Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) hunter84


hunter84
aktív tag

Jól értem tehát, hogy a magyar T függő telefonom működne horvát T-s kártyával?

És ha engem csak egy prepaid mobilnet érdekel, ahhoz is SIM kártyát adnak?

(#52) Sztbeni válasza hunter84 (#51) üzenetére


Sztbeni
őstag

nem működne. Csak a független

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#53) goncz_83


goncz_83
csendes tag

Én kinti T-s kártyát használtam 3G-s nettel, netezni tudtam szépen, de pl. viber nem működött, csak wifin

(#54) Sztbeni válasza goncz_83 (#53) üzenetére


Sztbeni
őstag

a tmobile-os kártyához milyen adatokat kértek? Aktiválni hogy kellett?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#55) zooly válasza Sztbeni (#54) üzenetére


zooly
aktív tag

Hülye kérdés, de ha nekem magyar t-mobilos telefonom van, akkor abban fog működni a horvát t-mobilos SIM? Köszi!

https://www.ratingraph.com/

(#56) Sztbeni válasza zooly (#55) üzenetére


Sztbeni
őstag

nem fog. Mindenképp független kell

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#57) djapor96


djapor96
őstag

És íme utolsóként a T-mobile válasza is.

Az internet csomagjuk használható VOIP-ra is... és óelvileg benzinkutakon is megvásárolhat

Eredeti levél:

Dear Sir Ilosvai,
we want to inform you that the above package you can use VoIP and MoIP services.
Further, the package can be bought at most gas stations around the Croatian. Locations of the T-Centres can check the
https://www.hrvatskitelekom.hr/podrska/t-prodajna-mjesta?oauth_token=9f3288d1-b7c2-4df3-96b9-f2dacb7a0e7e&oauth_verifier=nAz3Qm.

Croatian Telecom Inc.
Customer Care Department

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#58) dave666 válasza zseko (#50) üzenetére


dave666
aktív tag

Jó tudni, hogy ilyen "komoly" jelszavakat adnak meg...
Jelszavas wifivel találkoztam, sok helyen, de nem próbáltam megfejteni a jelszót.
Lehet találni free-t is, csak kitartás kell.

Dave666

(#59) Sztbeni válasza djapor96 (#57) üzenetére


Sztbeni
őstag

akkor csak a vipről nem derült ki a levél alapján. Benzinkútakon asszem vip és tele2 is kapható. Sőt, Tele2 szokott lenni a KONZUM-ban is.

[ Szerkesztve ]

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#60) djapor96 válasza Sztbeni (#59) üzenetére


djapor96
őstag

Jövő hét végén minden kiderül... én vagy benzinkúton vagy a postán fogok próbálkozni! :)

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#61) Sztbeni válasza djapor96 (#60) üzenetére


Sztbeni
őstag

akkor majd várom a tapasztalatokat :)

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#62) goncz_83 válasza Sztbeni (#54) üzenetére


goncz_83
csendes tag

Nem én vettem, így sajnos nem tudom

(#63) TheMarci


TheMarci
addikt

Épp a vip-es stickről írok, 200 kunáért adták, elvileg 1 giga/ 24 óra, de plusz 10 kunáért lehet plusz 24 órát venni, illetve ha kitölt az ember valamit, akkor kap ingyen 2 x 24 órát. Elvileg.

Do You Dream?

(#64) djapor96 válasza TheMarci (#63) üzenetére


djapor96
őstag

Skype?

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#65) TheMarci válasza djapor96 (#64) üzenetére


TheMarci
addikt

Macbookról osztott wifin iphoneról megy.

Do You Dream?

(#66) djapor96 válasza TheMarci (#65) üzenetére


djapor96
őstag

Szuper, köszi

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#67) danih


danih
addikt

A 20 kunás, T-Mobilos "Internet Start Package" amely 500 megát tartalmaz, annak mennyi idő a rendelkezésre állási ideje nem tudja valaki?

(#68) TheMarci


TheMarci
addikt

Én pill csak vip-es infókat tudok, illetve a vip-es stickem féláron viheti valaki, akinek kell. :)

Do You Dream?

(#69) danih válasza TheMarci (#68) üzenetére


danih
addikt

Az is jó, mit tud ott egy sim only starter pack, hány mega van aktiváláskor rendelkezésre bocsájtva és mennyi ideig?

(#70) TheMarci válasza danih (#69) üzenetére


TheMarci
addikt

Az original stick 200 egységbe kerül, ezen van 1 giga, amit 24 óráig használhatsz, illetve van más díjszabás is, ami forgalmat számol, de az nem éri meg. Ha már van sticked, akkor ATMnél után tudod tölteni, 10 egység / 1 nap - 1 giga.

