Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sn00k


Sn00k
veterán

NA ezt biztos szeretni fogja a nép(jó sock, kamera). Nekem is tetszik, de az 5.7 számomra már bazinga nagy kijelző.

3njoy the Lif3

(#2) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

"Mindent beleraktak a multimédiakirály V20-ba"

... ja, meg egy túl nagy kijelzőt is.

(#3) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Ne má, hogy nem lesz itthon...no sebaj megyünk érte nyugatra! Remek darab, nekem a külseje kicsit nem annyira egyedi(v10 tetszetősebb volt).

(#4) Peet91


Peet91
aktív tag

5,7"-es kijelző mellé 3200MaH-s akksit kicsit kevésnek érzem. Jó jó a 7,5mm-es vastagság, de amikor az ember beröffenti azt a dupla hátlapi kamerarendszert, akkor a QHD kijelzővel kézenfogva olyan sebességgel fogják szétcincálni a telepet, mint etióp kisgyerek a segélycsomagot...

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#5) aladab


aladab
tag

A V10 se volt eleinte elérhető Európa ezen felén (hivatalosan), aztán mégis idehozták. Remélem mihamarabb megjelenik itt is, kicserélném rá a V10-et, ha picit javítottak az üzemidőn.

Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7-Realme X2 Pro-Realme G2 Pro-Nubia Z60 Ultra

(#6) Quqesz válasza aladab (#5) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem is valahogy így rémlett.... Na akkor csak nem reménytelen :) ha a g4 vs g5-ből indulok ki jobbnak kell lennie.

[ Szerkesztve ]

(#7) #16514048


#16514048
törölt tag

A pletykák kisebb full hd kijelzôrôl és 4000 mAh-s akkuról is szóltak, sajnálom, hogy ezek nem bizonyoltak igaznak, úgy még kívánatosabb lenne.

Az elôlap sem tetszik túlságosan, az alul-felül szürke sáv és a lekerekített formavilág nem jön be annyira, a V10 sokkal szebb volt.

Ezeket leszámítva elég ütôs, a kivehetô akku pedig továbbra is nagy plusz nálam.

(#8) erahurka


erahurka
félisten

Egy audiofil telefonban miért nem fért egy vállalható, sztereó előlapi hangszórórendszer? :U

A külső pedig meg sem közelíti a gyönyörű elődöt, de legalább az okádék G5-nél első blikkre szebbnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#9) gerii


gerii
addikt

Ekkora méret mellett a másodlagos kijelzőn lévő gombokat kiknek tervezték vajon?

(#10) DJ. Ru$y válasza #16514048 (#7) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez vicces, mert a pletykák voltak kisebb kijelzővel és kisebb aksival, kisebb kijelzővel és nagyobb aksival. Pletyka... És ez lett a vége.

Gyanús, hogy a G3-at erre váltom. És reméljük jön ide is valamilyen úton módon, ha nem is szolgáltatóhoz. Várjuk a tesztet majd és reméljük nem lesz túl sok betegsége.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#11) embe


embe
nagyúr

A G5 után hátha összeszedik magukat. Ez a teló már annak a jele...számomra. Ezt kellett volna kiadni a G5-ként.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#12) Ricardo


Ricardo
félisten

Elég nagyra sikeredett. Ekkora kijelzőnél, már nem mindegy mennyire tudják kompaktra csinálni.

Ezt leszámítva jó készüléknek tűnik. Úgy néz ki a G szériától a V vettel át a vezető szerepet.

(#13) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ez egy remek telefon lett! Az LG szerencsére még mindig tud telefont csinálni.. A kivehető akkumulátor külön előny sokak számára. A külső ízléses, szerintem méltó folytatása a V10-nek. Az akkumulátor és a képernyő mérete a problémás nekem az előbbi kicsi az utóbbi nagy. Ez nem változtat a lényegen, az LG most a Note7 ellen megint alkotott, így tovább.

Finn the human

(#14) Aryon87


Aryon87
félisten

Mondhatjuk ezt inkabb a G5 javitott valtozatanak is. Modularitast dobtak, kijelzomeret maradt, akksit noveltek (bar a G5 akkuja is eleg eros, legalabbis nekem jobb a G4 utan).
Amiert tetszik a V szeria: nagyobb kijelzo, dupla kijelzo. Robosztus felepites. Az audiokepesseg nekem mindegy, leven a hallaskarosultsagom miatt ugyse tudnam azt kihasznalni.
Azt sajnalom hogy szolgaltatoi kinalatba nem kerul be.

