashelnek kb semmi értelmük, szerintem tök értelmetlen az egész, manapság a steamet többre értékelem, persze ott meg túl vannak árazva a játékok...Jó a sima azt kész ezeket már tényleg csak azok veszik meg akik csak a pénzüket akarják ellőni ilyen értelmetlen dolgokra. Ahogy látom a játék meg már simán kijöhetett volna, mert sok dolguk nem lehetett, mert az egész alapja már megvolt.

[ Szerkesztve ]

(#7) sakeee82 válasza Gomez86 (#3) üzenetére


sakeee82
aktív tag

Én anno sokkal jobban élveztem x360-on a COD4-et, Gears of Wart stb., mint pc-n. Ez talán annak köszönhető, hogy élvezetesebb és nehezebb is a kontrollerrel célozni és mozogni egyszerre.

(#8) Gomez86 válasza sakeee82 (#7) üzenetére


Gomez86
őstag

hogy nehezebb az tény de hogy élvezetesebb is azt mindenki döntse el maga :)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#9) Gomez86 válasza BalaNce87 (#6) üzenetére


Gomez86
őstag

A játék még nem jelent meg, szóval szerintem elég valamit akkor szidni ha már biztosan tudod hogy valamiért rossz, vagy átverés. Jelen esetben pl elég sok újdonságot ígérnek a fejlesztők.

Kontroller: Nem kell megvenni, ha pénzkidobásnak gondolod. Lesz a játék sima alap kiadásban is...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#10) keIdor


keIdor
titán

Azért ennyire ez a játék se nagy szám... kicsit erőltetett már ez a sok kütyü. Éjjellátó, meg ezek...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11) BalaNce87 válasza Gomez86 (#9) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ez tény hogy nem jelent meg, de én tudom hogy semmi egetrengető normális újítás nem lesz benne, amire tényleg mondhatod hogy ez fasza és sok benne az ötlet, de látszik is hogy ők igazából semmit nem akarnak változtatni a játékmeneten meg úgy az egészen, ami már eléggé unalmas. Tudom így is veszik, de igazából ők csak hátradőlnek és nézik a bevételt nagyon látszik hogy már egy ideje csak a bevételen van a hangsúly és nem a játékon, persze a bevétel más játékoknál is fontos de itt mintha azon kivül nem lenne semmi. Amúgy meg elég volt az az egy videó is hogy lássam hogy semmi nem változott az úgymond tipikus cod játékmeneten. Szóval én azt mondom hogy engem már ezek a single gémek nem kötnek le főleg a codok, bár én a multijára se mondanám hogy fasza, a cod1-2-é jobban bejött (bár már a 2 is tele volt túlzásokkal), nekem nem fekszik ez az ugra bugra kama killes játék, beleuntam hogy sokszor úgy halltam meg hogy vicc volt nézni, leugrik a tetőről és közbe fejbelő és stb... az ilyen killek nélkül lényegében meghalna a játék, mert a többsége a killeknek a kamán épül.

[ Szerkesztve ]

(#12) D1Rect válasza BalaNce87 (#11) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem változott?
Viccelsz? Alienes mozgásérzékelőt raktak a fegyverre. ;]

(#13) BalaNce87 válasza D1Rect (#12) üzenetére


BalaNce87
addikt

Jah ezért mindenképpen kifogok adni 10 rugót, mert ilyen újítás eszembe se jutott volna, de lehet hogy még szólok nekik hogy inkább 15-öt szeretnék érte fizetni ha lehetséges. Komolyra fordítva a szót nekem egy játék se érne meg 10ezret (nagyon max 4-et) nemhogy egy olyanért amit már lényegében eladtak 5X, de ezt már mondtam neked. :)
Akárhogy is nézzük lényegében a cod is ugyanazt az elvet követi mint az nfs kiadunk vmit, venni fogják mert cod vagy nfs a neve, bár most úgy tűnik az nfs-nek megjött az esze és próbálnak összerakni vmi értelmesebbet, de majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#14) bOtX válasza BalaNce87 (#13) üzenetére


bOtX
aktív tag

Akkor ennyi erővel ne vegyél meg semmit :U

De abban viszont egyetértek, hogy a játék gyártók rendesen lefejik az embert :(

[ Szerkesztve ]

(#15) Nunder


Nunder
őstag

És tényleg képes valaki azért kontrollert váltani, hogy játszhasson a MW2-vel? Legalább ha a színen kívül lenne valami extra fícsör, mondjuk extra gombok. :U

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#16) LackoMester


LackoMester
addikt

nagyon kemény marketing,ami kifér a csövön..ha volna MW2 terepmintás koton,azt is el lehetne adni :D
csak arra kérem a IW,h.a MP legalább legyen olyan mint a 4 ,akkor rendben leszünk... :K
nem akarok csalódni :N

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#17) D1Rect válasza BalaNce87 (#13) üzenetére


D1Rect
félisten

Azért a MW-ből ez a második rész. Az "új" fegyver meg....

(#18) BalaNce87 válasza bOtX (#14) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát nem is nagyon veszek játékokat pláne 10ezerért, ami elég nagy lehúzás főleg ha vmi szart kapok érte.

[ Szerkesztve ]

(#19) D1Rect válasza BalaNce87 (#18) üzenetére


D1Rect
félisten

Én se nagyon vezsek 10K-ért játékot, de van ami megéri, mert annyit játszom vele. :K

(#20) bOtX válasza BalaNce87 (#18) üzenetére


bOtX
aktív tag

Ebben egyetértek csak szerintem az MW2 nem lesz egy szar, de majd kiderül. :R

(#21) BalaNce87 válasza bOtX (#20) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én se mondom azt hogy nagyon szar lesz csak nekem már a singleje nagyon uncsi meg hogy ez igazából nem új rész mert látni rajta hogy minden ugyanolyan mint a 4-ben, és ezért durva elkérni 10ezret, kb annyi változott hogy az MW után lett egy 2-es szám, ez nekem nemhogy 10ezret de 5000-et se érne meg.

[ Szerkesztve ]

(#22) BalaNce87 válasza bOtX (#20) üzenetére


BalaNce87
addikt

2x

[ Szerkesztve ]

(#23) spyke79


spyke79
tag

Nem elég hogy egy vagyon lesz na még ez is,van bőr az arcán a cégnek,és mennyi buta ember lesz aki megveszi......................... :F !

Én vagyok a kiha én nem,hát még téged és még engem!:D

(#24) mad1


mad1
veterán

Tokmindegy,mindegyikel gas fpst jatszani. :N

Ne szemetelj ! = Steam

(#25) bOtX válasza BalaNce87 (#21) üzenetére


bOtX
aktív tag

A single playert én sem szeretem. Engem a Cod: WaW ban egyenesen kiakasztott. Mert szörnyű az MI nek a gondolkodása meg a mozgása :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.