Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Vegyetek ti is Armani alsót :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

120% pamut, de nem írtad hány % zsír? :F

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3) Cthulhu Dawn válasza Dr. Romano (#2) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Meg az is kiderült, hogy megbámulták az alsóbb régióid az öltözőben ;] .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4) mrlt


mrlt
tag

Fecske forever! :DDD

Go Pack Go!

(#5) total90


total90
veterán

Nekem is van 2, de azért van jobb is. Pl. a Bikkenberg alsó nekem sokkal jobbak, de szeretem a Dieseleket is.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Nekem meg gazdaságos fecskéim vannak, és a tojásaim szeretik őket! :DDD

Rip and tear

(#7) Dr. Romano válasza Cthulhu Dawn (#3) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hah akkor még jó hogy kinőttem a tesiórákból :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#8) Lauda


Lauda
félisten

Nem, kocsog vagy. :DDD ;]

(#9) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Hali! Rég voltam már sulis de olvasom ismét kötelező a tesi.
Zuhanyzók vannak vagy torna után rohadt melegben izzadt bűzölgő üleppel kell tovább tanulni?

(#8) Lauda

Ez meg a másik része lett volna kérdéseimnek ;] :R :DDD

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#10) lapa


lapa
veterán

szerintem a fecskét senkinek a tojása nem szereti. direkt úgy vagyunk megcsinálva, hogy ne kelljen zacskóban tartani, mert van neki.

(#11) Ringman


Ringman
nagyúr

kiderült, hogy én Emporio Armani alsót hordok
számodra v más számára? ;]

(#12) Mister_X válasza Brutális eb (#9) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Zuhanyzók vannak, de torna után rohadt melegben izzadt bűzölgő üleppel kell tovább tanulni.

@Lauda: nicsak, ki szólalt meg ;]

@total90: hát nekem eddig ez a legminőségibb

@alle zusammen: én speciel rühellem a fecskéket, boxer rulz. Lenni pár ilyen több kolorban:

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13) Crystalheart válasza lapa (#10) üzenetére


Crystalheart
senior tag

El nem tudnám képzelni, hogy lenge alsót hordjak. Az olyan, mintha nem volna rajtam semmi. Ráadásul a farmer úgyis feszes. :D (Mondjuk ez nem fecske-boxer kérdése, mert mindkettőben van mindenféle, feszes és lenge is.)

Brutális eb: Én még soha nem láttam, hogy iskolában bárki is megzuhanyozott volna tesi után, ha volt, ha nem volt zuhany... :D

[ Szerkesztve ]

(#14) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ami teljes egész, az 100%.

Hogy a bánatos fittyfenébe lehet valami 120%-os?

Régi vicc.
A matektanár gondterhelten néz körül az osztályban.
- Ahogy értékelem a tudásotokat, 50% megbukik... Mi olyan mulatságos, fiam?
- Nem is vagyunk annyian, tanár úr...

Tetszik érteni? Szóval hányas lehet matekból az, aki azt állítja, hogy 120% pamut az Emporio Armani alsója?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Ja... maximum Empario Armeni... :DDD

Ne vásároljatok kínaiban alsóneműt, nem jó az, hidd el. Ki tudja mi van a festékben, mi ivódik be a bőrödbe meg a lágy szerveidbe.

Tudom, az ádidász is onnan hozatja, de nekik egy kicsit más a minőségbiztosításuk. Inkább valami márkátlan, de ne legyen kínaiból.

szerk: vagy ha ez "eredeti" akkor én vagyok lemaradva. Hogy mérnek ma egy Armani alsóneműt?

szerkszerk: gugliztam: :Y normális???? mondd hogy kínai... vagy hogy csak ünnepnapokon hordod... vagy hogy volt rá 90%-os kuponod

[ Szerkesztve ]

(#16) EczkE


EczkE
addikt

Igen, topik zárható.

Asszem mindenféleképpen!

(#17) Vakegérke válasza DeFranco (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ja, hogy így? Akkor nem csoda, hogy 120%-os az anyag. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) Mister_X válasza Vakegérke (#14) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Éljen a szőrszálhasogatás! :U

Bassza meg, egy rohadt "poént" nem lehet elejteni, egyből okoskodni, korrigálni, javígatni kell? :W

@DeFranco: Hát ez azért hivatalosnak tűnik :) Nameg nem én veszem magamnak, szülők vásárolnak még be. Meg szerintem a teszkó gazdasáos meg az esbüdzsé alsók ki tudja, hogy honnét lettek szalajtva.

