Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Roxbury


Roxbury
őstag

Nekem ASUS VH222D van már kb 2 éve. Teljesen jó, semmi baj vele, egyedül a kék ledje idegesítő film nézés közben.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#2) epityesz


epityesz
aktív tag

Szép házikó és gyönyörű pendrive!
Kár,hogy 80-as hatásfokú tápok ilyen baromi drágák :(

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#3) ftc válasza epityesz (#2) üzenetére


ftc
nagyúr

S kár, hogy nem alap még ilyen szinten a moduláris tápok..

(#4) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

ezek a be quiet tápok nagyon szimpatikusak, hogy végre normális, emberi felhasználásra szánt teljesítményekkel dolgoznak. 80plus goldhoz képest annyira nem is drágák (gondolom fsp aurum belesek). az viszont kár hogy a kábelek nem harisnyázottak,

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Szép kis Cm házikó, remélem nem "papírból" van ez:)

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#6) Jim-Y válasza CoDWaW07 (#5) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nem papírból, de azért sokra nem kell számítani, a sima 4.7 kilo, a plus 5.0kg. Ami nem sok, de annál több, hogy papírmasénak tűnjön:)

(#7) D.Orion


D.Orion
veterán

Hmmm... :U Amint megláttam a pedált azonnal az jutott eszembe, hogy milyen jól is lehetne használni egyes repülős szimulátor játékokban. :R Nálam gyakran előfordul, hogy kevés az egy szem joystick egy nagy gép precíz irányításához. Helikopterről meg ne is beszéljünk... Egy ilyen tripla pedállal plusz három funkciót lehetne beiktatni ami azért már elegendő lenne. Tudom vannak olyan joystick-ok amikhez van még egy külön gázkar meg miegymás, de az áruk is annyi. Ez plusz 3 funkciót ad 12K-ért, míg a különböző mondjuk Saitek kiegészítők bazi drágán tudják ugyanezt(igaz azok "élethűek" és majdnem úgy néznek ki, mintha a repülőben ülnél.).

(#8) epityesz válasza ftc (#3) üzenetére


epityesz
aktív tag

mondasz valamit.....

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#9) T_Stark


T_Stark
őstag

Dicséretes hogy 350-es és 400-as tápokat is csinálnak ilyen hatásfokkal, csak az árán kéne még finomítani.
A Llano-s Lenovo noti tetszetős lenne, de úgy tudom a Z575-ösökről lespórolták az USB3-at :W
Hogy lehet már 2011 őszén új laptopot USB3 nélkül kiadni? :W

(#10) epityesz válasza T_Stark (#9) üzenetére


epityesz
aktív tag

de úgy tudom a Z575-ösökről lespórolták az USB3-at

kérdésben a válasz:)

A táppal egyetértek :R

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#11) yakuza.tora válasza T_Stark (#9) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Gondolom, ezek az árak már a 284-es Euro árfolyammal lettek számolva.... :O

Alléz Olympique de Marseille!

(#12) T_Stark válasza epityesz (#10) üzenetére


T_Stark
őstag

Nem hiszem el hogy pont ezen kellene spórolniuk egy közel 200ezres notin, mikor pl az Asus már a 115ezres alap Llano-s notijára is rá tudott tenni 1 USB3-at [link]
Meg természetesen az A6-os APU-val, HD6650-nel és 6GB memóriával szereltre is, 170ezerért [link] .

[ Szerkesztve ]

(#13) havast


havast
aktív tag

Az a pedál a hónap poénja :DDD

(#14) psyho85


psyho85
aktív tag

Ehh, monitorok csak D-Sub bementettel... röhej. Nem hiszem el, hogy annyira világvége drága rátenni legalább egy DVI-t, ha már 'fullhádé'. :N

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#15) kpal


kpal
veterán

Asus monitort már párszor láttam itt :D

(#16) Boxi88


Boxi88
őstag

A lenovo gépei nagyon bejönnek, szép formákat és színeket használnak.

Az asus új dizájnja kevésbé tetszik...

(#17) BiP válasza D.Orion (#7) üzenetére


BiP
nagyúr

Gyanítom, ez a pedál csak gombként funkcionál, nem rendes pedálként.

(#18) Wikoo


Wikoo
aktív tag

nem lett sokkal drágább az új cm ház ? :Y
10k ba kerül a 430, a 431 más előlapi rácsal 14-15k és még ott van a plus is a 18-19k val...

Békesség, boldogság! x)

(#19) Wazza


Wazza
csendes tag

Az Alcor os készülék elég jónak tűnik az ára is baráti sztem.

(#20) D.Orion válasza BiP (#17) üzenetére


D.Orion
veterán

Gombként gondoltam én is az alkalmazását. :U

(#21) banhammer


banhammer
veterán

Az Asus VH222T modellben két 2 Wattos hangszóró is van.

A képe szép, a hangja doboz, filmet nézni, igénytelenkedős zene hallhatásra kis túlzással ideális.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#22) V.Dave válasza Roxbury (#1) üzenetére


V.Dave
senior tag

Engem nem zavar a kék ledje, viszont h csak d-sub csatija van és előre nem lehet dönteni az annál inkább, egyéb iránt tényleg jól összerakott monitor.

Xiaomi mi 8 6/128

(#23) Devid_81


Devid_81
nagyúr

...az ilyen komoly gamer notebookoknál egészen korrekt ár. Persze egy trükkel érték el: kihagyták a Windowst, ami játékos gépnél elég vicces, ugyanis a legtöbb játék épp a Microsoft operációs rendszerét igényli.

Oh nem jelent nagy problémát sokaknak, hogy kihagyták a wint belőle ;]

[ Szerkesztve ]

...

