Hirdetés

Aktív témák

  • GabN73

    addikt

    válasz MiNiM #85 üzenetére

    Óhóó sráác,te vagy az én emberem! :K

    Első: sose add fel! Mindig van valamiért élned,keress egy jó hobbyt,amihez értesz. :K
    Második: Amíg van egy ház ahová hazamehetsz,kaját is adnak addig jóság van.
    Harmadik:Ha van egy kis pénzed ugorj el egy közeli olcsó szállásra.. :K De előtte ne add senkinek a tudatára hogy eltűnsz egy pár napra.
    Negyedik: tesód ha egyszer talán tud önállósodni akkor majd veled fognak foglalkozni.Én is így voltam a tesómmal...Láttam hogy megkap mindent pedig nem is tanult...Utána elment fősulira,keveset van itthon én lettem a középpontban.
    Ötödik:Szülők..na igen... :U Faterom is olyan hogy nem jelent be előre semmit,csak 2 perccel indulás előtt odajön hogy figyeljéé csak' megyünk ide meg oda...Köszi,előre tervezett estéimet sorra cseszi el... :((( Én meg egyszer mondtam neki hogy ez így nem lesz jó,de csak csinálta...Hmm hmm visszaszóltam neki hogy mennyetek nyugodtan,nekem más programom van...Nem,nem te is jössz,te is jössz...Lóf*szt! Felvettem a kabátom és kisétáltam az ajtón...

    Az élet pedig néha nagyon de nagyon nehéz tud lenni..Sajnos tapasztalat...Igaz nem sok így lassan 17 évesen,de nemsokára érettségi,én meg semmit se tanultam az elmúlt 3 évben..Szóval változtatnom kellett nekem is.Igaz nem akkorát mint neked kell most.

Aktív témák

Hirdetés