Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [MiNiM:] kevés vagyok az élethez.:'( (téma lezárva)

Hozzászólások

(#101) Vladi válasza MiNiM (#83) üzenetére


Vladi
nagyúr

Egészen nagyon halkan súgom meg, hogy minden 18 év alatti - tehát tanköteles - jogosult pszichológiai gondozásra a területileg illetékes nevelési tanácsadóban. :K
Hát jó mondjuk legalább egy szülői aláírás kell, de megoldható. :)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#102) föccer válasza MiNiM (#99) üzenetére


föccer
nagyúr

Akkor keressd meg a barátaidat. Azokra mindig számíthatsz :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#103) MiNiM válasza nem_tom (#100) üzenetére


MiNiM
tag

inkább szenvedjek?

#101: de hol keressem?

#102: őszintén? nincs..

[ Szerkesztve ]

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#104) Klemens válasza MiNiM (#99) üzenetére


Klemens
őstag

Akkor majd csak én rúgok be. :D
Na, az nem jó?
Komolyra fordítva a szót, ha gondolod, tényleg gyere/gyertek el partyzni, feltéve, ha elmúltatok 18 évesek, mert az alatt nem biztos, hogy be fognak engedni.
Ha netán nem múltatok el 18, más elfoglaltságot is lehet találni, van a PH-n pár jó arc akikkel el lehet lenni. :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#105) Vladi válasza MiNiM (#103) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#106) nem_tom válasza MiNiM (#103) üzenetére


nem_tom
őstag

Része az életnek. Valahogy old meg a problémáid, vagy lépj túl rajta. Hogy hogyan, azt csak te tudod megoldani.
Hidd el, van csomó dolog amiért érdemes élni. Első sorban kezd el élvezni, az élet apróbb örömeit. Próbáld a szépet látni a rossz helyett és keress mindenben pozitívumot, bármiről is legyen szó. Esetleg higgy valamiben. Az is sokat segíthet.

[ Szerkesztve ]

(#107) GabN73 válasza MiNiM (#85) üzenetére


GabN73
addikt

Óhóó sráác,te vagy az én emberem! :K

Első: sose add fel! Mindig van valamiért élned,keress egy jó hobbyt,amihez értesz. :K
Második: Amíg van egy ház ahová hazamehetsz,kaját is adnak addig jóság van.
Harmadik:Ha van egy kis pénzed ugorj el egy közeli olcsó szállásra.. :K De előtte ne add senkinek a tudatára hogy eltűnsz egy pár napra.
Negyedik: tesód ha egyszer talán tud önállósodni akkor majd veled fognak foglalkozni.Én is így voltam a tesómmal...Láttam hogy megkap mindent pedig nem is tanult...Utána elment fősulira,keveset van itthon én lettem a középpontban.
Ötödik:Szülők..na igen... :U Faterom is olyan hogy nem jelent be előre semmit,csak 2 perccel indulás előtt odajön hogy figyeljéé csak' megyünk ide meg oda...Köszi,előre tervezett estéimet sorra cseszi el... :((( Én meg egyszer mondtam neki hogy ez így nem lesz jó,de csak csinálta...Hmm hmm visszaszóltam neki hogy mennyetek nyugodtan,nekem más programom van...Nem,nem te is jössz,te is jössz...Lóf*szt! Felvettem a kabátom és kisétáltam az ajtón...

Az élet pedig néha nagyon de nagyon nehéz tud lenni..Sajnos tapasztalat...Igaz nem sok így lassan 17 évesen,de nemsokára érettségi,én meg semmit se tanultam az elmúlt 3 évben..Szóval változtatnom kellett nekem is.Igaz nem akkorát mint neked kell most.

(#108) MiNiM válasza Klemens (#104) üzenetére


MiNiM
tag

nem múltam el 18. :N

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#109) Lenry válasza Tim82 (#97) üzenetére


Lenry
félisten

azóta is dohányzik...

(#96) Vladi :R valóban, igazad is van.
sajnos nem tudnám úgy megfogalmazni, amit szeretnék, hogy ne jöjjek rosszul ki belőle, úgyhogy inkább megyek aludni, a gyereket meg ne hagyjátok "öngyinek" lenni, annak semmi értelme.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#110) CséZé válasza Szten Márs (#89) üzenetére


CséZé
őstag

egyik hirdetésében Sopront adta meg címnek. sislaci is Sopron környéki.

én nagy tételben mernék fogadni :D

[ Szerkesztve ]

(#111) Lauda válasza MiNiM (#103) üzenetére


Lauda
félisten

Az elet nem konnyu, lehet hogy most eled a legkonnyebb reszet, beleszamitva a rossz kapcsolatod a szuleiddel. Nem vicc. Viszont mindig van jo oldal is, csak meg kell talalni. Szerintem fektesd erre a hangsulyt most es konnyebb lesz hidd el.

