Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#453) FіkuszKukіsz válasza Maranello74 (#452) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Mint egy szekta...

Romanes eunt domus

(#464) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Egy kis olaj a tűzre ;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#465) w333


w333
félisten

Ez mi ... hajlítható ? :Y

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#490) Wynsent


Wynsent
tag

Nekem nagy csalódás, hogy röcögnek az újphoneok egyes játékoknál. Nemár.... Ezeket az egy éves G2-m lazán veri. És ez most nem egy droid párti megszólalás, volt már nekem mindenem... de 2014-ben egy zászlóshajó a konkrétan rá írt játékokat futtassa mán gond nélkül...

Alcatlel OT 302 --> Nokia 3410i --> Nokia 3220 --> SonyEricsson 800i --> SonyEricsson 910i --> Nokia 5800 (tubi) --> SonyEricsson Xperia X8 --> Sony Xperia P --> LG G2 --> LG G4

(#492) bagkri01


bagkri01
őstag

Mi megy itt kérem szépen, indulatok köbön :))
Akkor én is leírom a véleményem.
Külsőre bejö, főleg a kicsi. Jól szinkronizálható a többi apple cuccal és valószínűleg egész jó képeket csinál.
Ami már megvolt korábban máshol:
Diktálás és igencsak jól működik.
Battery stat, ez most komoly, most sikerült eljutni idáig.
Optikai képstabit is tudja már más készülék egy ideje.
Alumínium boritás, na bumm ezt is ellőtte már egy másik gyártó, szvsz szebb kivitelben.

A phablet próbálkozást inkább nem is említem, az igazán kihagyhatták volna, de az üzlet az üzlet. Mindenki tudja melyik gyártótól akarnak így vevőket átcsábítani, van egy tippem, hogy nem fog sikerülni. Megveszi majd az aki almát használt de inkább hasbaszúrta volna magát mintsem bevalja nagyobb kijelzőt szeretne, de ma már ez a legjobb kijelző méret, egyértelműen.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#493) mondomén válasza Wynsent (#490) üzenetére


mondomén
őstag

Tiszta bug a nyolcas rendszer. Elkapkodták, még van mit dolgozni rajta. Szerintem két három frissítés és beáll a megszokottra. Emiatt nem kell leírni az új telefonokat.

(#497) bajaki


bajaki
őstag

Na erről lemaradtam, pedig szívesen megnéztem volna az adást élőben. Nem baj, így is visszanézem. :)

(#498) Sn00k válasza mondomén (#493) üzenetére


Sn00k
veterán

Remélem a kamerán is sikerül majd az új szoftvernek csiszolnia, mert az sem mondható túl jónak szvsz! Néztem phonearenan samu s5-el egy összehasonlítást és a nappali képek készítésénél jobban muzsikált a samu. Egyedül a gyengébb fényviszonyoknál készített képeknél volt jobb az i6. Ez nekem kissé csalódás...

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#499) Wajk válasza w333 (#465) üzenetére


Wajk
addikt

nem semmi... biztos örültek a tulajok...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#500) Döglött Róka válasza Wajk (#499) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ez ennyire hajlik???

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.