Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

Most neztem mibe kerul egy ilyen tok... :Y

Ennyiert atom ellen is vedjen. Mondjuk en tok ellenes vagyok, ´oszt csokolom.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Hát én sosem voltam az ilyen tokok híve, én csak egy egyszerű átlátszó szilikon tokot használok. Bár az is igaz, hogy vizet és sarat még egyik telefonom sem látott. Ha én is sárban mászkálnék, akkor még mindig jobban megérné évente egy ilyen tok, mint hetente egy új telefon :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#3) Shodan


Shodan
addikt

Hasonló tokokat kapni az ebayen, csak éppen negyed ennyiért . Dehogy ez még el is repedjen :N
Én most rendeltem hasonló minden álló tokot 5e -ért, az is csak azért volt ennyi mert UK-ből jött csak hogy gyorsabban ideérjen. Kínából még olcsóbb és ahogy nézem a minőség is ugyanez.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#4) madle válasza Shodan (#3) üzenetére


madle
őstag

Lehet én is kipróbálom a kínait erre a célra, ugyan vízbe nem tenném azt sem. De a mindennapokra ugyan úgy mint ez, biztos kiszolgál, és nem 25 ezer forintot teszek tönkre, hanem 3-4 ezret... Nem mindegy persze, de ha víz alatt használnám, nem merném a kínait.
Mikor megvettem és vártam a postán, komolyabbra gondoltam, aztán mikor kinyitottam és ez a kis hajlékony műanyag fogadott.... fura volt.

Mindenesetre a védelmével meg vagyok elégedve, teljesen jól tette a dolgát, és az új készülékem új maradt. Szóval sok volt érte a 25 ezer, de nem sajnálom. Következő egy Nüüd lesz ha komolyabb helyekre gondolkozom, viszont a mindennapi teljeskörű védelemre, jó lehet a kínai is.

(#5) Shodan válasza madle (#4) üzenetére


Shodan
addikt

Mondjuk víz alá én se tettem még be, nem is vagyok benne biztos hogy megtenném. Előtte érdemes letesztelni úgy hogy bele tesz az embet mondjuk egy darab papírt vagy bármit hogy vizes lesz e.
Nekem 2 dolog okozott problémát, az egyik hogy a kamera előtt is van műanyag és a videók minőségén azért ez látható + itt-ott becsillanás és gyengébb hang.
Valamint a videonál folyamatosan ott volt a sárga háromszög hogy a vaku nem használható csak mielőtt az iphonet lehűtöm!
Szóval jobban is melegszik ezekben a tokokban. Én 1x használtam eddig.A dolgát tette ,én rallyhoz vettem, tiszta porban, az elején a fólia szét is karcolódott rendesen.
Persze az iphonnak semmi baja nem lett.
Most olyat nézek ami nem vízálló teljesen és a kamerának illetve a mikrofonnak van kivágás.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#6) madle válasza Shodan (#5) üzenetére


madle
őstag

Ez érdekes azért, mert például a Lifeproof toknál ezek közül egyik sem jeletnkezett. Nem is melegedett fel soha jobban, nem karcolódott meg az első plexi, pedig volt mellette kulcs is, minden. És ez a kamera dolog sem történt meg, tehát, attól hogy van egy fólia a kamera előtt, teljesen jó minőségű képet készít, ésa videók is gyönyörűek.

Lehet pont ezek azok a dolgok amiben ugye a Kínaiak nem tudtak megoldást találni. :D

(#7) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

griffin survivor ami jó lehet még, illetve a lunatik taktik extreme volt durva tok :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#8) Shodan válasza madle (#6) üzenetére


Shodan
addikt

Hát mondjuk nálam nagyon durva igénybevételnek volt most kitéve.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#9) madle válasza alkatraz3000 (#7) üzenetére


madle
őstag

Most néztem meg, a griffinnel nem is lenne gond, csak nem vízálló, hanem esőálló, ha jól látom. Az meg nekem kevés.

(#10) Eastman


Eastman
őstag

Naivan kevered a Lifetime*-al. A fogyasztói társadalomban kb. jó ha egy évet bírnak a használati tárgyak.

*Nem haragszol, ha azt mondom, hogy a marketing „áldozata” lettél? Kicsit 24990.- feeling. Az eleje OK, de a vége már 25. :)

Peace: Eastman

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#11) madle válasza Eastman (#10) üzenetére


madle
őstag

Erre Edesapam szokta azt mondani mindig, hogy "nem lehet mindig jol jarni" :)
Persze sok volt ezert a 25 ezer forint, de 3 ezer forintos gatyi ha beengedi a vizet, s hiaba van rairva hogy Lifeproof, akkor lottek a 160 ezer forintos telonak.
Tudom, sajnos ez a tervezett elavulas. Dehat, mit tudok tenni? :)

(#12) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Van az a mondás is, hogy: " nincs pénzünk arra, hogy olcso dolgokat vegyünk " vagy valami ilyesmi ;)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#13) madle válasza madle (#11) üzenetére


madle
őstag

Bocsi, most nézem gagyi helyett "gatyi"-t írtam félkómában

(#14) madle válasza alkatraz3000 (#12) üzenetére


madle
őstag

Ja igen, ez is korrekt! :)

Mondjuk azért tényleg elvártam volna, hogy legalább egy 3-4 évet kibírjon még ha féllábon is, mert gondolom a telefont sem fogom tudni használni annál tovább.... :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.