Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atosan


atosan
addikt

Na, ez pofásnak tűnik. Ez az Exynos melyik Snapinak felel meg?

Maine coon

(#2) bollokcs80 válasza atosan (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Kb S665-el van egy szinten, jó közepes. [link]

Amúgy csodálom, hogy az M szériát miért nem hozták be eddig, ár/érték arányban szerintem sokkal jobbak mint az A széria. Ha Samut vennék, inkább preferálnám ezt a vonalat.

B.Cs.

(#3) atosan válasza bollokcs80 (#2) üzenetére


atosan
addikt

Köszönöm!
Szerintem is jobbak ár/érték arányban. Ahogy nézem a kamerák ugyan azok mint az A71-ben plusz jó nagy akksi. Proci meg a hétköznapokra még rendben van.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#4) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Hát annyira nem acélos az a proci... Ha a konkurenciat nézzük akadnak jobb vételek.Dicseretes az amoled és a nagy aksi.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6) exedoc


exedoc
senior tag

"Az Exynos 9611-es lapkakészletet..." - Jó, köszönöm elég.

(#7) Luck Dragon

Nekem tetszik, ki kell hogy próbáljam.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Nálunk is kapható lesz? Na akkor ez is bekerül a kalapba, ha már kénytelen leszek tepsit venni, mert számomra manapság már leginkább az üzemidő a lényeges.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#9) AxBattler


AxBattler
félisten

No, ezért már odaadnám az A31 árát! :D

(#10) elfelejtette
... és max. 85k HUF-os ár. :U

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10) elfelejtette válasza AxBattler (#9) üzenetére


elfelejtette
veterán

Reméljük kicsit vállalhatóbb képeket fog csinálni, mint az A31.
Ha igen, akkor e mellett maradok. Amoled, UFS, 6000-es aksi, jöhet.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#11) janeszgol


janeszgol
félisten

Szolgaltatoi kinalatba vele! De miert hozzak be az M szeriat? Erdekelne az indok.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) joey04 válasza Mr Anderson (#5) üzenetére


joey04
titán

10000 is volt már. attól még ez is hatalmas.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) ollie válasza Mr Anderson (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor vegyél olyan kínai mobilt. De ne ide gyere panaszkodni, hogy ez sem meg az sem működik benne.

***

(#14) Schuler888 válasza ollie (#13) üzenetére


Schuler888
senior tag

samsung hater, minden samsung hir alatt ir vmi degradalot, erősen "noro79" utanerzes :U

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#15) exedoc


exedoc
senior tag

Legjobb telefonokat csinálja a Samsung, csak horror az ára. Meg ezt az Exynos-t felejtenék már el. :)

(#16) Schuler888 válasza exedoc (#15) üzenetére


Schuler888
senior tag

Az avitos Mongoose magokat kell elfelejteni, szerencsere el is felejtik

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#17) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az Exynos-hoz kell is a 6000mAh akksi. ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#18) Luck Dragon válasza janeszgol (#11) üzenetére

Az indok egyik lehetséges része benne van a cikkben "Samsung eléggé belelépne a saját alsó középkategóriájába, tekintve, hogy a Galaxy A31 és A41 nem sikerült valami acélosra semmilyen tekintetben." :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19) vdavid33


vdavid33
csendes tag

Na végre egy jó hír! Nagyon kíváncsi leszek erre a készülékre! Átlagos használatra lehet igaz bajnok lesz az akkuval.

(#20) AS


AS
félisten

Itt még nincs vége :)
Samsung Galaxy M51 to bring 7,000 mAh battery, SD730 chipset
Igazi állom telefon ? :)
[link]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#21) Luck Dragon válasza AS (#20) üzenetére

Igen, de fő forrása azt írja hogy India only egyenlőre plusz Oroszország.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22) Schuler888 válasza AS (#20) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ez eleg utos cucc! :Y

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#23) HeadHunter98 válasza AS (#20) üzenetére


HeadHunter98
tag

Kár, hogy legalábbis egyelőre nem erőlteti az M szériát világszerte. Jól sikerült készülékek hatalmas akkumulátorral és szerintem hosszútávon nagyon jövedelmező lenne a számukra.

A változás bent kezdődik

(#24) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Elárulja nekem, hogy ez esetben mit jelent a "modern külső"? :F Az utóbbi időszakban az összes rohadványos telefon ugyanígy néz ki. Így, vagy úgy elcsúfított kijelző, dudorkamera.

[ Szerkesztve ]

(#25) Luck Dragon válasza <Adamsky> (#24) üzenetére

Itt szerintem arra gondol hogy követi az új A51&71 formavilágát és elhagyták ami jellemző volt az M30 & A50 & 70 stílusjegyeket.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#26) vdavid33 válasza AS (#20) üzenetére


vdavid33
csendes tag

Ez még jobb lenne :) Nagyon tudnék értékelni, egy általos használat melletti 3-4 napos üzemidőt.
Arra még azért kíváncsi lennék, hogy az m31s mikor jön hozzánk, és menniyre lesz fotóbajnok.

(#27) elfelejtette válasza vdavid33 (#26) üzenetére


elfelejtette
veterán

A 3-4 napos üzemidő nekem is jó lenne, ha már csak a tepsi méret marad...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#28) PirosHello


PirosHello
senior tag

Szerintem meg van a Galaxy A5 (2018)-om utódja :R . Év végén cserélem, remélem addigra bejön hozzánk is (még nincs konkrét dátum sehol :U ).

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#29) PirosHello válasza PirosHello (#28) üzenetére


PirosHello
senior tag

Ez gyakorlatilag egy Galaxy A51, csak 50%-al nagyobb teleppel és RAM-mal, viszont nem kijelzőben lévő ujjlenyomat-olvasóval. :Y . Ja, és egyelőre olcsóbban...

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#30) Luck Dragon válasza PirosHello (#29) üzenetére

Olaszországban már megjelent ami a második ország a bevezetési listán a hatból , miénk az utolsó .
Ezen a számon érkezik elvileg SM-M317F/DS.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#31) PirosHello válasza Luck Dragon (#30) üzenetére


PirosHello
senior tag

Köszi az infót. Németről már tudtam, Olaszról még nem :R
Akkor van rá esély, hogy év végére ideér kis hazánkba is.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#32) Luck Dragon válasza PirosHello (#31) üzenetére

Igen a német piac volt az első,ha így folytatódik a tendencia akkor van rá esély hogy év vége előtt bőven megérkezzen.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#33) AxBattler


AxBattler
félisten

GSMArena: Samsung Galaxy M31s hands-on review
Ár/értékben nem a legjobb...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#34) Luck Dragon válasza AxBattler (#33) üzenetére

Köszi a linket . Végig olvasva a legnagyobb bajuk a régi és lassú egyben sokat fogyasztó exynos chipset. Amit valjunk be igazuk is van. Egy SD720G jobban álna neki .
de az hogy műanyag a ház .... hát nem tudom az új Redmi széria is az . Annál ne, volt probléma ?
A sok előre telepített alkalmazással is lehet valamit kezdeni , mondjuk egyből törölni. Bár valakinek ez előny az előre telepített Samsung alkalmazások hiszem már rég hozzászokott .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#35) Luck Dragon válasza Luck Dragon (#34) üzenetére

Nem írja a lényeget, hogy milyen a hanghívások minősége . :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#36) Mathiask


Mathiask
senior tag

Nem érkezett magyar firmware a telefonhoz azóta se, vajon fog még? Az lenne még a kérdésem, hogy mivel jár ez, ettől még be tudok állítani magyar nyelvet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.