Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Várom! :)

(#2) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Lesz ennek rendes tesztje, nem csak "tv-s" verziója?

Már nagyon várom... :)

(#3) joey04 válasza INGJOKE (#2) üzenetére


joey04
titán

Lesz ennek rendes tesztje,
természetesen

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) Sn00k válasza INGJOKE (#2) üzenetére


Sn00k
veterán

Biztos lesz! :)

Várós nagyon a telefon! Remélem pozitív vélemények fognak születni :K

3njoy the Lif3

(#5) eclipse006 válasza INGJOKE (#2) üzenetére


eclipse006
őstag

Szerintem az adást követően biztosan készül róla majd írásos teszt is, nem hinném, hogy pont ez a telefon kimaradna. :K

szerk.: Úgy látom, nem csak én gondolom így. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#6) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

A PH link kicsit félrevezető "Mobilarena TV: negyedjére is Ace-szel" Samsung Galaxy Ace 4-re gondoltam egyből, a második mondat helyrerakott.
szerk.: persze hogy jó, köszönöm a villámgyors reagálást :R

[ Szerkesztve ]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#7) Legendd válasza -=MrLF=- (#6) üzenetére


Legendd
senior tag

Átírtam, véletlenül maradt benne...most jó?

Teszt: lesz, igen, már folyamatban van :)

Alea iacta est!

(#8) heidrich


heidrich
senior tag

Kivancsi leszek Ti mit mondtok róla, külföldi oldalak nagyon pozitívan írtak a készülékről.
Holnap hozza a futár a telefont (Telekom webshop) remélem nem fogok benne csalódni. :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#9) INGJOKE válasza Legendd (#7) üzenetére


INGJOKE
veterán

Szuper, mert jobban szeretem mikor a saját tempómban végig olvashatom és értelmezhetem (gyorsan)... Mondjuk mobilaréna tv cuccot még nem láttam, de az iphone 6-t élőbe néztem az nekem kicsit lassú és vontatott volt, meg az este 6 óra nem az igazi... (pont megy a híradó) :)) :)) :))

Most néztem holnap Győrben leszek ott van MM is és van készleten ki is próbálom egyből...:D

[ Szerkesztve ]

(#10) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Várjuk. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#11) Jordy


Jordy
csendes tag

Szerintetek ez vagy egy Samsung Galaxy Alpha? Most jelenleg egy Z1 Compactom van, de elgondolkodtam elég erősen az Alpha-n.

[ Szerkesztve ]

(#12) AS válasza Jordy (#11) üzenetére


AS
félisten

Próbáld ki mind a 2 öt. Utána könnyen eltudod dönteni.
Amúgy meg Sony topikban Sony-t mondanak.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) Zophia válasza AS (#12) üzenetére


Zophia
csendes tag

aksi és a vízállóság,sztem előrébb tolja a z3c-t,mint az Alphát! tudásban nüansznyi a különbség,és teljesítményben sincs nagy különbség

(#14) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Eljött hát a DogDay!

Vuffvuffvuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#15) Cyberpunk válasza Jordy (#11) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nehéz kérdés. Ha amoled parti vagy, akkor egyértelmű. Na meg ennek jobb a burkolata, az Alfa meg csak körbe fém, attól még nem lesz prémium.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#16) INGJOKE válasza AS (#12) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én is mindig így szoktam... beugrok egy MM-be, vagy egy Edigitbe azt megnézem kézbe veszem, a tesztet meg itt olvasom el (hol máshol is lehetne ilyen jó teszteket olvasni :P :P ) és az alapján döntök..

(#17) M.A.Z.


M.A.Z.
aktív tag

Kár, hogy kimaradt a fém keret. Megtekertem a házát múltkor MediaMarkt-ban és nem kicsit volt hajlékony...

(#18) Rusi válasza Cyberpunk (#15) üzenetére


Rusi
senior tag

Nem akarok senkit elkeseríteni, de néhány napja pont egy ilyen hófehér Compact volt a kezemben és meglepődtem, hogy az oldalsó rész már nem fém, hanem félig átlátszó, szürkés műanyag. Fogásra nem rossz, meg kinézetre se, de azért én így nem mondanám jobbnak minőségileg az Alpha-hoz képest (volt már az is a kezemben, a súlya és vékonysága nagyon vagány, de a fémes keret is remek és a hátlap is másfajta, mint az S5-nél). Isten ments, hogy flame legyen belőle, de a minőségi hatást nem éreztem jobbnak a Samsungnál (persze a gagyitól is bőven messze van), számomra külsőben mindkettő nagyon gusztusos készülék. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#19) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Igazából ezen is egy egyedi fényképes műanyag tok/hátlap lesz szóval hogy milyen anyagból van, az részletkérdés nálam, nem az fog dönteni...