Do You Dream?

(#71) danih válasza TheMarci (#70) üzenetére


danih
addikt

Van stickem... tehát időlimites...

(#72) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Az engem is erdekelne h a 200kunas feltoltos netes kartya mennyi idore szol mert nekem brac szigetere kene egy hetre es a benne foglalt adatforgalom opera minivel elegnek tunik...nyaralni megyek nem letolzeni a vilaghalot... Es nekem nem stick kene csak egy t-s karya amit berakok a teloba...fuggetlen..

[ Szerkesztve ]

(#73) danih válasza Scoobyka (#72) üzenetére


danih
addikt

Ezek benne vannak a posztban, olvasd már el... a 200 kunás az stickkel együtt.

(#74) danih


danih
addikt

Megnéztem a horvát nyelvű oldalt, ezt kell vennetek telefonhoz vagy ha már van sticketek: "Mobile net start paket"
20 kuna, és 500 megát ad, melynek felhasználási ideje 30 nap. Ha nem töltögetsz, 500 mega simán elég egy nyaralásra!

(#75) Sztbeni válasza danih (#74) üzenetére


Sztbeni
őstag

De ezt elvileg csak a T-Pontokban lehet kapni, nincs az újságosoknál

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#76) danih válasza Sztbeni (#75) üzenetére


danih
addikt

Nem baj, bárhova is mész, simán közbe lehet iktatni, minden nagyobb városban van...

[ Szerkesztve ]

(#77) Sztbeni válasza danih (#76) üzenetére


Sztbeni
őstag

Ja, ez igaz. Én még nem tudom mit veszek, vagy Vip, vagy Tele2

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#78) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Na mi is megjöttünk, egy felhő sem volt végig Rovinjban. GPS egyszer megszopatott minket Opatijánál, rosszul hozott le a pályáról minket, és egész héten fake telefon/SMS riasztást küldött az otthoni riasztó, amíg ki nem merült a GSM kártya belőle :DDD naponta 1 mini szívroham kb, hogy épp törnek be..."Szerencsére" csak megkergült. Amúgy irtó szép az erdős, fás, sziklás isztriai Jugó tengerpart, és a sikátoros kis városkáik :)

Érdemes megfogadni a cikkben leírtakat, mert nem is olyan könnyű free wifi-t találni manapság... Kb lejártam a lábam, mire lett egy, hogy legalább egy üzenetet tudjak írni... Apartmanban, és ahol ittunk/ettünk, ott meg alapból nem volt. Egyre okosabbak a népek, már mindenhol le van kódolva, általában WPA2-vel...

Ja és a benzin elég jó áron volt... láttam egy INA kutat, ahol 9.55 kuna volt a benga...380 Ft, az azért elég durva. Általában viszont ott is 410 körül megy.

[ Szerkesztve ]

(#79) Sztbeni válasza Ren Hoek (#78) üzenetére


Sztbeni
őstag

igen, a free wifi szart sem ér. Tavaly egy hét alatt találtam egyet. Nem akarok a nyaraláson wifit keresni, inkább veszek egy kártyát, és megspórolok több óra szenvedést

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#80) Scoobyka válasza danih (#74) üzenetére


Scoobyka
addikt

Koszi szepem ez az info nagyon jol jott ;) 500mb sztem is boven eleg opvasgatni 2000ert boven megeri ;) Fuggetlen teloba bele es kesz ;) Hatalmas respect a segitsegert ezert jo ez a forum :) :R

Brac szigeten(supetar) azert remelem legalabb edge lesz...mert 3grol almodni se merek...

[ Szerkesztve ]

(#81) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Van t-mobile 3G, de csak a város 3/4-én. Vipnet és Tele2 tudtommal mindenhol van, a cikkben belinkelt lefedettségi térképeket nézd meg!

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#82) danih


danih
addikt

T-mobile "Simpa Internet" csomag tapasztalatok.
- 20 kuna, azaz 800 Ft - ingyen van...
- kapsz rá 500 megát aktiválás után, de figyelem! Nem azonnal, hanem 24 órán belül. Érdemes ezért a boltban az eladót megkérni arra, hogy a 20 kunás egyenleg terhére aktiváljon 100 megát, amivel lehet netezni rögtön. Én az 500 megát pár órával később megkaptam, onnantól mindegy.
- lefedettség kiváló, net van mindenhol (Isztria), még a hegyekben is!
Szóval különösen ajánlott, én tabletben használom, ezeket a sorokat ezzel írom.

