Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) O N E


O N E
tag

Na ez érdekelni fog, már várom

BenceShearer: Van jelzőfény: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2) BenceShearer


BenceShearer
aktív tag

Végre egy HTC! :)

A LED jelzőfényt és az iránytűt megnéznétek nekem? Úgy tudom kimaradtak...

(#3) jenei1994


jenei1994
addikt

Nem 4 magos ? Ahol láttam mindenütt 4 mag volt írva.

(#4) roli543


roli543
őstag

Tuti 80 fölött lesz!

4 magos a teló, nem ?

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#5) Legendd válasza jenei1994 (#3) üzenetére


Legendd
senior tag

Dede, véletlen írtam kétmagosat, sorry.

Alea iacta est!

(#6) O N E válasza roli543 (#4) üzenetére


O N E
tag

Csak a kétkártyás változat van 80 felett, de csak egy 5-össel

(#7) jenei1994


jenei1994
addikt

Semmi gond :) A htc most ki tett magáért 70 -80 körül mozog egyiért szerintem nem rossz a htc-hez képest.

(#8) roli543 válasza jenei1994 (#7) üzenetére


roli543
őstag

Akkor viszont jó cucc :D 4 colos is jöhetne

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#9) BenceShearer


BenceShearer
aktív tag

Jelzőfény választ köszönöm!

A Dual SIM-es az dual active vagy dual stand-by?

Nem tudjátok, valahol ki van rakva, meg lehet tapogatni?

[ Szerkesztve ]

(#10) GALARDO


GALARDO
addikt

Jöhet! :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#11) randras


randras
veterán

Most meg azt írjátok, gyors... nem ezt hordtátok le a tesztben, hogy 4 magos, de lassú? :U

A TV-t tudom nézni mobilról (flash nélkül)?

szerk.: Ja nem, az a 600 volt. Kár, mert az nagyon szép telefon szerintem. Ez elég hülyén néz ki 2 gombbal, közte meg a nagy feketeség... :(

[ Szerkesztve ]

(#12) vegyszer válasza BenceShearer (#9) üzenetére


vegyszer
addikt

Általában dual standby - t jelent. Ha nem, akkor az külön ki van emelve...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#13) smkb


smkb
őstag

Hát... ez a Soc... még kínában sem nagyon menő a belpiacos modellekben, a 100-110$-os kategóriában szerepel. Hozzá a nem túl acélos kijelző és 80.000 ekről beszéltek? Dzsíz... azok a A5-ös magok meg az Adreno 203 azért 2013-ban igen gyér eresztés. Amennyiben meg még jelző led sincs, akkor inkább ultragáz ez a cucc ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#14) martin1369


martin1369
aktív tag

igen tudod nézni ustream appot töltsd le play-ről,amúgy várom az adást:)

[ Szerkesztve ]

(#15) randras válasza martin1369 (#14) üzenetére


randras
veterán

Köszi a választ, Windows Phone-ra nincs..... :DDD

(#16) dokee78 válasza BenceShearer (#2) üzenetére


dokee78
félisten

Iránytű?
Van a Playen egy rakás. :K

Várom az adást,mert bár nem igazán tetszik benne semmi,de kiváncsi vagyok a HTC mit kínál ennyiért.

(#17) lacix76


lacix76
őstag

Érdekes,hogy most senkit nem zavar,hogy csak 480x800-as a felbontás. :D
Bezzeg egy Lumiánál arról szól a fele hozzászólás. :D

(#18) Keil Walker


Keil Walker
aktív tag

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5682&idPhone2=5623

nincs ott, de a blade v-ben is adreno 203 van.

(#19) petipetya válasza martin1369 (#14) üzenetére


petipetya
nagyúr

Felesleges, böngészőből is lehet nézni, én úgy szoktam vagy a YouTube-ról, miután fel lett töltve.