@Eczke: kezdesz unalmas lenni, vagy pina, vagy topikzárás, más szöveged nincs? De a te kedvedért kiveszem a szabad hozzászólni boxból a pipát (csak is én), ha lezsírogod lezsoval, hogy ne legyen nekem szürke, azaz nem kattintható.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#19) EczkE válasza Mister_X (#18) üzenetére


EczkE
addikt

okcső ;)

;] :P

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#20) Lauda válasza Mister_X (#18) üzenetére


Lauda
félisten

vagy pina, vagy topikzárás, más szöveged nincs? :DDD :DDD

(#21) Vakegérke válasza Mister_X (#18) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szdmeg, ha nem írtál volna matematikai lehetetlenséget, meg sem szólalok. :N

Marhára nem érdekel, hogy Amperio Hecsedli alsógatyát hordasz, te dolgod.

Tényleg, ha már itt tartunk. Hányas voltál matekból?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) Crystalheart válasza Vakegérke (#21) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A 120% egy poén volt.

(#23) Mister_X válasza Vakegérke (#21) üzenetére


Mister_X
nagyúr

1.91-es átlag, ha nem veszem a házifeladatok hiánya miatt kapott egyeseket, akkor 2.83. Nameg akkor sem kell belekötni, azért még én is tudo valamennyire matekolni, az algebra volt az, ami lehúzott. Melleleg... ha nem érdekel, nem kell hozzászólni, belekötni meg pláne nem :P

@Crystalhearth: :R

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24) Dr. Romano válasza Vakegérke (#21) üzenetére


Dr. Romano
veterán

"Marhára nem érdekel, hogy Amperio Hecsedli alsógatyát hordasz, te dolgod.
"
Most már mégis tudsz róla. Szinte érzed ahogy az agyadban lévő idegsejtek új kapcsolatokat létesítenek eme emléknek.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#25) Lauda válasza Crystalheart (#22) üzenetére


Lauda
félisten

Mondjuk eleg hulye poen volt. :W

:DDD ;] ;]

(#26) Vakegérke válasza Mister_X (#23) üzenetére


Vakegérke
veterán

Miért nem tudod humorosan felfogni? :)

Szerk: Már hogyne érdekelne az alsógatyád? :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27) Иван válasza Vakegérke (#14) üzenetére


Иван
őstag

160 ezer csillió százalék, hogy vicc akart lenni.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#28) Vakegérke válasza Иван (#27) üzenetére


Vakegérke
veterán

Utólag könnyű ráfogni. Semmi nem utalt rá, tényként hatott a közlés, hogy 120% pamut az Empirio Armenia gatya. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29) Mister_X válasza Иван (#27) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Elvtárs, pontosabb nem is lehetett volna :C

@világtalanrágcsáló: én amikor olvasok ilyesmit, akkor feltételezem, hogy az írója tisztában van azzal, hogy 100% egyenlő a teljes egésszel, efölött nonszensz, ferdítés, ergo tréfa lesz. Pont, mint az ötéves terv 100% fölötti teljesítése :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30) Vakegérke válasza Mister_X (#29) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy smiley pontosította volna, hogy tréfa az egész. :)

Nézd, meg ne haragudj rám, hiszen csak beszélgetünk. Eddig se akasztottuk össze a bajuszt, remélhetőleg nem is fogjuk megtenni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31) lapa válasza Crystalheart (#13) üzenetére


lapa
veterán

pedig nyilvánvalóan nem véletlenül vannak ott kinn, a testhőtől távol. minden feszes cucc növeli az impotenciát. hogy hosszú távon is okoz-e, azt legalábbis valószínűsítem, mert nem üzemszerű állapot.

érted a kezedet se kötöd fel, mégse érzed hülyén magad tőle.

a boxer az boxer, az mindig laza. az, hogy vannak boxer látványtervű fecskék, más téma. az biztos buli lehet, ha még be is gyűrődik, ahogy kicsit felcsúszik a combon. mindenki tegye be a magáét a túlnépesedés elleni harcban.

valaki megsúgja mennyi az annyi? nekem nem akarnak eladni semmit, hiába klikkoltam.