(#83) Sztbeni válasza danih (#82) üzenetére


Sztbeni
őstag

kértek hozzá valami iratot? Aktiválás hogy ment?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#84) danih válasza Sztbeni (#83) üzenetére


danih
addikt

Simán személyit... 10 perc alatt megvolt egy t-pontban, az eladó mindent megcsinált.

(#85) djapor96


djapor96
őstag

Nah itt vagyok a horvátoknál... Tele2 turist pack már kifogyott... Nincs sehol..

Végül vip internet kártyát vettem. 2 napra2gb adatot tartalmaz 20kn aztán lehet tölteni... A 2nap miatt 2-t vettem...

Papírt nem kérnek..... A 3g lefedettség a vipnek nem az mint a honlapon...

Ja, a telefon beolvassa az apn-t, ami hibásan szerepel a kártyán, tehát kézzel módosítani kell. A simcsomagban benne vannak az adatok.

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#86) danih válasza djapor96 (#85) üzenetére


danih
addikt

Akkor ennek a csomagnak gyakorlatilag az egyetlen igazi előnye csak az, hogy nem kell a megvételnél papírozni... A 2 napos limit elég gáz.

(#87) Sztbeni válasza djapor96 (#85) üzenetére


Sztbeni
őstag

elég gáz, hogy nincs Tele2 tourist pack. Sima Tele2 se volt? A vip-et hogy aktiváltad? Kell egyáltalán, vagy megy magától? A 3G lefedettség nem olyan, mint írják. Ez pozitív vagy negatív értelemben? Hol vagy helyileg?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#88) djapor96 válasza Sztbeni (#87) üzenetére


djapor96
őstag

Én Vir szigeten vagyok, itt full 3G-t ír a vip, ehelyett edge van a kecóban és hsdpa a teraszon. Skype és viber is fullos...
Regisztrálni annyi, hogy1. Netezéskor elvisz a vip.hr re és ott el kell fogadni a szabályzatot...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#89) djapor96 válasza danih (#86) üzenetére


djapor96
őstag

Mondjuk a 2gb nem kevés

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#90) djapor96


djapor96
őstag

Nah....kitanulmányoztam a dolgokat.... mivel a csaj semmi érthető nyelven nem beszélt, leírás is horvát....
A csomag 20kn-ba kerül 20kn van rajta. Napi 1Gb, azt 10kn-ba kerül,amit automatikusan levon.Tehát ha valaki egy hétig van feltölti még 50knval és az 7Gb adat/7nap...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#91) Sztbeni válasza djapor96 (#90) üzenetére


Sztbeni
őstag

És Vir-en sikerült megvenni? Mert úgy hallottam, hogy csak nagyobb boltokban van.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#92) djapor96 válasza Sztbeni (#91) üzenetére


djapor96
őstag

Zadari intersparban, de volt a viri postan is... Csak akkor meg a Tele2t kerestem..

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#93) Sztbeni válasza djapor96 (#92) üzenetére


Sztbeni
őstag

Akkor elgondolkozok ezen, mert szerintem van Korculán a Vip Partnernél. Tele2 jó lenne, ha volna. Sima Tele2 volt (nem tourist pack)?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#94) djapor96 válasza Sztbeni (#93) üzenetére


djapor96
őstag

Tourist pack not avilable... Ez volt a válasz a tele2 zadari uzletében

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#95) Scoobyka válasza djapor96 (#94) üzenetére


Scoobyka
addikt

remelem splitben lehet majd kapni vagy utkozben...benzinkuton is lehet tele2 tourist packot kerni?

(#96) kmarci25


kmarci25
veterán

Sziasztok! Olvasgatok itt a témában és nekem is szimpatikus lett a tele2 turista csomagja, de azt is olvastam, hogy nem lehet kapni. Úgyhogy most írtam a tele2-nek (a horvátnak, angolul) hogy hol lehet kapni, mert úgy hallottam elfogyott. Ha kapok választ, posztolom ide, hátha kiderül valami. :)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#97) djapor96 válasza Scoobyka (#95) üzenetére


djapor96
őstag

A tourist pack kifogyott.. Nem kapható Tele2 centerben mondták... Nem fogsz kapni... Én ezért vettem a vipme netcsomagot...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#98) kmarci25 válasza djapor96 (#97) üzenetére


kmarci25
veterán

Akkor majd megírják ezt. :) Azért ez elég vicc, hogy elfogyott... Hátha ajánlanak valami mást. Mindenesetre sztem egy próbát megért mindenképp rákérdezni.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#100) Sztbeni válasza kmarci25 (#98) üzenetére


Sztbeni
őstag

Tele2 „SMART” tarifát ajánlom. 30 kuna aktiválni, és 1 giga netet tartalmaz.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.