Minusz pont hogy itt is a hangero gombokat oldalra raktak...

Ricardo. Elvileg a V szeria a G szeria felett van, ugy mint Samueknal a Note szeria az S felett.
Bar itt a hardver ugyanaz mind2-nel.., mig tavaly a V10 es G4 kozott a ram volt a kulonbseg hardverileg.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#15) vicze


vicze
félisten

"LPCM formátumban, 24-bites, 48 kHz-es hangot képes rögzíteni a videókhoz, ami a mobilok közt egyedülállónak számít"
Még jó hogy a HTC 10-ben van fél éve, illetve tudtommal több Sonyban is(meg még aki nem reklámozza), szóval annyira nem egyedülálló.

(#16) Lecs@


Lecs@
addikt

3200 mAh ( is ) kevés lesz. Nálam már itt elvérzett, mint a V10 is...

512 GB

(#17) moma válasza Lecs@ (#16) üzenetére


moma
őstag

Ekkora telefonnál kulcs a súly gondolom. Szóval valahol értem, hogy nem raktak bele nagyobbat.

we all deserve a bit of luck.

(#18) Aryon87 válasza Lecs@ (#16) üzenetére


Aryon87
félisten

G5 a snap820-al sokkal tovabb birja akksiban mint elodje. Ebbol kiindulva ugyanez lesz a V20-al is, sokkal tovabb fog mukodni.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19) DJ. Ru$y válasza Ricardo (#12) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Bevallottam a V szériát helyezik a csúcsra, már a V10-nél is ez volt az álláspont náluk.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#20) Fred23


Fred23
nagyúr

A MIL-STD 810G része az IPX7-nek való megfelelés is, szóval ezek szerint minimum IPX7 szinten van a vízállósága!

(#21) moleculez válasza DJ. Ru$y (#19) üzenetére


moleculez
veterán

Mintha a G5-t szándékosan rontották volna el, hogy a V széria felé tereljék a népet. Mármint jó teló, csak ezt a piac nem így látja valamiért.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#22) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Ha az akksija ki fogja húzni a nap végéig akkor minden esélye megvan nálam... A V10 itt vérzett el...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#23) spawn21 válasza vicze (#15) üzenetére


spawn21
veterán

Amint látod erre senki sem reagál, nem számít. Majd a csapból is ez fog folyni :C

Szerintem nagyon ronda lett, mi az a kamera dudor. :F

iPhone 13p

(#24) Weeman1


Weeman1
veterán

Elölről szép,de a hátulja nekem bazári kicsit. :)

Xiaomi 11T Pro

(#25) babosmiki válasza WinstonWolf (#22) üzenetére


babosmiki
addikt

Nálam biztosan kihúzná, a V10 is simán bírja a napot..
Szép lett, szerintem élőben meg még ütősebb lesz... várós! :C

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#27) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Nagyon szép, bejön.

Jó, az akksi nem brutál, de ki tudja, hogy mit ügyeskednek szoftveresen. A vas + a kijelzőméret persze egzakt dolgok, de én azért megvárnám a tesztet, mielőtt elsiratom az üzemidőt :)

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#28) janeszgol


janeszgol
félisten

Leírva elég impozáns. Na akkor olvasom a HSZ-eket.

[ Szerkesztve ]

(#29) Balzak83


Balzak83
senior tag

Ez a súly már barátibb egy fokkal, de még mindig egy kicsit sok nekem. A dizájn meg sajnos adott volt, idén ilyenek az LG-k, jövőre majd belehúznak a designerek is.

(#30) hito


hito
nagyúr

Ez az a generáció, ami simán átugorható szerintem. Nem hoz olyan mértékű újításokat, fejlesztéseket, ami indokolná a kezdeti 2x-2.5-es árat a V10-hez képest. Szerintem nem éri meg a generációváltás jelen esetben.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#31) mrThomi


mrThomi
őstag

nalam is sajnos az akksi miatt ugrik. egy mate8 az is kepes vagyok lemeriteni minden nap, de azert megvarom a tesztet

OnePlus 12 White

(#32) sziklaik


sziklaik
csendes tag

Ha a fölső üres sávra raktak egy másodlagos kijelzőt, akkor nem értem, hogy a vezérlő gombokat miért nem tudták a kijelző alatti üres sávra rakni. Így olyan, mintha a kijelző föl lenne tolva 1cm-rel a kerethez képest.