[ Szerkesztve ]

(#32) Crystalheart válasza lapa (#31) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Igazából már csak azért sem értettem soha a lenge boxer lényegét, mert sosem voltak elég hosszúak... Mindig kénytelen voltam alávenni egy hagyományos szár nélküli fecskét. A fecske viszont nem takar eleget, ezért kénytelen voltam fölé venni egy boxert. :D És persze előfordulhatnak kellemetlen szituációk, amikor igazán jól jön, ha valami "lefog". :)

Persze a nagyon feszes dolgokat én sem szeretem, kényelmetlen - a legjobbak az évek óta használt, hajdan feszes, de már "betört" alsók, csak azoknak már nem sok kell a lyukadásig... :D

(A potenciám nem különösebben érdekel, eddig még sosem volt rá szükségem.)

[ Szerkesztve ]

(#33) total90 válasza Crystalheart (#32) üzenetére


total90
veterán

"A potenciám nem különösebben érdekel, eddig még sosem volt rá szükségem."

Hm... :U Nők, szex... semmi mozgás? :Y

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#34) DeFranco válasza Mister_X (#18) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem csak ez a két véglet van, vannak igazán jó minőségű alsógatyák ennek az árának a töredékéért, de praktikusan semmi közöm a gatyádhoz, csak kifejeztem meglepetésemet. Ha egyébként sehonnan sem hiányzik az ára, akkor örülök a sikereteknek, és kívánom, hogy maradjon is így :)

@lapa: 7-8k/db [link]

[ Szerkesztve ]

(#35) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Igen.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36) Mister_X válasza total90 (#33) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Keveritek az impotenciát a meddőséggel, mert az utóbbit okozza a herék nem megfelelő hőháztartása, emiatt veszélyes is a (biológiailag) felnőtteknél a bárányhimlő.

@DeFranco: hűbazdmeg, tényleg sznob vagyok :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37) Crystalheart válasza Mister_X (#36) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem én mondtam elsőre impotenciát :) De úgy igazán a meddőség sem izgat, már gondolkodtam mesterséges sterilizáláson is, de aztán elvetettem a dolgot, hiszen nincs miért.

(#38) Mister_X válasza Crystalheart (#37) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én akkor sem sterilizálnám magam, ha lenne négy-öt gyerekem. Valamiért a gondolattól is kiráz a hideg, asszony szedjen tablettát és kész.

Amúgy most lehet lehülyézem a szüleimet, mert tíz sznob boxert vettek nekem :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39) DeFranco válasza Mister_X (#38) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az pont egy faintos Xbox ára újonnan boltból szűzen... csaxólok. ;]

...vagy egy ~512-es SSD-é ;]

...vagy egy IPS monitoré ;]

[ Szerkesztve ]

(#40) Иван válasza Vakegérke (#28) üzenetére


Иван
őstag

Ugye te sem gondolod komolyan, hogy nem vicc volt. Azért az inkább neked ciki, mint neki :))

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#41) Crystalheart válasza Mister_X (#38) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én meg minek sterilizáljam magam a genetikai zsákutca létem ellenére, ha úgysem kerülök össze nővel... :D Így értettem, hogy elvetettem az ötletet :P

(#42) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Az alsógatya fontos kieg, de pont arra költeni 3-5-10 ezreket? Jézus ereje... Én CundA alsókat hordok, full pamut, feszül, de nem nyomja agyon a gyíkot, kényelmes, teljesen jó. Valami 4k belőle 3 darab. Ha nagyon burzsuj a kedv, akkor valami Tezenis alsó 2-3 ezerért, de már az is sok - bár bevallom, hogy nagyon jó. De van noname pamut is, tökéletesen szuperálnak már 2-3 éve.

Diesel alsó? Uhh... Mert nadrág, öv, oké, látszik, de alsóból ilyet csak a tükörnek vesz az ember.

