Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) andris1602


andris1602
aktív tag

Szia

Ugyan nem szorosan a témához kapcsolódik, de nekem is kétkártyás telefonom van, (egy Lenovo S750) és a két kártya kezelése ott sem teljesen zökkenőmentes. A hibajelenség nagyjából ugyan az, mint nálad, néha eldobja mind a két hálózatot, majd elkezdi őket megkeresni, az egész folyamat az eldobástól az újracsatlakozásig kb 1-2 perc. Szervizbe nem vittem, mert nincs hivatalos magyar támogatás (Kínából vettem), de feltételezem, hogy a hiba részben szoftveres, részben hardveres. Lehet, hogy a szerviz csak egy részét találta meg/orvosolta a problémáknak, így a hiba újra előjön.

Szerk: kb fél éve feltettem egy másik rom-ot a telefonomra, aminek hatására a SIM eldobásos hiba előfordulása csökkent, már csak akkor jön elő, ha az egyik kártya 3G a másik 2G hálózaton van, és a Bluetooth is be van kapcsolva.. Szóval simán lehet, hogy valami hardveres gubanc van a Te telódban is.

Üdv

(#2) mocsar.sanya válasza andris1602 (#1) üzenetére


mocsar.sanya
újonc

Szia. Amikor átvették tőlem a készüléket azt mondta a szervizes, hogy fő panel hiba, vagy memoria kezelési hiba. Nálam ez a jelenség teljesen megfagyasztja a telefont. Nem áll helyre magától. Csak újraindítás orvosolja a hibát. Sajnos csak ideig óráig. Az alkalmazások ebben az állapotban nem indulnak el, illetve a szervizes szerint az IMEI száma sem olvasható ki, ha eldobja a kapcsolatot a sim kártyákkal.
Upd: Felvette velem a Microsoft a kapcsolatot.

[ Szerkesztve ]

(#3) Luck Dragon válasza mocsar.sanya (#2) üzenetére

A két kártya T-mobilos ? Mert a 640-640xl fórumában ismert hiba ez amit fentebb írtál. Érdekes hogy más szolgáltatói kártyával nem csinálja ezt. Csak kettő Telekomos kártyával,internet használatbavétel esetében vagy úgy egyébb használati tényezőknél.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) mocsar.sanya válasza Luck Dragon (#3) üzenetére


mocsar.sanya
újonc

Szia. Az egyik telenoros a másik t-mobilos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.