Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Köszi az adást Bone123.

(#52) bazsc20ne válasza ghiottone (#49) üzenetére


bazsc20ne
tag

az expansys csak azt gariztatja kint, aminek itthon nincs szervize
egy sony, samsung, lg stb. itthon is gariztatható az expansys számlával ;)

(#53) VaDy válasza Fejvadi (#50) üzenetére


VaDy
tag

Igen egyetértek, engem se hatott meg. :(

LG G2-t használok és egyszerűen egyik telefont sem tartom érdemesnek hogy lecseréljem rá, egyedül ez a mate 7 tetszik, épp tegnap voltam megnyomkodni médiában és tényleg elég nagy már, viszont 20 percen keresztül buzeráltam, utána elővettem telefonom és röhögtem hogy milyen pici a képernyőre, könnyű a jóhoz hozzászokni!

Ja, azért köszönjük az adást! :R

(#54) ghiottone válasza bazsc20ne (#52) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Persze, ez igaz :B - csak Motorolában gondolkodtam, de az utóbbi időben nem igazán volt itthon szervizük az 1. genes G-re, X-re.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#55) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Köszönjük az adást, nem csalódtam a készülékben :) Az akkumulátor egy kicsit csalódás a kamera elmegy, viszont nagyon bejövős a dolog :)

Finn the human

(#56) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi a YouTube feltöltést. :R

Szerintem jó kis patinát adna a készüléknek az, ha egy kissé kopott bőr hátlap van rajta.

Nem nagyon követtem a KitKat felületet a Motorolákon, ám a Lollipop kapcsán van véleményem. A stock Androidhoz képest azt tudom mondani, hogy gratula a Motorola számára - bizony ilyennek kellett volna lennie a gyári Lollipopnak mint amit a Moto X-en látunk. Sőt, a legutolsó referencia modell egy ugyanilyen 5.5-ös Motorola kellett volna hogy legyen. :C

Remek készülék és príma felület, amit a Moto X 2014 nyújt.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#57) bazsc20ne válasza ghiottone (#54) üzenetére


bazsc20ne
tag

hát igen, úgy helyes :D
mondjuk nekem még nem volt motorolákkal bajom, de ezt már megbeszéltük
viszont ezért is vágtam bele abba, amit Bone bemutatott ma: Dél-Amerikából származik, gari nélkül, de legalább 32 GB-os, ami az EU-ban forgalmazott "alapmodellekről" nem mondható el ;)
de az a fránya kopás alul tényleg zavaró, pedig vagy két napot volt nálam összesen, ráadásul nem is használtam igazán...

(#58) rep3at


rep3at
őstag

Szeretem a részletes tesztjeidet Bone. Csak így tovább! :R

Forward thinking. كرر

(#59) ghiottone válasza bazsc20ne (#57) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Így az 5. Motorolámat (+ 1 tablet és 1 lapdock is volt) koptatva ezt itt is ki merem jelenteni, hogy a legmegbizhatóbb készülékeket gyártják.
Bátor voltál ;) - azért a kopásért viszont kár. :(

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#60) [xlt]


[xlt]
tag

Szerintem ez egy jól sikerült széria (X) Nekem egy 2013 wallnut (diófa hátlapos) van és most tervezek váltani egy 2014 re. A bőr hátlaposak is nagyon coolak, kíváncsi vagyok mennyire kopnak, karcolódnak, mert a fa az nagyon strapabíró.

(#61) [xlt] válasza Thaaleum (#4) üzenetére


[xlt]
tag

:))

[ Szerkesztve ]

(#62) bazsc20ne válasza [xlt] (#60) üzenetére


bazsc20ne
tag

a bőr akkor szép, ha kopik
szerintem
aki szereti a jó minőségű bőrt, az tudja, hogy sosem lesz olyan, mint új korában volt és ez jó is így
ez pl gyönyörű: http://bit.ly/1a6VHMI

(#63) bazsc20ne válasza ghiottone (#59) üzenetére


bazsc20ne
tag

azért túlélem
hamarosan megy rá a türkiz hátlap, azzal azért vagányabb lesz, mint ezzel a feketével...

(#64) Atesz 666


Atesz 666
aktív tag

..

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#65) acura13 válasza Fejvadi (#45) üzenetére


acura13
aktív tag

kicsi akksi?? mi neked a nagy??
nap végére 50-60%-on van a telep...az ha jol számolom 2 nap.--...na persze folyamatos video, jatek, még a 4000mah akksikat is leszivja egy nap alatt...Lehet 120literes tankja a kocsidnak ha 30 l-t eszik, a másik meg 50 liter, de csak 5-ot fogyaszt....Ez a telo a hangvezérlésre, gesztusokra épül, de azt nagyon tudja.......Képzeld el....telo az az autos tartoban, kimondod --launch applikation IGO,--- és máris beindul a navid, anélkül hogy hozzáértél volna..vagy köldhetsz SMS-t akárkinek !! Na ezt egy telo sem tudja jelenleg...lehet az 300k Ft szifon vagy QHDS LG....

