Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) kmarci25 válasza Sztbeni (#100) üzenetére


kmarci25
veterán

Az oké, de engem érdekelne az olcsó hazatelefonálás is, és egy hétre bőven elég lenne pár száz mega, nem kell nekem giga, úgyse fogy el.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#102) Sztbeni válasza kmarci25 (#101) üzenetére


Sztbeni
őstag

mobilt kb. egy árban lehet vele hívni. Vezetékest drágább

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#103) djapor96 válasza kmarci25 (#101) üzenetére


djapor96
őstag

Én végül skypeon és viberen oldottam meg a fontos hívásokat...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#104) kmarci25 válasza djapor96 (#103) üzenetére


kmarci25
veterán

Hát ja. Csak akit hívnék annál nincs se skype, se viber. Majd meglátjuk. Van még bő egy hét az indulásig, a telefonon tegnap este óta független lett ;), aztán majd ott osztok-szorzok, hogy mi legyen... :)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#105) Scoobyka válasza Sztbeni (#100) üzenetére


Scoobyka
addikt

Tele2 smartot mennyi ido alatt kell felhasznalni? 30kuna korrek 1gigaert ha rgy hetig hasznalhatom...net nekem eleg ;) ha amr touris csomag nincs..

(#106) Sztbeni válasza Scoobyka (#105) üzenetére


Sztbeni
őstag

1 hónap

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#107) Scoobyka válasza Sztbeni (#106) üzenetére


Scoobyka
addikt

Akkor lehet az is jo lesz nekem...mindenhol kaphato?

(#108) Sztbeni válasza Scoobyka (#107) üzenetére


Sztbeni
őstag

elvileg igen, sima Tele2 simet kell venni, és SMS-ben el kell küldeni a „SMART” szót a 888-ra

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#109) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Kérdeztem a Tele2-től a SMART csomaggal kapcsolatban, és válaszoltak:

thank You for your interest in Tele2 products and
services. With this email we would like to inform you that
our prepaid SIM cards are
available at Tele2 points of sale and stores that are
official distrubuters
of Tele2 products such as Super and Maxi Konzums,
Tisak and Tisak Media shops, iNovine and Slobodna Dalmacija. You are able to buy Tele2 prepaid Start package
without any need to file
documents for price of 25,00 HRK where you will
get SIM card with 25,00 HRK
included on your prepaid account. To activate your SIM card you will need to achieve
outgoing call or SMS
that has HRK value attached to it - in other words,
that will be charged.
After that, your SIM card will activate and you will be
able to use it. Regarding Smart tariff price plan, we would like to
inform you that in
order to activate it succefully it is neccessary to have
30,00 HRK on your
prepaid account and that your SIM card should have
expirity date set to more than 30 days. That is because upon activation
of Smart price plan you
will be granted with 1 GB of data and 300 minutes
for calls inside Croatian
networks for usage in time period of 30 days, and
you will be charged 30,00 HRK. Prolongation of your SIM card validity (expirity) date
is achieved with
vaucher refills and services that allow customers
transactions and top-ups.
For vaucher refills, prolongation works in following
order: 25,00 HRK vaucher - 10 days
50,00 HRK vaucher - 90 days
100,00 HRK vaucher and more - 180 days To activate the Smart price plan, you will need to
consider refill with
50,00 HRK vaucher so that your SIM card expirity
date could match the
tariff requirements. After that, you can activate
Smart price plan by sending SMS containing key word SMART to 888
number and wait for SMS
confirmation that activation went succefully.
Alternativly, you can call
our Customer care nubmer (+385) 095 1000 444
and activate the tariff that way or by customer portal Moj Tele2 that is avaiable
on moj.tele2.hr address. For additional details please visit our webpage www.tele2.hr or contact us via (+385) 095 1000 444 number or e-mail address korisnik@tele2.com. We wish you best of luck. Sincerely, Tele2

valaki perfekt angolos le tudná fordítani? Mert nagyjából értem, de hátha valami elkerülte a figyelmemet

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#110) kmarci25 válasza Sztbeni (#109) üzenetére


kmarci25
veterán

Mikor írtál? Én tegnap, de még nem válaszoltak...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#111) Sztbeni válasza kmarci25 (#110) üzenetére


Sztbeni
őstag

2 napja

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#112) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Na en a benzinkuton vettem 25kunaert egy tele2 start packetet mert csak ez volt...beraktam net megy...csorgetni tudok...adatforgalomrol a benzinkutas nem tudott semmit mondani...esetleg vki tudja?

