Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Cyberb0b


Cyberb0b
tag

Valahogy nem tud csalódást okozni a lenovo számomra :C

♦♣♠ A nő olyan, mint egy költői hasonlat. Ha szép, akkor az sem baj, ha nincs semmi értelme.. ;) I am 33% Geek ♦♣♠

(#52) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Jobb volt ez még IBM-ként...

(#53) pampika válasza ez_meg_emaz (#40) üzenetére


pampika
őstag

Mi alapján döntöd el, hogy mikor lesz szükséged egy TP-re? Szerintem amint teheted, vegyél egyet R vagy méginkább T sorozatból. És akkor megérted a TP hívőket :))
Nekem volt T41, most T61 van. Utóbbi 1 éve, előbbi ~5 éve gond nélkül üzemel. És nem hullik szét, nem recseg, a billentyűzetét egy álom használni és az egész gép nagyon egyben van. Egyszerűen minden működik rajta és kész. Ha kicsit is figyel rá az ember, évek múltán sem látszik rajta, hogy le lenne strapálva. Mégiscsak üzleti kategória, no :)
Az alsó kategóriával pedig az a baj, hogy alsó kategória. Mindegy, milyen gyártó, az alsó kategória sehol sem nagyon jeleskedik (persze kategórián belül lehet válogatni, csak ne legyenek nagy elvárásaink). Gyengébb ház, kevesebb gari, etc. Szóval megéri egyszer rászánni nagyobb összeget (nekem 275-be volt a T61, új, 3 év gar), de hosszútávon megtérül. Ezzel nem fogsz pár havonta szervizbe rohangálni ;)

A T400s-nek milyen már a billentyűzete? Nagy Esc még lenyelhető, bár szvsz felesleges. De hogy nagy Del és kicsi Enter?! :W
Viszont a picurka nagyon el van találva :D

(#54) Integra válasza pampika (#53) üzenetére


Integra
titán

olvasd el t topicban amit írtam t400s-ről...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#55) ez_meg_emaz válasza pampika (#53) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Az alapján hogy ha nem lesz kéznél asztali és hosszabb időre megyek vhova. Vagy ha olyan helyen meloznék ahol kéne egy noti. Most még az eee 900-at se használom ki. :DDD
Ha normális melom lenne akkor én sem sajnálnék 300-at rá(értsd havonta 40-50k költőpénz). De nem vmi jók a kilátások. Már arra is kevés esélyt látok hogy infoban sikerül elhelyezkednem. De ez már más téma.
Amugy pont azért akarok majd ibm-et mert mindenki csak szuperlatívuszokban beszél róla, legalábbis akiket eddig hallottam. Meg haver is agyondicséri a notiját eddig még gondja nem volt vele pedig már több mint 5 éves asszem.

A többieknek akik még írtak, köszi az infokat. :R
Ha aktuális lesz utánaolvasok a thinkpad topikban mielőtt vennék. :)

(#56) orbano válasza ez_meg_emaz (#55) üzenetére


orbano
félisten

használtan is lehet kapni IBMeket, nem kell méregdrágán venni őket. és mivel 3 év gari van rájuk, jó eséllyel kapsz 1-2 év garival

A vér nem válik VAZZE!™

(#57) ez_meg_emaz válasza orbano (#56) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Nem is mondtam egy szoval se hogy méregdrágán akarom venni. Amugy meg írtam már hogy ha lesz akkor használt lesz. ;) Ha meg még garis akkor meg pláne megéri. De majd ha eljön az ideje...addig inkább nem csorgatom a nyálam. :)

(#58) Strezi


Strezi
őstag

U350 Instant get :D Vagy S12 ION :DDD Ideje lecserélnem a Vaio Z505-öt, 10 év után :O

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#59) Napfénysüti válasza ez_meg_emaz (#55) üzenetére

Én is használtan vettem a T400-at. Majd 2,5 év gari van még rá (tehát a gép kb fél éves) és megkaptam a bolti 300k-s ár helyett 225k-ért. :)
Mit ne mondjak a konzumer kis Fu-Si után ez fényévekkel jobb. Megérte rá spórolni. :K

Més que un club!

(#60) ez_meg_emaz válasza Napfénysüti (#59) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Bakker ki az aki fu-si-t vesz amikor csak rosszat hallani róla. :D Mondjuk aki nem olvas utána. :) (Nem sértésnek szántam.)
Ha nagyon olcso notit akarnék akkor már inkább acer vagy asus vagy vmi más. Annyi rosszat olvastam fu-si notikrol hogy iszonyat messze kerülöm az egészet. Szervizes ismi se ajánlja senkinek.

(#61) orbano válasza Napfénysüti (#59) üzenetére


orbano
félisten

ha én most megmondanám mennyiért vettem újonnan, utálnál :D és imádom!!!! holnap megyünk először melóba...

A vér nem válik VAZZE!™

(#62) orbano válasza ez_meg_emaz (#60) üzenetére


orbano
félisten

nem mint ha az acer meg az asus egy nagy eresztés lenne. mondjuk használható kategória már, de ha az ember egyszer, akár használtan is beszerez valami business classt, lenézi az ilyeneket...

A vér nem válik VAZZE!™

(#63) Napfénysüti válasza orbano (#61) üzenetére

Milyen konfig a tied? Elmondhatod mennyiért vetted. Maximum utálni foglak. :D

Més que un club!

(#64) pampika válasza Integra (#54) üzenetére


pampika
őstag

Én akkor sem szeretem a kicsi entert, nagy del-t. Asztali billben is ezek alap elvárások nálam (mint ahogy a nagy backspace is).

(#65) orbano válasza Napfénysüti (#63) üzenetére


orbano
félisten

14" 1440x900, wwan előkészítés, 90wh-s akksi, 160gb, 2gb, 3év gari, 150k.

A vér nem válik VAZZE!™

(#66) orbano válasza pampika (#64) üzenetére


orbano
félisten

ha jól tudom a kicsi enter a US bill. kiosztás sajátja, a magyar és a UK angol már nagy enteres.

A vér nem válik VAZZE!™

(#67) Napfénysüti válasza orbano (#65) üzenetére

Utállak :DD
Na jó ha megnyugtatsz hogy a tied Intel VGA-s akkor nem. De ha van benne ATI is akkor... ;]

Més que un club!

(#68) orbano válasza Napfénysüti (#67) üzenetére


orbano
félisten

szerencsére inteles :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#69) bambano válasza brumesz (#2) üzenetére


bambano
titán

Nem láttad a doktor szöszit, volt benne egy jelenet, amikor az egyetemi előadáson ül a sok tanulógép, mindegyik előtt egy kinyitott fekete thinkpad, meg a szöszke egy rózsaszín mac-cel? :) Nagyon ütősen mutatta a külsőségbeli különbségeket :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#70) Thrawn válasza orbano (#65) üzenetére


Thrawn
félisten

Utállak! :P :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#71) orbano válasza Thrawn (#70) üzenetére


orbano
félisten

egyre jobban szeretem ezt a notit :D:D:D csak a GPS működne...

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#72) Napfénysüti válasza orbano (#71) üzenetére

Nem csodálom. Rohadt jó cucc. Tegnap dobtam bele még 2 Gb memóriát meg raktam rá egy WIN7 RC 64 bites változatot. Élmény használni. :D

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.