Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kékes525


Kékes525
félisten

Nem is olyan drága, a több csúcs készülékhez viszonyítva...

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#2) Csapoati válasza Kékes525 (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Attol fugg, honnan nezzuk. A 16 gigas 6s 40-50 ezerrel (~20-25%) dragabb a Sony Z5C-nel, amit itt draganak titulalt a tobbseg.
A 64 gigas 6s Plus meg egeszen beteg arral bir... 300 ezer egy kommersz (ertsd: nem Vertu vagy ilyesmi) telefonert egesz egyszeruen nonszensz, akarmelyik gyartorol is van szo.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) diabolika


diabolika
tag

Olcsóbb a 6s, mint a sima 6? Vagy annak az ára még csak most fog csökkenni? Kíváncsi vagyok mennyi lesz az 5s pár hét múlva.

Tiszta hülye aki nem normális.

(#4) Örni


Örni
senior tag

Egyszer lenne már a Telekom a legolcsóbb valamiben...

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#5) Hunt3r22 válasza Örni (#4) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Arra várhatsz. :U

Xr

(#6) janeszgol


janeszgol
félisten

Jok az arak. Sem a 16, sem a 64 gigas nem eletveszelyesen draga. Erdemes a sima 6 helyett megvenni ezeket. (Mar aki nem a jelennek vasarol.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) d@minator


d@minator
addikt

Ez valami Vodafone reklám? :U

(#8) joey04 válasza d@minator (#7) üzenetére


joey04
titán

miért lenne az? :F
2: annyival bőven jobb is. Azonban nagyon drága. Főleg a hivatalos 250-es független indulóár.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) Hunt3r22 válasza joey04 (#8) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Ez van sajnos, üdv Magyarországon. :(

Xr

(#10) gerii


gerii
addikt

Itt is megvan a Telekom extra felár, vigyétek-vegyétek :))

(#11) Wesder


Wesder
félisten

Lehet itt dobàlózni az előfizetéses àrral, de ez akkor is qrva dràga...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Kis előfizuval tökéletesen fölösleges aláírni 2 évre bármely szolgáltatóhoz, mert akkor már jobban jár az ember, ha megveszi függetlenül az apple oldaláról. (Vagyis most hirtelen a német árat néztem 849€/i6s 64gb). Akinek adott a 15k-s előfizuja, amit ugye ki is használ, az még értelmesen tud ilyet venni.

(#13) Wesder válasza Mr. Teddy (#12) üzenetére


Wesder
félisten

Ami 24x15k + 80 a boltban, micsoda biznic... Ugye tudod hogy ebben is benne van a tefon teljes àra?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) bali305


bali305
csendes tag

Nekem Amerikában sikerült beszereznem 64 gigásat, forintra átszámítva 228 ezer volt :) és ugye a 6 óta világgaris, szóval ha arra jár az ember, mndenképp érdemes ott vásárolni.

(#15) Mr. Teddy válasza Wesder (#13) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

"Akinek adott a 15k-s előfizuja, amit ugye ki is használ, "
Ott a szolgáltatásért fizetsz annyit, nem a telefonért. Azért írtam, hogy akinek adott az ilyen csomagja, amit ígyis-úgyis fizetne, az teljesen jó áron tud venni ilyen telefont. Természetesen az nettó butaság, hogy csak azért aláírni drága csomagra, hogy a telefon olcsó legyen, azt havonta beszél az illető rajta 10 percet, meg 100mb netet használ.

@bali305: Néztem én is amcsiban az árakat. Ott a neten 649usd, és akkor még ehhez jön hozzá az aktuális állam adója? Pont számolgattam, hogy az Eu-s eurós árak az amcsis árakkal összehasonlítva, akkora a különbség, hogy még hozzáteszek egy keveset és megvan a retour jegyem NY-ba.

[ Szerkesztve ]

(#16) Touch-ko


Touch-ko
őstag

OMG..

Az arak elkepesztoen magasak. Ugyanannal a szolgaltatonal kb 1600km-rel nyugatabbra hasonlo elofizetesi konstrukcioval (a magyar 4Gb net helyett 7Gb-tal) igy is a duplaja, valamint az elofizetesi dij is majdnem 80%-kal magasabb mint itt..