Aki igényes, és drága dolgokat vesz adott esetben csak*, az nem feltétlen sznob, de aki csak több ezer forintos alsókban és/vagy zoknikban mászkál, az már rászolgálhat a jelzőre :P

* mert aki megteheti, hogy nem 5k-ért hanem 30k-ért vesz fejhallgatót minőségi zenehallgatásra, vagy a 150k-s gépét nem egy 5 ezres pléhvacakba, hanem egy rendes házba rakja 20 ezerért, vagy nem iszik Winny kólát, hanem csak és kizárólag Pepsit, hisz ha már mérgezi magát, az legyen rendes méreg, az szvsz teljesen és tökéletesen elfogadható, a sznobbal köszönőviszonyban sincs

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#43) Mister_X válasza DeFranco (#39) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Halo 4 bundle pakknak jobban örültem volna :D

@_hoffman: ha a kezemben van a pénz, akkor vettem volna én is valami pamut vackokat, de nem tudok haragudni a szüleimre ;)

Amúgy tudom kiknek való Armani alsó: a rappereknek, azok úgy is a térdükön hordják a nadrágukat :D

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44) DeFranco válasza hoffman_ (#42) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A C&A-nak most van egy nagyon frankó 100% pamut márkavonala, azok kifejezetten minőségi cuccok. :K Amúgy is szeretek ott vásárolni.

(#45) Jhonny06 válasza Mister_X (#12) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nagy eséllyel hamisítvány. Persze amit jónak gondolsz, azt jobbnak is érzed..

(#46) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Ja, és természetesen jöjjön aminek jönnie kell:

Mindenrevanegybëlgaszám rovatunk következik:

Bëlga - Mr. Márka

Mindenrevanegybëlgaszám rovatunkat hallották

(#47) total90 válasza Mister_X (#36) üzenetére


total90
veterán

Én nem keverem, azért néztem nagyot a kolléga hsz-én :)

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#48) total90 válasza hoffman_ (#42) üzenetére


total90
veterán

"Diesel alsó? Uhh... Mert nadrág, öv, oké, látszik, de alsóból ilyet csak a tükörnek vesz az ember."

A kivétel erősíti a szabályt :P

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#49) sutszi válasza lapa (#31) üzenetére


sutszi
veterán

+10 kb....

Pedig már annyiszor elmondták a dokik, hogy az ilyen szoros fecske dolgok mennyire nem egészségesek...Erre van aki még most is erre esküszik...

Párom öccse pl nagyon egyszerűen megoldotta. Nem hord alsógatyát... :DDD

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#50) Mister_X válasza sutszi (#49) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kívánom neki, hogy megakadjon "valamijében" a slicce ;] Gondolom már nem jár iskolába, vagy tesis napokon szervál valami tógát? :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#51) sutszi válasza Mister_X (#50) üzenetére


sutszi
veterán

Már régen nem jár suliba...de nem kapott agyvérzést, ha letolta a gatyát...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#52) lapa válasza total90 (#47) üzenetére


lapa
veterán

ajánlom megnézésre a micsinál a here c. részt.

és a pöcsöd is hosszabb lesz a gravitációtól kacsintós szmájli.

(#53) hoffman_ válasza sutszi (#49) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nyáron én se.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#54) Mister_X válasza hoffman_ (#53) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem tudom, nekem kényelmetlen nélküle, meg izzadhatnékom van 40+ °C-ban és hát a pamut az jó nedvszívó képességű.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#55) sutszi válasza hoffman_ (#53) üzenetére


sutszi
veterán

Nyáron otthon meztelenül vagyunk többnyire.... :K
Amit eléggé bírok, ha érted mire gondolok... :DD

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#56) Crystalheart válasza sutszi (#55) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ehj... meztelenül, én meg a legnagyobb melegben is hosszú farmerben, gumicsizmában, bő pólóban. :DDD Nem tudom átérezni a dolgot :P

(#57) sutszi válasza Crystalheart (#56) üzenetére


sutszi
veterán

Pedig az ilyesmi igen jó hatással van a potenciára... :D

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#58) Crystalheart válasza sutszi (#57) üzenetére


Crystalheart
senior tag

:DD

(#59) Gergő_


Gergő_
őstag

Komolyan én sem értem, hogy alsónadrág minek van. Egy lenge farmer és kész vagy csak jégeralsó és farmer.
Szerintem az alsónadrágnak csak akkor van értelme ha valaki sokat tömegközledik és nem szereti ha a fara kontaktál más emberek testfolyadékaival.

(#60) Mr X válasza Gergő_ (#59) üzenetére


Mr X
veterán

Menj ki télen abban a lenge farmerban alsógatya nélkül. :D

(#61) Crystalheart válasza Gergő_ (#59) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ugye ezt csak viccnek írtad :D Azért farmert nem vált az ember naponta...

