Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) Sanyix válasza tobal (#11) üzenetére


Sanyix
őstag

Én úgy állok hozzá hogy azért a rosszért vagyok felelős, ami engem ér, amit tényleg én okoztam. De mondjuk azért mert egy ilyen országban(vagyis inkább olyan rendszer alatt, mert nem az hely a hibás) élek ahol a lehető legjobban megnehezítik az ember életét, miért magamat hibáztatnám?

Szabadságot miért ne hibáztatnám? 20 napom van összesen egy évben. Az semmi egy évre. 2 hét után kezdeném érezni hogy szabad vagyok, nincs mókuskerék, de még 2 hetet se lehet kivenni, örülök ha 1 hetet sikerül, azt is munkaszüneti napok köré igazítva, ez csak arra elég hogy ne kattanjak be és gyilkoljam le a fél várost a monotonitástól, és ne haljak be az alváshiánytól (mivel eltolt alvásfázis szindrómám van, nem olyan egyszerű a "normál" munkarendben élni).

Kikapcsolódás csak fejben dől el? Hát nem. Fejben döntögethetek hogy hobbi pilóta leszek, vagy kirándulgatok az alpokban, és bejárom a fél világot, de attól még nem lesz szabadságom se rá, se pénzem...

Engem nem tud beszippantani a pénz. Én túl lusta lennék hozzá. Ahogy annyit gyűjtenék hogy többé semmit se kelljen csinálnom, csak élhessek átlagos körülmények között a házamban, (sportautók, 5 medence és jacht nélkül), simán befejeznék mindent ami munkával kapcsolatos.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.