Elkepesztoen az otthoni arak.. :(

(#17) margithid válasza Csapoati (#2) üzenetére


margithid
veterán

Az biztos, hogy brutál.
300k-ból veszek egy normális telefont (mondjuk blackberry Q10-et 60k-ért), egy ipad mini 2-öt 100k-ért meg mondjuk egy nexus 6-ot 130k-ért.
Még marad 10k valami jó fülhallgatóra (xiaomi pistons), meg memóriakártyára:)
Tegye fel a kezét aki inkább az iphonet választaná:)

[ Szerkesztve ]

(#18) bali305 válasza Mr. Teddy (#15) üzenetére


bali305
csendes tag

Hát legtöbb államban 6-7% az adó amit ráraknak az árra. 64 GB-os esetében az alapár 750 dollár, adóval együtt 802 :) Annyira jók az árak, hogy vettem még egy Apple watch-ot, meg Nexus 6-ot is kint :D

(#19) Csapoati válasza margithid (#17) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én sok kezet látok. :D De sokan okosba' is veszik, az is tény.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) savoo válasza margithid (#17) üzenetére


savoo
addikt

Ez aztán marha értelmes összehasonlítás. :DDD

(#21) margithid válasza savoo (#20) üzenetére


margithid
veterán

Miért lenne összehasonlítás?
Én csak az ár abszurditására próbáltam felhívni a figyelmet:)

(#22) Hunt3r22 válasza Touch-ko (#16) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Sajnos kár Mo-t alapul venni mert itt adó van az adón is. :DDD

Ahol a világon a legmagasabb az áfa (3.), xx-xxx adó van, nem csoda hogy itt ilyen "remek" árak vannak. ;]

Xr

(#23) szanyi20


szanyi20
tag

Én is csak most veszem észre hogy olcsóbb mint a sima 6... Ez valami brutális kezdeti akció, vagy a 6-os ára fenn maradt???

(#24) Fejvadi válasza margithid (#17) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Egymást fogják taposni érte. :)

(#25) ToniSoprano válasza Touch-ko (#16) üzenetére


ToniSoprano
addikt

A független árak kb. ugyanazok, a szolgáltató olyan árat ad amilyet akar. Itt vannak az Apple store árak? [link] Ha beszorzod az árfolyammal (425 GBP/HUF) kb. a Vodafone kártyás árai jönnek ki. Pl. a 64 Gb-osnál: 619 font *425=263 ezer Ft Akkor miért drága itthon annyira?

Meg ha szolgáltatótól veszed ott függőség a szolgáltatótól, meg a 2 hűségidő is, pl. a Iphone 6-odat sem tudod lecserélni most, 6S-re, pedig szerintem sok mindenben jobb lett ez a teló pl. 3D touch, plusz a hardver sokkal jobb mindenben. Pedig lehet most még jó áron el tudnád adni a 6-ost, de nem tudod, mert hűségidőd nem járt le, nem tudod lecserélni, azért ezt is számítsd bele a hűségidős szerződésbe!

Itt vannak az UK O2 árak most annyira olcsó ez? [link] Most átváltva 22-26 ezer forintokat havonta kifizetsz,de minek, azért hogy korlátlanul tudják, hívni üzenetet küldeni? Úgyis erre már szinte a VIBER-t, Whatsappot, Skypot, messenger stb. használja már telefonálásra aki nem teljesen agyalágyult. Ebből az egész előfizetésből a net ér valamit is, de azt meg sokkal olcsóbban külön meglehet venni. Pl. Vodafonnál a 20 GB-os internet 6700 Ft/hó, minek ezért 22-25 ezer Ft-ot vállalni feleslegesen?

Egyébként pl. most Mo-n függetlenül az Iphone 6 16 GB-os 190 körül van , a 64 Gb-os 225 körül, megbízható boltokban pl. PC-LAND, IPON. Míg a Telekom kártyás ár a Iphone 6-osból is most a 16 GB-os 230 ezer Ft, a 64 Gb-os Iphone 6 270 ezer Ft. [link] Akkor miért is éri meg szolgáltatónál venni annyira?