(#24) MZperX75


MZperX75
addikt

"Az olcsóbb, nagyjából 280 000 forintos összeállításban 1600x900 pixeles, a drágább, 300 000 forintosban már 1920x1050 pixeles a monitor. "

Bocsi de nem 1920X1080? csak kérdés....

(#25) Ga


Ga
tag

Jól látom, hogy az utolsó két oldalra egy darab AMD-s konfig jutott?
Ennyire rossz lenne a helyzet a piacon??!?

[ Szerkesztve ]

(#26) Alchemist


Alchemist
addikt

A pedál cool... akár egérkattintás helyett is. :)

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#27) baliii


baliii
senior tag

Az AOC minitor nagyon dögös, csak kicsit buta. Legalább jo áron van...

(#28) jubilleum


jubilleum
senior tag

"Biztosan többekkel előfordult, hogy két kezük nem volt elég a számítógép vezérléséhez,"

Nem..

(#29) ZeUS2140


ZeUS2140
aktív tag

Szerintetek az az alcor elboldogul a tányéros digi kártyával?

hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

(#30) KRi2 válasza Alchemist (#26) üzenetére


KRi2
aktív tag

Az tényleg kúlság lenne :D
Milyen vádlija lehetne az embernek a használatával.

||| | || ||||| | ||| ||

(#31) Paul119 válasza Roxbury (#1) üzenetére


Paul119
addikt

nekem sima VH222 van de imádom most lesz 2 éves, ez előtt hyundai monitorom volt az 6 évig huzta, szerintem ez is vígan el lesz annyi ideig, 30 ropiért meg ajándék:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#32) Wazza válasza ZeUS2140 (#29) üzenetére


Wazza
csendes tag

Szerintem nem mert alcor földfelszini adások vételére alkalmas de csak tippelem

(#33) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

A 600W-os Gold BeQuiet! ára egész kellemes, ár-értékben túlszárnyalja kisebb márka- és típustársait.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#34) lujó55


lujó55
őstag

Asus jó kis notikkal jött. :C

(#35) mickemoto


mickemoto
őstag

a címet lehet így kell írni: Mindenféle hardverújdonság (ok nélkül) :R (duplán többesszám)

(#36) 04ahgy válasza mickemoto (#35) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Most, hogy mondod (írod), a cím valóban kissé angolszászra (ha úgy jobban tetszik germanisztikusra) sikeredett..

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#37) blint63


blint63
tag

Az a Lenovo Z575m jólhangzik, pont ilyent keresek, de rákeresve csak ezt a PH! cikket dobja ki, mintha nem is létezne... Segítsetek megtalálni plz! :))

(#38) Paul119 válasza blint63 (#37) üzenetére


Paul119
addikt

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#39) blint63 válasza Paul119 (#38) üzenetére


blint63
tag

Köszi, az árgépes listában benne volt, a neve viszont akkor "Lenovo Ideapad Z575Am", bár raktáron nincs sehol.

(#40) kerelo


kerelo
senior tag

Az Elit 431 plus ennyiért felejtős számomra.Még mindig nincs kábel elrendezési lehetőség.

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#41) fateless


fateless
veterán

A Timeline tetszik, ahogy eddig mindegyik jó volt sztem.
A pedálok is ötletesek, bár szükségem nincs rájuk.
Az pedig, hogy egy 300k-s gépre nem tesznek egy Win-t, számomra több, mint felháborító, mintha azt mondanák, lopj csak szoftvert, felhasználó, nem a mi dolgunk (persze vannak kivételek, de nem sok).

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#42) zazahoho válasza BiP (#17) üzenetére


zazahoho
őstag

Pedálnak elég érdekes lenne :U ,gombnak meg kicsit fura,gyárakban használnak ilyet ;]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#43) matteo_szg válasza fateless (#41) üzenetére


matteo_szg
őstag

Nem ezért nincs rajta Win...

jupiiii

(#44) azbest


azbest
félisten

Jó vételnek hangzik az Alcor HD-2800, ahogy látom nagyon hasonló a menüje és tudása mint az 1800-asnak (pontosabban a waytek hd90cx), de végre hátra került az usb. A divx és xvid kompatibilitást nem látom, szóval lehet ez is úgy támogatja az avi-t mint az eméített elődök.

(#45) fateless válasza matteo_szg (#43) üzenetére


fateless
veterán

Ja, tényleg :K :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#46) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

A pedálon elfilóztam, talán még FPS-nél is lehetne alkalmazni. :U

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#47) noisia


noisia
aktív tag

Van-e olyan opció a z575-nél, hogy az integrált gpu + a dedikált teljesítménye összeadódik?
Mintha olvastam volna ilyesmit, vagy ez nem ennél a gpu-nál realizálódik még?

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#48) forgonati


forgonati
őstag

Azok a Be Quiet tápok nem is rosszak, főleg a legkisebb, és szerintem nem is drágák. De hogy harisnyára miért nem telik, pedig filléres kiadás, és a kinézeten sokat dob. Persze akinek nem átlátszó oldalú a háza annak amúgy mindegy. Én ha legközelebb tápot veszek tuti nem adom gold alá.

Keelah Se'lai!

(#49) erdoke válasza MZperX75 (#24) üzenetére


erdoke
titán

A másik fele se fedi a valóságot, ugyanis árulják Core i5-tel is, amiből 250e Ft a 4 GB RAM-os Win7-tel, ugyanez 8 GB-tal pedig 260e. Szerintem ez utóbbi igen jó vétel, 300-ból már SSD-vel kijön egy DTR. :K

A legjobb aláírás a héten

(#50) MMIX válasza forgonati (#48) üzenetére


MMIX
addikt

Azért, mert ez a rangsorban lejjebb van, mint a Straight Power sorozat.
[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.