Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#263) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

szia ha még figyeled a cikk hozzászólásait. nekem is aktuális lett internet. mert sajnos aaz új lakás ahova költözök(Bécs) nem rendelkezik internetbekötéssel.

jelenleg egy hot kártyám van mindenféle aktiválás nélkül mert mobilon keveset netezek max 300mb/hó. és nagyon soakt nem is telefonálok (igény lenne külföldi telefonálásra de még nem aktiváltam.)
igy elsősorban csak netre számítógépről szeretnék netet. a drei ajánlatait néztem erre.

Hui SIM Flat 10 18 €
Hui SIM Flat 30 LTE 25 €
Hui SIM Flat 50 LTE 35 €
Hui SIM Flat 150 45 €

nos az lenne a kérdés vajon mennyire számítanak ezek van e valakinál tapasztalat hogy a nagyobb sávszélességűt érdemes e választani? illetve mennyire korlátlan: mert sok itthoni korlatlan pl torrent klienst nem kedveli illetve online filmnézőket se. Ez azért fontos mert kb ez a kettő ami miatt lenne értelme nagyobb sávszélességnek.
illetve ha ezeket nem támogatja akkor lehet megelégednék a lyca ajánlataival is... egy ilyen simet elvileg ingyen tud adni egy ismerősöm tehát akkor. lehet lecserélném simet telefonba és 12 euroért (Global plus)5 giga net és hozzá rengeteg ingyen perc stb. hazai olcsó hívás. ha jól értem 500 perc magyarországra ingyen.. de azt például nem találom hogy ez mobil v vezetékes irányt takar e.

illetve ha van valakinek más jó aktuális ajánlata azt is szívesen venném a fenti kérdéseken felül.

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.