Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [MiNiM:] kevés vagyok az élethez.:'( (téma lezárva)

Hozzászólások

(#115) Probber válasza MiNiM (#72) üzenetére


Probber
őstag

Hogy érted azt, hogy a szüleid nem foglalkoznak veled, leszarnak? Etetnek, itatnak, velük élsz egy háztartásban, mosnak rád, stb. Arra nem gondoltál, hogy talán azért nem foglalkoznak már veled annyit mert kicsit idősebb lettél és úgy gondolják, hogy már nem kell minden szarért a kezedet fogni? Vagy az a baj, hogy te nem kapsz meg mindent ahogy az osztálytársad? Tudod a pénz nagyúr, ne legyél követelőző. Én úgy látom, hogy a kislányba nagyon bele lehetsz zúgva, de ha azzal fenyegeted és azzal tartod magad mellett, hogy végzel magaddal, azt önző és aljas dolognak tartom. Az öngyilkosság a leghülyébb ötletek egyike, nincs értelme, ne dobd el az életed egy érzésem szerint általad felfújt, megoldhatatlannak tűnő probléma miatt. Egy pszichodoki kell, hogy legyen a te legújabb barátod.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [MiNiM:] kevés vagyok az élethez.:'( (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.