(#62) hoffman_ válasza Gergő_ (#59) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nyáron adom, de azért ha jön a hideg, ősz-tél-tavasz, akkor nem árt azért valamibe beleugrani. Sportokról nem is beszélve.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#63) lapa válasza Gergő_ (#59) üzenetére


lapa
veterán

nem vagyok benne biztos, hogy szakszerűen tudsz tömegközlekedni. nem merem megkérdezni milyen testfolyadék és hogyan kerül a farodra.

(#64) Ringman válasza lapa (#63) üzenetére


Ringman
nagyúr

:)

szerintem a magukat összehugyozó csövesek ottfelejtett termékeire gondolt.

(#65) Gergő_


Gergő_
őstag

Igen, a nedves ülésekre gondoltam, izzadtság, pisi, kakipisi, hányadék stb.
Szinte minden nap más nadrágban járok. Természetesen nagyrészt hordok alsónadrágot, de nem vagyok híve, inkább egy lenge jéger vagy feszes, időjárástól függően.

(#66) Crystalheart válasza Gergő_ (#65) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát... Nekem összesen 2 többé-kevésbé vállalható nadrágom van, inkább azért szoktam vakarni a fejemet, mert már elhasználtam az összes alsómat, de még nem volt azóta ruhamosás, szóval... :D (Olyankor van a víz- és mosópor-pazarlásos kézzel suvickolás.)

[ Szerkesztve ]

(#67) Mister_X válasza Crystalheart (#66) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát nekem is van úgy, hogy hirtelen csak egy alsó van tiszta (amit fel kell venni) és a többi a szoba négy sarkában/egyéb véletlenszerű algoritmus által meghatározott helyen van és akkor ki kell mosni kézel eyet-kettőt, hogy a mindig másnapi mosásig legyen tiszta is :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#68) DeFranco válasza Mister_X (#67) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Meg is értem, hogy ilyen közbeszerzési értékhatárt meghaladó alsógatya mellett nem lehet még kettőt venni, hogy elég legyen mosásig ;]

Amúgy meg alsógatya en general: ez nem esztétikai meg divat kérdés, hanem higiéniai. Az alsógatya a puffer, amit naponta cserélsz, abba izzad ánusz kapitány és a koronaékszerek, abba kerülnek a baktériumok bacilusok és gombakezdemények (nem röhög, ez természetes), mert ezt este a napi fürdés előtt egy laza mozdulattal dobod a szennyesbe, és másnap újat veszel.

A nadrágot viszont többször is felveszed, adott esetben akár heti nagyságrendben hordod. Ha minden nap megy a nadrág a mosásba, akkor nem szóltam, de ez a legritkább eset. A gatya kell, a gatya az alapvető higiéniás kultúra része.

(#69) Crystalheart válasza DeFranco (#68) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Oh, nekem viszonylag sok alsónadrágom van, csak néha azért veszek föl kettőt, hogy egymás lyukait elfedjék, így gyorsan fogy. :DDD (Bocs, ezt most így - az Azok a régi szép idők után - nem tudtam kihagyni. :P)

(#70) DeFranco válasza Crystalheart (#69) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:DDD Nekem is van nem egy ementáli jellegű "jóazmég" gatyám, amiért mindig meghallgatom a magamét, hogy minek hordom még...

...persze a családom rendszeresen rámgyújtja, hogy ne hordjam többé, de én mindig kiugrom az ablakon bele az ablak alatt álló tömény savval töltött medencébe. Minden nap kétszer ;]

[ Szerkesztve ]

(#71) Crystalheart válasza DeFranco (#70) üzenetére


Crystalheart
senior tag

:DDD

(#72) Huma


Huma
addikt

Fecskét hordok. Akkor én most nem fogok tudni szaporodni??!!! :Y
Hogyan népesítem így be Magyarországot kicsiny Humákkal?

Úgy tűnik tényleg klónoznom kell magam. :(

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#73) Mister_X válasza Huma (#72) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Fecskét hordok. Akkor én most nem fogok tudni szaporodni??!!!"

Hál' Istennek sehogy :DDD

@Franco: én ugyanezt átélem, de rajtam a lúg nemfog, ezért kerülöm a savat, mint a szentelt vizet ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#74) Löncsi válasza Huma (#72) üzenetére


Löncsi
őstag

Hogyan népesítem így be Magyarországot kicsiny Humákkal?

Nyugi, még agyonverheted a nőket és amíg eszméletlen, behatolsz. :DDD

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.