Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rankesz


rankesz
veterán

Jónak ígérkezik, kiváncsi leszek ebben mennyire leszek potyafrag... Multi-fps nem az én asztalom sajna

(#2) jaksajani


jaksajani
csendes tag

Korrekt cucc, várom sok szeretettel. Izzítom a boxot ha megjelenik :)

(#3) #41133696


#41133696
törölt tag

A gépigényéről van valami info ?

(#4) hommeros


hommeros
őstag

Első videóba 1:18-ál a kemper gyerek erősen befigyelt. :D

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#5) Stiky


Stiky
senior tag

Az a hívható, kamerás rakéta vagy mi igen UT-s lett.
Csak olyan map-en ami többnyire fedett lesz nem igen lesz haszna :D

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#6) DeSanto


DeSanto
őstag

Már vártam mikor szalad át a háztetőn a Mirrors Edge főszereplője Faith.
Amúgy nem rossz csak kár hogy ez a boxos verzió ami engem hidegen hagy ráadásul a sok zavaró "hud" is eltűnhetne.

(#7) CPT.Pirk válasza DeSanto (#6) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nekem is ez ugrott be egyből, ahogy néztem a a pályát. Mondjuk lehetne Mirror's Duty, vagy esetleg Call of Faith. ;] Mondjuk olyan Faithes mozgástechnika fasza lenne.

Stiky: Az UT-s verzió azért sokkal királyabb ennél, ott rendesen berepültél vele az ellen szájába. - Az a játék nálam még mindig a nr'1 fps játék.

--------------------------------------------------------
Amúgy elnézve a játékot, talán nem lesz olyan mértékű gránátparadicsom, meg spawnkill paradicsom, mint az előző MW, annak sokat levont az értékéből ez a két dolog.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#8) keIdor


keIdor
titán

Jónak tűnik, kár hogy csak a multi miatt várom...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9) Sirandrish


Sirandrish
legenda

EZ igen jónak néz ki..nagyon tetszik:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) thakl


thakl
csendes tag

Nekem is Mirrors Edge feelingem van a mapdesign-t illetően.

[ Szerkesztve ]

(#11) konas


konas
senior tag

Mind multi-s video ami nem erdekel.Mind ugyanugy nez ki,

(#12) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Kell az agyabugyálás" a népnek :D

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#13) luw2win válasza konas (#11) üzenetére


luw2win
őstag

SP-től nem kell sokat várni, cod nem arról híres,
Nekem tetszetenek a videók, végre elkezdtek szivárogni

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#14) Nunder


Nunder
őstag

Multimóka nagyon jó, remélem hardcore mod is lesz a játékban, mert ez, hogy egy tár kell egy embernek ez nem fekszik.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#15) CPT.Pirk válasza Nunder (#14) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A HC meg annyira vicces, gyakorlatilag teljesen mindegy milyen fegyverrel vagy, ha te lősz előbb, te győztél...

Pálya túlsó végéről lelőnek deserttel, stb. vannak furcsa dolgai hc módnak.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#16) NewTiger válasza CPT.Pirk (#15) üzenetére


NewTiger
csendes tag

"A HC meg annyira vicces, gyakorlatilag teljesen mindegy milyen fegyverrel vagy, ha te lősz előbb, te győztél..."

Akárcsak a valóságban. Kár, hogy az újabb Cod-oknak más köze nincs a valósághoz.

[ Szerkesztve ]

(#17) CPT.Pirk válasza NewTiger (#16) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igazából az egész egy vicc, mióta nincs "életcsík"

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#18) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Tud valaki demórol valamit , egyáltalán lesz ?Jó lenne ha dobnának egy béta multit mint anno a cod5-nél.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#19) keIdor válasza jozefgucci1 (#18) üzenetére


keIdor
titán

Béta biztosan nem lesz.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#20) Fortissimus


Fortissimus
őstag

csak jonne mar

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#21) Nunder válasza CPT.Pirk (#15) üzenetére


Nunder
őstag

NewTiger kolléga rávilágított arra a pontra, ami miatt én a HC-t preferálom jobban. Lehet hogy mindegy melyik fegyvert használod, de a valóságban is tök mindegy? Mindegy hogy egy pisztollyal lőnek szíven, vagy egy M4 Carbine-vel :) Sarkalatos példa, de fedi a valóságot.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#22) Goll-r válasza hommeros (#4) üzenetére


Goll-r
tag

Biztos "nagy dolgát" végezte ott a sarokban... :C

[ Szerkesztve ]

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#23) fpeter07 válasza Goll-r (#22) üzenetére


fpeter07
veterán

sztem csak elfelejtett menni

(#24) lovag05 válasza Nunder (#21) üzenetére


lovag05
aktív tag

Igen, de azért, ha lábon lőnek egy pisztollyal, nem hinném, hogy egyből szörnyethalnál. Ezen túl, én is a HC módot preferáltam jobban.

So many demons, so little time...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.