(#113) Sztbeni válasza Scoobyka (#112) üzenetére


Sztbeni
őstag

vannak adatcsomagok, 100, 250 és 500 megás is. A legjobb a smart opció, 30 kunáért 1 giga. Ha érdekel, leírom hogyan kell aktiválni

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#114) Scoobyka válasza Sztbeni (#113) üzenetére


Scoobyka
addikt

Amit vettem az mire eleg illetve mit tartalmaz? Annyit vettem ki 10napig aktiv...de pm be johet az aktivalas...plusz 25ert vettem meg egy vip call home for less prepaid sim with tariff internatiobal simet is 25 ert...ez mennyi adatforgalmat tartalmaz ratoltes nelkul?

(#115) Sztbeni válasza Scoobyka (#114) üzenetére


Sztbeni
őstag

semennyit, mindenhol fizetni kell

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#116) Sztbeni


Sztbeni
őstag

A cikk frissítve, az utolsó oldalon található a TELE2 SMART csomagja.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#117) djapor96 válasza Sztbeni (#116) üzenetére


djapor96
őstag

Valamit elírtál benne! Azt írod, hogy 30 kunába kerül, majd utána, hogy 25kuna a sim és 50-ért kell feltölteni.... az 75 kuna nálam.... :Y

most akkor, hogy is van? :F

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#118) Sztbeni válasza djapor96 (#117) üzenetére


Sztbeni
őstag

30 kuna maga az opció. 25 kuna van a simen, 50 kunával kell feltölteni. Lesz 75 kuna rajta. Aktiválni kell az opció, az 30 kuna. Utána marad szabadon elhasználható 45 kuna

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#119) Sztbeni


Sztbeni
őstag

szombaton megyek, tele2 smartot fogok venni. Majd megosztom a tapasztalataimat

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#120) kmarci25 válasza Sztbeni (#118) üzenetére


kmarci25
veterán

30+25+50+75=180 kuna
??? Ez így elég drága... Másrészt nekem teljesen felesleges 1 giga internet. Már teljesen elkeveredtem ezekben. Nincs valami olyasmi, ami 50-100 kuna, lehet vele telefonálni is (Magyarországra), és van benne 100-200 mega internet?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#121) Sztbeni válasza kmarci25 (#120) üzenetére


Sztbeni
őstag

ezt nem értem. Milyen 180? 25+50 kuna. Lesz 75 kuna egyenleg. Ebből lemegy 30 a csomagra. Marad 45. Ennél kedvezőbb csomag nemigen van se itt, se ott

hazatelefonálni ez a második legjobb a tourist pack után. A vipnet percdíja 4 kuna felett van. Magyar kártyával meg 350-400 forint

[ Szerkesztve ]

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#122) kmarci25 válasza Sztbeni (#121) üzenetére


kmarci25
veterán

Ahamm... Talán már kapiskálom. :B A legjobb az lesz, ha odamegyek, aztán mikor megveszem alaposan elolvasom. :)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#123) Sztbeni válasza kmarci25 (#122) üzenetére


Sztbeni
őstag

25 kuna a kártya, van rajta 25 kuna egyenleg. Azért kell feltölteni 50 kunával, hogy legyen egy hónap rendelkezésre állási időd. 30 kuna a csomag, a maradék 45-el azt csinálsz amit akarsz, hazatelefonálásra is használható.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#124) kmarci25 válasza Sztbeni (#123) üzenetére


kmarci25
veterán

Ejj, most hogy leírtad hülyegyerekül is, már értem. :DDD Van még remény, nem hülyültem meg teljesen. :) Köszönöm!

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#125) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Sztbeni irasat megerositem...valoban a tele2 smart a legkedvezobb csomag 75kuna 1giga es kesvezo percdij...szombat ota hasznalom... Tengerparton 3g mindenhol van...szalalsokon szalodaban edge...gondolom arnyekolnak valamennyit. Nagyvarosokban tengeren is 3g van! ;) vasarolni szinte mindenhol lehet ezt a kartyat feltolteni ujsagarusnal es bankautomatakbol is lehet...skype engedelyezett raja! Mindenkinek jo nyaralast Horvathorszagba! :)

(#126) kmarci25


kmarci25
veterán

Jött levél a tele2-től, igazatok lett, ez a turistás csomag elfogyott, úgyhogy én is majd ilyen smart csomagot veszek.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#127) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Hajnal 3kor indulok, Tele2 kártyát fogok venni SMART csomaggal. Ha több net kéne, lehet hogy veszek még egy Vipme Internet csomagot is. Majd itt beszámolok mindenről :)

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#128) djapor96 válasza Sztbeni (#127) üzenetére


djapor96
őstag

jó utat.....én is vissza akarok menni...!!!! :D

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#129) kmarci25 válasza Sztbeni (#127) üzenetére


kmarci25
veterán

Mi is holnap indulunk. Ha nem lesz wi-fi a szálláson, akkor én is benevezek egy ilyen tele2 smart-ra, de nekem tuti elég lesz egy giga.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#130) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Na itt vagyok már, Tele2 simet újságosnál vettem, semmit sem kértek hozzá. Aktiválása egy tetszőleges szám felhívásával történik. A net nagyon jól megy, nagyon sokfele van 3G. Feltöltést is mindenfelé tudnak csinálni. A SMART csomag nagyon jó.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#131) Scoobyka válasza Sztbeni (#130) üzenetére