(#20) Cyberpunk válasza Rusi (#18) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen a keret az egyértelmű plusz pont a Samsung mellett. Persze nem rossz az sem, tehát nem könnyű döntés.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21) ollie válasza Legendd (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És az Ace 4 teszt mikor kerül ki?

***

(#22) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

A marhák kidesignolták belőle az egy jó dolgot amit a SONY csinált, a bazi nagy, többszínű értesítési LEDet. :(

(#23) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ú mostmár mindenki lenyugodhat, itt a készülék.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24) Zozzy94


Zozzy94
tag

Nagyon várós az adás :) Narancs hátlappal kegyetlen jól néz ki ez a teló..... :)) de sajna egyenlőre droidra nem mennék vissza.... :(

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#25) Csapoati válasza Cyberpunk (#20) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na meg nehogy mar a fem/muanyag keret dontson... Szerintem nem is a fem tesz premiumma egy telefont, hanem a design (ami nyilvan szubjektiv), a hardver es a szoftver kiegyensulyozottsaga, meg az, hogy nincs nagy gyengeje.
A Z3C igy latatlanban belefer nalam ebbe a kategoriaba. Mondjuk az ara is olyan. :D

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#26) INGJOKE válasza Plazmacucci (#23) üzenetére


INGJOKE
veterán

Pont most fog mindenki türelmetlenül topogni és várni az adást... :)

(#27) joey04


joey04
titán

gsmarena tesztben piszok jó akksi időt hozott.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) Márko88


Márko88
aktív tag

Váróóós csak hogy mit tud most a Sony.. Ha nem lesz lassú a készülék, nem fagyogat és normális kamerája lesz ami nem "meleg", akkor sikeres lehet.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#29) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nah most akkor jöhetnek a vélemények:

Z2 vs Z3c?

(#30) M.A.Z. válasza Csapoati (#25) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Viszont aki megszokta, hogy az Xperia SP-je egy jó masszív cucc, annak ez hiányozni fog belőle. Nekem legalábbis így kicsit csalódás. Maximum Z1 Compact-ot veszek jövőre, úgyis olcsóbb lesz.

(#31) Wynsent


Wynsent
tag

Nagyon vártam már, hogy megérkezzen!

Nekem azzal semmi bajom, hogy nem fém az oldala. Volt már fém házú ( Xperia P) és műanyag házú (akármi más) telefonom is és igazából csak az első pár napban volt izgalmas az, hogy amikor csak a kezembe vettem a P-t mindig hűvös volt a hátlapja. Amúgy tök mindegy, csak ne recsegjen.

A Z3c végre tényleg szép és okosnak tűnő telefon antitepsisták számára:) Várós az esti adás :C

Alcatlel OT 302 --> Nokia 3410i --> Nokia 3220 --> SonyEricsson 800i --> SonyEricsson 910i --> Nokia 5800 (tubi) --> SonyEricsson Xperia X8 --> Sony Xperia P --> LG G2 --> LG G4

(#32) Jimmy66 válasza Rusi (#18) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Nem keserítettél el...

(#33) Legendd válasza ollie (#21) üzenetére


Legendd
senior tag

Hétfőn :)

Alea iacta est!

(#34) No.01


No.01
őstag

Vegre! Ez most nagyon varos es mindenkeppen nezos adas lesz. Igaz szamomra mar eldontott, h ez lesz a kovetkezo telefon. Igaz a jelenlegi 489EUR-s (hivatalos) ar meg kicsis magas szvsz, de kifejezetten szimpatikus foleg a manapsag oly divatos nagy es nehez tepsikhez kepest.
Az akksi ha tenyleg ugy birja, mint a Gsmarenas tesztben van (marpedig miert ne birna) akkor az csak haba a tortan.

Az a velemenyem, h ez semmilyen szempontbol nem osszehasonlithato az Alphaval.

(#35) sajo13 válasza Wynsent (#31) üzenetére


sajo13
senior tag

Erről a készülékről ez jut eszembe: kicsi a bors, de erős. Főleg az ára. Valahogy a független 190e egy kicsit sok, amúgy a speckót elnézve tényleg egy ígéretes készülék.