"nincs rá lezsóidő"

(#20) martin1369


martin1369
aktív tag

OFF:a felhasználói beállításnál 503-at dobott ki a gép :(

(#21) at1990


at1990
csendes tag

nekem külsőre kicsit hajaz a lumia 610-re,de bejön! :)

(#22) Chabi


Chabi
aktív tag

Helo Legendd, mit gondoltok ezt vagy inkább az Xperia Sp-t ajánljam ismerősnek, csak azért kérdem mert ebből az árszegmensből kéne választania de nem tud, nyilván személyes tapasztalatok alapján a Sony-t ajánlom de kíváncs vagyok a ti véleményetekre is hogy melyik érné meg neki jobban. (szóba jött még az Xperia M is de az nem éri meg az árát 70k)

Sony Xperia M4 aqua+ Dell Inspiron 15R 5537 Silver (FHD), Intel core i7-4500U 1,8 Ghz(2 Cores, 4M Cache, up to 3.00 GHz), 8 Gb DDR3, Amd Radeon HD8850M 2Gb, 1000 Gb Hdd (5400 rpm)

(#23) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Jó áron nem lenne ezzel gond, de a HTC-t ismerve elég vastagon fog fogni az a ceruza megint.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) HawerKing


HawerKing
őstag

Feketeben tenyleg szep

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#25) cairojack


cairojack
aktív tag

Nekem látatlanban már az nem szimpi benne, hogy egy amúgy sem kicsi képernyőt, ritka helypazarló módon tettek be egy jókora házba. A droid mini, minden dimenziójában jóval kisebb, a képernyő meg ugyan ekkora.
Innentől kezdve számomra nem sok értelme van sajna.

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#26) BenceShearer válasza dokee78 (#16) üzenetére


BenceShearer
aktív tag

Nem programra gondolok, hanem magára a digitális iránytű hardwerre. Nélküle az app mit sem ér.

(#27) Legendd válasza Chabi (#22) üzenetére


Legendd
senior tag

SP :) nem rossz ez a telefon sem, de GSM boltokban ugyanannyiért kapható a kettő telefon, és ha nem kell a két SIM-es változat, akkor a Sony még mindig jobb...

Alea iacta est!

(#28) G4bi89 válasza Chabi (#22) üzenetére


G4bi89
senior tag

SP szerintem jobb,erősebb 4mag ide vagy oda. Azért abban mégis HD kijelző és egy jobb grafikus gyorsító van.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#29) Chabi válasza roli543 (#4) üzenetére


Chabi
aktív tag

:K 76990 HUF magentáéknál

Sony Xperia M4 aqua+ Dell Inspiron 15R 5537 Silver (FHD), Intel core i7-4500U 1,8 Ghz(2 Cores, 4M Cache, up to 3.00 GHz), 8 Gb DDR3, Amd Radeon HD8850M 2Gb, 1000 Gb Hdd (5400 rpm)

(#30) Chabi válasza G4bi89 (#28) üzenetére


Chabi
aktív tag

igen tudom, hisz ilyet használok és teljesen meg vagyok vele elégedve csak nembiztos hogy (még ugyanaz az árkategória de) akar/tud 20 k val többet adni érte pre-paid-en. És lehet hogy ez a neki való teló. Köszi a választ :D

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia M4 aqua+ Dell Inspiron 15R 5537 Silver (FHD), Intel core i7-4500U 1,8 Ghz(2 Cores, 4M Cache, up to 3.00 GHz), 8 Gb DDR3, Amd Radeon HD8850M 2Gb, 1000 Gb Hdd (5400 rpm)

(#31) Horovic


Horovic
aktív tag

Vodáéknál 65k kártyás csomagban. Sztem annyiért nem rossz vétel.