Scoobyka
addikt

Ezt en is megerositeni tudom...ma ertunk haza nekem 500mb ment csak el :) jo csomag na ;) jo pihenest :)

(#132) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Hazajöttem Horvátországból, a TELE2 SIM remekül működött. 1 giga adatból 800 mega fogyott 10 nap alatt. 3G lefedettségben tapasztalataim alapján a TELE2 a legjobb, de a Vipnet is jó. A T-Mobile gyengébb valamennyire. Feltöltős kártyákat szinte mindenhol kapni (ajánlom: Slobodna Dalmacija, iNovine, Tisak). A TELE2 abból a szempontból is jó, hogy ha az újságosnál veszem, akkor is microSIM-es kártyát adnak. A többinél kevésbé elterjedt.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#133) djapor96


djapor96
őstag

Idei lehetőségekről érdeklődött már valaki?

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#134) djapor96


djapor96
őstag

Nah.... tavaly a VIP szolgáltatót használtuk. Ennek utánanéztem:

Vipme Nemzetközi díjcsomag
- indító ár 20kn, 20kn-val feltöltve a SIM
- 0,44kn/perc a Mo-i vezetékes hívás
- 1,02kn/perc a Mo-i mobil hívás
- 0,29kn kapcsolási díj
- 50kn 500MB vagy 70kn 1GB net

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#135) djapor96


djapor96
őstag

TELE2

Smart tarifa
- díj 50kn
- 1GB internet
- 1000perc Horvátországban
- 4,5kn/perc mo-i hívás

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#136) djapor96


djapor96
őstag

T-mobile

Internet Start csomag
- ára 20kn,
- csomag 20kn-val feltöltve
- 500MB internetet tartalmaz
+ 100MB 10kn
+ 500MB 50kn
+ 1GB 75kn
- 0.facebook.com ingyenes
- csak internet

Prepaid start csomag
- ára 20kn,
- csomag 20kn-val feltöltve
- napi net opcióval korlátlan szörfözés 10kn/nap
- csúcsidő Mo-ra 4,34kn, este+hétvége 3,85kn

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#137) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Idén is lesz Horvátországos cikkem. Csak most előbb a romániai mobilhasználatról írok. De júniusban meglesz mindkettő

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#138) attilav2


attilav2
őstag

Azt hiszem érdemes a vodafüggő G300-amat lecserélni valami kínai dualsimes smartphone-ra, mondjuk
ZTE V970-re[link], a tudásához képest nevetségesen olcsó, kínából kell rendelni és a gari macerás, de van 1gb ramja és azért így pattogósabb a böngészés, a külföldi simen megy a net, a-gps gyorsítás, tudok hívni másokat, a hazain meg tudnak hívni otthonról.
Úgyhogy szvsz a sűrűn külföldön nyaralóknak megfontolandó a váltás egy kínai dualsimes androidra.
Akinek nagy igényei vannak arra ott van pl a Zopo C2 ami akár tabletként is megállja a helyét[link] és az ára a tudásához mérten nagyon baráti.

[ Szerkesztve ]

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#139) djapor96


djapor96
őstag

Aki nem tudná:

2013.07.01-től Horvátország is EU tagállam! Vonatkozik rá az EU-s roaming tarifa. Mobilinternet esetében ez nem segít sokat, de beszéd szempontjából lehet fontos változás. Hívás indítás haza 106Ft/60másodperc fogadás 30Ft/60másodperc... T-mobile Travel and talk roaming díjcsomaggal csak 85 és 30ft....

És 2014.07.01-től nem számolhatnak fel a szolgáltatók roaming díjat külföldön sem beszélgetésért sem internetért!

[link]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#140) Sztbeni válasza djapor96 (#139) üzenetére


Sztbeni
őstag

ha valóban megszűnik a roaming, akkor a magyar szolgáltatóknak vége, mert mindenkinek sokkal jobban megéri majd külföldit itthon használni. Nekem pl. első dolgom lenne, hogy vegyek egy román kártyát, és azzal a magyarokat is olcsóbban hívnám, mint bármelyik publikus hazai csomaggal

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#141) djapor96 válasza Sztbeni (#140) üzenetére


djapor96
őstag

na jó, de ki fog téged felhívni román számon???