(#33) snorbi82


snorbi82
senior tag

LG V20 Hands On

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#34) Stauffenberg válasza Quqesz (#3) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ugyanaz van, mint a V10 esetében, az is megjelent hivatalosan Magyarországon, de pár hónap csúszással. Nem nagy ügy.

(#35) helixP válasza erahurka (#8) üzenetére


helixP
nagyúr

Talán mert aki audiofil az nem telefon "recsegőn" akar zenét hallgatni?

(#36) batai15


batai15
félisten

hát ez nem lett rossz. :Y

(#37) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet hogy én siklottam el felette, de most az 5.7-es kijelzőméret a két kijelzőt takarja? Vagy csak a fő kijelzőt, és ehhez jön még a kicsi is?

(#38) Ixion77 válasza icemad (#37) üzenetére


Ixion77
őstag

V10-ből kiindulva a főkijelző magában annyi.

Szerintem LG szempontjából ugyanúgy anyagi bukás lesz ming a G5. Miértet leírtam itt.
Mindazonáltal 8 hónap múlva, kiárusításkor 100e+Áfáért jó vétel lesz.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#39) erahurka válasza helixP (#35) üzenetére


erahurka
félisten

Ok, de ha az ember megnézne egy videót YouTube-on, ahhoz teljesen jó. Én is sokat használom a telefonom sztereó hangszóróit, nem értem ekkora kijelzőméretnél miért spórolják le.

(#40) Quqesz válasza Stauffenberg (#34) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ok így legyen ;)

(#41) dlaj válasza icemad (#37) üzenetére


dlaj
őstag

5.7" + a kicsi

(#42) Stauffenberg válasza Ixion77 (#38) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem mindenben értek egyet. Például:

- Strapabíróságról még semmit nem tudunk és ez is fém + műanyag lesz, meglátjuk mennyire bírja a gyötrést.
- Az akku mérete csak egy dolog, egy fejlettebb SoC jobban bánik az erőforrásokkal, G5-nél is nőtt az üzemidő a G4-hez képest és a G4 is jobb a G3-nál.

De egyébként a nagy részével egyetértek.

A legfontosabb, hogy az LG mániákusan imádja a parasztvakítást. Azért nem lett G3-am, mert gyűlöltem a kijelző szoftveres élesítését. Most G4-em van, itt is például teljesen érthetetlen, hogy egy PR szerint csúcs-fotós mobil képernyőjét mi a bánatért kellett DCI-P3 standardhoz kalibrálni, miközben annak köze sincs a fotózáshoz, az egy filmes színtér, sokkal kézenfekvőbb lenne az sRGB. A kamera szoftvere is tele van agyament megoldásokkal (csak automata módban működő HDR, de csak manuális módban működő expozíció kompenzáció, stb).

BTW csípem az LG-t, mert korrekt dolgokat csinál, de aktív használat közben sokszor kibújik a szög a zsákból (mondjuk más gyártónál sincs ez másként).

(#43) Quqesz válasza Stauffenberg (#42) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Van már aki gyűrte:
[link]

(#44) Cranberries


Cranberries
aktív tag

A V10-et a mai napig árulja a "piros műszaki áruházlánc"; meglehetősen borsos áron.

(#45) A guru


A guru
addikt

Hát ezt nagyon odarakta az LG lehet ez váltja nálam az edge+-t bár ha nem lesz hivatalosan forgalmazva nálunk akkor a szervizeléssel lehetnek gondok.

(#46) Zoli133 válasza erahurka (#39) üzenetére


Zoli133
őstag

Ebben améretben valójában mindegy hogy az a bármi ami oda van rakva sztereó e, túl közel van, még csak teret se képez, max parasztvakításnak jó az ilyesmi.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#47) erahurka válasza Zoli133 (#46) üzenetére


erahurka
félisten

Én 5.5"-on teljesen jól kihallom a sztereót, ha elöl van két oldalt. Dolby Atmos-szal legalábbis nagyon jó térhangzása van a telefonnak.

(#48) kengyel


kengyel
nagyúr

Nekem nagyon is bejön,

kengyel

(#49) dlaj válasza erahurka (#47) üzenetére


dlaj
őstag

Nekem a Lenovo S930-ban (6") voltak elől a sztereó hangszórók, és nagyon jó volt videókhoz, filmekhez játékhoz. Ezt a telefon is így lenne csillagos ötös!

[ Szerkesztve ]

(#50) joey04


joey04
titán

némileg keskenyebb (78,1 mm) és jóval vékonyabb lett (7,6 mm), illetve 18 grammal kevesebbet nyom (174 gramm)

és így belefért egy fing akksi.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.