(#112) MiNiM válasza GabN73 (#107) üzenetére


MiNiM
tag

1: volt, anyagi gondok miatt befejeztem.
2: itt nincs jóság..
3: spórolok, de nem erre szeretném költeni.:/
4: egyszer.. addig meg le vagyok szarva.. és nővérem is csak szarabbá teszi.
5: megcsináltam már, lett belőle balhé.

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#113) Klemens válasza MiNiM (#108) üzenetére


Klemens
őstag

Hát akkor a közös partyzás kiesett, de ezen kívül még sokmindent lehet csinálni.
Hidd el, hogy PH-n sok jó arc van akik szívesen talákoznak veled, bár az még nem derült ki, hogy merrefelé laksz.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#114) GabN73 válasza MiNiM (#112) üzenetére


GabN73
addikt

Mi volt a hobbyd? Érdekelne... :K

(#115) Probber válasza MiNiM (#72) üzenetére


Probber
őstag

Hogy érted azt, hogy a szüleid nem foglalkoznak veled, leszarnak? Etetnek, itatnak, velük élsz egy háztartásban, mosnak rád, stb. Arra nem gondoltál, hogy talán azért nem foglalkoznak már veled annyit mert kicsit idősebb lettél és úgy gondolják, hogy már nem kell minden szarért a kezedet fogni? Vagy az a baj, hogy te nem kapsz meg mindent ahogy az osztálytársad? Tudod a pénz nagyúr, ne legyél követelőző. Én úgy látom, hogy a kislányba nagyon bele lehetsz zúgva, de ha azzal fenyegeted és azzal tartod magad mellett, hogy végzel magaddal, azt önző és aljas dolognak tartom. Az öngyilkosság a leghülyébb ötletek egyike, nincs értelme, ne dobd el az életed egy érzésem szerint általad felfújt, megoldhatatlannak tűnő probléma miatt. Egy pszichodoki kell, hogy legyen a te legújabb barátod.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#116) Tim82 válasza Lenry (#109) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én is 16 évesen szoktam rá, 10 év után szoktam le, szóval még van ideje... ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#117) MiNiM válasza Lauda (#111) üzenetére


MiNiM
tag

nem találok jó oldalát. nem akarok énli:/

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#118) Vladi válasza Lenry (#109) üzenetére


Vladi
nagyúr

Jóéjt. :)
Nem lesz öngyi ne aggódj. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#119) MiNiM válasza GabN73 (#114) üzenetére


MiNiM
tag

lényegében gördeszkáztam, köriztam, és jégkori amit jelenleg is csinálok néha.

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#120) mercedes8


mercedes8
újonc

Először is.. érdekes h csak a jókat mondod.. másodszor pedig könyörögtem h menj el orvoshoz a füleddel.. ugy h egész jó képet festesz rólam..

(#121) Brutális eb válasza föccer (#91) üzenetére


Brutális eb
addikt

Dehogynem vagyok ezért móka-kacagás az élet számomra.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#122) MiNiM válasza Probber (#115) üzenetére


MiNiM
tag

leszarnak. de nővérem mindent megkap..
mindennél jobban imádom, de nem zsarolom, csak nem bírnám ki, ha mással látnám.

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#123) Klemens


Klemens
őstag

Tán megjött a barátnő? :F

Számomra amúgy még mindig nem derült ki, hogy hová valósi vagy... :(

[ Szerkesztve ]

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#124) CséZé válasza mercedes8 (#120) üzenetére


CséZé
őstag

nem gyógyult még be a tágesztől a füle? :DDD

(#125) moha21


moha21
addikt

Benzodiazepin.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#126) MiNiM válasza mercedes8 (#120) üzenetére


MiNiM
tag

mert mit mondjak? írd le. én meg mondtam, hogy gyere el velem, nem voltál képes eljönni, vagy eljöttél?

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#127) mercedes8 válasza CséZé (#124) üzenetére


mercedes8
újonc

meg:)

(#128) MiNiM válasza Klemens (#123) üzenetére


MiNiM
tag

harka.