[ Szerkesztve ]

(#36) babkukta


babkukta
senior tag

Hehe, végre!! :) Várós, bár az adást nem fogom tudni élőben nézni. Kicsit engem is szomorúan érintett, amikor megtudtam, h nem fém a keret. Felső kategória, Z3 kistestvér (méretileg), a Sonytól nem megszokott ez a lépés. Oké, könnyebb lett, vékonyabb, csak na... :) Sztem nem lett volna minusz pont, ha picit nehezebb, cserébe a fém keretért.
Üzemidőben tényleg kb veretlen. Ahány tesztet olvastam, mindenhol.
A hangszórót tompának írják. Gondolom viszonyítás kérdése. Majd elválik.
Nekem amúgy semmi bajom a Sony felületével. Pl a Samsung meg az LG túl gyors, ott számomra nagyon észrevehető egy apró lagg, még egy lassabbnál nem.
A kamera biztos h vállalható. Remélem megüt egy Z3 szintet, és nem lesz gáz. Nem tudom miért, vhogy nem sikerül normálisan megcsinálniuk a kamera szoftver, algoritmust. A Meizu MX4be is pl Sony szenzor van, és kifejezetten szép képeket csinál, de másokról is el lehetne mondani

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel, Tibi

(#37) Legendd válasza sajo13 (#35) üzenetére


Legendd
senior tag

Kártyásan 150e, előfizetésben olcsóbb.

Alea iacta est!

(#38) INGJOKE válasza Legendd (#37) üzenetére


INGJOKE
veterán

136.200 árukeresőn... :)

Mivel a z2 is pár száz forintos eltérést mutat csak kíváncsi lennék szerintetek melyik jobb?

[ Szerkesztve ]

(#39) BaLee válasza INGJOKE (#38) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Kimondottan jó áron startol. Anno a Z1 Compact 190 körül indult, jó sok helyen ez is annyiért indul de így, hogy a T-nél kártyásan 150, meg szürke-importban 137 így sokkal hamarabb le fog menni az ára.

Z1 Compact csak nemrég kúszott be 100 alá...

(#40) babkukta válasza INGJOKE (#38) üzenetére


babkukta
senior tag

Szerintem itt a méret a döntő :) Kb ugyanaz hadverileg mindkettő. A Z2 tesztek alapján hangosabb, tisztábban szól. Viszont az üzemidőben a Z3C rátesz mindenre. Kisebb is. A lekerekített oldalak is jobb fogást biztosítanak a Z3Cnek

Üdvözlettel, Tibi

(#41) INGJOKE válasza babkukta (#40) üzenetére


INGJOKE
veterán

Az üzemidő nálam nem döntő tényező, (fontos, de nem minden) hisz most i4-em van szóval a mindennapos töltés alap... :) :)

(#42) Quasi_modo válasza No.01 (#34) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

ez semmilyen szempontbol nem osszehasonlithato az Alphaval.
Hát akkor mivel hasonlítanád ?

valami

(#43) Thaaleum válasza Legendd (#37) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

Nagyon szuper ára van. Amúgy asszem fejhallgatóval BT kihangosítóval együtt 150e magentáéknál. :K
Egyébként én is már nagyon vártam az adást. Szuper kis készülék ez, ilyen áron meg majdhogynem best buy.

@Agrippa22: erre én is kíváncsi lennék. :K

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#44) babkukta válasza INGJOKE (#41) üzenetére


babkukta
senior tag

Jaaa, hát ööö, igen, akkor ja :D De ha ilyet veszel, ez elmúlik :))
Egyébként mivel pl én annak a híve vagyok, h a mobil legyen kicsi, én a Z3C-t venném. A Z2vel sincs bajom, de sajnos amennyi hibát írtak róla, főleg a kezdő hónapokban... :( Ezt se érdemes szvsz, csak 2-3 hónap múlva venni

Üdvözlettel, Tibi

(#45) Agrippa22


Agrippa22
tag

Arról nincs valamennyire pontos adat, hogy a kis kijelző-erős hardver mennyire jött be a Sonynak? (Eladási adatokra gondolok, keresgéltem gugliban, de nem nagyon találtam...)

Este mellé tudtok majd rakni egy Z1C-t is, viszonyítás kedvéért? :)

(#46) BaLee válasza Agrippa22 (#45) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Tényleg jó ötlet lenne egy Z1C-t mellérakni, bár fizikai méretei ugyanakkorák ha jól emlékszem, csak vékonyabb lett 1mm-el. De a kijelzőnél talán lehetne látni mennyi az a 0.3" különbség.

(#47) Cyberpunk válasza Agrippa22 (#45) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Z1C mellé mutatóba jó lenne. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#48) balazsnagy38


balazsnagy38
tag

várós adás... :) :K

Acer Cloudmobile :)

(#49) Quasi_modo válasza BaLee (#46) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

jó ötlet lenne egy Z1C-t mellérakni
Például: [link]

valami

(#50) taxy88 válasza Legendd (#37) üzenetére


taxy88
aktív tag

Ráadásul a Telekom egyelőre függetleneket ad ki, ha ez számít valakinek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.