Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) attila9988 válasza moonman (#30) üzenetére


attila9988
őstag

szerinted ha lenne rá mérhető igény, nem lenne verziók óta benne ilyesmi? ne komolytalankodjunk már.

Egy software elsődleges feladata hogy eszközöket adjon a felhasználók kezébe. Lehetőségeket biztosítson a számukra. Egy széleskörben elterjedt, és milliók álltal használt software csomagnak pedig fokozottan szükséges mindenfajta felhasználói igényt kielégítenie.. Itt nem lehet azt mondani hogy a 80% -nak nem kell akkor ne legyen benne".
Igenis legyen benne, hogy a 20% is örömét lelje benne. Én pont azért nem is használom a media player ócskaságot, mert szinte semmit nem tud normálisan lejátszani... Legutóbb dvd -t próbáltam nézni vele. Furcsa mód a feliratok közül bármelyiket választottam, mindíg az első stream tartalmát jelenítette meg.. :F A léptetés pedig ősidők óta gond ebben a vacakban.. Engem határozottan idegesít hogy csak kattintás hatására lehet navigálni az éppen játszott tartalomban.
A képmegjelenítőt is az apró hiányosságai miatt útáltam meg a vista -ban. Ment vissza az ősrégi acdsee 3.1. Az újabb változatai annak is túlbonyolított gagyi, lassú programok. De nem baj mert jó a régi..:)

Tehát a lényeg, hogy a felhasználói igényeket minden irányból meg kell vizsgálni, és nem csak a számítástechnikával csak felületesen ismerkedő emberekre figyelni. Az informatikusok nagy része pl nem tekint istenként a microsoftra, és nem eszik meg mindent úgy ahogy eléteszik csak mert microsoft... Nem is értem te hogy jutottál idáig..:(

[ Szerkesztve ]

„Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.