Kissé drága, de minöségi, nagyon összerakott darab...villámgyors, (Antutu 46700) semmi sallang a droidban,
Fényképezön lehet vitázni kinek jo , kinek nem..Ez TELEFON nem fényképezö....annak viszont tökéletes
kb egy honapja nyüvöm, de meg vagyok vele elégedve..(bör hátlapos)
Nekem ez a 3. X-em, ha cserélem az egyenlőre a MAXX lehet..ha lesz jo áron.....:-((((((

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#66) bazsc20ne válasza acura13 (#65) üzenetére


bazsc20ne
tag

mennyi ismerős arc :D
nekem is a harmadik X-em amúgy
meg a nem tudom hanyadik motorolám :D

MAXX majdnem lett olcsón (160-170k), de lemondtam róla a kapacitív gombok miatt
majd talán az utódja... :DDD

(#67) MartOOn válasza bazsc20ne (#66) üzenetére


MartOOn
addikt

Én a 4. X-em taposom lassan... Bár csak korban... ;) X-bol ez az elsőm de maximalisan meg vagyok elegedve. Bambusz hatlaposom van feher elolappal arany betetekkel. Szep, jo, strapa es mocsok gyors. Kamerara ott az s5-om. ;) nekem bejott nagyon. Bar total feketet akartam de igy a Párom is le tudja nyulni. Szeribte is gyönyörű szóval Moto-ra egy naaaaagy +1! Nexus 6-ot csak a merete miatt nem vettem.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#68) bazsc20ne válasza MartOOn (#67) üzenetére


bazsc20ne
tag

pedig a nexus 6 nem is olyan nagy kézben/használat közben...
csak nekem hiányoznak belőle a moto feature-ök
majd ha egyszer valaki portolja a Moto X Pro-t a Nexus 6-ra és megy stabilan, akkor érdekelni fog :DDD

(#69) ruan


ruan
tag

Nem rossz, főleg azzal a bambusz? hátlappal, nagyon kívánatos a mai sivár telefonok közt (a bőr hátlapos verziót hanyagolnám, azt hallottam csúnyán kopik), de nekem ez a méret, jelenleg nagy, kompromisszumos sportoláshoz...
Inkább a "régi" MotoX :R

-= StarIICraft =- Hell, it's about time!

(#70) mediumgecso válasza bazsc20ne (#68) üzenetére


mediumgecso
őstag

Szia!
Hol vetted, illetve hol érdemes most megvenni??
Köszönöm

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#71) bazsc20ne válasza mediumgecso (#70) üzenetére


bazsc20ne
tag

Ment pü.

(#72) MartOOn válasza ruan (#69) üzenetére


MartOOn
addikt

Semmi kérdőjel. ;) echte bambusz az.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#73) Penguin95


Penguin95
senior tag

Gyönyörű telefon. Egy fehéret szívesen elfogadnék mint következő telefon.

(#74) VaDy válasza acura13 (#65) üzenetére


VaDy
tag

Van igazság abban amit mondasz, ráadásul tetszik is ez az autófogyasztásos hasonlat, DE azért ne felejtsük el hogy a telefononunkat legnagyobb részben a kijelző szívja le! Pl. most olvasom itt a teszteket, írok kommentet, face, viber stb. ,nem hiszem hogy ezerrel pörögne a proci viszont a kijelző az világít, főleg nálam akinek gyenge az automatikus fényerő mód! :)
Ezért kötnék bele persze csak finoman ebbe a "kétszer akkora aksi se bírja tovább" kijelentésbe !
:)

(#75) embe


embe
nagyúr

Bone123 Köszi a műsort! Alapos volt. Kezdesz elfogult lenne a Motokkal. ;]

bazsc20ne : Köszi a felajánlást! Használd megelégedéssel a telót!

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#76) acura13 válasza bazsc20ne (#66) üzenetére


acura13
aktív tag

szia.-))

milyen kapacitiv gombokkal van a baj?? nem ua. az összes telon??

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#77) acura13 válasza VaDy (#74) üzenetére


acura13
aktív tag

ezért is irtam erösen függ mire használja vki a telot....
olvass bele G3 vagy Vibe Z2 Pro topikba...
aki erősen használja, azok sem birnak ki 2 napot....ellenpélda az asszony ex Xperia L teloja, az ö használati szokásaival 5-6 nap.....

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#78) norbert1998


norbert1998
veterán

reggel sikerült megnéznem, tegnap élőben kemény 2 másodpercet töltött be, aztán teljesen elment a net :W

jó kis masina ez :K

[ Szerkesztve ]

(#79) bazsc20ne válasza acura13 (#76) üzenetére


bazsc20ne
tag

Moto Maxx, kapacitiv gombok:http://drop.ndtv.com/TECH/product_database/images/1162014104045AM_635_moto_maxx.jpeg

(#80) acura13 válasza bazsc20ne (#79) üzenetére


acura13
aktív tag

nem látok különbséget:-(( pü ment

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#81) bazsc20ne válasza acura13 (#80) üzenetére


bazsc20ne
tag

Fix gombok vannak alul, nem onscreen gombok, mint pl a moto x-en.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.