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#129) Vladi válasza MiNiM (#119) üzenetére


Vladi
nagyúr

Na labda feldobva, menj át csajodhoz. :DD

Vladi is megy aludni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#130) mercedes8 válasza Klemens (#123) üzenetére


mercedes8
újonc

nem zsarolsz?:) hát nem tudom félóránként öngyilkos akarsz lenni

(#131) föccer válasza Klemens (#123) üzenetére


föccer
nagyúr

Nagyon úgy néz ki a dolog :D

üdv, föccer

ilyenkor aludni menni? Most kezdődik a buli :DDD

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#132) hNp88 válasza CséZé (#110) üzenetére


hNp88
aktív tag

ő nem akart öngyi lenni emlékeim szerint... vagy igen? :F
sztem nem ő az..
(MiNiM, esetleg ha egy képet mutatnál magadról, eloszlathatnád a kételyeket. :D)

#133: lol? :D
jó, nem szóltam. :D

[ Szerkesztve ]

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#133) CséZé válasza MiNiM (#128) üzenetére


CséZé
őstag

lebuktál lacika...

[ Szerkesztve ]

(#134) MiNiM válasza mercedes8 (#130) üzenetére


MiNiM
tag

mert így érzem, nem érzem, hogy szeretsz, hogy kellek. azzal érezteted szerinted, hogy aztmondod suliba, átnézed a matekot, és kint dumálsz az ajtó előtt?

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#135) Brutális eb válasza Vladi (#129) üzenetére


Brutális eb
addikt

Á inkább a rosszlányok.hu-ra menjen át. ;]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#136) Klemens válasza MiNiM (#128) üzenetére


Klemens
őstag

Várjál, meg kell néznem Google-el, hogy merre van. :D

mercedes8: Ezt biztosan nekem szántad?

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#137) MiNiM válasza Brutális eb (#135) üzenetére


MiNiM
tag

de én hozzá akarok átmenni. :O

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#138) Gordiann


Gordiann
őstag

Én voltam pszihológusnál, én is tudom ajánlani a dolgot. Nem volt semmi komoly problémám, csak kicsit éreztem, hogy gyenge vagyok idegileg, és nem igazán találom a helyem a világban. Nem szerettem menni, de ott jól elbeszélgettem vele. Általánosságban mindenről.
Nem ő mondta meg, hogy mit kell tennem, csak adott egy löketet.

Ha jól tudom bemész bármelyik kórházba, kötelességük pszihológushoz időpontot adni, ha te azt kívánod. Ez olyan, mint amikor el van törve a lábad, kötelesek begipszelni, ha szükség van rá.

[ Szerkesztve ]

(#139) mercedes8 válasza Brutális eb (#135) üzenetére


mercedes8
újonc

te figyelj, néha szeretnék a barátaimmal is lenni..

(#140) Wictor válasza CséZé (#133) üzenetére


Wictor
senior tag

Ráadásul Mercédesz volt a lány neve is, akit mutogatott... :U Nabanyek...

MiNiM: Egyébként meg ne legyél öngyilkos, azzal csak rontasz a helyzeten.

[ Szerkesztve ]

(#141) Brutális eb válasza mercedes8 (#139) üzenetére


Brutális eb
addikt

Mármint a rosszlányok.hu-ról? ;]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#142) GabN73 válasza MiNiM (#119) üzenetére


GabN73
addikt

akkor kezdj el egy olyan hobbit amiből pénzt csinálhatsz...Amiket felsoroltál (gondolom nem versenyszinten űzöd őket) azokat csak sportolásnak nézem... :B :K

(#143) MiNiM válasza mercedes8 (#139) üzenetére


MiNiM
tag

tudom, de akkor ne azt mond, hogy a matekot nézed át.. meg érdekes. múlt hét szombat óta csak suliba láttalak a mai napig, és ott is 3percet egy nap, ennyire akarsz velem lenni? jól mutatod..

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#144) MiNiM válasza GabN73 (#142) üzenetére


MiNiM
tag

mondjuk mit?

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#145) föccer válasza GabN73 (#142) üzenetére


föccer
nagyúr

MLM? :D Esetleg online póker? :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#146) mercedes8


mercedes8
újonc

tudod h mért találkoztunk a héten keveset.. de előtte nem lehetett panaszod.. erről ennyit.. és van akinek sokkal rosszabb élete van nálad.. nekem se könnyű, senkinek sem.. még is élnek.

(#147) Alexios válasza MiNiM (#143) üzenetére


Alexios
veterán

amúgy nem úgy volt, hogy valami matekverseny győztes vagy? :DDD És, megtámadnak még az arcok Sopronban? :DDD

(#148) moha21 válasza föccer (#145) üzenetére


moha21
addikt

webcamsex :>

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#149) KrAt


KrAt
veterán

Elnézést, hogy eddig mehetett még a buli, de kutakodtam tényeket, hogy tényleg ő sislaciii-e, valóban ő volt, így kitettem, a topicot zárom majd törlöm..

A bulinak vége, kérem oszoljanak!!! :)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [MiNiM:] kevés vagyok az élethez.:'( (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.