[ Szerkesztve ]

(#26) savoo válasza margithid (#21) üzenetére


savoo
addikt

Jó, de a Q10 árából akkor már inkább krvákat kellene venni. Minek 2 telefon? ;]

(#27) ToniSoprano válasza savoo (#26) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Gondolom céges/magán sim, de akkor már jobb egy dual simes telót venni.

(#28) margithid válasza savoo (#26) üzenetére


margithid
veterán

Nem ez a lényeg... Amúgy meg miért ne lehetne 2 telefon? Meg a nexus 6 nálam már nem is telefon, az igazi telefon méretileg a Q10:)
De legyen akkor Q10, ipad mini és mellé valami szerényebb asztali gép 140k-ért, talán még monitor is belefér ennyiért:)
Lényeg, hogy több eszközt kapsz (nem is akármilyet) egy áráért!

[ Szerkesztve ]

(#29) savoo válasza ToniSoprano (#27) üzenetére


savoo
addikt

Céges telefont adjon a cég. Továbbra is a lányok mellett vagyok. :DDD

(#30) margithid válasza savoo (#29) üzenetére


margithid
veterán

60k kicsit sok arra:D

(#31) tipuka válasza margithid (#30) üzenetére


tipuka
addikt

nem egyre költ annyit, hanem többre. érteeem? :D

[ Szerkesztve ]

(#32) helixP válasza margithid (#30) üzenetére


helixP
nagyúr

Hú de nem vagyok képbe az árakkal, simán átverhettek volna akármikor :))

(#33) ToniSoprano


ToniSoprano
addikt

Törölve.

[ Szerkesztve ]

(#34) Ringman válasza ToniSoprano (#25) üzenetére


Ringman
nagyúr

Úgyis erre már szinte a VIBER-t, Whatsappot, Skypot, messenger stb. használja már telefonálásra aki nem teljesen agyalágyult.

vagy aki dolgozik. mert próbálj megrendelővel, kivitelezőkkel vagy hivatalokkal csak a fentiekre hagyatkozni. vsz nem fog sikerülni.

(#35) ToniSoprano válasza Ringman (#34) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Jó a céges teló esetén tényleg nem megy ezt elismerem, én magánhasználatú telóra gondoltam. Inkáb ismerősökre barátokra gondoltam.

Azért céges telóként kevesen kapnak Iphone-t ha csak nem tied a cég, vagy valami komoly vezető vagy. Meg a céges telónak inkább olcsóbb ütni/ vágni való telefont szoktak kapni/használni, mert az fogyóeszköz jellemzően, irodában a vezetékes azért jobb, kényelmesebb és nem sugároz.

[ Szerkesztve ]

(#36) Ringman válasza ToniSoprano (#35) üzenetére


Ringman
nagyúr

Azért céges telóként kevesen kapnak Iphone-t ha csak nem tied a cég, vagy valami komoly vezető vagy. Meg a céges telónak inkább olcsóbb ütni/ vágni való telefont szoktak kapni/használni, mert az fogyóeszköz jellemzően

hát ja.

mondjuk vannak divíziók (pl marketing, sales), ahol azt kapsz (persze kérhetsz mást is) a "kirakat" miatt

meg ha az a munkaeszközöd - egész nap úton vagy (mail, pdf, stb), akkor úgyis korlátlan beszélgetést tartalmazó csomagod van, ott meg 24 hóra lebontva nincs nagy különbség árban egy felsőkat. droid/wp és az iphone között.

magántelefonnal persze más a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#37) Fejvadi válasza savoo (#29) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:D

(#38) r3dsnake válasza bali305 (#14) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

iPhone 5 óta világ-garis.

(#39) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Nem értem a T-nél miért csak 16GB-os plusz van? Akartam rendelni egy 64-est.... :W :W

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#40) joey04 válasza Gadgetfan_ (#39) üzenetére


joey04
titán

Gondolom mert azt kaptak. Nyilván nem ők mondták, hogy köszi de abból nem kérek. Nagy rá a kereslet, abból hiány van.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#41) SpZ


SpZ
senior tag

Valaki megtalálta hol lehet előrendelni a telenornál? 6S 64gb érdekelne de nincs meg...

(#42) savoo válasza SpZ (#41) üzenetére


savoo
addikt

Ott van, hogy visszahívást kell kérni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.