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#142) Sztbeni válasza djapor96 (#141) üzenetére


Sztbeni
őstag

akinek szintén az lesz. Nagyon sokan vennének román/osztrák kártyát ha megszűnne a roaming

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#143) djapor96 válasza Sztbeni (#142) üzenetére


djapor96
őstag

ez viszont jó, mert nagyon hamar észhez fog kapni a T-Telenor-Voda kartell...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#144) attilav2 válasza Sztbeni (#140) üzenetére


attilav2
őstag

Ez szerintem hogy Mo-n külföldi kártyával telefonálunk, nem fog megvalósulni szvsz. Most gondlj bele
szerinted a magyar szolgáltatók ingyen és bérmentve rendelkezésre bocsájtják a hálózatukat a külföldieknek?
Aminek a fejlesztésébe komoly pénzeket öltek, tehát szednek majd hálózat használati díjat a külföldiektől ami megjelenik a külföldi szolgáltatók díjaiban. Abban reménykedni hogy az EU majd megtiltja nekik felesleges, mert még szvsz az EU törvények szerint is teljesen jogosan szed hálózathasználati díjat a magyar az idegen szolgáltatótól, de most gondolj bele ha nem szednének mi lenne itt pár hónapon belül? Mindenki venné az olcsó román szlovák osztrák telefon/mobilnetes kártyákat és komolyan leterhelődne a hálózat(mindhárom hazai szolgáltatóé) és gyakori lenne a szakadás meg a foglalt jelzés...

Bár az simán elképzelhető hogy külföldön a bejövő hívások után fizetendő díj megszűnik, hiszen ennek hiányát a szolgáltatók még talán ki tudják gazdálkodni, azért a hívásindítás külföldről elég borsos az bőven fedezi hogy te magyar kártyával horvát vagy román hálózatot használsz.

[ Szerkesztve ]

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#145) djapor96 válasza attilav2 (#144) üzenetére


djapor96
őstag

Most megengedi a törvény, de 2014-től már nem fogja....

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#146) djapor96


djapor96
őstag

A idén júliustól is csökkenteniük kell és 2014 júliustól is a jelenlegi szabályozás szerint!

[link]

Ezt akarják szigorítani! 2014-től 0EUR-ra.... Az meg, hogy hagyja vagy nem, az nem akarat kérdése, ha a törvény előírja, akkor kell... vagy befizet egy nagy adag büntit....

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#147) djapor96 válasza djapor96 (#146) üzenetére


djapor96
őstag

Eredeti cikk itt olvasható...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#148) attilav2 válasza djapor96 (#146) üzenetére


attilav2
őstag

Hát azt nem kétlem hogy a külföldről indított hívások díját jelentősen csökkenteni fogják, és a bejövő hívások ingyenesek lesznek, viszont idegen ország szolgáltatóinak egy másik ország hálózatának használatáért akkor is fizetni kell hálózathasználati díjat, nem tudom elképzelni hogy nem, és nyilván be fog épülni a külföldről indított hívások díjába, csak nem roaming hanem hálózathasználati díj lesz, de ennek nyilván szabályozzák a mértékét. El tudok képzelni 100ft/p alatti(pl 60-70ft) külföldi hívásindítási díjat és ingyenes hívásfogadást, ez kb reális lehet. Meg az is nagyon elképzelhető hogy pl a magyar meg a német tmobil között hogy csak egy lehetséges reális példát hozzak még ennél is alacsonyabb díjú külföldi hívásindítást egymás hálózatából.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#149) djapor96 válasza attilav2 (#148) üzenetére


djapor96
őstag

Jelenleg, van olyan német vodás előfizrtés, amivel a világ bármely vodás hálózatán az otthoni (német) díjakon tudsz beszélni...

Egyébként utána nézve úgy fog kinézni a dolog, hogy külföldi utazás előtt lesz lehetőséged jelezni, hogy te a horvát Tele2 hálózatán akarsz beszélni, ha Horvátországba utazol, ha Ausztriába, akkor a T-mobileéval, ha Norvégiába akkor a Telenorral....stb.

Ezek után amikor beérsz az országba a SIM-ed automatikusan csatlakozni fog az ország hálózatához, mintha hazai hálózat lenne (nem roaming!!!) és az adott ország percdíjjaival tudsz beszélni az adott ország bel irányába és Mo felé is...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#150) djapor96 válasza attilav2 (#148) üzenetére


djapor96
őstag

[link]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#151) Rem-X


Rem-X
senior tag

Sziasztok! Gyakorlati kérdésem lenne, azoktól akik a közelmúltban jártak Horvátországban.

Melyik most a legjobb ajánlat, mit használtatok? Selcére megyünk és ahogy néztem szinte minden szolgáltató garantálja ott a 3/4G szolgáltatatást, tehát tényleg az ár és a hozzáférhetőség dönt :)

Köszi előre is!

Try again, fail again, fail better!

(#152) Sztbeni válasza Rem-X (#151) üzenetére


Sztbeni
őstag

Van új cikkem, a blogomba megtalálod. Abban minden ki van elemezve :)

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.