Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zotya84


Zotya84
őstag

Szerintem a TS14B-re nem lesz kereslet így, hogy még csak 3.0-s USB-t sem tudtak tenni a külső ház részére. Mert az lett volna az, ami tényleg kiemelte volna a sok egyéb keret + külön ház hozzá párosok közül. :/

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#2) Acélfarkas válasza Zotya84 (#1) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Nem lehet, hogy elírás, és 3.0-ás az a 2.0-ás USB?

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#3) Zotya84 válasza Acélfarkas (#2) üzenetére


Zotya84
őstag

Nem úgy néz ki...

Termékoldal

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#4) Acélfarkas válasza Zotya84 (#3) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Akkor ezt a mérnökök csúnyán elszúrták.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#5) Robert07 válasza Acélfarkas (#4) üzenetére


Robert07
aktív tag

Igaz, lehetett volna 3.0, de szerinten csak a belso meghajto masolasa miatt mellekeltek, egyszeri hasznalatra, utana ugyis beletesszuk a regit az ODD helyere az SSD meg megy a HDD helyere. Ez pedig csak a fiokban allna. Ennek ellenere nem mondom, hogy nem lett volna hasznos a 3.0, de sokan nem hasznaltak volna.

(#6) Zotya84 válasza Robert07 (#5) üzenetére


Zotya84
őstag

Ez még oké is. A gondot az(ért) okozza, hogy a neve miatt biztos, hogy nem lesz olyan olcsó, mintha veszek két "noname" terméket, amik ugyanezt tudják...

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#7) mepet válasza Acélfarkas (#4) üzenetére


mepet
addikt

Általában nem mérnökök állítják fel az adott termékkel szembeni követelményeket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.