(#32) rothadt válasza smkb (#13) üzenetére


rothadt
aktív tag

korábban már reagáltam a dologra: az a baj, amikor nem olyan okos emberek okoskodnak, mert ők meg tudnak venni drága, "nekik" való telefont és csak abban lelik boldogságukat, hogy az unalmas közhelyeket szajkózzák, hogy a többi mekkora szar... szerencsére én nem vagyok szerkesztő és próbáltam ki 200k-s telefonokat, így a kezemben lévő desire 500as bőven elégedetté tesz. nyilván tudom,hogy nem fog jól futni rajta a 2ezerért megvásárolható "nektek" való játék,de számomra a mindennapi használat során egy szuper és nagyon ügyes,gyors készülék.bele lehet kötni,de sztem a200k-s telefonba is, csak így, hogy35k volt, magamhoz képest gazdagabb maradtam. peace

borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

(#33) mrjoeker


mrjoeker
csendes tag

Galaxy S4 mini, Sony SP, és ez között vacilálok, remélem részletes lesz a teszt, főleg arra volnék kíváncsi, hogy a 4 giga belső memória mire elég, mármint appok terén. Nem vagyok jártas, de microSD kártyára is telepíthető játék, GPS progi, stb? Ha igen, akkor lehet marad ( a teszt függvényében) a HTC, ugyanis a Vodaánál venném és kicsit más az érképzése, mint a fentieknek, lásd Vodafone Matrix 2 csomaggal:

S4 Mini:92990 Ft
Sony SP: 69990 Ft
HTC 500: 33000Ft!!!

(#34) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Nem ugyanez a soc van a Huawei Ascend Y300-ban?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#35) dokee78 válasza ghiottone (#34) üzenetére


dokee78
félisten

Nem.
MSM8225 vs. MSM8225Q

[ Szerkesztve ]

(#36) HaJózsi válasza ghiottone (#34) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

De, csak két maggal és fele rammal.

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#37) Chabi válasza Horovic (#31) üzenetére


Chabi
aktív tag

igen, nagyjából azon az áron reális :)

Sony Xperia M4 aqua+ Dell Inspiron 15R 5537 Silver (FHD), Intel core i7-4500U 1,8 Ghz(2 Cores, 4M Cache, up to 3.00 GHz), 8 Gb DDR3, Amd Radeon HD8850M 2Gb, 1000 Gb Hdd (5400 rpm)

(#38) mrjoeker


mrjoeker
csendes tag

Esetleg egy Temple Run 2-őt megnézhetnétek, hogy lássuk mire elég a grafikus teljesítmény. köszi!:)

(#39) ghiottone válasza HaJózsi (#36) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ok. Nekem rémlett a MSM8225 és Adreno 203.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#40) WinPho


WinPho
senior tag

Mennyire folyamatos a menü? ;]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#42) Crydan


Crydan
senior tag

Kép és Hang OK! ;]
Eléggé akadozó a képfrissítés.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#43) benco


benco
tag

Kép&Hang OK!

"nem az van, hogy ücsörgünk a tengerparton és kézzel fogunk halakat" -Bog. Nexus 4

(#44) tojaaji


tojaaji
aktív tag

Kép hang ok :)

(#45) martin1369


martin1369
aktív tag

kép hang ok

(#46) Metal99


Metal99
csendes tag

kép hang oké :)

(#47) Chabi


Chabi
aktív tag

Kép hang rendben

Sony Xperia M4 aqua+ Dell Inspiron 15R 5537 Silver (FHD), Intel core i7-4500U 1,8 Ghz(2 Cores, 4M Cache, up to 3.00 GHz), 8 Gb DDR3, Amd Radeon HD8850M 2Gb, 1000 Gb Hdd (5400 rpm)

(#48) Crydan


Crydan
senior tag

Ennyi pénzért, már beleférhetett volna egy 2 magos Krait processzor is

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#49) autox3c


autox3c
tag

Fehér-kék. Ebben mi a nőies?

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#50) Chabi


Chabi
aktív tag

Lehet hogy badarságnak hangzik de azért merült fel bennem mert ugyanúgy néz ki a hangszórója mint a beszédhangszóró. Az a kérdésem hogy a zenelejátszásnál az működik hogy ha egyik felén van egyik szól ha a másikon akkor a másik?

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia M4 aqua+ Dell Inspiron 15R 5537 Silver (FHD), Intel core i7-4500U 1,8 Ghz(2 Cores, 4M Cache, up to 3.00 GHz), 8 Gb DDR3, Amd Radeon HD8850M 2Gb, 1000 Gb Hdd (5400 rpm)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.